JELSKA Justyna
1999-08-20
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 ARENT Paulina 1998-03-27 ZSEiO nr 6 Łomża POD
3 AUGUSTOWSKA Natalia 2003-06-07 PTT Delta Płock MAZ
4 BALICKA Aleksandra 2003-03-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
5 BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
6 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
7 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
8 BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BARTOSZEWICZ Angelika 1999-12-16 UKS Piast Bolków DOL
10 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
11 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
12 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
13 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
14 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
15 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
16 BIEGANOWSKA Barbara 1981-09-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
17 BIELAK Natalia 2002-05-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
18 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
19 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
20 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
21 BRODOWSKA Aleksandra 2000-04-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
22 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
23 BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
24 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
25 BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
26 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
27 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
28 BULCZAK Natalia 1998-03-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
29 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
30 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
31 CHOROSZEWICZ Wioleta 2002-01-04 MKS Juvenia Białystok POD
32 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KKB MOSiR Krosno PDK
33 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
34 CHUDYK Aleksandra 2000-11-07 KL Ziemia Kłodzka DOL
35 CHWIEŚKO Martyna 1999-03-18 KS Maraton Nowa Ruda DOL
36 CICHOCKA Anita Katarzyna 2003-06-01 KS Podlasie Białystok POD
37 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 AKL Ursynów Warszawa MAZ
38 CIOK Klaudia 1999-12-20 KS Maków Biega MAZ
39 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
40 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
41 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
42 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
43 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
44 CZUBAK Milena 1998-01-20 RLTL ZTE Radom MAZ
45 CZYŻOWSKA Paulina 1998-05-08 MKS Polonia Warszawa MAZ
46 DALECKA Martyna 1999-11-21 MLKS Baszta Bytów POM
47 DATA Dominika 2003-08-01 KUKS Remus Kościerzyna POM
48 DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 AML Słupsk POM
49 DĄBROWSKA Aleksandra 1999-04-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
50 DĄBROWSKA Julia 2002-01-01 niest. Białystok POD
51 DĄBROWSKA Oliwia 1998-03-17 PTT Delta Płock MAZ
52 DEMCZUK Natalia 2004-09-13 MKS Juvenia Białystok POD
53 DIAS Julia 1999-08-23 GKS Żukowo POM
54 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
55 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
56 DOPIERAŁA Aleksandra 2000-03-01 LKS OSiR Pleszew WLP
57 DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 MKS Hermes Gryfino ZPO
58 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
59 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
60 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 ZLKL Zielona Góra LBU
61 DZIEDZIECH Izabela 1991-07-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
63 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
64 DZIUGIEŁ Miłosława 1997-02-11 UKS SMS Warszawa MAZ
65 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
66 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 AZS-AWF Katowice SLK
67 ENNAOUI Sofia 1995-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
68 FABISZEWSKA Ewelina 1998-03-12 RKS Łódź LDZ
69 FELSKOWSKA Marta 2000-02-26 KUKS Remus Kościerzyna POM
70 FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 KUKS Remus Kościerzyna POM
71 FIC Renata 2000-01-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
72 FILIPEK Karolina 1998-02-28 MOS Zatoka Braniewo WMZ
73 FRANKOWSKA Paulina 1998-03-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
74 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
75 FREJ Milena 2004-03-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
76 GABRYSZEWSKA Kinga 1999-11-07 LKS Vectra Włocławek KPO
77 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
78 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
79 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
80 GĄSIOROWSKA Julia 2001-05-09 UKS Varsovia Warszawa MAZ
81 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
82 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
83 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
84 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
85 GOLĘBIOWSKA Julia 2003-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
86 GORCZYŃSKA Michalina 1999-06-25 MKS Gniezno WLP
87 GOSK Anna 1990-03-31 KS Podlasie Białystok POD
88 GOSPODARCZYK Natalia 1999-09-21 RLTL ZTE Radom MAZ
89 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
90 GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 MUKS SZS Cieszyn SLK
91 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
92 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
93 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
94 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
95 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
96 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
97 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
98 GRZEGORCZYK Weronika 2000-03-08 AZS UMCS Lublin LBE
99 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
100 HALICKA Elwira 2003-08-13 LUKS Eurocentr Suchowola POD
101 HALICKA Sylwia 1999-08-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
102 HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 niestowarzyszona POL
103 HARTUNG Wiktoria 2000-05-07 MKL Szczecin ZPO
104 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
105 HAZIK Karolina 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
106 HINZ Kamila 1999-04-20 RKS Rumia POM
107 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
108 HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
109 HOROSZKO Marta 1999-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
110 HRUBY Anna 1998-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
111 HRYCYK Anna 2003-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
112 IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
113 INDEKA Sylwia 1997-06-19 LKS Pszczyna SLK
114 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
115 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
116 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
117 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 LUKS Strzałków LDZ
118 JAKUBIEC Angelika 1998-09-27 MKS Juvenia Białystok POD
119 JANKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
120 JANKOWSKA Urszula 2002-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
121 JARSKA Alicja 1999-08-11 LKS Zorza Gdynia POM
122 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
123 JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
124 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
125 JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 MLUKS Tarnów MLP
126 JEROMIŃSKA Laura 2004-05-29 KS Podlasie Białystok POD
127 KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
128 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
129 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
130 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
131 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
132 KALISIAK Helena 2003-06-30 AKL Ursynów Warszawa MAZ
133 KALISZ Agnieszka 1999-02-23 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
134 KALISZ Ewa 1998-03-06 MKS Juvenia Białystok POD
135 KALISZ Patrycja 1998-02-09 LKS Fenix Słupsk POM
136 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
137 KAMIŃSKA Jagoda 1999-07-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
138 KAMIŃSKA Weronika 2002-12-26 KL Iskra Białogard ZPO
139 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
140 KAPCIŃSKA Marianna 1999-05-29 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
141 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
142 KARDASZ Maja 2003-05-28 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
143 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
144 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
145 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
146 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
147 KAŹMIERCZAK Weronika 1998-09-29 LKS OSiR Pleszew WLP
148 KIEŁPIKOWSKA Marta 1998-12-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
149 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
150 KLAG Karolina 1999-03-22 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
151 KLEINSCHMIDT Wiktoria 2001-06-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
152 KLEJPS Ewelina 2005-05-06 UKS Technik Augustów POD
153 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 AZS-AWF Katowice SLK
154 KLIMEK Beata 1999-10-01 LUKS Boguszyce LDZ
155 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
156 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
157 KOCISZEWSKA Wiktoria 2002-02-14 OKS Start Otwock MAZ
158 KOHNKE Daria 1998-01-10 RKS Rumia POM
159 KOŁECKA Agata 1996-07-06 AZS-AWF Warszawa MAZ
160 KOMASIŃSKA Lilianna 2002-08-13 RKS Łódź LDZ
161 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
162 KONIECZEK Alicja 1994-11-02 OŚ AZS Poznań WLP
163 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
164 KOPEĆ Julia 2001-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
165 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
166 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
167 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
168 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
169 KORZUN Julia 2000-01-01 niest. Białystok POD
170 KOSTRZEWSKA Justyna 1998-12-31 AZS UMCS Lublin LBE
171 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
172 KOTOWICZ Emilia 1998-10-30 KS Podlasie Białystok POD
173 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
174 KOWALCZYKOWSKA Agata 1999-11-24 LLKS Osowa Sień LBU
175 KOWALEWICZ Justyna 2000-08-29 KS Podlasie Białystok POD
176 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
177 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
178 KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 LKS Vectra Włocławek KPO
179 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
180 KRASIŃSKA Marta 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
181 KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
182 KRAWEL Karolina 1997-01-01 ZS Sokółka POD
183 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
184 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
185 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
186 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
187 KRUPA Aleksandra 1999-11-15 MKS Truso Elbląg WMZ
188 KRYSZTOFORSKA Angelika 1999-10-09 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
189 KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 WLKS Nowe Iganie MAZ
190 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
191 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
192 KULA Zuzanna 1999-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
193 KULIGOWSKA Julia 2004-08-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
194 KUŁAKOWSKA Magdalena 1997-01-01 IV LO Białystok POD
195 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
196 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
197 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
198 KUŻNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
199 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
200 LACHOWSKA Martyna 1998-12-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
201 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
202 LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
203 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
204 LEWANDOWSKA Anna 1999-12-09 MKL Szczecinek ZPO
205 LEWANDOWSKA Wiktoria 2003-04-23 MKS Olimp Łobez ZPO
206 LEWNA Weronika 2001-08-08 LKS Fenix Słupsk POM
207 LINKIEWICZ Magdalena 1998-07-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
208 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
209 LUBIEJEWSKA Ewelina 1993-08-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
210 LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
211 LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
212 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
213 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 AZS-AWF Katowice SLK
214 ŁADNY Monika 1998-07-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
215 ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 RKS Rumia POM
216 ŁĄCKA Barbara 1987-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
217 ŁUCKA-WOWCZUK Kinga 2002-08-10 LKS Zorza Gdynia POM
218 MACH Angelika 1991-09-07 AZS UMCS Lublin LBE
219 MAIK Daria 1997-08-28 LUKS Start Nakło KPO
220 MAKOWIECKA Michalina 1998-05-12 PLKS Gwda Piła WLP
221 MALAK Łucja 2002-04-26 MKL Szczecin ZPO
222 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
223 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
224 MANIECKA Julita 2002-08-15 KS Hanza Goleniów ZPO
225 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
226 MANTHEY Julia 2003-02-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
227 MAŃCZUK Marta 1997-01-01 ZS Suchowola POD
228 MARCINIAK Paulina 1998-01-26 MOS Zatoka Braniewo WMZ
229 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 UKS Wiking Rychnowy POM
230 MARKOWSKA Monika 1996-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
231 MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
232 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
233 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
234 MATKOWSKA Aleksandra 1999-04-08 MLKS Sokół Lubin DOL
235 MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
236 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
237 MAZGOŁA Aleksandra 1999-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
238 MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
239 MEGGER Eliza 1999-08-29 LKS Pszczyna SLK
240 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
241 METLICKA Wiktoria 2001-12-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
242 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
243 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
244 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
245 MICHNIACKA Agnieszka 2003-11-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
246 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
247 MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 SKLA Sopot POM
248 MIL Ewa 1999-07-27 KS Agros Zamość LBE
249 MISIEJKO Milena 1999-07-12 KS Podlasie Białystok POD
250 MISJAN Malwina 1996-06-27 KS Team Baryła Gorzów LBU
251 MIZIOŁEK Dominika 1999-01-22 KS Team Baryła Gorzów LBU
252 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
253 MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 MKS MOS Wrocław DOL
254 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
255 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
256 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 LKS Korab Olecko WMZ
257 MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 RKS Łódź LDZ
258 MŚCIWUJEWSKA Adriana 1996-08-28 KS Podlasie Białystok POD
259 MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
260 NAWROCKA Weronika 1999-10-18 UKS Wiking Rychnowy POM
261 NOWAK Aleksandra 2001-09-28 OKS Skra Warszawa MAZ
262 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
263 NOWAK Natalia 1997-12-10 OKLA Ostrołęka MAZ
264 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
265 OCH Maja 2001-05-15 MKS Pogoń Siedlce MAZ
266 OCH Martyna 2001-05-15 MKS Pogoń Siedlce MAZ
267 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
268 ORDAK Aleksandra 2002-11-30 MKS Durasan Płońsk MAZ
269 ORYL Weronika 2004-07-11 SKLA Sopot POM
270 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
271 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
272 OSTASZEWSKA Eliza 1994-05-17 KS Podlasie Białystok POD
273 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WMZ
274 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
275 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
276 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
277 PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 CMKL Człuchów POM
278 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
279 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
280 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
281 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
282 PIĄTAK Magdalena 2000-07-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
283 PIECHOWIAK Patrycja 1998-01-30 ZLKL Zielona Góra LBU
284 PIEŃKOSZ Marta 2001-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
285 PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 LKS Koluszki LDZ
286 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 LKS Korab Olecko WMZ
287 PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 MKS MOS Wrocław DOL
288 PIWOWARSKA Amelia 2003-06-24 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
289 PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 SKLA Sopot POM
290 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
291 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
292 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
293 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
294 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
295 POGODA Kamila 1999-06-18 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
296 POLEWSKA Karolina 1999-02-01 MKL Szczecin ZPO
297 PONS Sara 1999-06-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
298 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
299 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
300 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
301 PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 UKS Varsovia Warszawa MAZ
302 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
303 PUCEK Maria 2000-07-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
304 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
305 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
306 RADECKA Ilona 2000-04-05 MKST Astra Nowa Sól LBU
307 RADZIK Aleksandra 1998-02-18 ULKS Lipinki MLP
308 RADZIWONOWSKA Gabriela 1998-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
309 ROGOWSKA Magdalena 1998-02-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
310 ROMANIUK Regina 1998-08-03 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
311 ROSTKOWSKA Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
312 ROSTOWSKA Anna 2001-01-01 PG Śniadowo POD
313 RUDNIKOWICZ Aleksandra 1998-08-27 ULKS Barwice ZPO
314 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
315 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
316 RUMIŃSKA Marlena 2002-04-07 LKS Fenix Słupsk POM
317 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
318 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
319 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
320 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
321 SADOWSKA Natalia 1997-05-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
322 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
323 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
324 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
325 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
326 SEMERKO Angelika 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
327 SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 KKB MOSiR Krosno PDK
328 SIDORUK Aleksandra 1999-01-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
329 SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 KS Agros Zamość LBE
330 SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 SSR Olimp Strawczyn SWK
331 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
332 SIKOROWSKA Julia 2003-04-27 LUKS Hańcza Suwałki POD
333 SIWULSKA Nina 1999-08-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
334 SKALAK Izabela 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
335 SKORUPA Łucja 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
336 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
337 SŁOBODA Aleksandra 1999-06-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
338 SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 AZS-AWF Katowice SLK
339 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
340 SOBOLEWSKA Julia 2004-04-01 UKS Technik Augustów POD
341 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
342 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
343 STANKIEWICZ Katarzyna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
344 STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 UKS Jedynka Gostyń WLP
345 STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
346 STAWICKA Maja 2003-06-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
347 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg WMZ
348 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
349 STĘŻALSKA Julia 2002-04-17 UKS Barnim Goleniów ZPO
350 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
351 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
352 STUDNIARZ Anna 1999-07-24 LUKS Orkan Września WLP
353 STYŚ Aleksandra 2001-06-20 MKL Jarocin WLP
354 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MAZ
355 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
356 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
357 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
358 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
359 SZMIT Joanna 1994-04-24 KS Agros Zamość LBE
360 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
361 SZUBA Martyna 1994-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
362 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
363 SZYJA Klaudia 1998-07-01 ULKS Barwice ZPO
364 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
365 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
366 SZYMANOWSKA Aleksandra 2004-08-23 UKS Herkules Sulejówek MAZ
367 SZYMAŃSKA Wioletta 1997-11-03 LKS OSiR Pleszew WLP
368 SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 SSR Olimp Strawczyn SWK
369 ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 LLKS Osowa Sień LBU
370 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
371 ŚNIETKA Dorota 1999-02-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
372 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
373 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
374 ŚWIĘCKA Magdalena 1999-06-10 LKS Zorza Gdynia POM
375 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
376 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
377 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
378 TOMCZUK Natalia 1999-02-12 KS Podlasie Białystok POD
379 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
380 TOPP Marta 1997-02-13 KS Wejher Wejherowo POM
381 TREMBICKA Aleksandra 1999-10-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
382 TROŚCIANKO Kornelia 2003-12-02 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
383 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
384 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
385 TRZASKALSKA Justyna 1992-12-14 MULKS Terespol LBE
386 TRZCINKA Magdalena 1999-02-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
387 TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
388 TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
389 TYMIŃSKA Marta 1997-01-01 IV LO Białystok POD
390 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
391 ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
392 WAC Paulina 2005-07-11 LKS Jantar Ustka POM
393 WALCZAK Aleksandra 1999-10-15 MUKL Brodnica KPO
394 WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
395 WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
396 WANICKA Weronika 1998-12-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
397 WASILUK Zyta 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
398 WASZKIEWICZ Zuzanna 2003-02-28 LKS Sprinter Siemiatycze POD
399 WAŚKOWSKA Alicja 1998-02-13 LKS Vectra Włocławek KPO
400 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
401 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
402 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
403 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
404 WIERZBICKA Maja 1999-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
405 WIESŁAWSKA Weronika 1998-01-22 KS Podlasie Białystok POD
406 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
407 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
408 WIKTOROWICZ Łucja 1999-03-23 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
409 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
410 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
411 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
412 WOJNAR Weronika 2003-11-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
413 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
414 WOLAŃSKA Martyna 1998-05-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
415 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
416 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
417 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 MKS-MOSM Bytom SLK
418 WÓJCIK Anna 1994-05-19 OŚ AZS Poznań WLP
419 WÓJCIK Lilianna 2002-08-13 RKS Łódź LDZ
420 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
421 WYSZOMIERSKA Ewelina 1999-08-29 KS Podlasie Białystok POD
422 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
423 ZAJĄC Natalia 1998-03-12 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
424 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
425 ZATORSKA Natalia 2002-03-10 UKS Lisy Zgierz LDZ
426 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
427 ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
428 ZIELIŃSKA Adrianna 1999-01-22 WLKS Wrocław DOL
429 ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 RKS Łódź LDZ
430 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
431 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
432 ZIÓŁKOWSKA Klaudia 1998-04-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
433 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
434 ZYZAŁO Wiktoria 2000-10-13 UKS Technik Augustów POD
435 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
436 ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.88899493217468sekund