KOBESZKO Barbara
1998-12-03
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTONIUK Marcelina 1998-10-29 OŚ AZS Poznań WLP
2 AUGUSTYN Justyna 1998-06-11 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
3 BARANOWSKA Paulina 1999-09-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
4 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
5 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
6 BĄK Daria 1998-10-22 KS Gwardia Piła WLP
7 BIELEC Joanna 1998-12-07 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
8 BIELECKA Anna 1997-09-30 AZS UMCS Lublin LBE
9 BORKOWSKA Marta 2001-11-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 BRACHUCY Weronika 1999-03-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
11 BRUCH Patrycja 1997-03-02 MKS Gniezno WLP
12 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
13 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
14 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
15 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
16 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
17 CIOSEK Patrycja 1997-04-02 MKS Truso Elbląg WMZ
18 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
19 CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
20 CZUBAK Milena 1998-01-20 RLTL ZTE Radom MAZ
21 CZYŻOWSKA Paulina 1998-05-08 MKS Polonia Warszawa MAZ
22 DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 AML Słupsk POM
23 DĄBROWSKA Aleksandra 1999-04-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
24 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
25 DWORECKA Weronika 1998-12-02 OKLA Ostrołęka MAZ
26 DYONIZIAK Maja 1998-09-11 LKB Rudnik SWK
27 DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 MKS Durasan Płońsk MAZ
28 FADROWSKA Dorota 1997-01-01 niest. Białystok POD
29 FELSKOWSKA Marta 2000-02-26 KUKS Remus Kościerzyna POM
30 FILO Barbara 1999-05-07 LKS Kłos Olkusz MLP
31 FRANKOWSKA Paulina 1998-03-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
32 GAWŁOWSKA Daria 1995-04-25 LKS Vectra Włocławek KPO
33 GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
34 GOSTOMCZYK Ewelina 1996-08-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
35 GÓRNA Aleksandra 1998-11-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
36 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
38 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
39 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
40 GRUBA Justyna 1998-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
41 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
42 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
43 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
44 GRZELAK Dominika 1997-02-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
45 HAJDA Teresa 1998-09-27 MKS-MOSM Bytom SLK
46 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
47 HANOWSKA Weronika 1998-12-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
48 HOFMAN Marta 1999-01-07 SL Olimpia Poznań WLP
49 HOROSZKO Marta 1999-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
50 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
51 JACKIEWICZ Monika 1992-12-18 RAZ Szczecin ZPO
52 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
53 JADAŚ Joanna 1998-02-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
54 JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
55 JASIŃSKA Jagoda 2002-02-08 LUKS Start Nakło KPO
56 JASIŃSKA Magdalena 1995-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice POM
57 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
58 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
59 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
60 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
61 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
62 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
63 KARABASZ Natalia 1997-04-27 KL Wałcz ZPO
64 KARPIŃSKA Weronika 2001-12-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
65 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
66 KAZBERUK Gabriela 1999-12-01 UKS Żaczek Połaniec SWK
67 KAŹMIERCZAK Weronika 1998-09-29 LKS OSiR Pleszew WLP
68 KĘDZIA Milena 1997-06-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
69 KIEŁPIKOWSKA Marta 1998-12-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
70 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
71 KOŁATKA Monika 1997-07-16 UKS Mały Jeziorak Iława WMZ
72 KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
73 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
74 KONOPKA Anna 1996-01-01 ZS 2 Grajewo POD
75 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
77 KOSTYRKA Karolina 1994-06-01 KKL Rodło Kwidzyn POM
78 KOTOWICZ Emilia 1998-10-30 KS Podlasie Białystok POD
79 KOWALCZYKOWSKA Agata 1999-11-24 LLKS Osowa Sień LBU
80 KOWALSKA Kinga 1999-09-16 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
81 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
82 KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 KS Podlasie Białystok POD
83 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
84 KRUPA Aleksandra 1999-11-15 MKS Truso Elbląg WMZ
85 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
86 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
87 KUCZYŃSKA Karolina 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
88 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
89 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
90 LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
91 LINKIEWICZ Magdalena 1998-07-27 MKS Żak Biała Podlaska LBE
92 LIPSKA-MAZUREK Paulina 1992-09-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
93 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
94 LUPA Beata 1990-04-14 LKS Korab Olecko WMZ
95 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
96 ŁADNY Monika 1998-07-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
97 ŁAPIŃSKA Anna 1989-12-21 KS Warszawianka W-wa MAZ
98 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
99 MAIK Daria 1997-08-28 LUKS Start Nakło KPO
100 MAKOWIECKA Michalina 1998-05-12 PLKS Gwda Piła WLP
101 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
102 MAŃCZUK Marta 1997-01-01 ZS Suchowola POD
103 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
104 MEJCZ Ola 1997-01-01 MKS Rominta Gołdap WMZ
105 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
106 MIL Ewa 1999-07-27 KS Agros Zamość LBE
107 MISIEJKO Milena 1999-07-12 KS Podlasie Białystok POD
108 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
109 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
110 MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
111 NIETUPSKA Monika 1998-01-01 ZS 2 Grajewo POD
112 NOWAK Natalia 1997-12-10 OKLA Ostrołęka MAZ
113 NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 ZLKL Zielona Góra LBU
114 OGRODNIK Kornelia 2000-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
115 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
116 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
117 PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 KS Podlasie Białystok POD
118 PAWLUKIEWICZ Julita 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
119 PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 CMKL Człuchów POM
120 PIĄTAK Magdalena 2000-07-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
121 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
122 PIECHOWIAK Patrycja 1998-01-30 ZLKL Zielona Góra LBU
123 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
124 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
125 PLONA Milena 1998-10-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
127 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
128 POGODA Kamila 1999-06-18 MKST Astra Nowa Sól LBU
129 POHL Paula 1997-09-21 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
130 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
131 PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
132 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
133 PUSTUŁKA Weronika 1998-01-23 KUKS Remus Kościerzyna POM
134 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
135 RADZIWONOWSKA Gabriela 1998-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
136 RAŻAKOWSKA Marta 1997-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
137 ROGOWSKA Magdalena 1998-02-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
138 ROMANIUK Regina 1998-08-03 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
139 ROSTKOWSKA Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
140 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
141 RUMIŃSKA Marika 1997-06-20 LKS Lubawa WMZ
142 RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 KS Podlasie Białystok POD
143 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
144 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
145 SAWICKA Weronika 1998-07-13 KS Agros Zamość LBE
146 SEMERKO Angelika 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
147 SIDORUK Aleksandra 1999-01-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
148 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
149 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
150 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
151 STYCZYŃSKA Elżbieta 1994-07-20 RKS Łódź LDZ
152 SUDOŁ Agnieszka 1999-01-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
153 SZABAŁOWSKA Małgorzata 1998-08-11 MKL Szczecinek ZPO
154 SZCZEGOT Katarzyna 1998-11-28 GKS Wilga Garwolin MAZ
155 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
156 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
157 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
158 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
159 SZYMAŃSKA Wioletta 1997-11-03 LKS OSiR Pleszew WLP
160 SZYSZKA Anna 1990-02-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
161 ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 RKS Łódź LDZ
162 ŚNIETKA Dorota 1999-02-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
163 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
164 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
165 TATAREWICZ Angelika 1998-04-26 MKS Truso Elbląg WMZ
166 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
167 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
168 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
169 TREMBICKA Aleksandra 1999-10-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
170 TRZECIAK Magdalena 1995-04-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
171 TYTKO Sara 1998-03-27 MKS-MOSM Bytom SLK
172 WALUK Emilia 2000-01-01 VI LO Białystok POD
173 WARCHOŁ Justyna 1997-03-03 LKS Vectra Włocławek KPO
174 WAŚKOWSKA Adrianna 1998-02-13 LKS Vectra Włocławek KPO
175 WAŚKOWSKA Alicja 1998-02-13 LKS Vectra Włocławek KPO
176 WERNER Iwona 1997-12-14 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
177 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 WLKS Wrocław DOL
178 WIESŁAWSKA Weronika 1998-01-22 KS Podlasie Białystok POD
179 WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
180 WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
181 WILKOSZ Natalia 1991-04-11 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
182 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
183 WOLAK Martyna 1999-10-28 WKS Wawel Kraków MLP
184 WOLAŃSKA Martyna 1998-05-07 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
185 WOŁOWICZ Weronika 1999-01-15 UKS Achilles Leszno WLP
186 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
187 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
188 WÓJCIK Anna 1994-05-19 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
189 WYSZOMIERSKA Ewelina 1999-08-29 KS Podlasie Białystok POD
190 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
191 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
192 ŻOCH Agnieszka 1992-05-04 MKS Juvenia Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.6767590045929sekund