POGORZELSKI Rafał
1999-12-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Adam 2000-09-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
2 AUGUSTYNOWICZ Wojciech 1992-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
3 BAKAN Piotr 2000-01-18 KS Hanza Goleniów ZPO
4 BAŁONKOWSKI Rafał 1998-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
5 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
6 BĄCZEK Daniel 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
8 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
9 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
10 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
11 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
12 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
13 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
14 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
16 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
17 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
18 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
19 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
20 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
21 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
22 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
23 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
24 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
25 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
26 DĄBKOWSKI Przemysław 1999-01-01 PG 2 Grajewo POD
27 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
28 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
29 DĄBROWSKI Stanisław 1999-02-11 KKL Rodło Kwidzyn POM
30 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
31 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
32 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
33 DUBNICKI Karol 1999-01-01 PG 4 Augustów POD
34 DUCHNOWSKI Mateusz 1998-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
35 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
36 ELBICH Kamil 1998-06-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
38 FILAR Krzysztof 1998-05-03 OŚ AZS Poznań WLP
39 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
40 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
41 GASEK Adrian 1999-11-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
42 GAWRYCH Kamil 1998-01-07 UKS Liceum sportowe Łomża POD
43 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
44 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
45 GODLEWSKI Kamil 1999-08-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
46 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
47 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
48 GRABOWSKI Mateusz 1997-05-06 OKLA Ostrołęka MAZ
49 GREŃ Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
50 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
51 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
52 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
53 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
54 ILSKI Piotr 1995-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
55 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
56 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
57 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
58 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
59 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
60 JAŃCZUK Dawid 1999-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
62 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
63 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
64 KABAT Damian 1989-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
65 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
66 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KPO
67 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
68 KANIGOWSKI Michał 1990-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
69 KANOZA Piotr 1998-04-15 UKS Technik Augustów POD
70 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
71 KARASIEWICZ Szymon 1998-11-24 LKS Lubusz Słubice LBU
72 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
73 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
74 KARCZEWSKI Tomasz 1997-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
75 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
76 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
78 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
79 KLOCEK Grzegorz 1998-03-20 AZS UMCS Lublin LBE
80 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
81 KOPCIEWSKI Dawid 1998-12-10 KS Podlasie Białystok POD
82 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
83 KORBUS Krystian 1998-11-23 LUKS Boguszyce LDZ
84 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
85 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
86 KOWALCZYK Łukasz 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
87 KOWALCZYK Patryk 2000-11-19 KS Łomżanie Łomża POD
88 KOWALSKI Paweł 1997-05-30 OKS Start Otwock MAZ
89 KOZAK Jakub 1997-05-12 MMKS Gdańsk POM
90 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
92 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
93 KRYŚ Piotr 1998-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
94 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
95 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
96 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
97 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
98 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
99 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
100 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
101 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
102 KUŻBIEL Daniel 1992-06-26 KS Podlasie Białystok POD
103 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
104 KWIATKOWSKI Andrzej 1999-09-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
105 KWIATKOWSKI Krzysztof 1998-01-19 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
106 KWIECIŃSKI Daniel 1998-08-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
107 KWIECIŃSKI Rafał 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
108 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
109 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
110 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
111 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
112 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
113 LIPCZAK Piotr 1998-04-03 MKS Agros Chełm LBE
114 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
115 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
116 ŁAWIDA Tomasz 1996-01-01 ZSE Białystok POD
117 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
118 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
119 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
120 MANC Szymon 1995-08-15 MKS Gniezno WLP
121 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
122 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
123 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
124 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
125 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
127 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
128 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
129 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
130 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
131 NIEWCZAS Kamil 1999-02-17 UKS Victoria Józefów MAZ
132 NOWAK Dariusz 1997-11-21 MKS Truso Elbląg WMZ
133 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 MLUKS Tarnów MLP
134 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
135 OBRZUT Krzysztof 1999-11-23 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
136 OKUNIEWSKI Jacek 1999-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
137 OLESZCZAK Adrian 1998-08-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
138 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
139 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
140 OSTROWSKI Cezary 1995-06-25 KS Podlasie Białystok POD
141 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
142 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
143 PASZKOWSKI Paweł 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
144 PAWLAK Wojciech 1998-02-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
145 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
146 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
147 PERZ Hubert 1996-01-01 ZST Białystok POD
148 PĘDZICH Maciej 1997-10-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
149 PIĄTEK Michał 2000-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
150 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
151 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
152 PIEŃCZYKOWSKI Szymon 1997-01-01 PG 12 Białystok POD
153 PIETRAK Piotr 1996-08-23 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
154 PLAWGO Jacek 1999-09-18 MKS Truso Elbląg WMZ
155 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
156 PODOLSKI Tomasz 1997-02-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
157 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
158 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
159 POPCZYK Aleksander 1998-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
160 POPŁAWSKI Stanisław 2000-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
161 POŚPIECH Krzysztof 1997-01-01 ZS Suchowola POD
162 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
163 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
164 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
165 PUPEK Kamil 2000-05-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
166 PUSTUŁKA Konrad 1980-11-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
167 RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
168 RATUSZYŃSKI Michał 1996-06-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
169 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
170 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
171 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
172 RUDZIŃSKI Grzegorz 1999-09-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
173 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
174 RUTKOWSKI Tomasz 2001-04-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
175 RYĆ Sebastian 1997-01-01 ZSR Ostrożany POD
176 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
177 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
178 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
179 SENDROWSKI Rafał 1998-07-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
180 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
181 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
182 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
183 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
184 SMOLIŃSKI Kamil 1996-02-29 UKB Szubin KPO
185 SMOLIŃSKI Mateusz 1996-02-29 UKB Szubin KPO
186 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
187 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WMZ
188 SROKOSZ Denis 1999-01-07 MKS-MOS Katowice SLK
189 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
190 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
191 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
192 SUSZCZYŃSKI Maciej 1990-03-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
193 SZABŁOWSKI Marcin 1995-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
194 SZATAN Patryk 1999-01-01 ULKS Jedlińsk MAZ
195 SZATECKI Maksymilian 1996-03-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
196 SZCZEPANIUK Wojciech 1999-04-09 UKS Liderek Chwiram ZPO
197 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
198 SZCZĘSNY Konrad 1999-02-18 GUKS Asy Dywity WMZ
199 SZEWCZUL Paweł 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
200 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
201 SZWED Maciej 1999-02-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
202 SZYMAŃSKI Adam 1997-01-06 MKS-MOS Katowice SLK
203 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
204 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
205 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
206 TAFIŁOWSKI Krystian 1998-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
207 TERKA Maciej 1998-02-22 AZS-AWF Gorzów LBU
208 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
209 TOMASZEWSKI Łukasz 1998-04-21 ZSWiO nr 7 Łomża POD
210 TOMCZAK Michał 1997-07-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
211 TRZONKOWSKI Patryk 1998-04-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
212 URBASZEK Krystian 1991-09-21 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
213 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
214 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
215 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
216 WĄSIK Kamil 1998-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
217 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 niestowarzyszony POL
218 WIATER Michał 1999-03-11 KS Agros Zamość LBE
219 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
220 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
221 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
222 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
223 WINOWIECKI Przemysław 2000-01-01 MLKS Krajna Sępólno KPO
224 WIŚNIEWSKI Mateusz 1999-05-23 KKL Rodło Kwidzyn POM
225 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
226 WOŹNIAK Oskar 1999-11-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
227 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
228 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
229 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
230 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
231 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
232 ZACZEK Dawid 1996-09-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
233 ZAKRZEWSKI Jakub 2000-07-28 KS Hanza Goleniów ZPO
234 ZALEWSKI Dominik 1997-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
235 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
236 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
237 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
238 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
239 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
240 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
241 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.46047186851501sekund