POGORZELSKI Rafał
1999-12-22
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Adam 2000-09-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
2 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
3 AUGUSTYNOWICZ Wojciech 1992-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
4 BABIK Filip 1996-11-02 KS ENTRE.PL Team Warszawa MAZ
5 BAKAN Piotr 2000-01-18 KS Hanza Goleniów ZPO
6 BAŁONKOWSKI Rafał 1998-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
8 BĄCZEK Daniel 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
10 BELGRAU Szymon 1994-12-16 OŚ AZS Poznań WLP
11 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
12 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
13 BIJAK Patryk 1996-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
15 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
16 BOBROWSKI Mateusz 1998-09-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
17 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
18 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
19 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
20 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
21 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
23 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
24 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
25 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
26 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
27 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
28 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
29 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
30 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
31 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
32 CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
33 CIEPŁAK Marcin 1991-01-30 TL ROW Rybnik SLK
34 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
35 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
36 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
37 DĄBKOWSKI Przemysław 1999-01-01 PG 2 Grajewo POD
38 DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
39 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
40 DĄBROWSKI Stanisław 1999-02-11 KKL Rodło Kwidzyn POM
41 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
42 DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
43 DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 RLTL ZTE Radom MAZ
44 DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 DUBNICKI Karol 1999-01-01 PG 4 Augustów POD
46 DUCHNOWSKI Mateusz 1998-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
47 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
48 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
49 ELBICH Kamil 1998-06-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 FABISIAK Mateusz 1996-04-04 OŚ AZS Poznań WLP
51 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
52 FILAR Krzysztof 1998-05-03 OŚ AZS Poznań WLP
53 FOLGA Bartosz 2003-11-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
54 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
55 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
56 GASEK Adrian 1999-11-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
57 GAWRYCH Kamil 1998-01-07 UKS Liceum sportowe Łomża POD
58 GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 AZS Łódź LDZ
59 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
60 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
61 GŁOWALA Robert 1992-10-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
62 GODLEWSKI Kamil 1999-08-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
63 GOLA Dawid 1999-09-04 UKS 12 Kalisz WLP
64 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
65 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
66 GRABOWSKI Mateusz 1997-05-06 OKLA Ostrołęka MAZ
67 GREŃ Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
68 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
69 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
70 GRZYB Mateusz 1999-12-22 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
71 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
72 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
73 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
74 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 LKS Zorza Gdynia POM
75 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
76 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
77 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
78 ILSKI Piotr 1995-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
79 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
80 JACKIEWICZ Mateusz 1997-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
81 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
82 JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 MLKS Baszta Bytów POM
83 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
84 JAŃCZUK Dawid 1999-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
85 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 AZS-AWF Katowice SLK
86 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 KS Maków Biega MAZ
87 JASIŃSKI Szymon 1997-08-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
88 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
89 JASZCZUK Michał 1990-01-13 LKS Korab Olecko WMZ
90 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
91 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
92 JENDRYCH Marek 1984-01-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
93 JILEK Dariusz 1998-05-11 ULKS Bystrzyca Kłodzka DOL
94 JURAK Bartosz 2003-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
95 KABAT Damian 1989-10-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
96 KACZAN Grzegorz 1993-02-13 AZS-AWF Katowice SLK
97 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 WKS Flota Gdynia POM
98 KACZOR Mateusz 1997-03-03 RLTL ZTE Radom MAZ
99 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KPO
100 KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 MKL Toruń KPO
101 KALUS Kamil 1998-03-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
102 KANIGOWSKI Michał 1990-09-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
103 KANOZA Piotr 1998-04-15 UKS Technik Augustów POD
104 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
105 KARASIEWICZ Szymon 1998-11-24 LKS Lubusz Słubice LBU
106 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
107 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
108 KARCZEWSKI Tomasz 1997-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
109 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
110 KASPROWICZ Adam 2001-01-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
111 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
112 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
113 KIERSZTEJNA Bartosz 1998-10-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
114 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
115 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
116 KLIMKOWSKI Michał 1998-07-22 UKS Sokół Żmigród DOL
117 KLOCEK Grzegorz 1998-03-20 AZS UMCS Lublin LBE
118 KOŁAKOWSKI Marek 2003-10-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
119 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
120 KONIECZNY Mikołaj 1998-08-02 MKS MOS Wrocław DOL
121 KOPCIEWSKI Dawid 1998-12-10 KS Podlasie Białystok POD
122 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
123 KORBUS Krystian 1998-11-23 LUKS Boguszyce LDZ
124 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
125 KORYTKOWSKI Andrzej 1970-02-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
127 KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
128 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
129 KOWALCZYK Łukasz 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
130 KOWALCZYK Patryk 2000-11-19 KS Łomżanie Łomża POD
131 KOWALSKI Paweł 1997-05-30 OKS Start Otwock MAZ
132 KOZAK Jakub 1997-05-12 MMKS Gdańsk POM
133 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
134 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
135 KRAUZE Filip 1997-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
136 KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
137 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 KS Czempion Warszawa MAZ
138 KRYŚ Piotr 1998-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
139 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
140 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
141 KUBIAK Maciej 1988-10-29 RKS Rumia POM
142 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
143 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
144 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
145 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL ZTE Radom MAZ
146 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
147 KUKUŁKA Daniel 1998-04-04 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
148 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
149 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
150 KUŚMIDER Andrzej 1983-09-23 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
151 KUŻBIEL Daniel 1992-06-26 KS Podlasie Białystok POD
152 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
153 KWIATKOWSKI Andrzej 1999-09-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
154 KWIATKOWSKI Krzysztof 1998-01-19 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
155 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
156 KWIATKOWSKI Sebastian 2002-01-30 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
157 KWIECIŃSKI Daniel 1998-08-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
158 KWIECIŃSKI Rafał 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
159 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
160 LASKOWKSKI Miłosz 1998-04-23 niest. Bydgoszcz KPO
161 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
162 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
163 LESIECKI Jacek 1991-12-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
164 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
165 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
166 LIPCZAK Piotr 1998-04-03 MKS Agros Chełm LBE
167 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
168 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
169 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
170 ŁAWIDA Tomasz 1996-01-01 ZSE Białystok POD
171 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
172 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
173 MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
174 MAKULEC Adam 2003-09-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
175 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
176 MALINOWSKI Maciej 2000-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
177 MANC Szymon 1995-08-15 MKS Gniezno WLP
178 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
179 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
180 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
181 MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
182 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
183 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
184 MARYSIAK Adam 1988-01-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
185 MEGER Michał 1998-02-20 ZLKL Zielona Góra LBU
186 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
187 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
188 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
189 MIKULSKI Tomasz 1996-01-30 UKS Filipides Teresin MAZ
190 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
191 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
192 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
193 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
194 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
195 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
196 MRACHACZ Piotr 1997-06-09 MKS-MOSM Bytom SLK
197 MROCZYŃSKI Michał 2000-04-03 KS Gwardia Piła WLP
198 MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
199 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
200 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
201 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
202 NIEWCZAS Kamil 1999-02-17 UKS Victoria Józefów MAZ
203 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
204 NOWAK Dariusz 1997-11-21 MKS Truso Elbląg WMZ
205 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
206 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
207 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
208 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
209 OBRZUT Krzysztof 1999-11-23 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
210 OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
211 OKUNIEWSKI Jacek 1999-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
212 OLESZCZAK Adrian 1998-08-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
213 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
214 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
215 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL ZTE Radom MAZ
216 OSET Piotr 2001-05-08 RKS Łódź LDZ
217 OSTROWSKI Cezary 1995-06-25 KS Podlasie Białystok POD
218 OSTROWSKI Szymon 1995-10-07 LKS Pszczyna SLK
219 OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 AZS-AWF Katowice SLK
220 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
221 PAŁKA Piotr 1984-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
222 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
223 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
224 PASZKOWSKI Paweł 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
225 PAWLAK Wojciech 1998-02-25 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
226 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
227 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
228 PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 UKS Filipides Teresin MAZ
229 PERZ Hubert 1996-01-01 ZST Białystok POD
230 PĘDZICH Maciej 1997-10-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
231 PIĄTEK Michał 2000-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
232 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
233 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
234 PIEŃCZYKOWSKI Szymon 1997-01-01 PG 12 Białystok POD
235 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
236 PIETRAK Piotr 1996-08-23 PLMKS Chrobry Gryfice ZPO
237 PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 RK Athletics Warszawa MAZ
238 PLAWGO Jacek 1999-09-18 MKS Truso Elbląg WMZ
239 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
240 PODOLSKI Tomasz 1997-02-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
241 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
242 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
243 POPCZYK Aleksander 1998-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
244 POPŁAWSKI Stanisław 2000-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
245 POŚPIECH Krzysztof 1997-01-01 ZS Suchowola POD
246 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
247 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
248 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
249 PRZYWORSKI Krzysztof 1995-11-25 KS AZS AWF Kraków MLP
250 PUPEK Kamil 2000-05-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
251 PUSTUŁKA Konrad 1980-11-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
252 PYDA Sylwester 1998-11-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
253 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 LUKS Start Nakło KPO
254 RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
255 RATUSZYŃSKI Michał 1996-06-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
256 RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
257 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
258 ROGULSKI Łukasz 2001-05-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
259 ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
260 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
261 ROSZKO Damian 1991-11-11 KS Podlasie Białystok POD
262 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
263 RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 MKS Truso Elbląg WMZ
264 RUDNIK Damian 1995-04-29 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
265 RUDZIŃSKI Grzegorz 1999-09-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
266 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
267 RUTA Mateusz 2001-07-02 AZS Łódź LDZ
268 RUTKOWSKI Tomasz 2001-04-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
269 RYĆ Sebastian 1997-01-01 ZSR Ostrożany POD
270 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
271 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
272 SELKE Radosław Lucjan 1985-06-13 UKS MTE Milanówek MAZ
273 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
274 SENDROWSKI Rafał 1998-07-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
275 SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 KUKS Remus Kościerzyna POM
276 SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 GKS Żukowo POM
277 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
278 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
279 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
280 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
281 SMOLIŃSKI Kamil 1996-02-29 UKB Szubin KPO
282 SMOLIŃSKI Mateusz 1996-02-29 UKB Szubin KPO
283 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
284 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
285 SOWIK Wojciech 1996-02-12 AZS Łódź LDZ
286 SPUSTEK Marcin 1997-05-21 MKS Truso Elbląg WMZ
287 SROKOSZ Denis 1999-01-07 MKS-MOS Katowice SLK
288 STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
289 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
290 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
291 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
292 SUSZCZYŃSKI Maciej 1990-03-25 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
293 SZABŁOWSKI Marcin 1995-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
294 SZATAN Patryk 1999-01-01 ULKS Jedlińsk MAZ
295 SZATECKI Maksymilian 1996-03-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
296 SZCZEPANIUK Wojciech 1999-04-09 UKS Liderek Chwiram ZPO
297 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
298 SZCZĘSNY Konrad 1999-02-18 GUKS Asy Dywity WMZ
299 SZEWCZUL Paweł 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
300 SZMIDT Jędrzej 1999-03-22 OŚ AZS Poznań WLP
301 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
302 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
303 SZWED Maciej 1999-02-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
304 SZYMAŃSKI Adam 1997-01-06 MKS-MOS Katowice SLK
305 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
306 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
307 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
308 SZYMKOWIAK Tomasz 1983-07-05 MKL Toruń KPO
309 SZYSZKA Michał 1999-06-04 CMKL Człuchów POM
310 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
311 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
312 TABOR Dominik 1995-04-24 Kraków Athletics Team MLP
313 TAFIŁOWSKI Krystian 1998-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
314 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
315 TERKA Maciej 1998-02-22 AZS-AWF Gorzów LBU
316 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
317 TOMASZEWSKI Łukasz 1998-04-21 ZSWiO nr 7 Łomża POD
318 TOMCZAK Michał 1997-07-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
319 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
320 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
321 TRZONKOWSKI Patryk 1998-04-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
322 TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
323 URBASZEK Krystian 1991-09-21 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
324 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
325 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
326 WASKIN Szymon 1996-03-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
327 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
328 WĄSIK Kamil 1998-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
329 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
330 WIATER Michał 1999-03-11 KS Agros Zamość LBE
331 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
332 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
333 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
334 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
335 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
336 WINOWIECKI Przemysław 2000-01-01 MLKS Krajna Sępólno KPO
337 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
338 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
339 WIŚNIEWSKI Mateusz 1999-05-23 KKL Rodło Kwidzyn POM
340 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 AZS Łódź LDZ
341 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
342 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
343 WOJTALIK Oskar 1993-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
344 WOŹNIAK Oskar 1999-11-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
345 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
346 WRONOWSKI Albert 1999-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
347 WRÓBEL Daniel 1999-06-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
348 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 AZS-AWF Katowice SLK
349 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
350 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
351 WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 PLKS Gwda Piła WLP
352 WYSZOMIRSKI Patryk 2001-09-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
353 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
354 ZACZEK Dawid 1996-09-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
355 ZAKRZEWSKI Jakub 2000-07-28 KS Hanza Goleniów ZPO
356 ZALEWSKI Dominik 1997-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
357 ZALEWSKI Krystian 1989-04-11 UKS Barnim Goleniów ZPO
358 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
359 ZAWARSKI Piotr 1998-08-11 niest. Szczecin ZPO
360 ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 LKB im. Braci Petk Lębork POM
361 ZDROJEWSKI Krystian 1998-10-09 MKL Jarocin WLP
362 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
363 ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 ULKS Lipinki MLP
364 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
365 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
366 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
367 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
368 ZYGMUNT Kamil 1996-10-18 niest. Rzeszów PDK
369 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD
370 ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
371 ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 LKS Zorza Gdynia POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.0834541320801sekund