RÓŁKOWSKI Adam
2000-04-11
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
2 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
3 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
4 BAKAN Piotr 2000-01-18 KS Hanza Goleniów ZPO
5 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
6 BARANOWSKI Kamil 2001-10-26 LUKS Eurocentr Suchowola POD
7 BARWIŃSKI Piotr 2001-04-02 MKL Nefryt Lubartów LBE
8 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
9 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
10 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
11 BOJARYN Marcin 1999-01-01 PG 29 Białystok POD
12 BORUCH Paweł 2000-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
13 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
14 BUĆKO Mateusz 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
15 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
16 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
17 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
18 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
19 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
20 CZARTOSZEWSKI Szymon 1996-10-31 WLKS Nowe Iganie MAZ
21 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
22 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
23 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
24 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
25 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
26 DEMBY Łukasz 1997-12-13 UKS Clan Ostrołęka MAZ
27 DĘBKOWSKI Tomasz 1999-01-01 PG Turośl POD
28 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
29 DYBACKI Damian 2000-02-18 KS Podlasie Białystok POD
30 DZIADUSZEK Michał 2001-09-03 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
31 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
32 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
33 GASEK Adrian 1999-11-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
34 GAWĘDZKI Jakub 2002-04-30 UKS Technik Augustów POD
35 GAWRYCH Kamil 1998-01-07 UKS Liceum sportowe Łomża POD
36 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
37 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
38 GODLEWSKI Kamil 1999-08-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
40 GRABOWSKI Rafał 1995-03-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
42 GREŃ Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
43 GRUDKOWSKI Mateusz 2000-01-01 PG 3 Suwałki POD
44 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
45 GUSTAW Szymon 2000-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
46 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
47 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
48 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
49 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
50 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
51 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
52 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
53 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
54 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
55 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
56 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
57 KLUCZEK Karol 2001-07-13 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
58 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
59 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
60 KOWALCZYK Patryk 2000-11-19 KS Łomżanie Łomża POD
61 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
62 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
63 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
64 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
65 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
66 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
67 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
68 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
69 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
70 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
71 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
72 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
73 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
74 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
75 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
76 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
77 MALINOWSKI Maciej 2000-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
78 MAŃKOWSKI Kacper 2000-04-27 OŚ AZS Poznań WLP
79 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
80 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
81 MIECZNIK Albert 1998-10-02 MKS Juvenia Białystok POD
82 MIELENIEWSKI Wojciech 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
83 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
84 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
85 MODZELEWSKI Przemysław 2001-01-01 PG Wizna POD
86 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
87 NAUMNIK Kacper 2000-07-31 KS Podlasie Białystok POD
88 NERKOWSKI Damian 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
89 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
90 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
91 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
92 OLSZEWSKI Kacper 1999-09-20 KS Łomżanie Łomża POD
93 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
94 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
95 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
96 PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 MKS Agros Chełm LBE
97 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
98 PIASECKI Michał 1999-03-27 AZS UMCS Lublin LBE
99 PIĄTEK Michał 2000-08-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
100 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
101 PICHAL Kacper 2000-02-05 PKS Gwardia Szczytno WMZ
102 PIZOŃ Piotr 2000-02-11 KS Agros Zamość LBE
103 PLAWGO Jacek 1999-09-18 MKS Truso Elbląg WMZ
104 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
105 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
106 POLOWCZYK Kamil 2000-01-01 niest. Białystok POD
107 POPŁAWSKI Stanisław 2000-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
108 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
109 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
110 PUPEK Kamil 2000-05-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
111 RACZYŁO Damian 1998-08-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
112 RAFAŁKO Mateusz 2000-01-28 KS Podlasie Białystok POD
113 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
114 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
115 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
116 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
117 RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 LLKS Osowa Sień LBU
118 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
119 SAWICKI Dawid 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
120 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
121 SIENKIEWICZ Paweł 1999-07-24 KS Podlasie Białystok POD
122 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
123 SMAŁUGA Mateusz 2000-07-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
124 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
125 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
126 SOŁJAN Kacper 2001-03-07 KS Podlasie Białystok POD
127 STRĘCIWILK Bartosz 2000-11-14 KS Agros Zamość LBE
128 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
129 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
130 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
131 SZKIŁĄDŹ Jakub 1998-04-22 MKS Juvenia Białystok POD
132 SZULEWSKI Dawid 2000-05-17 KS Podlasie Białystok POD
133 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
134 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
135 ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
136 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
137 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
138 TOMASZEWSKI Łukasz 1998-04-21 ZSWiO nr 7 Łomża POD
139 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
140 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
141 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
142 WASZKIEWICZ Maciej 2000-04-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
143 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
144 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 niestowarzyszony POL
145 WESOŁOWSKI Jakub 1998-07-17 KS Podlasie Białystok POD
146 WIATER Michał 1999-03-11 KS Agros Zamość LBE
147 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
148 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
149 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
150 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
151 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
152 WIETECHA Jakub 1999-05-17 LLKS Osowa Sień LBU
153 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
154 WITKOWSKI Dariusz 2000-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
155 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
156 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
157 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
158 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
159 WSZEBOROWSKI Michał 1998-05-23 UKS Liceum sportowe Łomża POD
160 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
161 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
162 ZAJKOWSKI Paweł 2000-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
163 ZAKRZEWSKI Jakub 2000-07-28 KS Hanza Goleniów ZPO
164 ZALEWSKI Dominik 1997-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
165 ZIEMCZYK Łukasz 2000-04-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
166 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
167 ŻUROWSKI Paweł 2000-02-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.53608703613281sekund