SOBOLEWSKI Jakub
1999-05-05
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Szymon 1998-02-17 LKS Maraton Turek WLP
2 ADAMIUK Bartłomiej 1999-02-25 MKS Żak Biała Podlaska LBE
3 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
4 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
5 AUGUSTYNIAK Szymon 1999-05-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
6 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
7 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
8 BARANOWSKI Mikołaj 1999-06-21 KS Wejher Wejherowo POM
9 BARTOSIŃSKI Miłosz 2000-11-15 RAZ Szczecin ZPO
10 BĄCZEK Jakub 2001-11-27 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
11 BĄCZEK Wojciech 2000-02-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
12 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
13 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
14 BEDNAREK Jakub 1999-06-21 RLTL ZTE Radom MAZ
15 BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 KS Podlasie Białystok POD
16 BIELAWSKI Kamil 1998-02-01 SSR Olimp Strawczyn SWK
17 BIELECH Mateusz 1998-12-31 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
18 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
20 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
21 BOROWIK Przemysław 2000-06-23 LUKS Orkan Września WLP
22 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
23 BRZÓZKA Maciej 1999-05-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
24 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 BUJNIK Przemysław 1998-10-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
26 BUKAŁA Adrian 1998-03-05 KS Agros Zamość LBE
27 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
28 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
29 CHOIŃSKI Bartosz 1998-04-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 CHOMICZEWSKI Marek 1994-06-27 KS Podlasie Białystok POD
31 CHRZANOWSKI Patryk 1998-06-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
32 CICHOCKI Jakub 2001-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
33 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 MUKL Brodnica KPO
34 COŁTA Kamil Jakub 2000-06-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
35 CZERWIŃSKI Filip 1997-05-15 UKS Achilles Leszno WLP
36 CZERWIŃSKI Filip 1998-04-12 KS Podlasie Białystok POD
37 DANILCZYK Wojciech 1999-01-01 PG Lipsk POD
38 DANILEWICZ Dawid 1998-01-02 LUKS Eurocentr Suchowola POD
39 DRABENT Szymon 1998-05-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
40 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
41 DUCHNOWSKI Mateusz 1998-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
42 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
43 DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
44 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
45 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
46 DZIOBA Hubert 1998-01-01 ZSWiO nr 7 Łomża POD
47 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
48 FICA Damian 1998-04-28 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
49 GARBOWSKI Kamil 1998-06-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
50 GAWARKIEWICZ Tristan 1998-10-21 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
51 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
52 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
53 GINTER Leszek 1998-01-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
54 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
55 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
56 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 GROBELNY Adam 2000-05-04 OŚ AZS Poznań WLP
58 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
59 GROSICKI Wit 1999-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
60 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
61 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
62 GRZYWNA Bartłomiej 1998-10-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
63 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
64 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
65 IWANICKI Maciej 1999-07-13 KS Podlasie Białystok POD
66 JABŁOŃSKI Kasper 1998-07-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
67 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
68 JAKUBIK Sławomir 1998-04-29 MKS Hermes Gryfino ZPO
69 JANKIEWICZ Dawid 2000-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
70 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
71 JANUSZEWSKI Sebastian 1993-11-04 KS Podlasie Białystok POD
72 JAŃCZUK Dawid 1999-03-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
74 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
75 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
76 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
77 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
78 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
79 JUREWICZ Jakub 1999-02-05 LKS Zantyr Sztum POM
80 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
81 JURGIELANIEC Sylwester 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
82 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
83 KACZOREK Robert 1998-04-29 MUKL Brodnica KPO
84 KALISZ Bartłomiej 1999-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
85 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
86 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
87 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
88 KARWOWSKI Kamil 1998-08-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
89 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
90 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
91 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
92 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
93 KLOCEK Grzegorz 1998-03-20 AZS UMCS Lublin LBE
94 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
95 KOMOROWSKI Bartosz 1998-04-04 LKS Orzeł Namysłów OPL
96 KONIOR Jan 2000-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
97 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
98 KOSZCZUK Dawid 1999-10-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
99 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
100 KOZICA Sebastian 1998-05-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
101 KOZIOŁ Adrian 1998-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
102 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
103 KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 RLTL ZTE Radom MAZ
104 KRUK Mateusz 1996-03-31 KS Podlasie Białystok POD
105 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
106 KSIĄŻYK Konrad 1997-03-14 KS Podlasie Białystok POD
107 KUBICKI Kamil 1998-01-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
108 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
109 KUDRZYCKI Karol 1998-11-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
110 KUJAWA Rafał 1999-01-01 PG Czyżew POD
111 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
112 KUŚMIERZ Dawid 1998-01-26 MKS Agros Chełm LBE
113 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
114 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
115 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
116 LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
117 LESZKIEWICZ Sebastian 1998-09-08 LKS Lubusz Słubice LBU
118 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
119 ŁĄCKI Artur 1998-12-15 KS Sprinter Włocławek KPO
120 ŁODZIŃSKI Tomasz 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
121 ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
122 ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
123 MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 SL Olimpia Poznań WLP
124 MADEJSKI Dawid 1998-05-15 UKS Lisy Zgierz LDZ
125 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
126 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
127 MALISZEWSKI Filip 1998-08-29 AZS-AWF Gorzów LBU
128 MARCINKOWSKI Dominik 1998-03-26 LKS Sana Kościan WLP
129 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
130 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
131 MATEUSIAK Radosław 1998-10-05 OKLA Ostrołęka MAZ
132 MICHALSKI Dominik 1999-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
133 MIZGIER Dawid 1999-12-04 MLKS Baszta Bytów POM
134 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
135 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
136 MNICH Robert 1998-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
137 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
138 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
139 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
140 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
141 MURAWSKI Jakub 1999-02-02 MKL Szczecin ZPO
142 MUŚKO Piotr 1998-05-18 KS Podlasie Białystok POD
143 MUZOLF Sebastian 1999-12-12 LUKS Start Nakło KPO
144 NAZARUK Dariusz 2000-05-13 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
145 NOGALSKI Denis 1998-01-11 LKS Lubusz Słubice LBU
146 NOSEK Szymon 2000-01-05 LUKS Boguszyce LDZ
147 NOWAK Jakub 1998-03-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
148 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
149 NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 LKS Lubawa WMZ
150 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
151 OLESZCZAK Adrian 1998-08-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
152 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
153 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
154 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
155 ORSZEWSKI Kacper 1999-11-13 KS Podlasie Białystok POD
156 OSOSIŃSKI Kamil 1998-07-06 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
157 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
158 PAPLA Filip 1998-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
159 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
160 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
161 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
162 PĘZA Daniel 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
163 PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
164 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
165 PIWKO Dawid 1998-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
166 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
167 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
168 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
169 POPCZYK Aleksander 1998-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
170 POPŁAWSKI Mateusz Damian 1998-02-27 KS Podlasie Białystok POD
171 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
172 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
173 PRZYSUCHA Radosław 1998-11-13 KS Agros Zamość LBE
174 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
175 PUZONOWSKI Grzegorz 1995-01-19 KS Podlasie Białystok POD
176 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
177 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
178 RAFAŁKO Mateusz 2000-01-28 KS Podlasie Białystok POD
179 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
180 RATAJCZAK Adrian 1998-09-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
181 RESZKA Rafał 1999-06-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
182 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
183 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
184 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
185 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
186 RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 LLKS Osowa Sień LBU
187 RZEPKA Patryk 1998-12-14 MUKL Brodnica KPO
188 RZERZUCHOWSKI Piotr 1996-08-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
189 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
190 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
191 SIKORA Paweł 1999-02-02 KS Agros Zamość LBE
192 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
193 SOSIDKO Bartłomiej 1999-09-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
194 STACHURA Dawid 2000-07-17 SSMKS Parasol Wrocław DOL
195 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
196 STEC Tomasz 1998-05-31 LUKS Ogrodnik Bydgoszcz KPO
197 STRUBIŃSKI Konrad 1995-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
198 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
199 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
200 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
201 SUSUŁOWSKI Jakub 1998-11-30 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
202 SZREDER Dawid 1998-07-29 KUKS Remus Kościerzyna POM
203 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
204 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
205 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
206 ŚLEPOKURA Mateusz 1999-02-19 GLKS Świdnica DOL
207 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
208 TOMCZAK Michał 1997-07-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
209 TYLKOWSKI Adam 2000-05-08 LIUKS Kruszwica KPO
210 URBAN Arkadiusz 1998-05-24 AZS UMCS Lublin LBE
211 URBAN Karol 1998-07-20 AZS UMCS Lublin LBE
212 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
213 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
214 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
215 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
216 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
217 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
218 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
219 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
220 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
221 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
222 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
223 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
224 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
225 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
226 WIŚNIEWSKI Mateusz 1999-05-23 KKL Rodło Kwidzyn POM
227 WITKOWSKI Wiktor 1998-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
228 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
229 WOJCIECHOWSKI Dominik 1999-03-14 AZS-AWF Gorzów LBU
230 WOLENDER Jakub 2000-11-21 RAZ Szczecin ZPO
231 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
232 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
233 WOŹNIAK Jakub 1998-02-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
234 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
235 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
236 ZABIELSKI Krzysztof 1995-03-19 KS Podlasie Białystok POD
237 ZABŁOCKI Karol 2000-04-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
238 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
239 ZALEWSKI Dominik 2000-08-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
240 ZALEWSKI Łukasz 1999-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
241 ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 LKS Zorza Niemil DOL
242 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
243 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
244 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
245 ŻMUJDZIN Karol 1997-03-22 KS Podlasie Białystok POD
246 ŻYRADZKI Patryk 1999-12-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
247 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 KKS Victoria Stalowa Wola PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.33998394012451sekund