FIC Renata
2000-01-06
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Justyna 2000-10-18 LUKS Boguszyce LDZ
2 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
4 ARENDARCZYK Kinga 1999-02-04 SKS Kusy Kraków MLP
5 BAŁŁA Dominika 1999-04-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
7 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
8 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
9 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
10 BARCZYK Magdalena 2001-04-19 LKS Kłos Olkusz MLP
11 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
12 BARTOSZ Patrycja 2000-12-18 GKS Piast Gliwice SLK
13 BATKO Agata 2000-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
14 BATOLIK Agata 1999-01-27 AZS Łódź LDZ
15 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
16 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
17 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
18 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
19 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
20 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
21 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
22 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
23 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
24 BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
25 BRACHUCY Weronika 1999-03-31 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
26 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
27 BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
28 BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
29 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
30 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
31 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
32 BULCZAK Sylwia 1999-12-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
33 BYKOWSKA Aleksandra 2000-01-31 SSMKS Parasol Wrocław DOL
34 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
35 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
36 CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
37 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
38 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
39 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
40 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
41 CICHOCKA Patrycja 2000-01-13 MKLA Łęczyca LDZ
42 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
43 CIEŚLAK Danuta 1989-12-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
44 CIURUŚ Patrycja 2001-06-17 MLUKS Tarnów MLP
45 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
46 CYGOŃ Małgorzata 1996-10-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
47 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
48 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
49 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
50 DAŃDA Karolina 2000-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
51 DĄBEK Emilia 2001-11-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
52 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
53 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
54 DOBROWOLSKA Barbara 1998-06-28 WKS Wawel Kraków MLP
55 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
56 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
57 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
58 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
59 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
60 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
61 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
62 DUL Wiktoria 2001-07-15 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
63 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
64 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
65 DYRDAŁ Magdalena 2001-07-09 SKS Kusy Kraków MLP
66 DZIECH Justyna 1994-09-02 UKS Gminy Brzeszcze MLP
67 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
68 FIJAK Zuzanna 2001-01-01 MKS Żywiec SLK
69 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
70 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
71 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
72 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
73 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
74 FRYDRYSZAK Karolina 2000-03-27 UKS Jedynka Gostyń WLP
75 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
76 GAJOWY Magdalena 1998-03-03 KB MOSiR Jastrzębie SLK
77 GALUCH Vanessa 2003-09-23 MKS-MOSM Bytom SLK
78 GAWLIK Oliwia 1999-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
79 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
80 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
81 GILETA Dominika 2000-07-06 SL GKS Olsza Olszyna DOL
82 GIZA Karolina 1989-04-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
83 GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
84 GOLBA Oliwia 1997-08-20 KS Energetyk Jaworzno SLK
85 GOLEC Paulina 1981-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
86 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
87 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
88 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
89 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
90 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
91 GRUBA Justyna 1998-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
92 GRUBERT Natalia 2000-02-17 GUKS Asy Dywity WMZ
93 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
94 GUZIK Natalia 1999-01-15 LKS Kłos Olkusz MLP
95 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 HAŁASA Monika 1992-04-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
97 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
98 HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 niestowarzyszona POL
99 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
100 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
101 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
102 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
103 IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 LKS Omega Kleszczów LDZ
104 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
105 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
106 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
107 JAROMIN Karolina 1997-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
108 JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
109 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
110 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
111 JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 MLUKS Tarnów MLP
112 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
113 JEWUŁA Natalia 1999-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
114 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
115 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
116 KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
117 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
118 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
119 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
120 KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
121 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
122 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
123 KALISZ Agnieszka 1999-02-23 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
124 KALISZ Julia 2000-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
125 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
126 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
127 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
128 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
129 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
130 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
131 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
132 KAREWICZ Katarzyna 1973-04-19 RKS Skra Warszawa MAZ
133 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
134 KASPRZAK Karolina 2001-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
135 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
136 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
137 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
138 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 AZS-AWF Katowice SLK
139 KLĘSK Patrycja 2002-07-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
140 KLICKA Martyna 2001-07-16 MUKS ILKUS Olkusz MLP
141 KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 LKS Pszczyna SLK
142 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
143 KOŁACZ Patrycja 1999-07-26 SKS Kusy Kraków MLP
144 KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
145 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
146 KOŁODZIEJCZAK Anna 2000-07-26 MKS Szkuner Myślibórz ZPO
147 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
148 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
149 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 UKS Czempion Bełchatów LDZ
150 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
151 KOPEĆ Agnieszka 2001-12-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
152 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
153 KOPERSKA Natalia 2000-11-14 LUKS Boguszyce LDZ
154 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
155 KORNY Aleksandra 2002-01-19 MKS Iskra Pszczyna SLK
156 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
157 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
158 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
159 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
160 KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
161 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
162 KOWALIK Natalia 2001-02-01 SKS Kusy Kraków MLP
163 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
164 KOWALSKA Agata 2002-10-07 SL GKS Olsza Olszyna DOL
165 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
166 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
167 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
168 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
169 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
170 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
171 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
172 KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
173 KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
174 KRAWCZYK Zuzanna 2002-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
175 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
176 KRUPA Julia 2000-06-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
177 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
178 KRZYKAWSKA Aleksandra 2000-06-29 SKS Kusy Kraków MLP
179 KUBACKA Aleksandra 1999-11-26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
180 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
181 KUBICA Kornelia 2000-07-27 AL WF Krzeszowice MLP
182 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
183 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
184 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
185 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
186 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
187 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
188 KURA Wiktoria 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
189 KURCZYNA Weronika 2000-04-10 SKS Kusy Kraków MLP
190 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
191 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
192 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
193 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
194 KWIECIŃSKA Sandra 2000-08-16 LKS Kłos Olkusz MLP
195 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
196 LEMAŃSKA Aleksandra 1992-06-01 niest. Kraków MLP
197 LENDZION Wiktoria 2000-02-22 KS Zamek Kurzętnik WMZ
198 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
199 LEWKOWICZ Agnieszka 1994-02-18 KS AZS AWF Kraków MLP
200 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
201 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
202 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
203 ŁABUZ Karolina 2001-02-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
204 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
205 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 AZS-AWF Katowice SLK
206 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
207 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
208 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
209 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
210 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
211 MAJCHROWICZ Aleksandra 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
212 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
213 MAKSYMIUK Julia 2000-02-23 MKS Pogoń Siedlce MAZ
214 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
215 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
216 MANDZIUK Ilona 1996-07-09 AZS UMCS Lublin LBE
217 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
218 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
219 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
220 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
221 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
222 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
223 MATYSIK Dominika 2000-01-21 AL WF Krzeszowice MLP
224 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
225 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
226 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
227 MICHALAK Sandra 1987-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
228 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
229 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
230 MIROWSKA Julia 2001-09-21 MKS-MOSM Bytom SLK
231 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
232 MISIURA Aleksandra 1998-03-05 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
233 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
234 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
235 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
236 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
237 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
238 MURAWSKA Nikola 2000-11-27 MKL Szczecin ZPO
239 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
240 MUTWIL Oliwia 1997-12-22 TL ROW Rybnik SLK
241 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
242 MYSZA Gabriela 1998-01-12 LKS Smolnik Męcina MLP
243 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
244 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
245 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
246 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
247 NOSZKA Klaudia 2000-03-31 LKS Brzezina Osiek MLP
248 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
249 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
250 NOWAK Wiktoria 2001-08-23 MKS-MOSM Bytom SLK
251 OBST Zuzanna 2000-09-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
252 OGÓROWSKA Wiktoria 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
253 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
254 OLEK Kamila 1998-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
255 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
256 OSADA Gabriela 2001-08-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
257 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
258 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
259 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
260 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
261 PACHOLSKA Anna 1992-09-24 UKS Olimp Kozienice MAZ
262 PAŁKA Justyna 1997-10-08 LKS Kłos Olkusz MLP
263 PANCYLEJKO Natalia 2000-06-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
264 PARZYCH Weronika 2000-07-18 RMKS Rybnik SLK
265 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
266 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
267 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
268 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
269 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
270 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
271 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
272 PIECHACZEK Izabela 1997-10-08 KS AZS AWF Kraków MLP
273 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
274 PIENIEK Vanessa 2004-11-23 MKS-MOSM Bytom SLK
275 PIETRASZKO Julia 2001-09-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
276 PIETRUSIŃSKA Sara 2001-08-16 MLUKS Tarnów MLP
277 PIETRYGA Aleksandra 2004-05-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
278 PILARSKA Oliwia 1998-03-30 WKS Wawel Kraków MLP
279 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
280 PŁATEK Aneta 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
281 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
282 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
283 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
284 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
285 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
286 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
287 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
288 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
289 PRZYBYŁO Aleksandra 2000-12-21 UKS Żaczek Połaniec SWK
290 PTAK Magdalena 1999-05-27 UKS Kobylanka MLP
291 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
292 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
293 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
294 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
295 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
296 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
297 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
298 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
299 RODAK Weronika 2000-02-24 MKS MOS Wrocław DOL
300 ROGULSKA Magdalena 1999-07-31 SKS Kusy Kraków MLP
301 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
302 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
303 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
304 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
305 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
306 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
307 RYKACZEWSKA Marlena 1999-10-23 LKS Osuchów MAZ
308 RYPEL Joanna 1999-04-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
309 RYŚ Urszula 2001-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
310 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
311 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
312 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 KS AZS AWF Kraków MLP
313 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
314 SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 KKB MOSiR Krosno PDK
315 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
316 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
317 SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 KS Agros Zamość LBE
318 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
319 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
320 SITEK Monika 1997-12-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
321 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
322 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
323 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
324 SKRĘT Patrycja 1995-11-27 MUKS ILKUS Olkusz MLP
325 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
326 SŁOBODA Aleksandra 1999-06-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
327 SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 AZS-AWF Katowice SLK
328 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
329 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
330 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
331 SOBIERAJ Agnieszka 2000-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
332 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
333 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
334 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
335 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
336 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
337 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
338 SPROCH Julia 1999-12-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
339 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
340 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
341 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
342 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
343 STEC Julia 2000-06-02 MOSM Tychy SLK
344 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
345 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
346 STOLARCZYK Laura 1999-03-14 SKLA Sopot POM
347 STÓJ Alicja 2001-03-23 SKLA Sopot POM
348 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
349 STUDNIARZ Anna 1999-07-24 LUKS Orkan Września WLP
350 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
351 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
352 SUŚNIŁO Natalia 2000-11-22 AZS-AWF Gorzów LBU
353 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
354 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
355 SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
356 SZCZEPANIAK Paulina 1995-06-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
357 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
358 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
359 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
360 SZLACHTA Julia 2003-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
361 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
362 SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 TS AKS Chorzów SLK
363 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
364 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
365 SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
366 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
367 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
368 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
369 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
370 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
371 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
372 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
373 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
374 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
375 TOLASZ Ewa 1997-12-20 MUKS SZS Cieszyn SLK
376 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
377 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
378 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
379 TOTH Paulina 2000-04-15 WKS Wawel Kraków MLP
380 TRACZ Maria 2002-07-08 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
381 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
382 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
383 TYPER Kornelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
384 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
385 WACŁAW Natalia 2000-09-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
386 WAŁACH Julia 2000-12-15 RMKS Rybnik SLK
387 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
388 WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
389 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
390 WENSIERSKA Julia 2000-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
391 WĘGLARZ Daria 2000-12-27 MKS-MOSM Bytom SLK
392 WĘGRZYN Martyna 2001-08-17 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
393 WĘGRZYN Monika 2002-12-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
394 WIATER Sara 2001-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
395 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
396 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
397 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
398 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
399 WIEDERA Dominika 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
400 WILGOCKA Agnieszka 1998-01-03 SKS Kusy Kraków MLP
401 WILKOŁAK Justyna 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
402 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
403 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
404 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
405 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
406 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
407 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
408 WOLSZCZAK Katarzyna 2000-05-10 LKS Pszczyna SLK
409 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
410 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
411 WOŹNIAK Alicja 2000-06-01 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
412 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
413 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
414 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
415 WYWROT Julia 2001-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
416 ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
417 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
418 ZAJĄC Julia 2002-07-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
419 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
420 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
421 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
422 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
423 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
424 ZIULEWSKA Paulina 2001-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
425 ZWIAS Justyna 1999-08-19 AZS-AWF Katowice SLK
426 ŻUROWSKA Magdalena 1997-06-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.57550001144409sekund