KACZMARCZYK Justyna
1997-12-07
MKS Juvenia Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
2 BAUMGART Weronika 1997-07-28 LUKS Serock KPO
3 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
4 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
5 BORUC Natalia 2000-08-06 KS Podlasie Białystok POD
6 BRATUMIŁ Joanna 1998-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
7 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
8 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
10 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
11 CHALECKA Laura 1999-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
12 CHMIELEWSKA Paulina 2001-01-01 ZS Suchowola POD
13 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
14 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
15 DĄBROWSKA Dominika 1996-06-07 UKS Sprint Stadnicka Wola SWK
16 DŁUGOZIMA Weronika 2002-03-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
17 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
18 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
19 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
20 GLIBOWSKA Paulina 1999-03-02 RLTL ZTE Radom MAZ
21 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
22 GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
23 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
24 GOLĘBIOWSKA Julia 2003-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
25 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
26 GOSTOMCZYK Ewelina 1996-08-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
27 GÓRAK Paulina 1997-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
28 GÓRKA Magdalena 1997-12-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
29 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
30 GRABOWSKA Karolina 1997-04-15 KS Podlasie Białystok POD
31 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
32 GROMADZKA Aleksandra 1998-11-07 LKS Sprinter Siemiatycze POD
33 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
34 GRUZ Aleksandra 1998-08-15 OKLA Ostrołęka MAZ
35 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
36 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
37 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 MKL Szczecin ZPO
38 HALICKA Sylwia 1999-08-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
39 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
40 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
41 JAŁOSZYŃSKA Agata 1997-07-30 LKS Vectra Włocławek KPO
42 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
43 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
44 JARZYŃSKA Anita 1995-12-02 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
45 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
46 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
47 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
48 KALISZ Ewa 1998-03-06 MKS Juvenia Białystok POD
49 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
50 KARPACZ Julita 1996-02-16 KS Podlasie Białystok POD
51 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
52 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Parkiet Hajnówka POD
53 KASPRZAK Dominika 1998-06-28 ZSEiO nr 6 Łomża POD
54 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
55 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
56 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
57 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
58 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
59 KOSZ Monika 1994-06-10 AZS UMCS Lublin LBE
60 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
61 KOWALSKA Agata 1992-06-19 OKS Start Otwock MAZ
62 KOWALSKA Michalina 1997-10-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
63 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
64 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
65 KROT Izabela 1997-04-02 UKS 12 Kalisz WLP
66 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
67 KRUTEL Magdalena 1996-08-30 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
68 KRYSTECKA Justyna 1998-03-25 MKS MOS Wrocław DOL
69 KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 WLKS Nowe Iganie MAZ
70 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
71 KUCZYŃSKA Karolina 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
72 KUCZYŃSKA Klaudia 1999-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
73 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
74 KUŁAKOWSKA Magdalena 1997-01-01 IV LO Białystok POD
75 KURCOŃ Julia 2003-03-07 MKS Pogoń Siedlce MAZ
76 KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 LKS Omega Kleszczów LDZ
77 LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
78 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
79 LISOWSKA Aleksandra 1990-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
80 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
81 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
82 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
83 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS Podlasie Białystok POD
84 ŁUKASIK Katarzyna 2004-02-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
85 MALINOWSKA Karolina 1997-06-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
86 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
87 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
88 MAŃCZUK Marlena 1999-08-17 niest. Białystok POD
89 MARCZUK Aleksandra 2003-09-19 MKS Pogoń Siedlce MAZ
90 MARKOWSKA Monika 1996-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
91 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
92 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
93 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
94 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
95 MAZGOŁA Aleksandra 1999-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
97 MICHAŁOWSKA Daria 1998-06-25 UKS Technik Augustów POD
98 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
99 MIELECH Dominika 1997-09-04 UKS Czwórka Białystok POD
100 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
101 MIKOŁAJUK Agnieszka 1998-10-09 UKS Czwórka Białystok POD
102 MIŃCZUK Alicja 1997-08-08 MKL Szczecin ZPO
103 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
104 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
105 MOJSA Marlena 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
106 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
107 NITZKA Sabina 1996-06-13 UKS Wiking Rychnowy POM
108 NOWAK Aneta 1996-01-01 ZSWiO nr 7 Łomża POD
109 OCH Martyna 2001-05-15 MKS Pogoń Siedlce MAZ
110 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
111 OLSZOK Oliwia 1998-01-10 RKS Łódź LDZ
112 OSIOWY Weronika 1998-10-21 CMKL Człuchów POM
113 OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 UKS Technik Augustów POD
114 PACHOLCZYK Adrianna 1996-02-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
115 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
116 PASTORCZYK Natalia 1996-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
117 PAWEŁCZAK Natalia 1999-07-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
118 PAZIK Kinga 1997-03-15 UOLKA Ostrów Mazowiecka MAZ
119 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
120 PLONA Milena 1998-10-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
121 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
122 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
123 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
124 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
125 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
126 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
127 ROGOWSKA Magdalena 1998-02-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
128 ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
129 ROMANOWSKA Joanna 1997-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
130 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
131 RUTKOWSKA Dominika 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
132 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
133 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
134 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
135 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
136 SOBAŃSKA Nikola 2000-09-11 LKS Vectra Włocławek KPO
137 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
138 STRZAŁKOWSKA Patrycja 1999-01-04 RLTL ZTE Radom MAZ
139 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
140 SUCHOWIECKA Patrycja 1997-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
141 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
142 SYROCKA Agata 1996-01-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
143 SZABŁOWSKA Kamila 2000-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
144 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
145 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
146 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
147 ŚLIWONIK Aleksandra 2001-05-21 niest. Białystok POD
148 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
149 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
150 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
151 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
152 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
153 TCHORZEWSKA Karolina 1993-10-09 AZS UMCS Lublin LBE
154 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
155 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
156 TOŚ Katarzyna 2003-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
157 TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
158 WASILEWSKA Agnieszka 2001-06-06 ZS Suchowola POD
159 WASILUK Agata 1997-11-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
160 WASILUK Zyta 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
161 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22 UKS Atos Woźnice WMZ
162 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
163 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
164 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
165 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
166 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
167 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
168 ZAJKOWSKA Marzena 1995-07-01 MKS Juvenia Białystok POD
169 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
170 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
171 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD
172 ŻOCH Agnieszka 1992-05-04 MKS Juvenia Białystok POD
173 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18193578720093sekund