KACZMAREK Natalia
1998-01-17
KS AZS AWF Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
2 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
3 AMBROŻY Ada 1998-09-20 WLKS Wrocław DOL
4 ANDREJCZUK Magda 1998-09-24 ZLKL Zielona Góra LBU
5 ANDRZEJCZUK Magdalena 1998-01-01 niest. Z.Góra LBU
6 ANDRZEJCZYK Natalia 1998-09-02 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
7 ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
8 BABIJCZUK Nicole 1996-01-01 VII LO Zielona Góra LBU
9 BAĆMAGA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BANACH Joanna 1992-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
12 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
13 BARTKOWIAK Klaudia 2000-12-20 WLKS Wrocław DOL
14 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
15 BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
16 BAUMGART-WITAN Iga 1989-04-11 BKS Bydgoszcz KPO
17 BEDNAREK Agata 1988-06-28 AZS Łódź LDZ
18 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
19 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
20 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 OŚ AZS Poznań WLP
21 BOLECHOWSKA Marcela 1998-05-05 ZLKL Zielona Góra LBU
22 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
23 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 AZS-AWF Katowice SLK
24 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
25 BUCHCIK Paulina 1998-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
26 BULCZAK Sylwia 1999-12-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
27 BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 LKS Lubusz Słubice LBU
28 CELNER Angelika 1997-10-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
29 CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
30 CHMIELEWSKA Agnieszka 1998-06-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
31 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
32 CICHOSZ Małgorzata 1995-01-16 MLKS Baszta Bytów POM
33 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
34 CUBER Karolina 1997-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 KS Podlasie Białystok POD
37 DĄBROWSKA Oliwia 1998-10-17 AZS-AWF Gorzów LBU
38 DELUGA Jagoda 2001-01-12 MKL Maraton Świnoujście ZPO
39 DOBROWOLSKA Izabela 1995-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
40 DRABIK Kamila 1997-04-28 RLTL ZTE Radom MAZ
41 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
42 DUDZIAK Aleksandra 1998-12-13 OŚ AZS Poznań WLP
43 DURAWA Maja 1999-08-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
44 EJSMONT Alicja 2003-07-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
45 FIGA Aneta 1999-04-24 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
46 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
47 FURMAN Klaudia 1999-11-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
48 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
49 GADOMSKA Julia 2001-01-14 UKS Kusy Warszawa MAZ
50 GAJDA Diana 1996-02-01 AZS-AWF Katowice SLK
51 GAJOS Aleksandra 2001-09-24 RLTL ZTE Radom MAZ
52 GAPSKA Martyna 1998-06-11 KS Gwardia Piła WLP
53 GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 KS AZS AWF Kraków MLP
54 GĄSIOR Adriana 2001-10-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
55 GIERSZEWSKA Martyna 1997-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
56 GIL Patrycja 1998-04-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
57 GLANDER Sandra 1997-11-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
58 GLIBOWSKA Paulina 1999-03-02 RLTL ZTE Radom MAZ
59 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
60 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
61 GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
62 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
63 GÓROWSKA Oliwia 2003-09-07 MLKS Echo Twardogóra DOL
64 GÓRSKA Dorota 1998-04-29 UKS Achilles Leszno WLP
65 GRANICA Katarzyna 1998-03-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
66 GROT Aneta 1979-09-22 RKS Łódź LDZ
67 GRUBERT Natalia 2000-02-17 GUKS Asy Dywity WMZ
68 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
69 GRZEGOREK Marcelina 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
70 GRZEŚKÓW Maja 1999-03-13 MLKS Agros Żary LBU
71 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
72 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
73 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
74 HOŁOWIEJ Aleksandra 1999-12-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
75 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata 1992-10-30 AZS UMCS Lublin LBE
76 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
77 HULISZ Zuzanna 1999-07-15 MKL Toruń KPO
78 IGLEWSKA Klaudia 1999-11-28 MKL Szczecin ZPO
79 IZYDOREK Zuzanna 2000-02-11 MKS Kusy Szczecin ZPO
80 JACNIAK Ewa 1990-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
81 JAGIELSKA Barbara 1998-05-08 UKL Ósemka Police ZPO
82 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
83 JANIK Daria 1999-12-08 ZLKL Zielona Góra LBU
84 JANKOWSKA Dominika 1999-04-08 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
85 JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
86 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 AZS-AWF Katowice SLK
87 JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
88 JÓZIK Paulina 1997-04-23 LKS Górnik Wałbrzych DOL
89 KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
90 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
91 KACZMAREK Alicja 2002-09-30 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
92 KALENIK Izabela 2002-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
93 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
94 KAMIŃSKA Julia 2000-10-31 MLKS Agros Żary LBU
95 KANIECKA Zuzanna 1996-07-07 SKLA Sopot POM
96 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
97 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
98 KARCZMARCZYK Agnieszka 1993-04-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
99 KAWALEC Karolina 1997-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
100 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
101 KIEŁKOWSKA Agnieszka 1997-09-12 KL Gdynia POM
102 KLIMEK Ewelina 1996-07-03 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
103 KNULL Marta 1993-08-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
104 KOCHANOWSKA Katarzyna 1997-08-16 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
105 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
106 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
107 KOMARNICKA Klaudia 1999-11-17 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
108 KOMOCKA Julia 2002-02-15 UKL Ósemka Police ZPO
109 KOPECKA Wiktoria 2000-07-03 MKS Gniezno WLP
110 KOPKA Marcelina 1998-06-14 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
111 KORNECKA Aleksandra 1990-04-09 SL Olimpia Poznań WLP
112 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
113 KORZUCH Julia 1995-12-27 AZS-AWF Katowice SLK
114 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
115 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
116 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
117 KOWAL Weronika 1997-01-25 OŚ AZS Poznań WLP
118 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
119 KRAMPLIC-ANICKA Roksana 1999-08-17 AZS-AWF Gorzów LBU
120 KROLIK Alicja 1998-12-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
121 KRÓL Klaudia 2000-02-17 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn LBU
122 KRYSTECKA Justyna 1998-03-25 MKS MOS Wrocław DOL
123 KUBAK Hanna 2001-03-11 ZLKL Zielona Góra LBU
124 KUCIA Paulina 1995-11-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
125 KUCZYŃSKA Klaudia 1999-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
126 KUDUK Nikola 1998-03-25 MKL Szczecin ZPO
127 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
128 KUPCZYK Ewa 1999-12-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
129 KURZ Daria 1997-02-23 AZS Łódź LDZ
130
Warning: getimagesize(../pictures/9602.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /statystykaLA/head2head/head2head2.php on line 269
KWIT Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
131 LACH Jagoda 1999-01-25 MKL Toruń KPO
132 LACH Marta 1997-06-17 MKL Toruń KPO
133 LACHELE Susane 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
134 LAZAREK Klaudia 2000-01-01 AZS-AWF Gorzów LBU
135 LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 AZS-AWF Gorzów LBU
136 LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
137 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
138 LIWAK Patrycja 1996-09-06 LKS Orkan Wlkp. Poznań WLP
139 LOSY Aleksandra 2001-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
140 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
141 ŁACH Wiktoria 2000-09-13 MLKS Agros Żary LBU
142 ŁACHACZ Barbara 1998-09-08 MKS Osa Zgorzelec DOL
143 ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 AZS-AWF Gorzów LBU
144 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
145 MADEJA Kornelia 1997-09-01 MKL 12 Jelenia Góra DOL
146 MAJCHRZAK Klaudia 1997-03-12 LKS Lubusz Słubice LBU
147 MAK Dominika 1998-03-20 AZS-AWF Gorzów LBU
148 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
149 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
150 MAŁKIEWICZ Oliwia 1997-01-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
151 MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
152 MARCINISZYN Edyta 1996-09-10 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
153 MARKIEFKA Paulina 1997-12-28 ZLKL Zielona Góra LBU
154 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
155 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
156 MATUSZAK Justyna 1996-09-02 MKS MOS Wrocław DOL
157 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
158 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
159 MICHALSKA Julia 2000-05-29 ZLKL Zielona Góra LBU
160 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
161 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
162 MILANOWSKA Beata 1995-07-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
163 MISIAK Zuzanna 1999-11-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
164 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
165 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
166 MOREK Dominika 1996-01-22 BKS Bydgoszcz KPO
167 MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 LUKS Orkan Września WLP
168 MUCHLADA Klaudia 1995-03-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
169 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
170 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
171 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
172 OPAK Beata 1965-06-28 niest. Olsztyn WMZ
173 ORGANIŚCIAK Karolina 1996-01-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
174 ORŁOWSKA Marta 1993-04-03 AZS UMCS Lublin LBE
175 OSOWSKA Aleksandra 1998-04-06 AZS-AWF Gorzów LBU
176 PACZYŃSKA Wiktoria 1999-02-10 LUKS Start Nakło KPO
177 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
178 PALUCH Beata 1994-07-16 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
179 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
180 PALUCH Paulina 1998-12-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
181 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
182 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
183 PATELAK Angelika 1999-02-14 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
184 PAWLICKA Joanna 1998-07-04 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
185 PAWLUKIEWICZ Paulina 1998-02-17 AZS-AWF Gorzów LBU
186 PAWŁOW Nina 2002-09-22 MLKS Agros Żary LBU
187 PAWŁOWSKA Patrycja 1999-11-07 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
188 PIĄTEK Klaudia 1998-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
189 PIETRAS Sandra 1998-09-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
190 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
191 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
192 PLISZKA Anna 1999-04-28 ULKS Talex Borzytuchom POM
193 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
194 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
195 PODLASZCZAK Natalia 1993-10-09 MKL Szczecin ZPO
196 PODRAZA Kamila 1998-01-19 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
197 POSTAREMCZAK Natalia 2000-01-17 UKS Sportowiec Borowo WLP
198 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
199 PÓLKOWSKA Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
200 PÓŁTORAK Natalia 1997-03-13 ZLKL Zielona Góra LBU
201 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
202 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
203 PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 MLKS Ostróda WMZ
204 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
205 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
206 RACZYŃSKA Klaudia 1999-07-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
207 RACZYŃSKA Zofia 1997-06-24 ZLKL Zielona Góra LBU
208 RADLIŃSKA Agnieszka 1997-09-18 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
209 RADZKA Paulina 1999-02-15 AKL Ursynów Warszawa MAZ
210 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
211 RAJKO Karolina 1999-06-09 MLKS Agros Żary LBU
212 RAK Kinga 2002-05-21 ULKS Barwice ZPO
213 ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 AZS UMCS Lublin LBE
214 ROTKO Aleksandra 1999-03-16 ZLKL Zielona Góra LBU
215 RÓŻAŃSKA Natalia 1997-09-12 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
216 RYBIŃSKA Weronika 2001-04-22 KL Bałtyk Koszalin ZPO
217 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
218 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
219 SAGANIAK Justyna 1995-12-01 AZS Łódź LDZ
220 SAMÓL Anna 1997-10-31 MUKS Kadet Rawicz WLP
221 SARBAK Paulina 1997-01-25 PLKS Gwda Piła WLP
222 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
223 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
224 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL ZTE Radom MAZ
225 SOBIESIŃSKA Joanna 2000-01-31 MKL Szczecin ZPO
226 SOBOLSKA Daria 1997-01-01 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
227 SOCHAJ Izabela 1997-02-19 KS Agros Zamość LBE
228 SOZAŃSKA Oliwia 1995-03-02 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
229 STACH Aleksandra 1996-06-14 KS AZS AWF Kraków MLP
230 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
231 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
232 STROJNA Julia 1999-09-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
233 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
234 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
235 SUŁKOWSKA Julia 1997-04-14 MKL Szczecin ZPO
236 SWOBODA Ewa 1997-07-26 AZS-AWF Katowice SLK
237 SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 RKS Łódź LDZ
238 SZAJKIEWICZ Paulina 1996-10-11 AZS-AWF Gorzów LBU
239 SZAŁAS Julia 1998-10-24 AZS-AWF Gorzów LBU
240 SZCZEGIELNIAK Aleksandra 1997-09-10 MKS Siechnice DOL
241 SZCZERBA Julia 2001-02-20 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
242 SZCZERBACZEWICZ Aleksandra 1996-02-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
243 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
244 SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
245 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
246 SZUMAN Laura 1998-01-30 ZLKL Zielona Góra LBU
247 SZWAJ Dagmara 1999-09-22 MKL Szczecin ZPO
248 SZYMAŃSKA Oliwia 1998-08-24 MLKS Agros Żary LBU
249 SZYMEROWSKA Aleksandra 1999-05-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
250 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
251 TARCZEWSKA Anna 1998-05-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
252 THIELE Julia 1999-05-18 ALKS PWSZ Gorzów Wlkp LBU
253 TOKARSKA Emilia 1999-04-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
254 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
255 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 STS Pomerania Szczecinek ZPO
256 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
257 TURZYŃSKA Anna 2000-12-12 LŁKB Trucht Łobez ZPO
258 URBANIAK Monika 1994-03-10 UKS Lipusz POM
259 WASILUK Agata 1997-11-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
260 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
261 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
262 WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
263 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
264 WĘGRZYN Natalia 1999-05-26 MKS Piast Głogów DOL
265 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
266 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
267 WOLAK Adrianna 1997-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
268 WOSZTYL Natalia 1999-08-29 RLTL ZTE Radom MAZ
269 WÓJS Marika 1999-04-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
270 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
271 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
272 WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
273 WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
274 WRZEŚNIEWSKA Weronika 2003-02-20 KL Lechia Gdańsk POM
275 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS AZS AWF Kraków MLP
276 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
277 WYKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
278 WYSMYK Kinga 1998-03-09 LKS Jantar Ustka POM
279 WYSOTA Karolina 2000-10-02 SL GKS Olsza Olszyna DOL
280 WYSOTA Małgorzata 1997-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
281 ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
282 ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 ZLKL Zielona Góra LBU
283 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
284 ZANDECKA Marika 1995-09-24 OŚ AZS Poznań WLP
285 ZAREMBA Martyna 1999-03-04 MLKS Sokół Lubin DOL
286 ZAWRONEK Natalia 1999-02-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
287 ZIARKIEWICZ Patrycja 1998-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
288 ZIMNY Antonina 1999-06-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
289 ZIÓŁKOWSKA Paulina 1997-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
290 ZUB Klaudia 1997-05-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
291 ZWIAS Justyna 1999-08-19 AZS-AWF Katowice SLK
292 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
293 ŻYŁA Daria 1997-02-20 GKS Olimpia Grudziądz KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.63995790481567sekund