KALISZEWSKI Jakub
2000-01-31
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AMBROZIAK Mariusz 1997-09-08 KS Podlasie Białystok POD
2 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
3 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
4 AWRAMIUK Paweł 1996-01-13 MKS Juvenia Białystok POD
5 BAGAN Kamil 2000-01-01 PG Krasnopol POD
6 BAŃKOWSKI Paweł 1998-06-18 KS Podlasie Białystok POD
7 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
8 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
9 BORKOWSKI Michał 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
10 BORODZIUK Szymon 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
11 BRUZGO Przemysław 2000-05-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
12 BUJAK Jakub 2000-12-08 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
13 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
14 CHAŁKO Bartłomiej 1999-01-01 PG Krasnopol POD
15 CHŁĄDZYŃSKI Jakub 2000-09-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
16 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
17 CHOROSZUCHA Bartosz 1998-12-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
18 CHSZUSZCZ Adam 1999-03-15 UKS Skoczek Władysławów WLP
19 CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
20 CYL Norbert 2000-10-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
21 CYRSON Dominik 2000-08-26 MLKS Baszta Bytów POM
22 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
23 CZAJKOWSKI Bartłomiej 2000-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 CZAK Jakub 2001-05-29 LKS Lubusz Słubice LBU
25 CZYŻKOWSKI Cezary 1998-03-28 KS Podlasie Białystok POD
26 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
27 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
28 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
29 DĄBROWSKI Kamil 1999-01-01 PG Kobylin Borzymy POD
30 DEJNEKO Kamil 2001-03-28 AZS-AWF Gorzów LBU
31 DOMINGOS Oskar 2000-04-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
32 DOWGIERT Łukasz 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
33 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
34 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
35 FERENC Łukasz 1999-07-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
36 FESZLER Mateusz 2002-01-01 LUKS Atletic Białystok POD
37 FRANKOWSKI Fabian 2001-01-01 Gimnazjum SMŚR Białystok POD
38 FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
39 FRĄCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
40 FRONCZAK Albert 1999-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
42 GDALEWSKI Kacper 2000-06-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
43 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
44 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
45 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
46 GÓRSKI Dominik 2000-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
47 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 GRZELCZAK Kacper 1999-01-13 MUKS Kadet Rawicz WLP
49 GWIAZDA Kacper 2000-03-24 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
50 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
51 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
52 HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 AZS UMCS Lublin LBE
53 JABŁOŃSKI Karol 1996-01-24 KS Podlasie Białystok POD
54 JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 KS Agros Zamość LBE
55 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
56 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
57 JAKUBOWSKI Konrad 2000-01-01 PG Krasnopol POD
58 JANIAK Ernest 1999-12-31 MKS Osa Zgorzelec DOL
59 JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
60 JĘDRZEJCZYK Wiktor 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
61 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
62 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
63 KALINOWSKI Dariusz 2000-01-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
64 KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
65 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
66 KAMIŃSKI Damian 1995-03-04 KS Podlasie Białystok POD
67 KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
68 KARABAN Jakub 2000-06-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
69 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
70 KISZLUK Krzysztof 1999-07-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
71 KLIMCZAK Przemysław 2000-04-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
72 KŁOSEK Piotr 1998-05-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 KOBIAŁKA Franciszek 2000-10-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
74 KOCHANIK Mateusz 1999-01-01 PG Krasnopol POD
75 KONOPKA Mateusz 1997-01-07 LUKS Atletic Białystok POD
76 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
77 KOPACZ Aleksander 2000-08-22 MLUKS Tarnów MLP
78 KOROL Adam 1996-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
79 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
80 KOSSAKOWSKI Grzegorz 1991-02-05 KS Podlasie Białystok POD
81 KRAKÓWKA Konrad 1995-07-07 KS Podlasie Białystok POD
82 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
83 KRUS Mateusz 1999-09-27 LUKS Orkan Września WLP
84 KUCZYŃSKI Kornel 1995-02-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
85 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
86 KUPIS Tobiasz 1998-04-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
87 KUSICIEL Joel 1999-04-26 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
88 LACHOWICZ Bartłomiej 1999-01-01 PG Korycin POD
89 LISZEWSKI Michał 1997-09-19 KS Podlasie Białystok POD
90 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
91 ŁAGUNA Rafał 1996-04-30 MKS Juvenia Białystok POD
92 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
93 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
94 ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 KS Agros Zamość LBE
95 ŁUKIAN Łukasz 1992-06-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
96 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
97 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
98 MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 RLTL ZTE Radom MAZ
99 MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
100 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
101 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
102 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
103 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
104 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
105 MĄKA Jakub 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
106 MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
107 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
108 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
109 MILEWSKI Rafał 2000-04-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
110 MIŁKOWSKI Gabriel 2002-03-25 KS Podlasie Białystok POD
111 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
112 MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 LUKS Orkan Września WLP
113 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
114 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
115 MRÓZ Daniel 1999-01-01 PG Korycin POD
116 MUCHLADA Patryk 1999-11-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
117 MURASZKO Paweł 1996-01-01 MKS Juvenia Białystok POD
118 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
119 NIECIECKI Mariusz 1999-01-01 PG Kobylin Borzymy POD
120 NIEZGODZIŃSKI Sebastian 2000-07-09 RKS Łódź LDZ
121 NOWAK Mateusz 2000-01-04 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
122 NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 RKS Łódź LDZ
123 NOWICKI Filip 2000-09-18 UKS LA Basket Warszawa MAZ
124 NOWICKI Oskar 2000-06-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
125 OLEKSIEJ Konrad 2000-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
127 PADUCH Bartosz 1995-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
128 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
129 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
130 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
131 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
132 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
133 PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
134 PŁACHECKI Robert 2001-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
135 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
136 POPŁAWSKI Kacper 1999-01-14 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
137 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
138 POZORSKI Patryk 1999-02-06 GKS Olimpia Grudziądz KPO
139 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
140 RADZIWONIUK Jakub 1999-08-27 MKS Juvenia Białystok POD
141 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
142 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
143 ROSZKOWSKI Cezary Rafał 1998-02-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
144 ROSZKOWSKI Patryk 2001-06-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
145 RUDZIŃSKI Paweł 1997-07-28 LUKS Atletic Białystok POD
146 RYBKA Sebastian 2000-05-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
147 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
148 SALWA Mikołaj 1999-02-12 KKL Kielce SWK
149 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
150 SIEPSIAK Daniel 2000-04-05 MKS Żak Biała Podlaska LBE
151 SIEROCKI Michał 1999-09-12 AZS UMCS Lublin LBE
152 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
153 SMOLIŃSKI Bartosz 2000-12-23 UKS Wyspiański Szubin KPO
154 SMÓŁKO Damian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
155 SOBCZAK Kacper 2000-09-27 MLKS Echo Twardogóra DOL
156 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
157 SOKOŁOWSKI Damian 2000-01-01 niest. Białystok POD
158 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
159 SOKÓŁ Daniel 1997-06-20 MKS Juvenia Białystok POD
160 SOKÓŁ Wiktor 1999-11-22 AZS-AWF Warszawa MAZ
161 SOŁTANOWSKI Patryk 2000-01-18 UKS LA Basket Warszawa MAZ
162 STACH Wojciech 2000-04-15 MKS MOS Wrocław DOL
163 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
164 STRZELCZYK Jakub 1998-02-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
165 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
166 SZAFRAN Albert 1999-05-25 MKS Agros Chełm LBE
167 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
168 SZELĄGOWSKI Igor 2001-06-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
169 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
170 SZON Wojciech 2000-06-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
171 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
172 SZUPER Jakub 1999-04-04 KS Agros Zamość LBE
173 ŚLAZIŃSKI Adam 2001-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
174 ŚWIĄĆ Paweł 1999-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
175 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
176 TARNOWSKI Maksymilian 2000-03-17 RKS Łódź LDZ
177 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
178 TOCZKO Jakub 2001-02-26 KS Łomżanie Łomża POD
179 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
180 USZYŃSKI Radosław 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
181 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
182 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
183 WĄDOŁOWSKI Kamil 1999-01-01 PG Trzcianne POD
184 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
185 WERSZKO Dawid 2000-01-01 niest. Białystok POD
186 WIECZOREK Kacper 2001-12-06 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
187 WIERZBA Jakub 2001-03-21 KL Lechia Gdańsk POM
188 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
189 WŁODKOWSKI Dawid 2001-04-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
190 WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 RKS Łódź LDZ
191 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
192 WOJCIECHOWSKI Krystian 2000-06-17 PLKS Gwda Piła WLP
193 WOJNOWSKI Grzegorz 1999-09-28 MKS Piast Głogów DOL
194 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
195 WOŹNY Jakub 2000-03-24 RLTL ZTE Radom MAZ
196 ZAPALSKI Michał 2000-04-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
197 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
198 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
199 ZEMMER Dawid 2001-09-22 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
200 ZIEMCZYK Kamil 2001-01-01 niest. Białystok POD
201 ZINKIEWICZ Grzegorz 1999-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
202 ŻAMOJTUK Maciej 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
203 ŻOCHOWSKI Hubert 1999-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
204 ŻÓŁKOWSKI Jakub 2000-12-20 KS Podlasie Białystok POD
205 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.34251093864441sekund