PISKORSKA Maria
1998-01-01
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 AZS-AWF Katowice SLK
2 BAJOREK Weronika 1997-05-16 KS Wisła Puławy LBE
3 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
4 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
5 BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
6 BAZAN Klaudia 1997-12-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
7 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
8 BEDNARCZYK Karolina 1997-04-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
9 BEDNARZ Izabela 1998-03-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
10 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
11 BĘBACZ Justyna 2002-01-05 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
12 BIAŁEK Kinga 2001-07-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
13 BIEDA Gabriela 1996-12-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
14 BIELAWSKA Patrycja 2003-04-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
15 BIRÓWKA Kinga 2001-11-12 KKB MOSiR Krosno PDK
16 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
17 BOBEK Agnieszka 2000-01-15 MKS-MOSM Bytom SLK
18 BORUCHOWSKA Anna 1998-07-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
19 BOŻEK Emilia 2001-01-01 KKB MOSiR Krosno PDK
20 BRACKA Wiktoria 2002-06-25 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
21 BRANDYK Agata 1992-10-07 TS AKS Chorzów SLK
22 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
23 CAŁUS Barbara 1997-03-09 MKS MOS Wrocław DOL
24 CEBULA Anna 1998-03-23 MKS-MOSM Bytom SLK
25 CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
26 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
27 CHROSTOWSKA Izabela 2001-06-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
29 CHUDZIŃSKA Jolanta 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
30 CIEŚLAR Noemi 1998-05-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
31 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
32 CZUBEK Anna 2000-06-15 KS Komunalni Sanok PDK
33 DOLEGŁO Daria 1994-04-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
34 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
35 DYLĄG Monika 1994-10-26 ULKS Technik Trzcinica PDK
36 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
37 DZWONEK Angelika 1998-06-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
38 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
39 FLOREK Wioletta 2001-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
40 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
41 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
42 GAJOWY Magdalena 1998-03-03 KB MOSiR Jastrzębie SLK
43 GARBACZ Gaia 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
44 GARNCARSKA Katarzyna 2001-06-22 KKB MOSiR Krosno PDK
45 GAWLIK Karolina 1999-12-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
46 GĄSKA Julita 1999-04-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
47 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
48 GIL Patrycja 1998-04-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
49 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
50 GREŃ Agnieszka 1998-09-02 UKS Brenna Górki SLK
51 GRYBOŚ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
52 GRYBOŚ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
53 GRYMEK Anna 1997-07-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
54 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
55 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
56 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
57 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 HAWROT Karina 2001-03-29 KB Krościenko Wyżne PDK
59 HERÓD Magdalena 1998-02-08 MLUKS Tarnów MLP
60 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
61 JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
62 JAUERNIG Karolina 1999-02-26 TS AKS Chorzów SLK
63 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
64 KACZMARCZYK Joanna 2001-07-06 LKS Omega Kleszczów LDZ
65 KACZMAREK Marta 1999-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
66 KAMYSZ Marta 1998-05-26 SKS Kusy Kraków MLP
67 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
68 KAPUSTKA Magdalena 1997-01-14 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
69 KARPOWICZ Gabriela 1998-11-08 OKS Skra Warszawa MAZ
70 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
71 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
72 KAZIOR Maria 1999-07-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
73 KICZOROWSKA Magdalena 2001-03-18 TS AKS Chorzów SLK
74 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
75 KIJOWSKA Patrycja 1997-01-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
76 KŁAPACZ Estera 2002-05-04 ULKS Lipinki MLP
77 KOŁEK Weronika 2002-02-08 KKB MOSiR Krosno PDK
78 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
79 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 UKS Czempion Bełchatów LDZ
80 KORNOBIS Monika 1993-03-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
81 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
82 KOSZTYŁA Zofia 1999-06-04 KKB MOSiR Krosno PDK
83 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
84 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
85 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
86 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
87 KOWALSKA Nicole 2002-06-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
88 KRYŃSKA Lena 1999-06-30 MOSM Tychy SLK
89 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
90 KUBICZ Maja 2001-02-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
91 KUCŁO Magdalena 1997-08-08 GKS Piast Gliwice SLK
92 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
93 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
94 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
95 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
96 KWAŚNY Daria 2001-10-28 TS AKS Chorzów SLK
97 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
98 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
99 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
100 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
101 LEPA Karolina 2000-04-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
102 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
103 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
104 ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 OŚ AZS Poznań WLP
105 MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
106 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
107 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
108 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
109 MATUSZ Angelika 1999-05-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
110 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
111 MERTA Sandra 1999-05-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
112 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
113 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
114 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
115 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
116 MITEK Justyna 2000-04-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
117 MSTOWSKA Aleksandra 1994-03-28 KS AZS AWF Kraków MLP
118 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
119 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
120 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
121 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
122 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
123 NOWAK Kamila 1998-04-23 MKS-MOS Katowice SLK
124 NOWIK Róża 2001-03-03 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
125 OLCHAWA Joanna 2000-07-24 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
126 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
127 OLECHNO Adrianna 1998-05-15 MCKiS Jaworzno SLK
128 OSTROWICZ Dominika 1999-11-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
129 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
130 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
131 PALACZ Wiktoria 1999-08-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
132 PANKIEWICZ Natalia 2000-05-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
133 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
134 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
135 PĘDZIWIATR Klaudia 1996-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
136 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
137 PIETROŃ Natalia 2000-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
138 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
139 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
140 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
141 POKORNY Joanna 1999-01-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
142 POKRZYWKA Agnieszka 1994-05-28 AZS-PWSZ Gorzów LBU
143 POLAK Joanna 1998-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
144 PORĘBSKA Ilona 1999-06-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
145 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
146 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
147 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
148 PUTO Weronika 1998-05-12 WKS Wawel Kraków MLP
149 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
150 RACHWALSKA Oliwia 2001-01-06 KKB MOSiR Krosno PDK
151 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
152 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
153 ROSIAK Magdalena 1979-08-22 RKS Łódź LDZ
154 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
155 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
156 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
157 RUTKOWSKA Martyna 2000-03-28 TS AKS Chorzów SLK
158 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
159 RYŚ Weronika 2000-07-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
160 SABAT Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
161 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
162 SERAFIN Marcelina 1997-09-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
163 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
164 SIBIGA Urszula 2003-01-21 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
165 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
166 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
167 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
168 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
169 SIMKA Wiktoria 2000-03-17 KS Energetyk Jaworzno SLK
170 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
171 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
172 SKÓRA Karolina 1998-05-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
173 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
174 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
175 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
176 SŁOWIAK Sabina 1998-05-07 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
177 SŁYŚ Magdalena 2000-08-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
178 SMOLEŃ Sylwia 1999-09-28 MKS MOS Wrocław DOL
179 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
180 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
181 SOWA Aleksandra 1998-04-24 KS Agros Zamość LBE
182 SOWA Daria 2001-05-19 KB Krościenko Wyżne PDK
183 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
184 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
185 STASIAK Anna 1999-01-01 niest. Warszawa MAZ
186 SURA Karolina 1998-01-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
187 SZANIAWSKA Aleksandra 1999-04-27 ULKS Gryf Rytwiany SWK
188 SZCZUPAK Aleksandra 2000-06-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
189 SZELIGA Wioletta 1995-01-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
190 SZOSTAK Agata 1999-01-10 KKL Kielce SWK
191 SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
192 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
193 SZYMANOWSKA Julia 1997-08-30 MOSM Tychy SLK
194 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
195 SZYNDLAREWICZ Kamila 1998-04-26 LUKS Podium Kup OPL
196 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
197 ŚRAMA Kamila 2002-01-12 RMKS Rybnik SLK
198 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
199 TKACZ Klaudia 1998-03-29 KS Komunalni Sanok PDK
200 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
201 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
202 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
203 TRUSZCZYŃSKA Magdalena 2001-02-25 RKS Łódź LDZ
204 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
205 URBANEK Aleksandra 1999-01-12 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
206 WANICKA Weronika 1998-12-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
207 WAWRZICZEK Paulina 2001-07-28 TS AKS Chorzów SLK
208 WĄSIK Katarzyna 2002-02-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
209 WCISŁO Natalia 1998-08-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
210 WILCZYŃSKA Weronika 1998-09-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
211 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
212 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
213 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 OKS Skra Warszawa MAZ
214 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
215 WOLAK Adrianna 1997-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
216 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
217 WOZNIAKOWSKA Oliwia 2001-03-15 RMKS Rybnik SLK
218 WÓJCIK Agata 1998-08-15 KS Wisła Puławy LBE
219 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
220 WRÓBEL Martyna 2000-02-19 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
221 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
222 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 niestowarzyszona POL
223 WYSOTA Karolina 2000-10-02 SL GKS Olsza Olszyna DOL
224 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
225 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
226 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
227 ZATOR Kinga 2001-05-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
228 ZAWADZKA Aleksandra 1996-04-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
229 ZAWADZKA Julia 2001-07-20 MKS MOS Wrocław DOL
230 ZDUNEK Barbara 1998-01-18 UKS Olimpia Zabrze SLK
231 ZIELIŃSKA Anna 2000-09-05 UKS Gepard Warszawa MAZ
232 ZIEMBA Zuzanna 2003-01-21 TS AKS Chorzów SLK
233 ZWIAS Justyna 1999-08-19 AZS-AWF Katowice SLK
234 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
235 ŻUROWSKA Magdalena 1997-06-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18080186843872sekund