SKRZYSZOWSKA Pia
2001-04-20
AZS-AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL ZTE Radom MAZ
2 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
3 ADAMSKA Aniela 2001-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
4 ANDRE Paulina 1999-03-23 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
5 ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 AZS-AWF Katowice SLK
6 ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 UKL Ósemka Police ZPO
7 ANTONOWICZ Oliwia 2003-08-23 MUKS Płock MAZ
8 ANTOSIEWICZ Zuzanna 1998-01-31 OKS Skra Warszawa MAZ
9 AUGUSTYNOWICZ Alicja 1998-03-28 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
10 AWTANI Sara 2000-12-23 KS Warszawianka W-wa MAZ
11 BAGIŃSKA Wiktoria 2001-05-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
12 BALCERZAK Joanna 1973-10-16 RKS Skra Warszawa MAZ
13 BALEJA Natalia 2003-02-01 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
14 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
15 BANY Daria 2002-02-12 UKS Gepard Warszawa MAZ
16 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 BARAŃSKA Vanessa 2002-10-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
18 BARCZ Weronika 2002-10-28 AZS ŁódĽ LDZ
19 BARTOS Karolina 2002-02-28 AZS ŁódĽ LDZ
20 BARTOSIK Ewa 1951-03-15 OKLA Ostrołęka MAZ
21 BˇBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
22 BˇK Aleksandra 2001-08-16 MULKS MOS Sieradz LDZ
23 BELKA Patrycja 1996-07-07 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
24 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
25 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
26 BHEBHE Urszula 1992-02-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
27 BIAŁACH Marzena 2000-06-18 KS Agros Zamo¶ć LBE
28 BIEGANOWSKA Julia 2000-08-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
29 BIELAWSKA Paula 2004-03-03 MKS Syrena Warszawa MAZ
30 BIELECKA Anna 1999-10-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
31 BIELSKA Edyta 2001-06-17 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
32 BIERNACKA Agata 2000-03-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
33 BIERNACKA Julia 2002-01-11 GKS Wilga Garwolin MAZ
34 BILSKA Stefania 2001-06-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
35 BLI¬NIEWSKA Oliwia 2001-11-03 AZS ŁódĽ LDZ
36 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 O¦ AZS Poznań WLP
37 BOGUSKA Agata 1999-11-08 OKS Skra Warszawa MAZ
38 BOŁDOK Maria 2002-09-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
39 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 MKL Toruń KPO
40 BRAUN Monika 1996-05-04 MUKS Płock MAZ
41 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 AZS-AWF Katowice SLK
42 BRUSIŁOWICZ Patrycja 2001-10-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
43 BUJACZ Daria 2003-06-07 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
44 BUK Aleksandra 2001-04-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
45 BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
46 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
47 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
48 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS ŁódĽ LDZ
49 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
50 CHIMKOWSKA Natalia 2000-06-29 MKS Pułtusk MAZ
51 CHLEWIŃSKA Monika 1999-01-18 MUKS Płock MAZ
52 CHOJECKA Katarzyna 2002-03-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
53 CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
54 CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
55 CHRABˇSZCZ Natasza 2002-11-19 UKS Otrębusy MAZ
56 CHWAŁEK Agnieszka 1999-11-28 KS Gwardia Piła WLP
57 CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 UKS 55 ŁódĽ LDZ
58 CIACH Kinga 2001-06-13 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
59 CIARKA Natalia 2001-10-06 MUKS Płock MAZ
60 CIBA Kamila 1995-03-29 O¦ AZS Poznań WLP
61 CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 LKS Vectra Włocławek KPO
62 CIESLIK Laura 2002-03-22 AML Słupsk POM
63 CISZEWSKA Helena 2003-09-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
64 CZACHOR Karolina 2001-09-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
65 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
66 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
67 CZUMAJ Julia 2001-01-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
68 DˇBEK Emilia 2001-11-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
69 DˇBROWSKA Martyna 1994-04-05 KS Podlasie Białystok POD
70 DˇBROWSKA Oliwia 1998-10-17 AZS-AWF Gorzów LBU
71 DELOPHONT Naomi 2002-06-06 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
72 DĘBSKA Aleksandra 2000-07-11 MKS Pogoń Siedlce MAZ
73 DĘBSKA Zofia 2001-06-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
74 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
75 DOBIJA Teresa 1982-10-09 AZS ŁódĽ LDZ
76 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
77 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
78 DRABIK Justyna 1993-01-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
79 DRAGIĆ Aleksandra 2000-04-07 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
80 DRZEWOSZ Adrianna 2000-04-18 BKL Bełchatów LDZ
81 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
82 DUDEK Zofia 2001-12-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
83 DUROK Joanna 2001-04-30 ULKS Jedlińsk MAZ
84 DWORAKOWSKA Karolina 1998-01-12 MLKL Płock MAZ
85 DYLAWERSKA Sylwia 1997-11-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
86 DZWIGAŁA Aleksandra 1997-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
87 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
88 FALKOWSKA Dominika 2002-02-24 UKS Otrębusy MAZ
89 FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
90 FERENZ Katarzyna 2001-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
91 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
92 FIJAŁKOWSKA Martyna 1999-07-19 MKS Osa Zgorzelec DOL
93 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
94 FLORKOWSKA Katarzyna 2002-10-02 LKS Lubawa WMZ
95 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
96 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
97 FREJ Anna 1999-07-19 MKS Polonia Warszawa MAZ
98 FRUŃ Wiktoria 2002-02-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
99 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
100 GAWRYSZEWSKA Aleksandra 2001-10-25 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
101 GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 MKS Pułtusk MAZ
102 GˇSIEWSKA Olga 2002-01-18 MKS Pułtusk MAZ
103 GˇSIOR Adriana 2001-10-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
104 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
105 GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 WLKS Wrocław DOL
106 GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
107 GOŁˇBEK Alicja 2001-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
108 GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 MKL Toruń KPO
109 GOSCHORSKA Gabriela 2004-05-29 MAL-MKLA Mława MAZ
110 GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 MKL Toruń KPO
111 GROCHOWIAK Wioletta 2001-08-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
112 GROMADZKA Monika 2001-09-13 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
113 GRUŻEWSKA Dominika 2002-10-05 OKS Skra Warszawa MAZ
114 GRY¦ Natalia 1996-08-22 BKL Bełchatów LDZ
115 GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
116 GRZELAK Weronika 1997-03-19 LKS Górnik Wałbrzych DOL
117 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
118 GRZELEWSKA Weronika 2000-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
119 GRZYB Aleksandra 1998-10-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
120 GRZYWACZ Aleksandra 2001-01-01 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
121 GRZYWIŃSKA Julia 1999-07-16 MUKS Płock MAZ
122 GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
123 GURZĘDA Gabriela 2001-07-25 UKS Clan Ostrołęka MAZ
124 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
125 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
126 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
127 HRYNIEWSKA Wiktoria 2000-06-10 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
128 HULISZ Zuzanna 1999-07-15 MKL Toruń KPO
129 IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
130 JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 O¦ AZS Poznań WLP
131 JAGIELSKA Aleksandra 2001-04-21 MKS Pułtusk MAZ
132 JAK¦ Aleksandra 1998-01-28 RKS ŁódĽ LDZ
133 JAK¦ Małgorzata 1998-01-28 RKS ŁódĽ LDZ
134 JAKUBIAK Zuzanna 2003-03-25 MUKS Płock MAZ
135 JANISZEWSKA Natalia 2001-03-20 MKLA Łęczyca LDZ
136 JANKOWSKA Patrycja 2003-09-30 UKS Mokotów MAZ
137 JAROŃSKA Małgorzata 2001-11-30 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
138 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 AZS UMCS Lublin LBE
139 JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
140 JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
141 JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 ZLKL Zielona Góra LBU
142 JASZCZUK Agnieszka 2003-04-09 WLKS Nowe Iganie MAZ
143 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
144 JAWORSKA Jonata 1999-10-12 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
145 JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 MKL Jarocin WLP
146 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
147 JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
148 JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
149 JÓ¬WICKA Małgorzata 2002-06-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
150 JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 UKS MOSiR Działdowo WMZ
151 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 niestowarzyszona POL
152 JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
153 KACZMAREK Marcelina 2002-05-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
154 KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 KSLZS Kruszwica KPO
155 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
156 KALOTA Agata 2000-05-19 MUKS Płock MAZ
157 KAMIŃSKA Maria 2001-10-15 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
158 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
159 KANIA Aleksandra 2002-10-01 UKS Sprint Legnica DOL
160 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
161 KARA¦ Anna 2000-03-20 RLTL ZTE Radom MAZ
162 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
163 KARCZMARCZYK Klara 1999-03-23 MTE Milanówek MAZ
164 KARPOWICZ Gabriela 1998-11-08 OKS Skra Warszawa MAZ
165 KASPRZAK Gabryjela 2000-01-01 niest. Warszawa MAZ
166 KASZNICKA Weronika 1998-05-04 BKL Bełchatów LDZ
167 KATARZYŃSKA Natalia 2002-11-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
168 KAWECKA Justyna 2002-07-21 LUKS Lidzbark Welski WMZ
169 KAZIMIERCZAK Anna 1995-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
170 KA¬MIERCZAK Joanna 1998-07-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
171 KA¬MIERCZAK Weronika 2002-01-26 RKS ŁódĽ LDZ
172 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
173 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
174 KIEPURA Monika 2000-08-19 KS AZS AWF Kraków MLP
175 KILJAN Anna 1990-05-22 RKS Skra Warszawa MAZ
176 KIRLEWICZ Natalia 2001-07-17 AZS-AWF Warszawa MAZ
177 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
178 KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
179 KŁOS Zuzanna 2001-04-29 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
180 KOCYK Izabela 1998-06-09 GKS Wilga Garwolin MAZ
181 KOŁATA Karolina 2000-03-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
182 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
183 KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 AZS UMCS Lublin LBE
184 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
185 KOŁODZIEJCZAK Natalia 1998-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
186 KOŁODZIEJCZYK Klaudia 2001-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
187 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
188 KOŁODZIEJCZYK Renata 2000-09-13 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
189 KONDERAK Martyna 2001-09-30 KS AZS AWF Kraków MLP
190 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
191 KOPERSKA Maja 2000-04-17 MTE Milanówek MAZ
192 KORBECKA Natalia 2001-03-02 UKS MTE Milanówek MAZ
193 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
194 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
195 KORZENIOWSKA Kamila 2001-01-10 KS Gwardia Piła WLP
196 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
197 KOSIK Ingrid 1999-05-22 UKS Orlęta Warszawa MAZ
198 KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
199 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
200 KO¦NIK Wioletta 1998-08-29 UKS Mokotów MAZ
201 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
202 KOWALCZYK Małgorzata 2000-09-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
203 KOWALEWSKA Sylwia 1999-02-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
204 KOWALSKA Julia 2001-11-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
205 KOWALSKA Klaudia 2003-03-04 UKS Otrębusy MAZ
206 KOWALSKA Magdalena 2002-06-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
207 KOZIARA Ewelina 2001-02-06 UKS Azymut Pabianice LDZ
208 KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 AZS-AWF Gorzów LBU
209 KRONBURG Klaudia 2002-04-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
210 KRÓLIKOWSKA Gabriela 1999-07-01 UKS SMS Warszawa MAZ
211 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
212 KRYSTKIEWICZ Maria 2000-08-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
213 KUBIAK Maja 2003-02-15 UKS Otrębusy MAZ
214 KULESZA Kalina 1999-07-04 UKS LA Basket Warszawa MAZ
215 KULPA Aleksandra 2003-06-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
216 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
217 KUNAT Aleksandra 2001-12-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
218 KUR Kinga 2002-05-09 UKS Clan Ostrołęka MAZ
219 KUROWSKA Zuzanna 2001-02-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
220 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
221 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
222 KURZˇTKOWSKA Klaudia 2000-07-28 MKS Durasan Płońsk MAZ
223 KU¦WIK Magdalena 2000-04-17 UKS 12 Kalisz WLP
224 KUTKOWSKA Karolina 2002-03-11 MKS Durasan Płońsk MAZ
225 KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
226 KWIATKOWSKA Małgorzata 2000-02-16 MKS Polonia Warszawa MAZ
227 KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
228 LACH Marta 1997-06-17 MKL Toruń KPO
229 LACHELE Susane 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
230 LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
231 LAZAREVA Karolina 2000-04-28 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
232 LEOŃCZUK Natalia 2000-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
233 LESZCZYŃSKA Zuzanna 1999-12-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
234 LEWANDOWSKA Katarzyna 1990-05-28 KL Iskra Białogard ZPO
235 LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 MLKL Płock MAZ
236 LINKOWSKA Hanna 2002-05-09 AKL Ursynów Warszawa MAZ
237 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
238 LIPKA Aleksandra 2002-05-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
239 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
240 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
241 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
242 LUTRZYKOWKA Alicja 2002-05-20 UKS Clan Ostrołęka MAZ
243 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
244 ŁO¦ Lucyna 2001-05-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
245 ŁUKASIEWCZ Zuzanna 2000-02-05 AZS UMCS Lublin LBE
246 ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 MKL Szczecin ZPO
247 ŁYSZCZARZ Marta 1997-04-25 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
248 MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 UKS Achilles Leszno WLP
249 MAJCHRZAK Natalia 2003-04-16 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
250 MAJEWSKA Julia 2002-03-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
251 MAJEWSKA Marika 2002-05-05 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
252 MAKOWSKA Nina 2002-08-19 MKS Pułtusk MAZ
253 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
254 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
255 MAŁACHOWSKA Adrianna 1999-10-01 UKS SMS Warszawa MAZ
256 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
257 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
258 MARKIEWICZ Nikola 2002-09-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
259 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
260 MARZENTA Martyna 2000-06-20 AML Słupsk POM
261 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
262 MA¦LANKA Aurelia Amelia 2002-09-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
263 MATUSZEWSKA Aleksandra 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
264 MAZUR Anna 2001-06-10 AKL Ursynów Warszawa MAZ
265 MIASTOWSKA Julia 2002-02-04 OKS Skra Warszawa MAZ
266 MIECZNIKOWSKA Patrycja 1999-10-01 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
267 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
268 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
269 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
270 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
271 MISIAK Zuzanna 1999-11-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
272 MISZTAL Natalia 1999-06-08 MKS MOS Wrocław DOL
273 MIZERSKA Nicola 2001-08-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
274 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
275 MODER Maria 1999-05-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
276 MOJSIEJENKO Weronika 2001-01-28 UKS Jedynka Reda POM
277 MORAWSKA Agnieszka 1999-12-28 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
278 MRÓZ Marlena 2002-10-24 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
279 MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
280 MULARZUK Natalia 2003-03-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
281 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
282 MURAWSKA Barbara 2001-02-22 AZS ŁódĽ LDZ
283 MURAWSKA Mariola 1999-10-02 MKL Toruń KPO
284 MUSIEJCZUK Patrycja 2002-04-12 UKS Gepard Warszawa MAZ
285 MYJKOWSKA Julia 2002-03-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
286 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 niestowarzyszona POL
287 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS ŁódĽ LDZ
288 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
289 NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 LKS Lubawa WMZ
290 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
291 NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
292 NISZTOR Kinga 1996-07-26 MLKL Płock MAZ
293 NOWAK Maria 1999-06-11 niest. Kraków MLP
294 NOWAK Zuzanna 2001-05-22 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
295 NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
296 NOWOSIELSKA Julia 2002-06-13 MKS Pułtusk MAZ
297 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
298 OBRANIAK Patrycja 2002-09-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
299 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
300 OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
301 OKOŃ Małgorzata 2002-11-29 MTE Milanówek MAZ
302 OLESZCZUK Marta 1999-05-16 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
303 OLEWICZ Iwona 1996-05-17 O¦ AZS Poznań WLP
304 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
305 OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 MKS Bank BS Płońsk MAZ
306 OPADCZUK Agnieszka 1999-04-17 niest. Warszawa MAZ
307 OPASIŃSKA Wiktoria 1999-04-23 AZS ŁódĽ LDZ
308 ORDOWICZ Jadwiga 2001-02-12 RLTL ZTE Radom MAZ
309 ORSZAGH Natalia 2002-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
310 OSICA Monika 1997-05-03 MKS Durasan Płońsk MAZ
311 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL ZTE Radom MAZ
312 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS ŁódĽ LDZ
313 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS ŁódĽ LDZ
314 PABIANEK Angelika 1999-03-12 AZS ŁódĽ LDZ
315 PACHOLAK Karolina 2000-12-29 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
316 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
317 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
318 PALUCH Paulina 1998-12-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
319 PAŁYS Anna 1995-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
320 PANEK Angelika 1989-04-20 O¦ AZS Poznań WLP
321 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
322 PASZKIEWICZ Zofia 1999-07-15 MTE Milanówek MAZ
323 PAWLAK Magdalena 1999-09-01 MTE Milanówek MAZ
324 PAWLAK Natalia 2003-07-26 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
325 PAWŁOW Nina 2002-09-22 MLKS Agros Żary LBU
326 PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 OKS Skra Warszawa MAZ
327 PAWŁOWSKA Honorata 2002-11-28 OKS Skra Warszawa MAZ
328 PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
329 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
330 PĘDZICH Agnieszka 1999-01-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
331 PIASECKA Dagmara 2000-04-19 ULKS Tychowo ZPO
332 PIECZUŁAJTIS Martyna 1997-04-10 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
333 PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
334 PIETROŃ Natalia 2000-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
335 PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 AZS UMCS Lublin LBE
336 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
337 PILARSKA Paulina 2000-03-10 O¦ AZS Poznań WLP
338 PLIZGA Daria 2001-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
339 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
340 PŁOCHA Weronika 1999-03-01 UKS Gepard Warszawa MAZ
341 PŁÓCIENNIK Lena 2000-03-26 KS Resursa Zduńska Wola LDZ
342 PODEMSKA Gabriela 2000-03-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
343 PODOWSKA Daria 2002-11-14 MAL-MKLA Mława MAZ
344 PODSIADŁA Karolina 2000-07-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
345 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
346 POLAK Natalia 1999-12-23 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
347 POLANOWSKA Nina 2003-11-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
348 POMIESZCZ Sylwia 1999-03-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
349 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
350 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
351 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
352 POTOCKA Martyna 2001-05-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
353 PRACHTL Sylwia 2000-01-08 WLKS Nowe Iganie MAZ
354 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamo¶ć LBE
355 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
356 PRU¦ Małgorzata 1997-01-12 UKS SMS Warszawa MAZ
357 PYSKŁO Natalia 2001-06-26 UKS Clan Ostrołęka MAZ
358 RADASZKIEWICZ Karolina 2001-03-29 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
359 RADASZKIEWICZ Weronika 2003-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
360 RˇCZKOWSKA Aleksandra 2001-11-23 UKS Misiaczki Pruszków MAZ
361 REGULSKA Nastazja 2001-04-08 KS Warszawianka W-wa MAZ
362 REYER Ksenia 1997-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
363 RĘBI¦ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
364 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
365 ROMASZKO Katarzyna 1991-07-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
366 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamo¶ć LBE
367 ROSIAK Ewa 1991-10-13 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
368 ROZE Dominika 2001-03-12 MKS Pułtusk MAZ
369 ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
370 ROŻEK Marcelina 2002-09-09 LUKS Start Nakło KPO
371 ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 SKLA Sopot POM
372 RÓŻYCKA Klaudia 1999-08-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
373 RUCIŃSKA Roksana 1997-07-29 ULKS Jedlińsk MAZ
374 RUDNIK Anita 2002-03-11 UKS Kusy Warszawa MAZ
375 RUTKOWSKA Aleksandra 2002-01-18 UKS Clan Ostrołęka MAZ
376 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WMZ
377 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
378 RYMARZ Weronika 2003-03-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
379 RZˇDKOWSKA Alicja 1991-03-10 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
380 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
381 SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
382 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
383 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
384 SIECZKOWSKA Martyna 1990-10-23 MLKL Płock MAZ
385 SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
386 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
387 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
388 SKIERKOWSKA Martyna 2000-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
389 SKRABA Alicja 1999-12-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
390 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
391 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
392 SMOLEŃ Kaja 2000-10-01 KS Gwardia Piła WLP
393 SOBCZYK Kamila 2002-04-27 OKS Skra Warszawa MAZ
394 SOCHA Helena 2001-10-29 MKS Polonia Warszawa MAZ
395 SOCHA Natalia 2000-03-01 MKS Agros Chełm LBE
396 SOCHOŃ Magdalena 1995-02-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
397 SOKAL Marta 1999-04-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
398 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
399 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
400 STACHOWSKA Anna 2002-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
401 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
402 STASZEWSKA Zuzanna 2001-01-01 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
403 STEĆ Patrycja 2001-03-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
404 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
405 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
406 STELMASZCZYK Joanna 1998-06-26 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
407 STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
408 STETTNER Karolina 2000-02-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
409 STOMPOR Karolina 2002-08-22 MKS-MOS Katowice SLK
410 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
411 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
412 SULEJ Zuzanna 2002-01-09 KS Warszawianka W-wa MAZ
413 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
414 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
415 SWINIARSKA Gabryjela 1998-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
416 SWOBODA Ewa 1997-07-26 AZS-AWF Katowice SLK
417 SZAŁAS Anna 1999-06-10 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
418 SZCZEPANEK Maria 1999-07-10 OKS Skra Warszawa MAZ
419 SZCZEPAŃSKA Kamila 1999-07-01 UKS SMS Warszawa MAZ
420 SZCZĘSNA Aleksandra 2001-02-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
421 SZEWCZUK Patrycja 1999-08-10 AZS UMCS Lublin LBE
422 SZKOP Wioletta 2001-02-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
423 SZKUDLAREK Julia 1999-02-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
424 SZKUDLAREK Nikola 2001-09-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
425 SZPINAK Maja 2000-04-02 UKS Mokotów MAZ
426 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 niestowarzyszona POL
427 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
428 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
429 SZWAJKOWSKA Julia 2000-08-25 MUKS Płock MAZ
430 SZWEJK Justyna 2000-05-21 MKS Pułtusk MAZ
431 SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 ZLKL Zielona Góra LBU
432 SZYMANOWSKA Karolina 2000-08-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
433 SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
434 SZYMAŃSKA Emilia 2003-01-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
435 SZYMAŃSKA Maja 2002-02-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
436 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
437 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
438 ¦MIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 RKS ŁódĽ LDZ
439 ¦NIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
440 ¦WIˇTCZAK Oliwia 2001-01-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
441 ¦WIDERSKA Laura 2003-07-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
442 ¦WIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 O¦ AZS Poznań WLP
443 TARAŃ Kinga 1995-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
444 TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 MKL Toruń KPO
445 TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 MLKS Sokół Lubin DOL
446 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
447 TOMES Martyna 2001-11-11 MKLA Łęczyca LDZ
448 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
449 TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata 1981-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
450 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
451 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
452 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
453 TYMICKA Karolina 2002-01-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
454 URBANEK Gabriela 2002-06-20 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
455 VASYLTSOVA Evelina 2001-09-12 AZS-AWF Warszawa MAZ
456 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
457 WARULIK Michalina 2000-09-22 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
458 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
459 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
460 WEREMCZUK Agnieszka 2001-01-26 OKS Start Otwock MAZ
461 WESOŁOWSKA Kaja 2001-07-18 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
462 WĘDRYCHOWSKA Janina 2002-02-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
463 WĘŻYK Kinga 1999-07-25 KS Polanik Piotrków Trybunalski LDZ
464 WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
465 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
466 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 O¦ AZS Poznań WLP
467 WI¦NIEWSKA Ida 1999-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
468 WI¦NIEWSKA Julia 2001-08-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
469 WI¦NIEWSKA Karolina 2000-02-01 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
470 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesi±tka Radomsko LDZ
471 WITKOWSKA Agata 2001-03-06 RLTL ZTE Radom MAZ
472 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
473 WŁOCHOWICZ Dominika 1998-03-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
474 WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
475 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
476 WOJEWODA Hanna 2002-01-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
477 WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 KS Komunalni Sanok PDK
478 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 AZS ŁódĽ LDZ
479 WOLAK Wiktoria 2002-04-04 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
480 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
481 WO¬NIAK Julia 2001-09-10 UKS 55 ŁódĽ LDZ
482 WO¬NIAK Marta 2001-01-05 LKS Vectra Włocławek KPO
483 WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
484 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
485 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
486 WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
487 WRUSZAK Aleksandra 2002-01-31 ZLKL Zielona Góra LBU
488 WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
489 WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 AZS-AWF Warszawa MAZ
490 ZABIEGAŁOWSKA Beata 1997-01-28 UKS SMS Warszawa MAZ
491 ZACHAREWICZ Olga 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
492 ZALEWSKA Sandra 1999-01-01 niest. Warszawa MAZ
493 ZANDECKA Marika 1995-09-24 O¦ AZS Poznań WLP
494 ZAWADZKA Aleksandra 2001-05-08 MKS Pułtusk MAZ
495 ZAWADZKA Julia 2001-11-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
496 ZAWADZKA Michalina 2003-12-05 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
497 ZAWADZKA Natalia 2002-05-29 KS Zawkrze Mława MAZ
498 ZAWADZKA Natalia 2000-10-18 UKS Młodzik Warszawa MAZ
499 ZAWODNIK Maja 2004-01-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
500 ZEMBRZUSKA Julia 2002-10-21 MUKS Płock MAZ
501 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
502 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
503 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
504 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
505 ZNAMINOWSKA Wiktoria 2002-10-22 OKS Skra Warszawa MAZ
506 ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
507 ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 MLKS Echo Twardogóra DOL
508 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
509 ŻERAŃSKA Anna 2001-01-29 UKS Clan Ostrołęka MAZ
510 ŻOCHOWSKA Elżbieta 2000-05-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
511 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
512 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
513 ŻYŁOWSKA Anna 2001-07-24 UKS Victoria Józefów MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.88491582870483sekund