OSTACHOWSKA Aleksandra
2002-09-20
LKS Kłos Olkusz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAŁŁA Dominika 1999-04-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
2 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
5 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
6 BĄK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
7 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BIELSKA Monika 2001-10-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
9 BIENIA Zuzanna 2001-07-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
10 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
11 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
12 BOCIANOWSKA Oliwia 2003-06-26 LKS Kłos Olkusz MLP
13 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
14 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
15 BYLICA Justyna 2002-07-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
16 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
17 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
18 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
19 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
20 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
21 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
22 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
23 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
24 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
25 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
26 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
27 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
28 FRAŚ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
29 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
30 GAMRAT Natalia 2001-04-30 LKS Kłos Olkusz MLP
31 GAWLIK Oliwia 1999-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
32 GOC Patrycja 2002-01-19 LKS Kłos Olkusz MLP
33 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
34 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
35 HABOWSKA Patrycja 1999-12-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
36 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
37 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
38 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
39 JUNIEWICZ Natalia 2001-06-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
40 JURKIEWICZ Aniela 2000-11-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
41 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
42 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
43 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
44 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
45 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
46 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
47 KŁAPACZ Estera 2002-05-04 ULKS Lipinki MLP
48 KOCJAN Wiktoria 2001-09-10 LKS Kłos Olkusz MLP
49 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
51 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
52 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
53 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
54 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
55 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
56 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
57 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
58 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
59 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
60 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
61 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
62 MAJCHROWICZ Aleksandra 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
63 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
64 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
65 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
66 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
67 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
68 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
69 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
70 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
71 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
72 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
73 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
74 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
75 MUSKAŁA Natalia 2001-01-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
76 MUZYK Natalia 2001-01-10 LKS Kłos Olkusz MLP
77 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
78 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
79 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
80 NOWAK Paulina 2002-04-29 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
81 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
82 NOWOTARSKA Anna 2001-11-03 OLA Małopolskie MLP
83 OLECH Natasza 1999-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
84 PALECZNY Anna 2002-09-08 OLA Małopolskie MLP
85 PATYK Dżesika 2001-08-16 OLA Małopolskie MLP
86 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
87 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
88 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
89 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
90 PTAK Magdalena 1999-05-27 UKS Kobylanka MLP
91 PYKA Patrycja 2003-02-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
92 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
93 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
94 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
95 RUDZIŃSKA Angelika 2002-11-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
96 RYDZYK Agnieszka 2001-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
97 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
98 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
99 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
100 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
101 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
102 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
103 SOWA Kalina 2003-11-14 LKS Kłos Olkusz MLP
104 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
105 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
106 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
107 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
108 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
109 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
110 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
111 SURÓWKA Magda 2002-03-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
112 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
113 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
114 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
115 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
116 TOBIASZ Antonina 2002-08-30 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
117 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
118 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
119 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
120 URBAŃCZYK Natalia 2001-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
121 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
122 WAŁĘGA Weronika 2001-01-01 ULKS Lipinki MLP
123 WIATER Sara 2001-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
124 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
125 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
126 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
127 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
128 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
129 WOŹNIAK Dagmara 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
130 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
131 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 niestowarzyszona POL
132 ZAJĄC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
133 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
134 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
135 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
136 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
137 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.06672191619873sekund