WYWIAŁ Wiktor
2003-03-19
SKS Kusy Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AKSAMIT Konrad 2001-05-11 SKS Kusy Kraków MLP
2 ATROSZCZYK Igor 2006-09-22 AL WF Krzeszowice MLP
3 AUST Alex 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
4 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
5 BARCIK Jakub 2003-11-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
6 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
7 BATKO Bartłomiej 2004-10-27 SKS Kusy Kraków MLP
8 BIELENIN Maksymilian 2004-08-09 UKS Gminy Brzeszcze MLP
9 BINKIEWICZ Maciej 2003-07-18 SKS Kusy Kraków MLP
10 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
11 BORÓWKA Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
13 BUJAREK Rafał 2004-07-20 ULKS Bielgim Bielany MLP
14 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
15 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
16 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
17 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
18 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
19 CHRAPISIŃSKI Jakub 2002-01-01 niest. Kraków MLP
20 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
21 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
22 CIOŁCZYK Oskar 2003-07-22 OLA Małopolskie MLP
23 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
24 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
25 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
26 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
27 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
28 DŁUGOPOLSKI Krystian 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
29 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
30 DRABEK Kacper 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
31 DUDA Damian 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
32 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
33 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
34 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
35 DYLEWICZ Mateusz 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
36 DZIERWA Adam 2003-09-27 SKS Kusy Kraków MLP
37 DZIUBEK Mikołaj 2001-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
38 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
39 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
40 FUDAŁA Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
41 FURGAŁ Patryk 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
42 GABRY¦ Kacper 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
43 GACEK Damian 2003-04-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
44 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
45 GAWLIKOWSKI Wiktor 2003-06-26 SKS Kusy Kraków MLP
46 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
47 GIEROŃSKI Filip 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
48 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
49 GLONEK Michał 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
50 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
51 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
52 GÓRKA Kacper 2000-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
53 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
54 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
55 GRYGIER Damian 2002-05-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
56 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
57 HADALSKI Piotr 2002-12-13 KB MOSiR Jastrzębie SLK
58 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
59 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
60 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
61 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
62 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
63 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
64 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
65 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
66 KACZMARCZYK Dariusz 2003-03-02 OLA Małopolskie MLP
67 KAIM Mikołaj 2004-11-08 KS Victoria Trzebinia MLP
68 KAMIŃSKI Wojciech 2002-04-10 TL ROW Rybnik SLK
69 KAPAŁKA Jakub 2003-10-17 OLA Małopolskie MLP
70 KLITA Jakub 1999-07-01 WKS Wawel Kraków MLP
71 KOCHAN Michał 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
72 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
73 KOŁODZIEJ Hubert 2004-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
74 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
75 KOPEĆ Michał 2004-05-20 UKS Polfin O¶więcim MLP
76 KORTA Szymon 2005-12-10 SKS Kusy Kraków MLP
77 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
78 KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-13 SKS Kusy Kraków MLP
79 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
80 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
81 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
82 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
83 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
84 KUBAŃSKI Patryk 2004-09-24 OLA Małopolskie MLP
85 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
86 KUCZEK Piotr 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
87 KUFEL Maksymilian 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
88 KUŁAK Filip 2003-07-07 TL ROW Rybnik SLK
89 KURDZIEL Robert 2003-08-28 KS Victoria Trzebinia MLP
90 KURPIEL Sebastian 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
91 KUSZNIEREWICZ Jakub 2004-01-01 MKS Żywiec SLK
92 KWAK Patryk 2003-11-27 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
93 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
94 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
95 LENARD Wojciech 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
96 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
97 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
98 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
99 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
100 ŁUBOWSKI Adam 2003-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
101 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
102 ŁUCZAK Adam 2001-04-13 BKL Bełchatów LDZ
103 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
104 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
105 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
106 MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 WKS Wawel Kraków MLP
107 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
108 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
109 MAZUR Igor 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
110 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
111 MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
112 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
113 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
114 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
115 MUSIAŁ Brian 2003-03-07 SKS Kusy Kraków MLP
116 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
117 NIEMCZYK Dominik 2003-01-01 niest. Katowice SLK
118 NOWICKI Karol 2004-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
119 OLE¦ Miłosz 2003-06-28 RMKS Rybnik SLK
120 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
121 OSTROWSKI Kacper 2004-07-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
122 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
123 PACHOLSKI Konrad 2003-06-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
124 PAJˇK Jakub 2002-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
125 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
126 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
127 PAWIŃSKI Filip 2004-01-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
128 PAWŁOWSKI Oliwier 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
129 PĘDZIMˇŻ Mikołaj 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
130 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
131 PIKULICKI Patryk 2003-01-01 KB MOSiR Jastrzębie SLK
132 PIWOWARCZYK Przemysław 2003-11-12 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
133 PŁONKA Kacper 2003-01-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
134 POCZĘSNY Łukasz 2002-01-23 MUKS ILKUS Olkusz MLP
135 POLAKOWSKI Kacper 2002-01-14 LKS Orzeł Kozy SLK
136 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
137 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
138 PRUSAK Mateusz 2003-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
139 PRZYBYŁOWICZ Kamil 2005-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
140 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
141 PULNAR Szymon 2004-06-21 KS Victoria Trzebinia MLP
142 PYTLIK Marcel 2003-04-15 KS Victoria Trzebinia MLP
143 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
144 RAJZER Krzysztof 2003-07-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
145 RˇCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
146 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
147 ROPSKI Maksymilian 2002-06-25 LKS Orzeł Kozy SLK
148 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
149 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
150 RUTKOWSKI Wojciech 2005-09-17 SKS Kusy Kraków MLP
151 RZEPKA Bartosz 2003-01-01 UKS Kobylanka MLP
152 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
153 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
154 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
155 SKOMSKI Maciej 2002-11-21 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
156 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
157 SOBALA Mikołaj 2002-10-30 SKS Kusy Kraków MLP
158 SOŁTYS Kamil 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
159 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
160 STACHURA Jakub 2002-12-28 SKS Kusy Kraków MLP
161 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
162 STANIEC Kacper 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
163 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
164 STĘŻOWSKI Szczepan 2004-12-20 OKA Tarnów MLP
165 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
166 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
167 SUBOCZ Jakub 2005-02-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
168 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
169 SUMARA Dawid 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
170 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
171 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
172 SZCZUREK Patryk 2003-01-30 KS Victoria Trzebinia MLP
173 SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 MCKiS Jaworzno SLK
174 SZEWCZYK Wiktor 2003-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
175 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
176 SZULIŃSKI Dawid 2003-09-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
177 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
178 SZUMILAS Patryk 2002-10-31 SKS Kusy Kraków MLP
179 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
180 ¦LIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
181 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
182 ¦WIˇTEK Łukasz 2004-10-09 ULKS Lipinki MLP
183 ¦WIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
184 ¦WIERZ Filip 2004-08-31 UKS Kobylanka MLP
185 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
186 ¦WIERZOWSKI Sławomir 2004-08-01 ULKS Lipinki MLP
187 TOBIASZ Konrad 2005-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
188 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
189 URBANEK Łukasz 2003-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
190 VOIGT Piotr 2005-03-04 niest. Kraków MLP
191 WACŁAWIK Jakub 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
192 WAŁACH Liwiusz 2004-05-02 OLA Małopolskie MLP
193 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
194 WCISŁO Jeremiasz 1999-07-03 SKS Kusy Kraków MLP
195 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
196 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
197 WIENCEK Piotr 2003-03-28 KB MOSiR Jastrzębie SLK
198 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
199 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
200 WILCZYŃSKI Gabriel 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
201 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
202 WILUSZ Paweł 2004-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
203 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
204 WOŁCZYK Wojciech 2002-04-29 TL ROW Rybnik SLK
205 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
206 WÓDZ Igor 2003-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
207 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
208 WÓJCIK Tomasz 2003-01-16 UKS Polfin O¶więcim MLP
209 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
210 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
211 WRÓBEL Mateusz 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
212 WRÓBRL Igor 2005-08-19 AL WF Krzeszowice MLP
213 ZEGAN Oliwier 2003-05-10 SKS Kusy Kraków MLP
214 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
215 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
216 ZYGMUNT Adam 2002-12-18 SKS Kusy Kraków MLP
217 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14111614227295sekund