WAŁASZEK Mikołaj
2001-03-01
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMOWICZ Jakub 1999-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
2 BADA Emanuel 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
3 BARAN Filip 2000-12-28 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
4 BARTOSZEK Jan 1999-06-24 SKS Kusy Kraków MLP
5 BARZYK Kamil 1999-09-28 ULKS Technik Trzcinica PDK
6 BATOR Eryk 2000-10-07 KS Komunalni Sanok PDK
7 BˇK Wiktor 2003-01-01 LKS Stal Mielec PDK
8 BEDNARSKI Karol 1997-11-04 MUKS THM Ostrowiec ¦więtokrzyski SWK
9 BINKIEWICZ Maciej 2003-07-18 SKS Kusy Kraków MLP
10 BINKIEWICZ Piotr 1998-07-29 SKS Kusy Kraków MLP
11 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
12 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
13 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
14 CHAŁUPKO Adrian 2002-06-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
15 CHARNIK Maciej 2002-03-04 SKS Kusy Kraków MLP
16 CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
17 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
18 CHOLEWA Jakub 1996-01-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
19 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
20 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
21 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
22 CZAJKA Piotr 2001-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
23 CZECH Kacper 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
24 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
25 CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 MKS Rabka-Zdrój MLP
26 DACZKOWSKI Damian 2000-03-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
27 DˇBROWSKI Piotr 2003-06-08 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
28 DEREŃ Patryk 2001-08-23 KB Witar Tarnobrzeg PDK
29 DOMIŃSKI Karol 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
30 DROZDOWSKI Bogdan 2002-03-31 CWKS Resovia Rzeszów PDK
31 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
32 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
33 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
34 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
35 DZIERWA Adam 2003-09-27 SKS Kusy Kraków MLP
36 DZIUBEK Mikołaj 2001-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
37 FICEK Jakub 2002-11-01 SKS Kusy Kraków MLP
38 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
39 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
40 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
41 FRˇCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
42 FREJ Oskar 2003-08-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
43 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
44 FURGAŁ Patryk 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
45 FURMANEK Kacper 2002-08-07 SKS Kusy Kraków MLP
46 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
47 GAWLIKOWSKI Wiktor 2003-06-26 SKS Kusy Kraków MLP
48 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
49 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 GIEMZA Demetriusz 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
51 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
52 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
53 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
54 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
55 GÓRALCZYK Bartłomiej 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
56 GÓRKA Kacper 2000-02-09 SKS Kusy Kraków MLP
57 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
58 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
59 GUCFA Damian 2000-01-25 UKS Kobylanka MLP
60 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
61 HANEJKO Jakub 2000-07-31 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
62 J D 2001-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
63 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
64 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
65 JAROSZ Krzysztof 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
66 JASIŃSKI Karol 2003-01-01 LKS Stal Mielec PDK
67 JĘDRUSIAK Paweł 2001-06-22 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
68 JĘDRZEJEWSKI Jakub 2008-01-01 niest. Kraków MLP
69 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 MUKS ILKUS Olkusz MLP
70 KLIMEK Kacper 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
71 KŁOS Michał 2001-09-15 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
72 KNAPIK Mateusz 2000-01-05 MKS-MOSM Bytom SLK
73 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
74 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
75 KOS Patryk 2001-01-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
76 KOWALCZYK Artur 2001-10-14 SKS Kusy Kraków MLP
77 KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-13 SKS Kusy Kraków MLP
78 KOZIEŁ Michał 1998-09-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
79 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
80 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
81 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
82 KRÓLEWICZ Mikołaj 2001-07-19 LKS Kłos Olkusz MLP
83 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
84 KRUPA Konrad 2002-02-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
85 KRYGOWSKI Mateusz 2001-09-10 ULKS Lipinki MLP
86 KUCZAJ Wiktor 2001-06-08 ULKS Lipinki MLP
87 KULIK Grzegorz 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
88 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok PDK
89 KURLETO Dominik 1994-08-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
90 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
91 KU¦ Miłosz 2002-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
92 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
93 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
94 LATAWIEC Konrad 2001-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
95 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
96 LENTOWICZ Jarosław 1992-04-25 LKS Stal Mielec PDK
97 LITWIN Eryk 2001-04-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
98 LURANC Bartłomiej 1999-10-09 LKS Brzezina Osiek MLP
99 ŁˇCZ Radosław 1998-04-03 LKS Stal Mielec PDK
100 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
101 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
102 ŁUKASIAK Bartosz 2001-09-13 SKS Kusy Kraków MLP
103 ŁUKASZCZYK Maciej 2002-02-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
104 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
105 MALICKI Jakub 2000-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
106 MAŁEK Karol 1996-10-30 KKB MOSiR Krosno PDK
107 MAZIARZ Adam 2003-01-01 LKS Stal Mielec PDK
108 MAZUR Tobiasz 2000-06-05 UKS Kobylanka MLP
109 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
110 MI¦KIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
111 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
112 MORˇG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
113 MO¦ Damian 1999-09-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
114 MUSIAŁ Brian 2003-03-07 SKS Kusy Kraków MLP
115 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
116 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
117 OCŁOŃ Kamil 1998-08-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
118 OGONOWSKI Jakub 2001-11-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
119 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
120 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
121 ORAMUS Piotr 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
122 OSOBA Krystian 1999-05-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
123 PAC Sebastian 2004-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
124 PAŃTA Dominik 2003-06-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
125 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
126 PAWLUSIAK Korneliusz 2001-01-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
127 PAWŁOWSKI Oliwier 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
128 PECURAS Damian 2000-04-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
129 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
130 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
131 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
132 PIKULA Mateusz 2000-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
133 PODSIEDLIK Mateusz 2002-02-08 LZS Sigma OSIR Staszów SWK
134 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
135 POPEK Dawid 2000-02-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
136 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
137 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
138 PRZYBYŁOWICZ Adrian 2000-01-01 UKS Kobylanka MLP
139 PSZCZÓŁKA Szymon 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
140 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
141 ROKITKA Szymon 1996-04-26 LUKS Zabrzeg SLK
142 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
143 RUDEK Maciej 2001-10-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
144 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
145 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
146 RZEGOCKI Kamil 2000-08-21 LKS Stal Mielec PDK
147 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
148 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
149 SETLIK Daniel 2001-04-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
150 SITARSKI Oliwier 2005-07-28 UKS Kusy Bukowno MLP
151 SITEK Jakub 2002-09-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
152 SOBOLAK Adrian 1996-08-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
153 SROKA Mateusz 1994-01-01 ULKS Lipinki MLP
154 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
155 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
156 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
157 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
158 STAWARZ Dominik 2001-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
159 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
160 STRUG Sławomir 1998-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
161 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
162 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
163 SUROWIEC Dawid 2003-01-01 LKS Stal Mielec PDK
164 SZCZEPANIK Krystian 2001-01-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
165 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
166 SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
167 SZKARADEK Stanisław 2001-06-15 ULKS Lipinki MLP
168 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
169 SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 WKS Wawel Kraków MLP
170 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
171 ¦WIERCZEK Szymon 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
172 TABORSKI Michał 2000-05-17 SKS Kusy Kraków MLP
173 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
174 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
175 TEKIELA Filip 2000-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
176 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
177 TOMSIA Michał 2001-02-25 UKS Kusy Bukowno MLP
178 WAKSMUNDZKI Szymon 1997-07-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
179 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
180 WCISŁO Jeremiasz 1999-07-03 SKS Kusy Kraków MLP
181 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
182 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
183 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
184 WIĘCEK Jakub 2003-04-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
185 WILCZYŃSKI Gabriel 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
186 WOJCIECHOWSKI Jacek 2002-01-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
187 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
188 WOLAŃSKI Gabriel 2002-10-21 KKB MOSiR Krosno PDK
189 WOŁCZYK Tomasz 2004-07-23 TL ROW Rybnik SLK
190 WOŁCZYK Wojciech 2002-04-29 TL ROW Rybnik SLK
191 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
192 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
193 WYSZOMIRSKI Patryk 2001-09-20 UKS Varsovia Warszawa MAZ
194 ZABŁOCKI Kamil 2004-01-01 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
195 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
196 ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
197 ZUŻAŁEK Szymon 2002-03-17 ULKS Bielgim Bielany MLP
198 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
199 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
200 ŻYCZYŃSKI Maximilian 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
201 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14447593688965sekund