WYMAZAŁA Bartłomiej
2000-03-07
KS SMS Szklarska Poręba
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Jakub
1979-09-26
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ADAMCZYK Patryk
1994-01-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
AKUŁA Oliwier
2000-03-17
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ALEKSIAYUK Anton
2001-10-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
AMBROZIEWICZ Aleks
2004-10-20
STS Pomerania Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
AMBROŻY Kacper
1996-02-21
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
ANTOS Gabriel
2000-10-20
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
ANTOSZEWSKI Kacper
2000-05-20
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BABICZ Wiktor
2001-06-19
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BANY Bartłomiej
1998-05-29
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BARTCZAK Jakub
2001-02-06
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BARTNIK Kacper
2001-09-25
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BARTOSZUK Adam
2002-07-17
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BEDNARZ Patryk
1994-02-06
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BIAŁY Szymon
2001-07-15
KS Stal Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BIEDROŃ Mateusz
2005-09-11
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BIEKSZO Eryk
2001-03-21
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BILIŃSKI Robin
2001-06-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BORKOWSKI Dominik
1999-01-17
UKS Sokół Żmigród
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BOROWIK Dawid
2001-02-04
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
BRYLL Ignacy
2004-05-23
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
BRZEZIŃSKI Konrad
2003-09-29
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
BRZOZOWSKI Rafał
1998-09-23
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
BUCK Dawid
1999-11-11
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
BUGAJSKI Paweł
2001-02-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
BURDZIŃSKI Patryk
2001-09-20
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
BU¦KO Mateusz
2006-09-24
ULKS Talex Borzytuchom
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CHOCHOROWSKI Jacek
1996-09-18
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CHODURA Marcel
1999-01-14
LKS Victoria Olesno
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CHOJNACKI Filip
1998-09-19
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CHOMICZ Mikołaj
2001-09-16
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
CISZAK Bartosz
2001-05-11
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
CYRSON Dominik
2000-08-26
MLKS Baszta Bytów
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
CZAJKOWSKI Jacek
2007-02-01
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
CZAK Jakub
2001-05-29
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
CZARNECKI Jan
2000-04-14
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
CZERONEK Mikołaj
2000-11-15
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
ĆWIKLIŃSKI Jan
1999-06-28
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
DANIEL Arkadiusz
2004-01-03
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
DAUKSZA Damian
2000-01-13
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
DˇBROWSKI Patryk
2000-10-01
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
DOBYRN Bartosz
2002-09-10
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
DOMINGOS Oskar
2000-04-06
MKS Hermes Gryfino
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
DOMINIAK Daniel
2001-04-10
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
DRĘŻEK Arkadiusz
1999-12-10
KU AZS WAT w Warszawie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
DUDEK Bartosz
1992-02-25
MKS Juvenia Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
DZIADKO Mateusz
2000-05-25
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
DZIEŁAKOWSKI Gabriel
2004-03-27
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
DZIEWIĘCKI Rafał
2006-03-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
FABIAŃSKI Szymon
1999-03-03
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
FERENC Łukasz
1999-07-12
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
FIAŁKOWSKI Filip
2000-08-25
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
FIKIER Maciej
1999-05-26
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
FILAR Igor
2004-03-25
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
FIT Wiktor
1999-07-29
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
FOCH Jakub
1998-02-11
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
GADŻAŁA Paweł
1992-03-07
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
GˇSIOREK-PAWLAK Marcin
2000-01-30
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
GDALEWSKI Kacper
2000-06-05
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
GOŁĘBIOWSKI Jan
2005-11-04
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
GOTOWSKI Dawid
1999-03-19
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
GO¬DZIEJEWSKI Kacper
2004-05-14
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
GRUCHOT Dawid
1995-08-24
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
GRYTA Jacek
2003-03-04
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
GRYWKOWIEC Michał
2000-03-22
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
GRZELCZAK Kacper
1999-01-13
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
GRZYMSKI Stanisław
2004-09-10
UKS Skoczek Władysławów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
GRZYWNA Bartłomiej
1998-10-16
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
GWIAZDA Kacper
2000-03-24
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
GWIAZDECKI Jakub
2000-04-27
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
GWIAZDOWSKI Mateusz
1995-09-06
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
HABRYCH Bartosz
2001-07-07
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
HAJDASZ Dominik
2000-10-17
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
HAJDUK Karol
2000-10-18
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
HARASIMOWICZ Konrad
2000-03-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
HOFFMAN Dariusz
1996-04-20
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
HOLAK Bartosz
2001-07-28
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
HOŁUB Krzysztof
2000-07-27
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
HUĆKO Michał
2004-07-28
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
JACHIMOWSKI Mateusz
2001-04-10
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
JACHYRA Dawid
1999-03-25
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
JAKÓBCZAK Mikołaj
1998-05-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
JAKÓBCZYK Mateusz
2000-11-17
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
JAKUBIK Patryk
2001-08-14
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
JAKUBOWSKI Adam
2000-11-21
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
JANIAK Ernest
1999-12-31
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
JANIK Dominik
2000-03-28
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
JANKOWICZ Piotr
1998-10-25
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
JANKOWSKI Daniel
2000-03-28
ULKS Młodzik - Ziemia Oławska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
JANOWSKI Bartek
2002-05-18
KS Warszawianka W-wa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
JAREMKO Grzegorz
2005-05-29
MKS Czechowice-Dziedzice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
JAROSZ Jakub
2000-05-08
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
JASIEŃCZUK Szymon
2000-12-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
JASIŃSKI Kacper
2000-01-10
GSZS Nowogrodziec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
JAWORSKI Jakub
2000-10-09
MULKS Juvenia Głuchołazy
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
JEŻOWSKI Wiktor
2001-01-05
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
JOŃCZYK Maciej
2002-01-05
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
JÖRGEN Artur
1998-07-30
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
JÓZEŃKÓW Andrzej
2002-07-20
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
JÓ¬WIAK Paweł
1997-02-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
JURCZYK Mariusz
1996-01-10
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
KACPERAK Mateusz
2001-08-28
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
KACZOR Karol
2001-03-20
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
KAKAKIS Nikodem
2000-07-18
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
KALININ Dawid
2000-04-17
MULKS Olimpia ¦widnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
KALINOWSKI Jakub
2000-08-11
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
KALLA Marcin
1999-12-31
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
KAŁWIŃSKI Dawid
2003-04-22
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
KAMIŃSKI Michał
1999-08-30
UKS Sprint 2020 Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
KAPAŁA Dawid
1997-03-15
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
KARABAN Jakub
2000-06-24
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
KARNICKI Adam
1995-09-01
AZS-AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
KASZCZYC Kornel
2000-04-11
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
KAWALER Wojciech
1998-01-05
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
KAWKA Kamil
2000-03-14
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
KIDOŃ Piotr
2000-02-22
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
KILJAN Krzysztof
1999-12-30
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
KIMLA Maksymilian
2000-08-28
MKS Kusy Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
KISIEL Bartłomiej
2006-05-02
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
KITA Jakub
2001-05-10
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
KITTAY Jan
2005-11-25
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
KLEPACKI Maksymilian
1998-11-14
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
KLIMCZAK Łukasz
2003-03-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
KLIMCZAK Przemysław
2000-04-12
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
KLIMCZAK Sebastian
2000-04-12
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
KOBIAŁKA Konrad
1978-01-08
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
KOGUT Andrzej
2001-01-01
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
KOŁBUC Grzegorz
2001-01-22
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
KOMAREK Bartosz
1992-06-15
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
KOMASZKO Michał
2000-01-18
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
KONARSKI Mateusz
2000-02-17
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
KONDERLA Jakub
2002-06-16
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
KOPEĆ Maciej
2002-07-29
WKS Wawel Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
KORNOWSKI Marek
2001-01-30
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
KORO¦ Wojciech
2002-05-05
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
KOTKOWSKI Michał
1998-12-08
SSR Start Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
KOWALCZYK Rafał
2005-04-27
Athletics Team Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
KOZAK Bartosz
2001-07-14
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
KOZIOŁ Jakub
1999-04-16
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
KOZŁOWSKI Piotr
2001-02-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
KRAKOWIAK Tymoteusz
2004-06-09
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
KRAWCZYK Mateusz
2001-11-27
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
KREFT Szymon
2000-01-29
LKS Ziemi Puckiej Puck
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
KRUPIŃSKI Patryk
1998-10-09
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
KRUS Mateusz
1999-09-27
LUKS Orkan Wrze¶nia
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
KRZYŻANOWSKI Tymoteusz
1999-04-05
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
KUBEŁ Marek
2004-04-08
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
KUBI¦ Eryk
2001-04-22
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
KUFEL Jerzy
2000-01-12
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
KUREK Maciej
1994-07-25
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
KURIATA Dawid
2005-07-24
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
KURPAS Rafał
2000-03-19
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
KU¦ Bartłomiej
2000-03-03
MULKS Żeromski Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
KU¦NIERZ Piotr
1994-02-05
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
LAMPART Tomasz
1998-03-05
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
LECH Dominik
1999-05-15
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
LEMIESZEK Kacper
2000-11-13
KS AZS-AWF Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
LIETZ Mateusz
2006-04-08
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
LINSTEDT Michał
2000-01-23
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
LIPIŃSKI Hubert
2000-12-17
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
LIS Kamil
1999-09-23
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
ŁEMPICKI Maksymilian
2001-02-03
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
ŁOWICKI Michał
2004-10-03
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
ŁUCZYCKI Aleksander
2001-02-06
MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
ŁYSKAWY Przemysław
1999-01-13
KS Prefbet-Sonarol
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
MACHULEC Jakub
2005-04-14
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
MACIASZCZYK Michał
2002-10-04
WMLKS Nadodrze Powodowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
MAĆKAŁA Szymon
2000-09-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
MAJDAŃSKI Adam
2000-09-15
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
MAKOWSKI Adam
2000-12-13
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
MALUGA Daniel
2000-06-22
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
MAŁEK Mateusz
1999-06-18
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
MARCINIAK Cezary
1999-08-24
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
MARCINIAK Tymoteusz
2000-12-06
MKST Astra Nowa Sól
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
MENCEL Norbert
1999-04-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
MICHALSKI Dominik
1999-10-12
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
MICHAŁOWICZ Krzysztof
1999-08-27
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
MIENCULEWICZ Przemysław
2000-06-06
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
MIKOŁAJEWSKI Gabriel
1999-03-16
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
MIKOŁAJEWSKI Jakub
2000-05-10
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
MIKU¦KIEWICZ Julian
2001-09-19
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
MIŁOTA Grzegorz
2001-08-17
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
MIŃCZUK Mateusz
2000-03-17
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
MI¦KÓW Kasjan
2003-10-14
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
MNICH Robert
1998-04-05
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
MODLIBOREK Dominik
1998-10-31
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
MODRAS Patryk
1997-03-04
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
MORDYL Jakub
1996-01-15
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
MORZEWSKI Marceli
2000-01-22
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
MOSTOWSKI Sebastian
2001-01-09
LKS Lubusz Słubice
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
MRUG Kamil
2001-10-30
MUKS Kadet Rawicz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
MUSIAŁEK Paweł
2004-10-13
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
MUTWIL Oliwier
1999-10-27
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
NAJDEK Daniel
1998-12-10
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
NAWROT Mikołaj
2000-02-05
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
NAZARUK Dariusz
2000-05-13
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
NIEWIADOMSKI Michał
2000-10-19
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
NOWACKI Szymon
2000-01-14
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
NOWAK Szymon
1999-07-05
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
NOWAKOWSKI Kasper
1999-01-26
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
NOWICKI Oskar
2000-06-09
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
OLCZYK Mariusz
1995-01-31
niest. ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
OLEJNICZAK Jakub
1997-02-27
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
OLEKSY Adam
1999-03-28
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
OLSZAŃSKI Kacper
2002-03-17
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
OLSZEWSKI Daniel
1999-04-09
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
ORLIKOWSKI Mateusz
1999-09-16
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
ORLIŃSKI Michał
1999-08-22
MLKS Echo Twardogóra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
ORYSZKO Dominik
1998-01-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
210
OSIENIENKO Przemysław
1994-10-29
KS Sprinterzy.com Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
211
PA¦ Dominik
2003-11-28
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
212
PAWLAK Mateusz
2001-03-18
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
213
PAWŁOWSKI Filip
2001-04-26
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
214
PĘDZIŃSKI Mateusz
2001-07-26
ZLKL Zielona Góra
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
215
PĘKAŁA Patryk
2001-04-13
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
216
PICHOWICZ Wojciech
1999-08-27
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
217
PIEJKO Kacper
2000-01-01
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
218
PIŁKA Dariusz
2005-09-16
LKS Kłos Olkusz
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
219
PIOTROWSKI Krzysztof
2000-03-28
MKS Piast Lwówek ¦l±ski
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
220
PIÓRO Olaf
2001-08-07
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
221
PLĂCINTĂ Wiktor
2001-05-01
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
222
PLICHTA Antoni
2000-01-10
MKL Szczecin
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
223
PLUTA Konrad
2000-02-16
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
224
PŁACHECKI Robert
2001-08-07
MKS Iskra Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
225
POKORA Dawid
2002-03-25
LKS Orzeł Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
226
POŁCZYK Arkadiusz
2001-12-15
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
227
POŁCZYK Łukasz
2001-12-15
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
228
POMIAN Radosław
2000-08-23
KS Podlasie Białystok
POD
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
229
POPŁAWSKI Kacper
1999-01-14
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
230
POSŁUSZNY Piotr
2001-06-05
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
231
POSTUMENT Dariusz
1999-02-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
232
POULAIN Kamil
1998-02-27
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
233
POZORSKI Patryk
1999-02-06
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
234
PÓŁTORAK Seweryn
2003-08-22
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
235
PRZYBYLSKI Jakub
2003-01-18
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
236
PTAK Jakub
2000-08-04
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
237
PUKACZ Dawid
2000-02-22
SSMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
238
RACEWICZ Aleksander
2005-08-01
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
239
RASSMUS Kosma
2000-03-22
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
240
REWAJ Dawid
2004-09-14
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
241
RĘKAWEK Modest
2002-10-17
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
242
ROMANIUK Daniel
2001-10-10
MKS Polonia Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
243
RUTOWICZ Hubert
2004-07-04
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
244
RYBA Kacper
2002-11-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
245
RYBARCZYK Tymoteusz
1997-06-02
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
246
RYMUT Konrad
2003-07-21
KS SMS Szklarska Poręba
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
247
RYSIUKIEWICZ Mateusz
1997-07-08
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
248
S A
2000-01-01
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
249
SAMARCZENKO Dariusz
2000-02-28
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
250
SARAMAK Damian
2000-05-04
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
251
SARZYŃSKI Jakub
2000-09-25
MULKS Olimpia ¦widnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
252
SIEJAK Tomasz
2001-02-12
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
253
SIERADZAN Tomasz
1993-04-20
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
254
SIEROCKI Michał
1999-09-12
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
255
SINGH Kewin
2004-01-23
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
256
SKIBIAK Kacper
2000-02-20
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
257
SKURA Bartosz
2002-11-01
LKS Pszczyna
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
258
SŁOMKA Bartosz
2001-05-11
LKS Jantar Ustka
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
259
SMAK Kacper
1997-01-04
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
260
SMOLAREK Michał
2000-02-12
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
261
SOBCZAK Błażej
1996-01-29
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
262
SOBCZAK Kacper
2000-09-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
263
SOBKOWICZ Michał
1999-01-19
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
264
SOBURA-DURMA Jakub
2002-02-28
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
265
SOKOŁOWSKI Kamil
1999-08-02
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
266
SOKOŁOWSKI Mariusz
2001-08-05
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
267
SOŁTYSIAK Bartosz
2001-09-06
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
268
SOŁTYSIAK Daniel
2001-09-06
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
269
SPYCHAŁA Dawid
2001-01-08
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
270
STASIAK Michał
2000-04-19
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
271
STASIOWSKI Maksymilian
2001-01-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
272
STAWICKI Michał
2001-11-25
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
273
STEMPNIAK Piotr
2001-07-27
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
274
STENCEL Maciej
1999-09-16
MKS Pogoń Siedlce
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
275
STOKŁOSA Aleks
2002-01-21
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
276
STOPA Artur
1999-09-23
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
277
STOPA Gabriel
2006-11-07
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
278
STRAUBE Jakub
2002-09-04
MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
279
STRZELCZYK Krystian
2002-04-05
niest. Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
280
STYBOR Jakub
2000-08-19
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
281
SUDOŁ Jarosław
2000-02-16
LUKS Namysłów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
282
SURMACZ Radosław
1997-05-08
niest. Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
283
SUWARA Wiktor
1996-07-24
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
284
SYCH Tomasz
1997-04-20
AZS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
285
SZACHNIEWICZ Szymon
2001-05-26
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
286
SZAJNER Wojciech
2003-03-18
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
287
SZCZYGIELSKI Filip
1999-01-01
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
288
SZEWERA Daniel
2000-10-30
WKS ¦l±sk Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
289
SZON Wojciech
2000-06-09
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
290
SZTEJKOWSKI Damian
1999-03-10
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
291
SZUMOWSKI Piotr
2004-02-07
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
292
SZYMAŃSKI Emanuel
2000-03-25
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
293
SZYMCZAK Bartłomiej
1999-04-12
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
294
¦CIRA Paweł
2002-05-08
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
295
¦MIDOWICZ Kacper
2001-04-13
STS Pomerania Szczecinek
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
296
¦MIERTKA Mateusz
2006-02-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
297
¦WITOŃ Kacper
1999-08-31
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
298
TABORSKI Andrzej
2003-04-24
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
299
TAMA Kacper
2000-06-06
KS Agros Zamo¶ć
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
300
TOFIL Mateusz
1999-08-02
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
301
TOMALAK Piotr
2001-03-10
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
302
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj
2001-12-13
GUKS Asy Dywity
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
303
TRZCIŃSKI Dawid
2002-05-23
LUKS Start Nakło
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
304
TSHISENSE William
2000-10-17
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
305
URBANIAK Sebastian
2001-06-09
LKS Vectra Włocławek
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
306
UZNY Alex
2000-03-01
MKL 12 Jelenia Góra
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
307
WABIK Dominik
1999-11-14
RLTL ZTE Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
308
WALASZKIEWICZ Miguel
2001-04-05
MLKS Sokół Lubin
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
309
WALICKI Antoni
1999-12-22
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
310
WALUKIEWICZ Mikołaj
1998-02-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
311
WAWRZYNIAK Sebastian
2002-02-09
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
312
WIECZOREK Kacper
2001-12-06
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
313
WIERZBICKI Maciej
1999-01-28
LKS Polkowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
314
WIETESKA Tomasz
2001-10-07
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
315
WIĘCKOWSKI Łukasz
2000-12-07
MKS Osa Zgorzelec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
316
WITCZAK Konrad
2001-02-27
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
317
WŁODARCZYK Filip
1997-08-01
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
318
WŁOSTEK Piotr
2000-04-12
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
319
WODNICKI Dawid
1999-05-12
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
320
WOJCIECHOWSKI Dominik
1999-03-14
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
321
WOJCIECHOWSKI Krystian
2000-06-17
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
322
WOJNOWSKI Grzegorz
1999-09-28
MKS Piast Głogów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
323
WOJTANIA Łukasz
2004-12-12
RKS ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
324
WOLNIEWICZ Maciej
2001-04-03
MKS Szerszeń Bogatynia
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
325
WOLSKI Dawid
2000-02-25
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
326
WOLSKI Norbert
2000-01-08
UKS Sprint Legnica
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
327
WÓJCIAK Adrian
2005-07-11
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
328
WÓJCIK Oskar
2004-07-03
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
329
WUJDA Konrad
1999-05-16
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
330
WYDERKA Maciej
2002-07-29
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
331
WYLĘGA Nikodem
1998-06-03
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
332
ZABAWA Maciej
2001-04-21
MLKS Agros Żary
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
333
ZAJˇCZKOWSKI Wojciech
1999-05-03
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
334
ZAKRZEWSKI Kacper
2000-06-08
ULKS Uczniak Szprotawa
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
335
ZAWER Konrad
2000-04-10
UKS Orlica Domaniów
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
336
ZAZULA Michał
2003-10-23
MKS Bolesłavia Bolesławiec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
337
ZDROJEWSKI Amadeusz
1998-10-09
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
338
ZEMMER Dawid
2001-09-22
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
339
ZIELIŃSKI Jakub
2000-07-09
SL GKS Olsza Olszyna
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
340
ZIELIŃSKI Stanisław
2001-10-14
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
341
ZIEMBA Maciej
1996-09-30
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
342
ZIOB Damian
2000-03-03
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
343
ŻEBRYK Kamil
2005-07-07
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
344
ŻUKOWSKI Adrian
1999-04-15
LKS Górnik Wałbrzych
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
345
ŻYDEK Aleksander
2000-02-22
MMKS Kędzierzyn-KoĽle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
346
ŻYGADŁO Bogdan
1999-08-12
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
347
ŻYGOWSKI Damian
2001-04-06
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik