SZYMAŃSKI Krystian
2000-04-30
UKS Kusy Bukowno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOŃCZYK Denis 2000-06-24 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
2 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
3 BAJEK Wiktor 1999-12-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
4 BAKAN Piotr 2000-01-18 KS Hanza Goleniów ZPO
5 BEŁC Paweł 1999-03-07 MKS-MOSM Bytom SLK
6 BEŁTOWSKI Mateusz 1998-05-22 TS AKS Chorzów SLK
7 BIAŁEK Patryk 2001-02-22 MLUKS Tarnów MLP
8 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
10 BISKUP Marcin 1999-12-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
11 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BORKOWSKI Michał 2000-04-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
13 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
14 BUDZIK Piotr 1992-11-20 KS AZS AWF Kraków MLP
15 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
16 BUKOWSKI Paweł 1999-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
17 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
18 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BZDYL Mateusz 1997-04-14 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
20 CHMIELEWSKI Jakub 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
21 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
22 CHOJECKI Przemysław 2002-03-29 MLUKS Tarnów MLP
23 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
24 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
25 CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
26 CZYŻ Maciej 1999-03-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
27 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
28 DRĄG Mateusz 1997-01-07 UKS Chromik Mysłowice SLK
29 DUDA Gabriel 1999-10-01 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
30 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
31 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
32 DYLONG Dawid 2003-04-23 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
33 DZIUK Kamil 1998-01-27 MKS-MOS Katowice SLK
34 FELTOWICZ Damian 1999-11-07 KS Podlasie Białystok POD
35 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
36 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 WKS Wawel Kraków MLP
37 GABER Adam 1999-01-25 KKL Kielce SWK
38 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
39 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
40 GASEK Adrian 1999-11-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
41 GELLEN Mateusz 1999-01-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
42 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
43 GŁAŻEWSKI Dariusz 2000-12-19 OKLA Ostrołęka MAZ
44 GOŁYŚ Dawid 1995-05-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
45 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
46 GRABOWSKI Karol 1989-06-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
47 GROSICKI Wit 1999-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
48 GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
49 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
50 GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 UKS Dąb Suchy Las WLP
51 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
52 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
53 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
54 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
55 HOHMANN Daniel 1997-01-23 UKS Olimpia Zabrze SLK
56 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
57 IZYDOREK Michał 1999-07-24 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
58 JAGODZIŃSKI Kamil 2000-09-21 KKL Kielce SWK
59 JAKUBIK Patryk 2001-08-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
60 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 AZS-AWF Katowice SLK
61 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
62 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
63 KAJDA Michael 2001-08-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
64 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
65 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
66 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
67 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
68 KARDAS Maciej 2000-01-27 WKS Wawel Kraków MLP
69 KASPRZYK Filip 2002-09-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
70 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
71 KAWCZAK Michał 1999-12-23 LKS Brzezina Osiek MLP
72 KICKI Mateusz 2000-02-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
73 KLICH Mateusz 1995-04-02 IKS Olkusz MLP
74 KLIMEK Rafał 1999-11-18 MKS Żak Biała Podlaska LBE
75 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
76 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
77 KOPACZ Aleksander 2000-08-22 MLUKS Tarnów MLP
78 KOPECKI Marcin 1999-06-19 LKS Zantyr Sztum POM
79 KOŚ Karol 2001-09-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
80 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
81 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
82 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
83 KRAKOWSKI Dawid 1999-11-05 KB MOSiR Jastrzębie SLK
84 KRAUZE Filip 1997-01-21 MKS-MOSM Bytom SLK
85 KRYWULT Szymon 1998-12-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
86 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
87 KRZYŻAK Szymon 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
88 KRZYŻANEK Kacper 1999-11-25 MUKS SZS Cieszyn SLK
89 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
90 KUCZEK Piotr 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
91 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
92 KULIŃSKI Szymon 2001-02-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
93 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
94 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
95 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
96 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
97 LECHOCKI Radosław 2002-07-19 UKS Kusy Bukowno MLP
98 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
99 LESIAK Kacper 2000-01-06 MLUKS Tarnów MLP
100 LEWANDOWSKI Jakub 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
101 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
102 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
103 LIZUREJ Kacper 2001-02-05 RMKS Rybnik SLK
104 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
105 LUDKIEWICZ Łukasz 1996-06-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
106 ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 LLKS Osowa Sień LBU
107 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
108 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
109 MADEJA Krzysztof 2002-07-15 MKS Tempo Kęty MLP
110 MAGIERA Kacper 2003-01-01 LKS Brzezina Osiek MLP
111 MAKOWSKI Maciej 2003-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
112 MALICH Kacper 1999-05-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
113 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
114 MARZEC Dominik 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
115 MICHALCEWICZ Michał 2000-06-07 KS AZS AWF Kraków MLP
116 MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 MLKS Baszta Bytów POM
117 MIKOŁAJEK Arkadiusz 2000-11-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
118 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
119 MORĄG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
120 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
121 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
122 MOSKWA Mateusz 1999-12-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
123 NALEPA Jakub 2002-09-24 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
124 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
125 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
126 NYTKO Patryk 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
127 OLSZEWSKI Wojciech 2000-02-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
128 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
129 PANEK Maciej 2000-02-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
130 PIĄTEK Mikołaj 1999-06-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
131 PIECZARA Jakub 2000-03-28 KS Energetyk Jaworzno SLK
132 PLAWGO Jacek 1999-09-18 MKS Truso Elbląg WMZ
133 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
134 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
135 POŁEĆ Damian 1997-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
136 PONISZ Jakub 2002-10-04 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
137 POPCZYK Aleksander 1998-01-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
138 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
139 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
140 PRZEŹDZIK Hubert 2000-10-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
141 PUCHALSKI Aleksander 2001-03-29 KKB MOSiR Krosno PDK
142 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
143 RESZKA Rafał 1999-06-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
144 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
145 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
146 RUDZIŃSKI Jakub 1999-01-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
147 RUTKOWSKI Piotr 2002-01-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
148 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
149 SCHNEIDER Mateusz 1999-08-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
150 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
151 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
152 SETLA Mateusz 1998-01-12 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
153 SIKORA Sebastian 2002-08-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
154 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
155 SKOWROŃSKI Mikołaj 2001-09-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
156 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 PTT Delta Płock MAZ
157 SMÓŁKA Wojciech 2000-01-19 UKS Gminy Brzeszcze MLP
158 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
159 SOWIŃSKI Kacper 1999-03-24 SKS Kusy Kraków MLP
160 STACH Mateusz 2000-10-21 LKS Kłos Olkusz MLP
161 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
162 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 LUKS Strzałków LDZ
163 SULIGA Marcel 2000-08-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
164 SURMA Dawid 2001-01-10 MKS-MOS Katowice SLK
165 SWALSKI Kamil 2001-01-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
166 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
167 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
168 SZCZYGIEŁ Sebastian 2003-09-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
169 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 MKL Toruń KPO
170 SZYMAŃSKI Adam 1997-01-06 MKS-MOS Katowice SLK
171 SZYMAŃSKI Dominik 1999-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
172 SZYMAŃSKI Krystian 1999-09-27 PLKS Gwda Piła WLP
173 SZYMAŃSKI Piotr 2000-10-17 MKS-MOS Katowice SLK
174 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 UKS Czwórka Żory SLK
175 SZYMCZYK Kacper 2000-12-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
176 ŚLĘZAK Sebastian 2003-08-23 MKS Stal Nowa Dęba PDK
177 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
178 ŚWIADEK Michał 1994-03-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
179 ŚWIĘDRYCH Daniel 2001-07-20 MLUKS Tarnów MLP
180 TABOR Dominik 1995-04-24 WKS Wawel Kraków MLP
181 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
182 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
183 TOMASZEWICZ Michał 1999-02-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
184 TWOREK Damian 2000-05-01 MKS-MOSM Bytom SLK
185 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
186 WALCZAK Sebastian 2001-11-02 LUKS Zabrzeg SLK
187 WALOTEK Artur 1999-02-22 AZS-AWF Katowice SLK
188 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
189 WDOWIAK Dominik 2000-09-12 MKS Stal Nowa Dęba PDK
190 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 niestowarzyszony POL
191 WIATER Michał 1999-03-11 KS Agros Zamość LBE
192 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
193 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 LKS Kłos Olkusz MLP
194 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
195 WIECZOREK Michał 1999-02-12 LKS Koluszki LDZ
196 WIEJA Jonasz 2000-08-09 UKS Achilles Leszno WLP
197 WIŚNIEWSKI Daniel 2000-07-21 LKS Kłos Olkusz MLP
198 WŁOCH Andrzej 1995-07-01 KB MOSiR Jastrzębie SLK
199 WOJTACHA Adrian 1997-01-24 KS Olkusz MLP
200 WOJTYŁA Wojciech 2001-09-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
201 WOŹNIAK Kamil 1999-10-08 UKS Kobylanka MLP
202 WOŹNIAK Oskar 1999-11-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
203 WÓJCIK Mateusz 2001-09-27 ULKS Technik Trzcinica PDK
204 WRÓBEL Jakub 1999-09-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
205 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 MULKS Żeromski Sieradz LDZ
206 ZACHŁOD Dawid 2000-03-30 TS AKS Chorzów SLK
207 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
208 ZAJĄC Bartosz 1993-02-12 KS AZS AWF Kraków MLP
209 ZAKRZEWSKI Jakub 2000-07-28 KS Hanza Goleniów ZPO
210 ZAWIŁA Adam 1999-06-14 WKS Wawel Kraków MLP
211 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
212 ZIĘBA Jakub 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
213 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
214 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.12433505058289sekund