CHOJNOWSKI Bartosz
1997-03-17
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kacper 1998-02-01 LKS Polkowice DOL
2 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamość LBE
3 ANDRZEJCZAK Jakub 1998-06-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 AWTUCH Grzegorz 1998-08-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
5 BACHAR Patryk 1992-11-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
6 BACŁAWSKI Adam 1999-09-08 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
7 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
8 BARTCZAK Kamil 1998-06-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 BARZYK Kamil 1999-09-28 ULKS Technik Trzcinica PDK
10 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
11 BEDNARSKI Karol 1997-11-04 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
12 BONECKI Bartosz 1992-08-21 AZS Łódź LDZ
13 BRACKI Jakub 2003-03-16 LUKS Strzałków LDZ
14 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
15 BUŁATEWICZ Tomasz 1998-01-01 ZS Sokółka POD
16 CABAN Damian 1996-02-04 MKS Durasan Płońsk MAZ
17 CEJNOWA Janusz 1996-01-13 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
18 CELIŃSKI Patryk 1995-01-01 ZSMiO 5 Łomża POD
19 CHMIELEWSKI Grzegorz 1996-03-06 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
20 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
21 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
22 CHRZANOWSKI Szymon 1998-11-11 STS Pomerania Szczecinek ZPO
23 CHUDECKI Krystian 1999-08-28 UKS Technik Augustów POD
24 CICHOCKI Piotr 1998-04-29 MKS Pułtusk MAZ
25 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
26 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
27 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 SKS Feniks Siedlce MAZ
28 DAWIDCZYK Albert 1999-02-22 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
29 DĄBROWSKI Sebastian 1998-01-01 ZSOiZ Mońki POD
30 DEPTUŁA Patryk 1996-01-29 OKLA Ostrołęka MAZ
31 DOBROWOLSKI Michał 1998-01-13 KS Gwardia Piła WLP
32 DROŹDZIEL Jakub 1997-08-05 KS Agros Zamość LBE
33 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
34 DUDEK Marcin 1986-08-11 KS Podlasie Białystok POD
35 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
36 FABISZEWSKI Kacper 1997-01-05 BKS Bydgoszcz KPO
37 FIGAT Piotr 1993-08-19 MKS Durasan Płońsk MAZ
38 FIGURSKI Nikodem 1999-06-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
39 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
40 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
41 FURMANEK Szymon 1997-05-11 LKS Olimpic Szczecin ZPO
42 GAJDA Marcin 1993-12-05 ULKS Technik Trzcinica PDK
43 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
44 GAJKO Adrian 1995-01-01 ZSR Czartajew POD
45 GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 OŚ AZS Poznań WLP
46 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
47 GBUR Sebastian 1997-01-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
48 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS Łódź LDZ
49 GŁUCHOWSKI Kuba 1996-05-16 KS Podlasie Białystok POD
50 GNUTEK Robert 1999-02-01 AZS UMCS Lublin LBE
51 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
52 GRADZIK Damian 1997-02-13 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
53 GREMBLEWSKI Paweł 1999-03-10 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
54 GRZEGORCZYK Damian 1996-01-01 KS Podlasie Białystok POD
55 GUMIELA Jakub 1998-08-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
56 GUSZCZAK Jarosław 1996-10-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
57 HANTKIEWICZ Patryk 1996-08-30 MUKS Szok Bojanowo WLP
58 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
59 IMOSA Konrad 1996-09-13 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
60 JAROSZ Kamil 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
61 JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 AZS-AWF Katowice SLK
62 JAWORSKI Krzysztof 1996-01-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
63 JĘDRZEJCZYK Wiktor 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
64 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
65 JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
66 JUSZCZAK Tomasz 1997-12-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
67 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
68 KAJEWSKI Robert 1999-08-03 KS Podlasie Białystok POD
69 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
70 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
71 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
72 KAMIŃSKI Krzysztof 1998-09-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
73 KAŃSKI Norbert 1998-11-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
74 KAPŁON Jakub 1998-08-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
75 KARWIK Kamil 1997-01-11 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
76 KASPRZAK Mikołaj 1998-03-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
77 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
78 KLĘSK Jakub 1998-03-05 KS Gwardia Piła WLP
79 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
80 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
82 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
83 KOROL Adam 1996-04-23 UKS 19 Bojary Białystok POD
84 KOWALEWSKI Jakub 1997-03-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
85 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
86 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
87 KOZŁOWSKI Emil 1996-01-01 I LO Łomża POD
88 KRUTUL Michał 1997-09-05 KS Podlasie Białystok POD
89 KRYSTOSIAK Bartosz 1996-01-01 PG Szepietowo POD
90 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
91 KUCH Andrzej 1991-10-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
92 KUDERCZAK Tomasz 1995-03-09 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
93 KUKLINOWSKI Władysław 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
94 KULĘGOWSKI Damian 1996-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
95 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 UKS Kapry-armexim Pruszków MAZ
96 KUŹNIK Konrad 1998-02-19 UMLKS START Wieruszów LDZ
97 KWIECIEŃ Paweł 1997-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
98 LAWER Marcin 1997-08-17 KS Gwardia Piła WLP
99 LECH Łukasz 1994-04-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
100 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
101 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
102 LEWANDOWSKI Krzysztof 1986-11-08 WKS Wawel Kraków MLP
103 LUTAREWICZ Łukasz 1995-03-11 KS Podlasie Białystok POD
104 ŁABĘDŹ Konrad 1998-08-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
105 ŁACHAŃSKI Marcin 1998-06-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
106 ŁANIEWSKI Mateusz 1998-11-23 KS Podlasie Białystok POD
107 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
108 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
109 MAJCHRZAK Michał 1998-11-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
110 MAJSKOW Patryk 1997-08-25 ZLKL Zielona Góra LBU
111 MAŁEK Karol 1996-10-30 KKB MOSiR Krosno PDK
112 MANDZIUK Kamil 1997-01-03 KS Agros Zamość LBE
113 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
114 MAREK Vincent 1998-03-02 BKS Bydgoszcz KPO
115 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
116 MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
117 MAZAN Sergiusz 1997-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
118 MAZUR Adam 1999-08-30 MKL 12 Jelenia Góra DOL
119 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
120 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
121 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
122 MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 MKS MOS Wrocław DOL
123 MIROŃCZUK Michał 1998-03-24 KS Podlasie Białystok POD
124 MIŚTAK Nikodem 2003-07-11 MLUKS Tarnów MLP
125 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
126 MUSIAŁ Jakub 1997-11-19 KS Gwardia Piła WLP
127 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
128 NIEDBAŁA Piotr 1997-01-01 ZSO Łomża POD
129 OLSZEWSKI Marek 1969-03-22 niest. Olsztyn WMZ
130 ORZECHOWSKI Kamil 1997-06-18 MKS Osa Zgorzelec DOL
131 PABICH Łukasz 1990-01-24 CKS Budowlani Częstochowa SLK
132 PERUCKI Bartłomiej 1993-06-10 WKS Wawel Kraków MLP
133 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
134 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
135 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
136 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
137 PISKORSKI Kamil 1996-04-06 MKS Durasan Płońsk MAZ
138 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
139 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
140 POLASIK Artur 1995-05-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
141 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
142 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
143 PRZYBYLSKI Jan 1997-10-28 LUKS Orkan Września WLP
144 PYCHNER Jakub 1999-11-13 UKS Czwórka Białystok POD
145 RAJTAK Grzegorz 1999-01-05 KS Agros Zamość LBE
146 RAJTAK Szymon 1993-07-28 KS Agros Zamość LBE
147 RAK Jakub 2000-10-20 MKS MOS Wrocław DOL
148 RECZEK Bartosz 1997-09-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
149 REJMUS Rafał 1995-08-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
150 RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 MKL Toruń KPO
151 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
152 ROUINI Adrian 1997-01-01 ZSOiZ Mońki POD
153 ROWIEŃSKI Mateusz 1997-07-28 MKS Agros Chełm LBE
154 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
155 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
156 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
157 SAMOJŁOWICZ Tomasz 1999-01-01 ZS CKR Janów POD
158 SANKOWSKI Dawid 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
159 SIEWIELEC Łukasz 1994-12-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
160 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
161 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
162 SKRZYPACZ Krystian 1998-12-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
163 SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 MUKS Kadet Rawicz WLP
164 SMYCZEK Ernest 1996-06-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
165 STRZAŁKOWSKI Adrian 1990-03-28 MKL Szczecin ZPO
166 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
167 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
168 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 RLTL ZTE Radom MAZ
169 SUSOŁ Przemysław 1999-03-14 ZSOiZ Ciechanowiec POD
170 SYGUŁA Konrad 1995-07-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
171 SYPNIEWSKI Maksym 1991-12-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
172 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKL Toruń KPO
173 SZAŁĘGA Bartłomiej 1996-02-08 MLKS Agros Żary LBU
174 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
175 SZCZECINA Gabriel 1998-07-28 KS Podlasie Białystok POD
176 SZCZESIUL Kamil 1991-09-11 MKS Juvenia Białystok POD
177 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
178 SZUBER Paweł 1996-06-16 LLKS Pomorze Stargard ZPO
179 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
180 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
181 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
182 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
183 TAUDUL Damian 1998-01-01 ZSZ Sokółka POD
184 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
185 TURCZYŃSKI Błażej 1995-01-01 ZSOiZ Mońki POD
186 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
187 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
188 TYRPA Krystian 1998-09-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
189 URBAŃSKI Mikołaj 1996-12-09 MKLA Łęczyca LDZ
190 WAŁKUSKI Kamil 1998-11-23 I LO Łomża POD
191 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
192 WATOŁA Maciej 1991-02-19 TS AKS Chorzów SLK
193 WĄDOŁOWSKI Michał 1997-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
194 WEBER Adrian 1996-03-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
195 WESELA Adrian 1998-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
196 WĘDOŁOWSKI Artur 1997-02-05 I LO Łomża POD
197 WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
198 WOŁYNIEC Piotr 1997-01-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
199 WOŻNIKIEWICZ Tobiasz 2000-11-03 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
200 WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
201 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
202 WRÓBLEWSKI Maksymilian 2000-03-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
203 WYCZESANY Marek 1997-05-05 LUKS Zabrzeg SLK
204 WYPŁOSZ Tymoteusz 1998-08-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
205 ZAWADZKI Patryk 1996-01-26 LKS Lubawa WMZ
206 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
207 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
208 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
209 ZYGMUNT Konrad 1998-02-05 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
210 ŻUKOWSKI Kamil 1995-12-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.17664098739624sekund