GOLA Marlena
1998-06-08
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kinga 1999-09-17 OKLA Ostrołęka MAZ
2 ADAMEK Klaudia 1999-03-22 KS Gwardia Piła WLP
3 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
4 BALCERZAK Joanna 1973-10-16 RKS Skra Warszawa MAZ
5 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
6 BASA Martyna 1996-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
7 BASIŃSKA Kinga 1998-02-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
8 BEDNAREK Monika 1999-05-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
9 BERCZYŃSKA Paulina 1997-02-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
10 BIELECKA Emilia 1999-09-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
11 BŁASZKOWSKA Anna 1992-06-26 MKL Toruń KPO
12 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 OŚ AZS Poznań WLP
13 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
14 BRECZKO Magdalena 1997-07-08 KS Podlasie Białystok POD
15 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
16 BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 MTS Junior Sopot POM
18 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
19 BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 LKS Lubusz Słubice LBU
20 BUTKIEWICZ Elwira 2000-01-12 KS Podlasie Białystok POD
21 CHALECKA Laura 1999-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
22 CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
23 CHMIELEWSKA Agnieszka 1998-06-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
24 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
25 CHOJKA Weronika 1997-06-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
26 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
27 CIESIELSKA Karolina 1996-02-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
28 CZAJA Julia 1998-11-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
29 CZĘSZ Weronika 1996-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
30 DĄBEK Emilia 2001-11-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
31 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
32 DERUS Agnieszka 1999-04-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
33 DERYŁO Aleksandra 1997-09-01 KS Agros Zamość LBE
34 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
35 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
36 DOBEK Anna 1996-06-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
37 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
38 DRYJA Marta 1991-05-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
39 DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
40 EJZEMBERG Victoria 2000-08-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
41 FLIS Katarzyna 1996-07-10 AZS Łódź LDZ
42 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
43 FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 SKLA Sopot POM
44 FORTUNA Milena 1999-12-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
45 GACKA Kinga 2001-10-25 BKS Bydgoszcz KPO
46 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
47 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
48 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
49 GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
50 GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 MKL Toruń KPO
51 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
52 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
53 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
54 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
55 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
56 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
57 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
58 GUZIK Justyna 1997-04-05 MUKS SZS Cieszyn SLK
59 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 LUKS Orkan Września WLP
60 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 IWANIUK Magdalena 2002-06-21 KS Podlasie Białystok POD
62 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
63 JAKŚ Małgorzata 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
64 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
65 JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 AZS-AWF Katowice SLK
66 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
67 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 AZS UMCS Lublin LBE
68 JÓŹWIK Joanna 1991-01-30 AZS-AWF Katowice SLK
69 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
70 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
71 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
72 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
73 KANTOR Weronika 1999-06-14 AZS-AWF Katowice SLK
74 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
75 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
76 KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
77 KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 SKLA Sopot POM
78 KISIEL Ayla 1992-06-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
79 KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 AZS Łódź LDZ
80 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
81 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
82 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
83 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
84 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
85 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
86 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
87 KOWALSKA Małgorzata 1998-07-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
88 KOZAR Roksana 2004-03-04 KS Parkiet Hajnówka POD
89 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
90 KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
91 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
92 KRZYWICKA Magda 1996-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
93 KSIĄŻEK Monika 1999-11-24 niest. Wrocław DOL
94 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
95 KURZ Daria 1997-02-23 AZS Łódź LDZ
96 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
97 LASZKOWSKA Angelika 2000-08-31 LUKS Hańcza Suwałki POD
98 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
99 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
100 LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 OKS Skra Warszawa MAZ
101 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
102 MALINOWSKA Magda 1992-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
103 MALINOWSKA Marta 1999-07-29 KS Agros Zamość LBE
104 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
105 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
106 MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
107 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
108 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
109 MARTUS Weronika 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
110 MECH Gabriela 2000-08-04 MKS Agros Chełm LBE
111 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
112 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
113 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
114 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
115 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
116 MISZCZUK Karolina 1998-06-28 MKS Żak Biała Podlaska LBE
117 MLECZEK Klaudyna 1997-11-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
118 MŁODAWSKA Karolina 1996-10-04 KKL Kielce SWK
119 MOJSA Marlena 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
120 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
121 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
122 MRÓZ Katarzyna Weronika 1998-10-28 KS Agros Zamość LBE
123 MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
124 NAWROCKA Marta 1998-05-28 AZS Łódź LDZ
125 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
126 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
127 OLEWIECKA Aleksandra 2000-11-16 OKLA Ostrołęka MAZ
128 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
129 ORYSIAK Aleksandra 1998-11-05 MKS Durasan Płońsk MAZ
130 OSIPAK Izabela 2002-02-20 LKS Sprinter Siemiatycze POD
131 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
132 PAKOS Nina 1995-04-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
133 PALUCH Justyna 1997-02-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
134 PALUCH Paulina 1998-12-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
135 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
136 PANEK Angelika 1989-04-20 OŚ AZS Poznań WLP
137 PETNIUNAS Wiktoria 2002-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
138 PETRYK Justyna 1998-06-03 KS Agros Zamość LBE
139 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
140 PIĘTKA Monika 2000-05-21 UKS Czwórka Białystok POD
141 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
142 PIOTROWSKA Joanna 1995-09-28 KS Podlasie Białystok POD
143 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
144 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
145 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
146 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
147 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
148 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
149 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
150 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
151 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
152 PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 UKS Varsovia Warszawa MAZ
153 PTAK Ewelina 1987-03-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
154 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
155 RAJKO Karolina 1999-06-09 MLKS Agros Żary LBU
156 RĄCZKA Julia 2002-06-21 UKS Gepard Warszawa MAZ
157 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
158 ROSZKOWSKA Paulina 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
159 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
160 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
161 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
162 SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
163 SICIARZ Klaudia 1998-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
164 SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
165 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
166 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
167 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
168 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
169 SOCHAJ Izabela 1997-02-19 KS Agros Zamość LBE
170 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
171 SOWA Aleksandra 1998-04-24 KS Agros Zamość LBE
172 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
173 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
174 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
175 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
176 SUŁEK Adrianna 1999-04-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
177 SUROWIECKA Justyna 1998-01-27 LUKS Zabrzeg SLK
178 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
179 SWOBODA Ewa 1997-07-26 AZS-AWF Katowice SLK
180 SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
181 SZCZEPAŃSKA Katarzyna 1996-05-26 LKS Polkowice DOL
182 SZCZĘSNA Monika 1987-12-20 AZS-AWF Katowice SLK
183 SZECHNIUK Natalia 2000-01-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
184 SZKODA Dominika 1999-04-04 LKS Lubusz Słubice LBU
185 SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 MKS Hermes Gryfino ZPO
186 SZULC Marta 1994-09-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
187 SZUMAN Laura 1998-01-30 ZLKL Zielona Góra LBU
188 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
189 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
190 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
191 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
192 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
193 TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
194 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
195 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
196 TUR Magda 1993-06-08 AZS UMCS Lublin LBE
197 WASILUK Paulina 1997-05-10 niest. Olsztyn WMZ
198 WEILAND Natasza 1997-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
199 WĘGLARZ Natalia 1998-01-17 AZS-AWF Katowice SLK
200 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
201 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
202 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
203 WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
204 WOJTUNIK Klaudia 1999-05-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
205 WOLAK Adrianna 1997-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
206 WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
207 WOSZTYL Natalia 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
208 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
209 WRONA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
210 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
211 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
212 WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
213 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
214 WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
215 WSZELAKA Magdalena 1999-04-10 LUKS Orkan Września WLP
216 WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
217 WYRZYŃSKA Patrycja 1998-02-03 LKS Górnik Wałbrzych DOL
218 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
219 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
220 ZAGÓRSKA Patrycja 2001-07-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
221 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
222 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
223 ZIMNY Antonina 1999-06-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
224 ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 SKLA Sopot POM
225 ZWIAS Justyna 1999-08-19 AZS-AWF Katowice SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.52271008491516sekund