GRINHOLC Iwona
1975-09-07
RKS Rumia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
BANDOSZ Anna
1998-01-09
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BIERNACKA Joanna
1983-09-02
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
BŁAŻEJEWSKA Amelia
2003-03-31
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
BUŁAKOWSKA Dorota
1980-06-27
niest. Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
CYMBALIŃSKA Ewelina
2004-11-06
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
CZAJA Zuzanna
1998-03-13
SKLA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
CZWOJDRAK Magdalena
2003-02-07
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DANKOWSKA Małgorzata
1984-08-30
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
ELLWARD Agnieszka
1989-03-26
WKS Flota Gdynia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
GADOMSKA-DZIĘCIOŁ Paulina
1974-02-23
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GRĘZIAK Emilia
1998-05-10
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GRYGOROWICZ Teresa
1952-12-16
niest. Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
JACHER Małgorzata
1997-03-15
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
KOLASA Agnieszka
1972-04-10
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
KORZENIOWSKA Justyna
1974-09-27
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
KOVAL Irina
1996-04-30
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
KOWALSKA Agata
1998-09-22
KKL Rodło Kwidzyn
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
KOZIARSKA Karolina
1998-08-14
PLKS Gwda Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
KRZYŻANOWSKA Izabela
2004-02-25
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
KURPIOS Oliwia
2004-03-12
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
KU¬MA Marcelina
1998-09-05
KS Gwardia Piła
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
LACH Adrianna
1998-03-26
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
LICKIEWICZ Izabela
1997-03-09
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
LISIECKA Angelika
1974-12-07
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
LISOWSKA Alicja
1969-02-27
niestowarzyszona
POL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
LOREK Antonina
1995-02-11
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
ŁOBACZ Patrycja
1977-05-21
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
ŁUNIEWSKA Janina
1959-12-05
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
MAŁASZEWICZ Julita
2004-09-28
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
MARGIEL Maja
2002-04-27
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
MŁYNEK Wiktoria
1998-10-05
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MORAWCZYŃSKA Jolanta
1968-03-22
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
ODZIEMEK Olga
2004-07-31
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
PANKOWSKA Marietta
1997-03-30
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
PŁOSZCZYCA Kamila
1984-11-26
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
RACINIEWSKA Barbara
1998-06-30
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
SADOWSKA Justyna
1971-05-22
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
SIATKOWSKA Iza
1996-09-22
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
SŁOBODA Aleksandra
2003-05-08
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
¦LEZIONA Katarzyna
1970-05-01
UKS Walker Bieruń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
TOMASIK Kinga
2004-11-09
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
TORŁOP Małgorzata
1962-07-25
niest. Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
WALERIAŃCZYK Kinga
2002-08-19
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
WOLNIEWICZ Katarzyna
1970-02-03
TL Pogoń Ruda ¦l±ska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
ZDZIEBŁO Katarzyna
1996-11-28
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
ZIELIŃSKA Kornelia
1998-02-04
UKS Orkan ¦roda Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
ZIÓŁKOWSKA Katarzyna
1981-03-27
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
ŻELAZNA Magdalena
2004-04-16
AZS-AWF Gorzów
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
ŻMUDZKA Grażyna
1959-08-06
Pomorski Klub Weteranów LA Sopot
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik