KOS Katarzyna
2001-06-12
MKS Tempo Kęty
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 UKS Trójka Mikołów SLK
2 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
3 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
4 BAŁŁA Dominika 1999-04-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BARAN Wiktoria 2000-11-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
8 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
10 BˇBEL Karolina 2005-11-14 AZS-AWF Katowice SLK
11 BˇBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
13 BERKOWICZ Olga 2001-06-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
14 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
15 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
16 BIBRZYCKA Zofia 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
17 BIELSKA Emilia 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
18 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
19 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
20 BIES Sandra 2000-01-03 LKS Brzezina Osiek MLP
21 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
22 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
23 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
24 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
25 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
26 BOROWIECKA Julia 2001-03-14 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
27 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 RMKS Rybnik SLK
28 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
29 BROŻEK Dominika 2004-08-14 MLUKS Tarnów MLP
30 BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
31 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
32 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
33 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
34 CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 AZS ŁódĽ LDZ
35 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
36 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
37 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
38 CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 KKL Kielce SWK
39 CZADER Anna 1999-03-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
40 DASZYŃSKA Karolina 2005-08-25 UKS Trójka Mikołów SLK
41 DˇBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
42 DEC Hanna 2004-05-18 UKS Trójka Mikołów SLK
43 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
44 DĘBIAK Klaudia 2001-01-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
45 DOMAGAŁA Agnieszka 2001-09-30 KKL Kielce SWK
46 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 BKL Bełchatów LDZ
47 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
48 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
49 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
50 DUC Małgorzata 2003-02-27 MKS Żywiec SLK
51 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
52 DUDA Patrycja 2007-05-11 AZS-AWF Katowice SLK
53 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
54 DWORAK Anna 1998-03-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
55 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
56 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
57 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
58 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
59 FIEDEŃ Kinga 2003-03-10 LKS Pszczyna SLK
60 FIOŁKA Weronika 2004-01-02 UMLKS START Wieruszów LDZ
61 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
62 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
63 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
64 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
65 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
66 FROŃ Katarzyna 2002-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
67 FUCHS Anita 2001-08-01 SSMKS Parasol Wrocław DOL
68 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
69 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
70 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
71 GARBACZ Gaia 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
72 GATNARCZYK Paulina 2004-03-18 RMKS Rybnik SLK
73 GAWLIK Oliwia 1999-09-02 SKS Kusy Kraków MLP
74 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
75 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
76 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
77 GĘBSKA Weronika 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
78 GIEŁBAGA Justyna 1992-04-05 KS AZS AWF Kraków MLP
79 GIEMZA Wiktoria 2001-05-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
80 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
81 GOIK Kinga 2001-01-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
82 GOŁĘBIEWSKA Alicja 2005-12-13 AZS-AWF Katowice SLK
83 GOŁĘBIEWSKA Natalia 2004-10-28 AZS-AWF Katowice SLK
84 GOZDOWSKA Kamila 2000-06-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
85 GRˇDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
86 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
87 GROCHULSKA Julia 2005-07-29 UKS Czempion Bełchatów LDZ
88 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
89 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
90 GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
91 GRYBO¦ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
92 GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
93 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
94 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
95 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 HERMAN Natalia 2000-01-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
97 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
98 HYJEK Katarzyna 1990-03-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
99 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
100 JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
101 JACAK Julia 2004-08-29 RKS ŁódĽ LDZ
102 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
103 JANECKA Joanna 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
104 JANKOSZ Anna 2001-02-03 MLUKS Tarnów MLP
105 JANUS Julia 2001-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
106 JA¦KO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
107 JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
108 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
109 JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
110 JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
111 JURCZAK Joanna 2002-01-31 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
112 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 UKS 55 ŁódĽ LDZ
113 JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
114 KABAŁA Aleksandra 2003-01-06 KKL Kielce SWK
115 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
116 KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 LIUKS Kruszwica KPO
117 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
118 KALINO Paulina 2005-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
119 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
120 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
121 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
122 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
123 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
124 KARATYSZ Maja 2004-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
125 KARMELITA Julia 2007-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
126 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
127 KAROLCZYK Patrycja 1999-01-17 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
128 KARPF Magdalena 2000-06-08 MKS-MOS Katowice SLK
129 KASPRZAK Dominika 2007-11-19 MKS Tempo Kęty MLP
130 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
131 KAWECKA Agata 2000-04-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
132 KA¬MIERCZAK Magda 2002-01-23 UKS Czwórka Żory SLK
133 KĘPA Alicja 2001-05-11 WKS Wawel Kraków MLP
134 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
135 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
136 KINALSKA Natalia 2002-10-29 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
137 KINDRAT Wiktoria 2002-04-07 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
138 KLEKOTKO Gloria 2001-10-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
139 KLUJ Karolina 2004-07-07 UKS Trójka Mikołów SLK
140 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
141 KOCIELIŃSKA Mariola 2002-06-01 KKL Kielce SWK
142 KOCKA Weronika 2000-05-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
143 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
144 KOŁA¦ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
145 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
146 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
147 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
148 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
149 KORCZYK Katarzyna 2003-01-02 ULKS Bielgim Bielany MLP
150 KOREPTA Ksenia 2001-02-17 TS AKS Chorzów SLK
151 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
152 KO¦CIANEK Daria 2003-03-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
153 KOTORC Daria 1998-08-08 MUKS SZS Cieszyn SLK
154 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
155 KOWAL Weronika 2002-03-02 LUKS Zabrzeg SLK
156 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
157 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
158 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
159 KOWALSKA Natalia 1999-03-21 UKS Kobylanka MLP
160 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
161 KOWALSKA Weronika 1999-07-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
162 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
163 KOZIOŁ Paulina 1998-01-13 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
164 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
165 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
166 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
167 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
168 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
169 KRAWCZYK Emilia 2003-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
170 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
171 KRÓL Kornelia 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
172 KRYŃSKA Lena 1999-06-30 MOSM Tychy SLK
173 KRZANOWSKA Julia 2003-01-01 MKS Żywiec SLK
174 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
175 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
176 KRZESAK Patrycja 2007-01-01 MKS Żywiec SLK
177 KRZYSTOLIK Alina 2003-08-30 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
178 KUBACKA Aleksandra 1999-11-26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
179 KUBAN Anna 2002-03-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
180 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
181 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
182 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
183 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
184 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
185 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
186 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
187 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
188 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
189 KU¦ Klaudia 2001-01-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
190 KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
191 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
192 LALAK Aleksandra 2004-09-21 KS Wisła Puławy LBE
193 LASKO¦ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
194 LASOŃ Emilia 2002-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
195 LEGIERSKA Alicja 2001-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
196 LENDZIK Emilia 2004-05-19 TS AKS Chorzów SLK
197 LEPA Klaudia 1999-04-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
198 LEWICKA Amelia 2005-01-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
199 LIPKA Barbara 2000-11-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
200 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
201 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
202 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
203 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
204 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 ŁódĽ LDZ
205 LUDYNIA Olga 1996-07-12 TL ROW Rybnik SLK
206 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
207 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
208 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
209 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
210 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
211 ŁAWNICZAK Roksana 2001-10-17 MKS-MOS Katowice SLK
212 ŁUKASZCZYK Klaudia 2004-08-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
213 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
214 ŁYSZKIEWICZ Klaudia 2001-08-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
215 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
216 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
217 MAJCHROWICZ Aleksandra 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
218 MAJDAK Wiktoria 2005-02-07 MKS Żywiec SLK
219 MAJEWSKA Sandra 2001-10-22 niest. Katowice SLK
220 MAJKA Milena 2003-06-23 MLUKS Tarnów MLP
221 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
222 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
223 MALEC Karolina 2000-03-09 UKS Trójka Sandomierz SWK
224 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
225 MANN Kinga 2001-12-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
226 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
227 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
228 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
229 MAZGAJ Sylwia 2001-01-02 MKS Tempo Kęty MLP
230 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
231 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
232 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
233 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
234 MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
235 MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 KS AZS AWF Kraków MLP
236 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
237 MIROWSKA Weronika 2003-02-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
238 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
239 MI¦ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
240 MITEK Justyna 2000-04-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
241 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 LUKS Boguszyce LDZ
242 MORˇG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
243 MORˇG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
244 MOSKAL Monika 2003-10-14 KKB MOSiR Krosno PDK
245 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
246 MRUGAŁA Kamila 2003-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
247 MUSZYŃSKA Kinga 2003-01-27 MKS Agros Chełm LBE
248 MUZYK Natalia 2001-01-10 LKS Kłos Olkusz MLP
249 MUŻDŻYŃSKA Julia 2005-11-07 UKS 55 ŁódĽ LDZ
250 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
251 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
252 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
253 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
254 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
255 NIEPALA Natalia 2001-06-19 LUKS Podium Kup OPL
256 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
257 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
258 NOWAK Zuzanna 2002-04-01 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
259 NOWAKOWSKA Maria 2004-04-29 UKS 55 ŁódĽ LDZ
260 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
261 OCHNIO Nina 2001-03-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
262 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
263 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
264 OLCZYK Anna 2007-02-09 BKL Bełchatów LDZ
265 OLECHNO Kinga 2000-05-11 UKS Czwórka Białystok POD
266 OLSZEWSKA Katarzyna 1999-05-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
267 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
268 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
269 OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 KS AZS AWF Kraków MLP
270 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
271 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
272 OZIMEK Julia 2002-02-10 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
273 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
274 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
275 PAWLUS Dominika 2007-03-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
276 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
277 PAZERA Wiktoria 2002-05-19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
278 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
279 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
280 PEŁKA Zuzanna 2000-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
281 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
282 PIˇTEK Anna 2002-04-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
283 PIECH Maria 2003-12-12 RKS ŁódĽ LDZ
284 PIERCHAŁA Paulina 2002-03-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
285 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
286 PIETRYGA Aleksandra 2004-05-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
287 PIWOWARSKA Aleksandra 2003-01-02 LKS Kłos Olkusz MLP
288 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
289 PŁONKA Patrycja 1998-06-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
290 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
291 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
292 POLAK Anna 2006-02-22 MKS Tempo Kęty MLP
293 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
294 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
295 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
296 POSZWA Klaudia 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
297 POSZWA Patrycja 2000-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
298 PRYCIUK Weronika 2001-01-31 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
299 PTAK Karolina 2001-04-03 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
300 PTAK Magdalena 1999-05-27 UKS Kobylanka MLP
301 PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 MKS Tempo Kęty MLP
302 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
303 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
304 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
305 REPA Kamila 1999-11-23 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
306 RESEL Martyna 2003-06-02 LUKS Strzałków LDZ
307 RODZOS Dominika 2003-06-03 KS Wisła Puławy LBE
308 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
309 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
310 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
311 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
312 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
313 RÓŻAŃSKA Zuzanna 2001-01-27 KL Bałtyk Koszalin ZPO
314 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
315 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
316 RY¦ Urszula 2001-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
317 RZˇD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
318 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
319 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
320 SAPIŃSKA Weronika 2000-09-04 SKLA Sopot POM
321 SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
322 SAWICKA Aleksandra 2000-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
323 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
324 SEWERYN Natalia 1997-11-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
325 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
326 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
327 SIKOŃ Adrianna 2001-03-08 MLUKS Tarnów MLP
328 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
329 SIKORSKA Marcelina 2006-08-29 AZS-AWF Katowice SLK
330 SIKORSKA Sandra 2000-05-31 AZS-AWF Gorzów LBU
331 SIWIEC Wiktoria 2005-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
332 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
333 SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
334 SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
335 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
336 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
337 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
338 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 UKS Trójka Mikołów SLK
339 SMAZA Weronika 2004-08-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
340 SMORCZEWSKA Hanna 2005-02-11 MKS-MOS Katowice SLK
341 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
342 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
343 SOBIERAJ Agnieszka 2000-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
344 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
345 SOBÓR Wiktoria 2001-04-02 GKS Piast Gliwice SLK
346 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
347 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
348 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
349 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
350 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
351 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
352 STANISZEWSKA Joanna 1999-03-17 WKS Wawel Kraków MLP
353 STANUCH Dominika 2001-04-21 UKS Maraton Sękowa MLP
354 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
355 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
356 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
357 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
358 STOBIERSKA Julia 2003-06-15 LKS Stal Mielec PDK
359 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
360 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin O¶więcim MLP
361 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
362 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
363 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
364 SURA Kornelia 2002-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
365 SURÓWKA Magda 2002-03-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
366 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
367 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
368 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
369 SZKUDLAREK Julia 1999-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
370 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
371 SZŁAPA Antonina 2007-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
372 SZŁAPA Weronika 2001-06-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
373 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
374 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 ŁódĽ LDZ
375 SZYMANOWSKA Karolina 2000-08-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
376 SZYMAŃSKA Izabela 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
377 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
378 SZYMURA Natalia 1999-05-23 RMKS Rybnik SLK
379 ¦LIWA Julia 2003-10-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
380 ¦LIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
381 ¦LIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
382 ¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
383 ¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
384 ¦WIˇTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
385 ¦WIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
386 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
387 TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 UKS Vis Skierniewice LDZ
388 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
389 TATARA Angelika 2002-04-30 MKS-MOS Katowice SLK
390 TŁUSTOWSKA Anna 2000-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
391 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
392 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
393 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
394 TOMES Martyna 2001-11-11 MKLA Łęczyca LDZ
395 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
396 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
397 TRZECIAK Kinga 2001-06-27 UMLKS START Wieruszów LDZ
398 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
399 UJEK Oliwia 2001-02-24 TL ROW Rybnik SLK
400 ULANOWSKA Julia 2004-05-21 KS Wisła Puławy LBE
401 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
402 URBAŃCZYK Natalia 2001-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
403 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
404 WALICKA Anna 2005-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
405 WALU¦ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
406 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
407 WICHA Oliwia 2004-04-01 KS Wisła Puławy LBE
408 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
409 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
410 WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
411 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
412 WIERZBICKA Katarzyna 1990-01-01 KL Iskra Białogard ZPO
413 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
414 WITKOWSKA Natalia 1998-06-03 KS Wisła Puławy LBE
415 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
416 WOJTYGA Julia 2000-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
417 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
418 WOLAK Debora 2003-07-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
419 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
420 WO¬NIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
421 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
422 WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
423 WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
424 WRZESZCZ Kinga 2000-01-01 Gimnazjum 14 Bielsko-Biała SLK
425 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
426 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
427 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
428 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
429 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
430 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
431 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
432 ZASPA-ŁABĘDZKA Natalia 2005-06-20 UKS 55 ŁódĽ LDZ
433 ZATOR Kinga 2001-05-29 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
434 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
435 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 MUKS Czerwionka-Leszczyny SLK
436 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
437 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
438 ZBYLUT Natalia 2000-08-29 SKS Kusy Kraków MLP
439 ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
440 ZĘBALA Alicja 2002-11-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
441 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
442 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
443 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
444 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
445 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.26534390449524sekund