GĘBSKI Michał
1994-06-18
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Jacek 1991-01-31 UKS Olimpia Zabrze SLK
2 ADAMCZYK Krzysztof 1995-10-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
3 ADAMSKI Jakub 1987-11-11 OŚ AZS Poznań WLP
4 ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 KS Agros Zamość LBE
5 AMANOWICZ Jakub 1995-11-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
6 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
7 ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
8 BACH Sebastian 1995-09-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
9 BIELCZYK Michał 1984-06-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
10 BIERNAT Grzegorz 1997-12-15 AZS-AWF Katowice SLK
11 BIJOWSKI Kamil 1993-02-19 KS Podlasie Białystok POD
12 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
13 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
15 BRZUCHALA Michał 1986-11-06 AZS UMCS Lublin LBE
16 BUCH Natan 1995-11-06 AZS Łódź LDZ
17 CEMBALA Michał 1989-01-31 UKS Lisy Zgierz LDZ
18 CHMIELEWSKI Karol 1996-03-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
19 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
20 CHOLEWA Jakub 1996-01-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
21 CICHECKI Mateusz 1990-10-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
22 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
23 CYGLER Robert 1991-03-08 OKS Skra Warszawa MAZ
24 CZAJKOWSKI Bartłomiej 1993-10-24 RLTL ZTE Radom MAZ
25 CZYŻ Maciej 1990-02-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
26 CZYŻ Radosław 1988-01-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
27 ĆWIK Kamil 1999-09-24 LKS Polkowice DOL
28 DERUS Michał 1990-09-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
29 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
30 DUNAL Patryk 1990-03-03 KS AZS AWF Kraków MLP
31 DURAS Jarosław 1976-09-03 RKS Łódź LDZ
32 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
33 DZIECHCIAROW Kacper 1994-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
34 DZIĘGIEL Damian 1992-01-01 niest. Kraków MLP
35 FIAŁA Adam 1991-12-23 MKS-MOSM Bytom SLK
36 FIEDEŃ Natan 1998-06-02 LKS Pszczyna SLK
37 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
38 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
39 GAUZA Łukasz 1990-04-17 MKL Szczecin ZPO
40 GIERSZEWSKI Daniel 1994-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
41 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
42 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
43 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
44 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
45 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
46 GUT Paweł 1990-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
47 GWIAZDOWSKI Mateusz 1995-09-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
48 HAŁGAS Damian 1993-03-15 GKS Piast Gliwice SLK
49 IBEK Kamil 1998-06-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
50 INGRAM Maciej 1998-02-24 MKS Junior Złocieniec ZPO
51 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
52 JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
53 JANCZEWSKI Wiktor 2001-11-19 LKS Kłos Olkusz MLP
54 JANIK Dawid 2000-01-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
55 JANKOWSKI Michał 1992-04-30 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
56 JANUSZ Wojciech 1993-08-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
57 JEZIERSKI Jakub 1996-07-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
58 JĘDRUSIK Mateusz 1991-05-15 KS AZS AWF Kraków MLP
59 JUSZKIEWICZ Marek 1992-01-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
60 KABACIŃSKI Jacek 1995-10-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
61 KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 MUKS Płock MAZ
62 KALANDYK Hubert 1994-05-20 KS Agros Zamość LBE
63 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
64 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
65 KARNAS Kamil 1993-09-07 SKLA Sopot POM
66 KAWULSKI Michał 1999-01-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
67 KLEINA Karol 1987-08-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
68 KLOS Roger 1993-10-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
69 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
70 KNAPIK Kamil 1997-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
71 KOŁODZIEJSKI Tomasz 1994-03-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
72 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
73 KONIOR Bartłomiej 1998-03-09 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
74 KOPEĆ Dominik 1995-03-05 KS Agros Zamość LBE
75 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
76 KOSZYK Rafał 1989-06-27 KS Agros Zamość LBE
77 KOWALSKI Maksymilian 1998-06-19 MKL Toruń KPO
78 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
79 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
80 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
81 KRYŃSKI Kamil 1987-05-12 KS Podlasie Białystok POD
82 KUBACZYK Robert 1986-08-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
83 KUBANEK Przemysław 1994-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
84 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
85 KUŁACZ Igor 1997-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
86 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
87 KUZIEMSKI Jakub 1996-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
88 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
89 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
90 LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 MKL Toruń KPO
91 LIGIĘZA Łukasz 1992-07-08 KS AZS AWF Kraków MLP
92 LONDZIN Marcin 1992-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
93 ŁAWRESZUK Marcin 1990-01-07 AZS-AWF Katowice SLK
94 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
95 ŁUKIAN Łukasz 1992-06-01 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
96 MACIĄG Radosław 1999-12-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
97 MAJCHRZAK Michał 1992-06-24 AZS Łódź LDZ
98 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
99 MARCINKOWSKI Paweł 1995-05-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
100 MASZTAK Kamil 1984-07-16 WKS Grunwald Poznań WLP
101 MATYJA Piotr 1992-09-24 KS AZS AWF Kraków MLP
102 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
103 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
104 MOKRZYCKI Maciej 1998-06-22 MKS Stal Nowa Dęba PDK
105 MORDYL Jakub 1996-01-15 KS AZS AWF Kraków MLP
106 MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
107 MROCZEK Kamil 1997-04-26 AZS Łódź LDZ
108 MUCHNIEWSKI Jarosław 1995-02-02 GKS Piast Gliwice SLK
109 MUSIEJ Karol 1992-08-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
110 MUZYK Karol 1994-04-30 IKS Olkusz MLP
111 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
112 OLSZEWSKI Maciej 1993-03-01 LLKS Pomorze Stargard ZPO
113 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
114 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
115 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
116 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
117 PAWELCZAK Paweł 1994-06-15 OŚ AZS Poznań WLP
118 PAWŁOWSKI Tomasz 1992-05-31 KS AZS AWF Kraków MLP
119 PIEŃKUS Daniel 1994-09-05 TS AKS Chorzów SLK
120 PIERZGALSKI Dawid 1996-01-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
121 PIKUL Mateusz 1997-06-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
122 PIOTROWIAK Kamil 1993-01-07 GKS Piast Gliwice SLK
123 PŁAZA Bartosz 2000-03-29 RLMKS Orlęta Radom MAZ
124 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
125 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
126 PRYPLOTSKYI Bohdan 1997-02-23 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
127 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
128 ROLKA Cezary 1995-08-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
129 RUDNICKI Julian 1996-03-04 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
130 RYBARCZYK Remigiusz 1993-03-05 niest. Szczecin ZPO
131 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
132 SAFULAK Kamil 1998-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
133 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
134 SARLEJ Bartosz 1997-07-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
135 SARNECKI Paweł 1994-07-13 KS AZS AWF Kraków MLP
136 SERAFIN Miłosz 1992-04-12 KB Witar Tarnobrzeg PDK
137 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
138 SHULGIN Evgeniy 1991-08-27 niest. Wrocław DOL
139 SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
140 SIWIŃSKI Marek 1998-08-03 OKS Skra Warszawa MAZ
141 SKRZYPCZAK Robert 1994-05-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
142 SKUPIŃSKI Michał 1994-10-23 RKS Łódź LDZ
143 SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 RLTL ZTE Radom MAZ
144 SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
145 SOKOŁOWSKI Bartosz 1998-03-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
146 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
147 STAŚKIEWICZ Dominik 1993-04-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
148 STEFANOWICZ Kamil 1998-12-04 MKS-MOSM Bytom SLK
149 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
150 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
151 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
152 SZAROTA Bartosz 1996-01-06 TS AKS Chorzów SLK
153 SZUMERT Kamil 1993-04-26 STS Pomerania Szczecinek ZPO
154 SZYCH Rafał 2002-02-14 LKS Kłos Olkusz MLP
155 ŚLIWKA Rafał 1982-03-17 MKL Szczecin ZPO
156 ŚWIĄTKOWIAK Paweł 1999-05-19 ULKS Talex Borzytuchom POM
157 TALACHA Marcin 1996-05-22 KS Agros Zamość LBE
158 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
159 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
160 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
161 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
162 WIESIOŁEK Kacper 1996-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
163 WIKAR Mateusz 1994-10-02 KS AZS AWF Kraków MLP
164 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
165 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
166 ZACHCIAŁ Adrian 1995-09-30 MKL Szczecin ZPO
167 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
168 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 AZS-AWF Katowice SLK
169 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
170 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
171 ZBYDNIEWSKI Andrzej 1996-10-20 GKS Piast Gliwice SLK
172 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
173 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
174 ZIELIŃSKI Andrzej 1990-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
175 ZIELIŃSKI Artur 1989-06-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
176 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
177 ZIMNIEWICZ Grzegorz 1991-10-13 UKS Achilles Leszno WLP
178 ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 LKS Vectra Włocławek KPO
179 ZIÓŁKOWSKI Maciej 1997-01-01 KL Iskra Białogard ZPO
180 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
181 ŻYDEK Aleksander 2000-02-22 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.17490887641907sekund