MIKIEWICZ Dominika
2001-06-19
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Paulina 2002-04-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
2 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 KS Polonia Pasłęk WMZ
3 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
4 ANIKIEJ Kinga 2000-01-01 ZSS Supraśl POD
5 ANUSZKIEWICZ Maria 2003-04-27 LUKS Hańcza Suwałki POD
6 AUGUSTYNOWICZ Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
7 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
8 BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
9 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
10 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
11 BERNASZUK Aleksandra 2000-01-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
12 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
13 BIELSKA Magdalena 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
14 BOBROWSKA Urszula 2000-03-03 KS Podlasie Białystok POD
15 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
16 BORUC Natalia 2000-08-06 KS Podlasie Białystok POD
17 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 MKL Toruń KPO
18 BOŻOMAŃSKA Julia 2004-04-06 UKS Clan Ostrołęka MAZ
19 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
20 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
21 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
22 BRZOZOWSKA Karolina 1998-04-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
23 BUDLEWSKA Gabriela 2002-04-28 KS Podlasie Białystok POD
24 BUJNAROWSKA Kalina 2001-03-05 KS Podlasie Białystok POD
25 BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 KS Podlasie Białystok POD
26 BUJNOWSKA Weronika 2001-10-03 UKS Technik Augustów POD
27 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
28 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
29 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
30 CIOCHANOWSKA Aleksandra 2002-03-02 KS Podlasie Białystok POD
31 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
32 CZELIJ Gabriela 2003-10-28 UKS Atos Woźnice WMZ
33 CZERWIŃSKA Julia 2000-02-14 KS Podlasie Białystok POD
34 DAĆKO Justyna 2000-05-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
35 DĄBEK Emilia 2001-11-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
36 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
37 DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
38 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
39 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
40 DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
41 DYKIERT Andżelika 1999-03-25 MKS Juvenia Białystok POD
42 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
43 DŻUGAN Aleksandra 2001-07-25 RKS Rumia POM
44 FEDZIORYNA Roksana 2001-03-08 KS Agros Zamość LBE
45 FILIŃSKA Monika 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
46 FORMELLA Wiktoria 2001-08-27 KS Wejher Wejherowo POM
47 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
48 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
49 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
50 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 MKS Unia Hrubieszów LBE
51 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
52 GAWROŃSKA Weronika 2002-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
53 GAWZA Marta 1998-10-26 LKS Sprinter Siemiatycze POD
54 GĄSIEWSKA Natalia 2000-09-29 MKS Pułtusk MAZ
55 GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 MKS Pułtusk MAZ
56 GĄSIOR Adriana 2001-10-20 MLKS Echo Twardogóra DOL
57 GIERAŁTOWSKA Kamila 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
58 GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 KS Agros Zamość LBE
59 GODLEWSKA Gabriela 2000-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
60 GOLA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
61 GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 WLKS Wrocław DOL
62 GOŁĄBEK Alicja 2001-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
63 GOŁĘBIEWSKA Julia 2000-01-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
64 GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 MKL Toruń KPO
65 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
66 GRZYB Aleksandra 1998-10-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
67 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
68 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 LUKS Orkan Września WLP
69 HANCZ Joanna 2003-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
70 HENNIG Julia 2003-12-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
71 HREHOROWICZ Magdalena 1999-05-18 KS Podlasie Białystok POD
72 JAGACIAK MICHALSKA Anna 1990-02-10 OŚ AZS Poznań WLP
73 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
74 JANKOWSKA Barbara 1994-01-05 MLUKS Pojezierze Ełckie Ełk WMZ
75 JANOWICZ Joanna 1999-12-15 KS Podlasie Białystok POD
76 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 AZS UMCS Lublin LBE
77 JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
78 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
79 KACZMAREK Patrycja 2000-08-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
80 KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 KS Podlasie Białystok POD
81 KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
82 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
83 KARPIŃSKA Martyna Alicja 2001-05-11 SL Salos Suwałki POD
84 KASICA Monika 1996-02-09 SKLA Sopot POM
85 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
86 KELLER Wioleta 2001-01-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
87 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
88 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
89 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
90 KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
91 KOŁTUN Paulina 2001-01-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
92 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
93 KOMOSA Edyta 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
94 KONDERAK Martyna 2001-09-30 KS AZS AWF Kraków MLP
95 KONOPKO Klaudia 1992-02-21 UKS 19 Bojary Białystok POD
96 KONOPKO Urszula 1999-01-01 niest. Białystok POD
97 KOŃCZAL Wiktoria 2000-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
98 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
99 KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
100 KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 RLTL ZTE Radom MAZ
101 KOWAL Martyna 2001-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
102 KOWALSKA Julia 2001-11-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
103 KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 KS Zamek Kurzętnik WMZ
104 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
105 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
106 KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 MKS Unia Hrubieszów LBE
107 KRUTUL Martyna 2001-07-10 LUKS Eurocentr Suchowola POD
108 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
109 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
110 KUBEŁ Marta 1995-09-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
111 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
112 KULESZA Julita 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
113 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
114 KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
115 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
116 LEWANDOWSKA Kinga 2002-01-01 niest. Białystok POD
117 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
118 LIŻEWSKA Magda 2000-10-01 KS Podlasie Białystok POD
119 ŁADA Izabela 2001-07-03 SL Salos Suwałki POD
120 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
121 ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 KL Iskra Białogard ZPO
122 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
123 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
124 ŁUKOWSKA Paulina 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
125 MACIEJCZUK Oliwia 1997-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
126 MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 MKS Agros Chełm LBE
127 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
128 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
129 MAŃCZUK Weronika 2000-12-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
130 MARKIEWICZ Karolina 1993-12-11 KS Podlasie Białystok POD
131 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
132 MARLICKA Marika 1994-07-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
133 MARTYNIUK Angelika 2001-08-01 KS Podlasie Białystok POD
134 MARZEC Oliwia 2001-01-25 AZS UMCS Lublin LBE
135 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
136 MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 AKL Ursynów Warszawa MAZ
137 MATEUSZUK Małgorzata 2002-01-01 PG 1 Bielsk Podlaski POD
138 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
139 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
140 MICHALSKA Julia 2000-05-29 ZLKL Zielona Góra LBU
141 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
142 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
143 MILEJSKA Matylda 2003-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
144 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
145 MODZELEWSKA Katarzyna 1997-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
146 MODZELEWSKA Kinga 2000-01-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
147 MOJSA Marlena 1995-01-01 KS Podlasie Białystok POD
148 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
149 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
150 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
151 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
152 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
153 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
154 NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
155 NOWACKA Wiktoria 2000-01-11 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
156 OGÓROWSKA Natalia 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
157 OLSZYŃSKA Dominika 2001-08-26 KS Podlasie Białystok POD
158 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
159 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
160 OSIPAK Izabela 2002-02-20 LKS Sprinter Siemiatycze POD
161 OSTROWSKA Aleksandra 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
162 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
163 OSZMIAN Julia 2002-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
164 PANASIUK Oliwia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
165 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
166 PAWELCZYK Katarzyna 2002-08-07 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
167 PAWŁOWSKA Maja 2002-06-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
168 PIECHOWSKA Joanna 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
169 PIJANOWSKA Sylwia 2000-02-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
170 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
171 PLUSCHKE Anna 1999-05-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
172 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
173 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
174 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
175 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
176 PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL ZTE Radom MAZ
177 PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 KS Agros Zamość LBE
178 PRUSIŃSKA Kinga 2002-03-27 UKS Clan Ostrołęka MAZ
179 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
180 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
181 PYSKŁO Natalia 2001-06-26 UKS Clan Ostrołęka MAZ
182 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
183 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
184 RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
185 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
186 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
187 ROSZKOWSKA Alina 2000-01-04 KS Podlasie Białystok POD
188 ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
189 ROŻEK Marcelina 2002-09-09 LUKS Start Nakło KPO
190 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
191 RUTKOWSKA Maja 2002-01-01 PG 6 Białsytok POD
192 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WMZ
193 RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
194 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
195 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
196 SAWICKA Karolina 2001-05-21 UKS Sprinter Słodków WLP
197 SĘK Angelika 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
198 SĘK Dominika 1999-09-16 OKLA Ostrołęka MAZ
199 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
200 SIELAWA Karolina 2001-05-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
201 SIEMIENIUK Aleksandra 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
202 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
203 SIENKIEWICZ Oliwia 2003-09-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
204 SITEK Justyna 2000-07-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
205 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
206 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
207 SŁOWICKA Joanna 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
208 SŁYŚ Magdalena 2000-08-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
209 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
210 SOBCZYK Kamila 2002-04-27 OKS Skra Warszawa MAZ
211 SOBOLEWSKA Aleksandra 2001-01-01 niest. Białystok POD
212 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
213 SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
214 SOKÓŁ Karolina 2000-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
215 SOWA Aleksandra 1998-04-24 KS Agros Zamość LBE
216 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
217 STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
218 STENCEL Angelika 2000-03-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
219 STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
220 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
221 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
222 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
223 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
224 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
225 SUMKOWSKA Wiktoria 2001-07-20 PG S 29 Białystok POD
226 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
227 SZADE Małgorzata 2000-07-18 MKS-MOS Katowice SLK
228 SZCZERBA Julia 2001-02-20 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
229 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
230 SZWAJKOWSKA Julia 2000-08-25 MUKS Płock MAZ
231 SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 MKS Juvenia Białystok POD
232 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
233 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
234 ŚWIĘTOCHOWSKA Julia 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
235 TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 MLKS Sokół Lubin DOL
236 THIELE Maja 2001-05-09 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
237 THOMAIDOU Katerina 2000-03-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
238 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
239 TOMCZUK Natalia 1999-02-12 KS Podlasie Białystok POD
240 TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
241 TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
242 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
243 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
244 WĄSIK Katarzyna 2002-02-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
245 WIERZBICKA Natalia 2002-08-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
246 WISZENKO Elżbieta 1958-10-01 KS Podlasie Białystok POD
247 WISZOWATA Daria 2001-05-07 KS Podlasie Białystok POD
248 WISZOWATA Klaudia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
249 WISZOWATA Paulina 1999-12-26 KS Podlasie Białystok POD
250 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
251 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
252 WITKOWSKA Weronika 1998-04-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
253 WŁOCHOWICZ Dominika 1998-03-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
254 WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
255 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
256 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
257 WÓJCIK Natalia 2002-03-28 KS Podlasie Białystok POD
258 WRONKA Magdalena 1995-01-01 AZS-AWF Katowice SLK
259 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
260 WRÓBEL Elwira 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
261 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
262 WRÓBEL Martyna 2000-02-19 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
263 WYSOTA Karolina 2000-10-02 SL GKS Olsza Olszyna DOL
264 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
265 ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 AZS Łódź LDZ
266 ZANDECKA Marika 1995-09-24 OŚ AZS Poznań WLP
267 ZARĘBA Eliza 2002-01-07 KS Wisła Puławy LBE
268 ZAWADZKA Joanna 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
269 ZEJER Martyna 2000-08-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
270 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
271 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
272 ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 MKS Agros Chełm LBE
273 ZUBRZYCKA Monika 1998-02-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
274 ŻERAŃSKA Anna 2001-01-29 UKS Clan Ostrołęka MAZ
275 ŻUCHOWSKA Klaudia 2002-09-28 AZS UMCS Lublin LBE
276 ŻUKOWSKA Alicja 2000-01-01 ZSS Supraśl POD
277 ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23920392990112sekund