ZABIELSKA Natalia
2000-10-28
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRYSZCZYK Weronika 2001-04-02 BKS Wataha Warszawa MAZ
2 BAGIŃSKA Justyna 1999-09-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
3 BARDEL Martyna 2001-01-22 MLKS Agros Żary LBU
4 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
5 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
6 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
7 BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
8 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 MTS Junior Sopot POM
11 BRZOZOWSKA Karolina 1998-04-30 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
13 BUTKIEWICZ Elwira 2000-01-12 KS Podlasie Białystok POD
14 CIARKA Patrycja 2001-01-28 UKS Filipides Teresin MAZ
15 CZAJKA Kamila 2000-03-13 ULKS Technik Trzcinica PDK
16 DĄBROWSKA Kamila 2002-05-16 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
17 DŁUGOZIMA Weronika 2002-03-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 DOBRZYCKA Beata 2001-03-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
19 DOMINIK Weronika 2000-09-26 MKS Żak Biała Podlaska LBE
20 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
21 DUSZAK Monika 2001-07-08 AZS UMCS Lublin LBE
22 DYKIERT Andżelika 1999-03-25 MKS Juvenia Białystok POD
23 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
24 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 EJZEMBERG Victoria 2000-08-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
26 FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 MKS Agros Chełm LBE
27 FORC Wiktoria 2002-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
28 FRĄCKOWIAK Oliwia 2001-02-06 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
29 GADOMSKA Julia 2001-01-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
30 GAJOWNICZEK Katarzyna 2001-01-01 OKS Start Otwock MAZ
31 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
32 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
33 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
34 GRYC Anna Maria 1999-10-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
35 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
36 GUTOWSKA Wiktoria 2001-04-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 HERMANIUK Natalia 1999-11-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
38 JABŁOŃSKA Wiktoria 2001-05-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 JAMIOŁKOWSKA Weronika 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
40 JAROCKA Kamila 2003-07-20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
41 JASTRZĄB Izabela 2000-02-10 MKS Agros Chełm LBE
42 JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
43 KAMIŃSKA Monika 1999-01-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
44 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
45 KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
46 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WMZ
47 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
48 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
49 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
50 KRUK Natalia 2002-03-17 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
51 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
52 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
53 KRZYWOSZ Izabela 1999-08-05 MKS Juvenia Białystok POD
54 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
55 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
56 KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 WLKS Nowe Iganie MAZ
57 KUBICKA Julia 2002-12-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
58 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
59 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
60 KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
62 LACKA Magdalena 1998-06-26 MKS Juvenia Białystok POD
63 LEMANOWICZ Maja 2001-12-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
64 LENKIEWICZ Magdalena 2000-03-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
65 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
66 LEWNA Weronika 2001-08-08 LKS Fenix Słupsk POM
67 LUTRZYKOWKA Alicja 2002-05-20 UKS Clan Ostrołęka MAZ
68 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
69 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
70 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
71 ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
72 MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 MKS Agros Chełm LBE
73 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
74 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
75 MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
76 MARKOWSKA Monika 1996-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
77 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
78 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
79 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
80 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
81 MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 AZS-AWF Katowice SLK
82 MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WMZ
83 MOSIEJ Marlena 1992-10-20 MKS Juvenia Białystok POD
84 MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 MKS Polonia Warszawa MAZ
85 NEUMANN Sara 2000-09-30 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
86 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
87 NOWAK Zuzanna 2001-05-22 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
88 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
89 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
90 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
91 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
92 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
93 PAWLAK Jagoda 2002-06-24 LKS Vectra Włocławek KPO
94 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
95 PLONA Milena 1998-10-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
97 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
98 POHL Sabina 1999-07-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
99 POTASZNIK Alicja 2000-04-24 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
100 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
101 PRANCUK Izabela 1997-09-08 LUKS Eurocentr Suchowola POD
102 PRUSIŃSKA Małgorzata 2000-07-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
103 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
104 ROSOŁOWSKA Iga 2000-04-06 KS Podlasie Białystok POD
105 RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
106 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
107 SAMORDAK Magdalena 1998-09-22 UKS Młodzik Warszawa MAZ
108 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
109 SĘKOWSKA Natalia 2002-03-12 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
110 SIENKIEWICZ Ariana 1999-07-10 MKS Juvenia Białystok POD
111 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
112 SŁOMKA Agata 2001-03-30 MKS Agros Chełm LBE
113 SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 RLTL ZTE Radom MAZ
114 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
115 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
116 SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 AKL Ursynów Warszawa MAZ
117 STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
118 SZABŁOWSKA Kamila 2000-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
119 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
120 SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 OKLA Ostrołęka MAZ
121 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
122 ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 LUKS Start Nakło KPO
123 TARCZEWSKA Anna 1998-05-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
124 TARKOWSKA Kaja 2000-09-14 AZS UMCS Lublin LBE
125 TKACZYK Weronika 1999-07-05 RLTL ZTE Radom MAZ
126 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
127 TRZASKA Natalia 2001-04-05 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
128 TRZCIŃSKA Joanna 1999-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
129 TRZONKOWSKA Natalia 2000-03-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
130 WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
131 WASILUK Agata 2000-12-07 MKS Agros Chełm LBE
132 WASZKIEWICZ Weronika 2001-06-03 KS Podlasie Białystok POD
133 WAWRENTOWICZ Gabriela 2001-07-30 KS Podlasie Białystok POD
134 WAWRZENIU Urszula 2002-03-20 KS Podlasie Białystok POD
135 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
136 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
137 WIERNICKA Alicja 1997-08-27 RLTL ZTE Radom MAZ
138 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
139 WITKOWSKA Agata 2001-03-06 RLTL ZTE Radom MAZ
140 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
141 WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
142 WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
143 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 KS AZS AWF Kraków MLP
144 WYSOTA Karolina 2000-10-02 SL GKS Olsza Olszyna DOL
145 ZAGÓRSKA Patrycja 2001-07-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
146 ZAJĄC Nikoleta 2000-11-18 MKS Agros Chełm LBE
147 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
148 ZIULEWSKA Paulina 2001-01-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
149 ZUBRZYCKA Monika 1998-02-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
150 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
151 ŻUKOWSKA Dominika 2001-07-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.12580013275146sekund