JEWUŁA Mateusz
1998-07-23
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BACH Sebastian 1995-09-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
2 BARAN Jakub 1999-02-13 MKS-MOSM Bytom SLK
3 BARAŃSKI Maciej 1996-06-16 KKB MOSiR Krosno PDK
4 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
6 CHMIEL Jakub 1997-05-25 KS Agros Zamość LBE
7 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
8 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
9 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
10 CIEŚLA Michał 1996-06-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
11 CIEŚLIK Tomasz 1995-04-02 LUKKS Bałtów SWK
12 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
13 CISZEK Maciej 1997-06-24 SSR Olimp Strawczyn SWK
14 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
15 CZECH Adrian 1997-07-24 KKB MOSiR Krosno PDK
16 DADOS Denis 1998-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
17 DECHNIK Jakub 2000-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
18 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
19 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
20 DZWIERZYŃSKI Jarosław 1997-01-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
21 FEDIRKO Piotr 1998-05-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
22 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
23 GĘSIAK Wojciech 1998-08-25 KKB MOSiR Krosno PDK
24 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
25 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
26 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
27 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
28 GRYGOLEC Miłosz 2006-09-20 KB Krościenko Wyżne PDK
29 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
30 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
31 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
32 HANEJKO Jakub 2000-07-31 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
33 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
34 JARMUŁA Bartosz 1999-12-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
35 JĘDRYSIK Kacper 1997-03-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
36 JONAK Kamil 1998-06-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
37 KĄDZIOŁKA Konrad 1998-10-09 niest. Kraków MLP
38 KISZKA Tytus 2000-03-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
39 KLOSE Dawid 2000-01-17 TL ROW Rybnik SLK
40 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
41 KOLANOWSKI Kacper 1998-04-22 UKS Gminy Brzeszcze MLP
42 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
43 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
44 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
45 KOWALCZYK Dawid 2000-04-22 KKL Kielce SWK
46 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
47 KRZCIUK Michał 2000-07-08 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
48 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
49 KUBAS Marek 1998-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
50 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
51 KUŚ Sebastian 1999-07-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
52 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
53 LASOTA Bartosz 1999-07-03 ULKS Gryf Rytwiany SWK
54 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
55 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
56 LIPA Paweł 1999-05-22 LKS Stal Mielec PDK
57 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
58 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
59 MICHALEC Kamil 1998-01-26 KKB MOSiR Krosno PDK
60 MIELNIKIEWICZ Michał 1998-08-08 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
61 MITURA Szymon 1997-07-11 AZS UMCS Lublin LBE
62 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
63 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
64 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
65 MYTYCH Patryk 1999-05-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
66 OGORZAŁEK Jakub 1997-05-04 KS Agros Zamość LBE
67 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
68 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
69 OLUCHA Adam 1996-07-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
70 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
71 OSOBA Krystian 1999-05-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
72 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
73 PIWKO Bartłomiej 1997-04-13 KS Agros Zamość LBE
74 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
75 PRZYBYSZ Bartosz 1998-02-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
76 PYTLAK Konrad 1998-10-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
77 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
78 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
79 RUTKOWSKI Michał 1997-01-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
80 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
81 SAFULAK Kamil 1998-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
82 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
83 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
84 SIDOR Kamil 1999-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
85 SROKA Patryk 2001-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
86 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
87 SUTOR Franciszek 1994-01-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
88 SZWAGIERCZAK Maciej 1999-04-04 TS AKS Chorzów SLK
89 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
91 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
92 UNGAR Grzegorz 1998-09-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
93 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
94 WALOSKI Dawid 1992-05-29 MCKiS Jaworzno SLK
95 WĄSIK Wojciech 1997-03-06 LKS Brzezina Osiek MLP
96 WĘGLARZ Bartłomiej 1998-06-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
97 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
98 WRYK Grzegorz 1998-02-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
99 ZACHARKO Krzysztof 1999-07-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
100 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
101 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
102 ŻUCHOWSKI Maciej 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16847705841064sekund