BRULIŃSKA Patrycja
2001-07-04
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kinga 1999-09-17 OKLA Ostrołęka MAZ
2 ADLER Ada 2001-04-25 RKS Łódź LDZ
3 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
4 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
6 BERNASZUK Aleksandra 2000-01-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
7 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
8 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
9 BORKOWSKA Klaudia 1998-06-29 OKLA Ostrołęka MAZ
10 BOŻOMAŃSKA Julia 2004-04-06 UKS Clan Ostrołęka MAZ
11 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
12 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
13 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
14 CZERWIŃSKA Julia 2000-02-14 KS Podlasie Białystok POD
15 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
16 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
17 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
18 DROZD Wiktoria 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
19 DULEWICZ Monika 2000-11-28 UKS Liceum sportowe Łomża POD
20 DUSZAK Monika 2001-07-08 AZS UMCS Lublin LBE
21 DWORNICZAK Anna 2002-06-29 MUKS Kadet Rawicz WLP
22 DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 AZS UMCS Lublin LBE
23 FLORAS Paulina 2001-05-22 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
24 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
25 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
26 GRYC Anna 1999-10-16 KS Podlasie Białystok POD
27 IWANEK Iga 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
28 JANCZARA Kaja 2001-02-20 AZS UMCS Lublin LBE
29 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
30 KALUŻNA Ilona 2000-03-19 AZS UMCS Lublin LBE
31 KASJANOWICZ Sylwia 1993-04-28 SKLA Sopot POM
32 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
33 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
34 KRAKOWIAK Ada 2001-01-01 niest. Olsztyn WMZ
35 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
36 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
37 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
38 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
39 KULESZA Julita 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
40 KURPIEWSKA Dominika 1998-08-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 LELEŃ Natalia 1999-02-08 KS Maków Biega MAZ
42 LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 KS Podlasie Białystok POD
43 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
44 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
45 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 AZS-AWF Katowice SLK
47 ŁUSZCZYK Kinga 2002-08-05 KS Agros Zamość LBE
48 MAKOWSKA Paulina 1994-04-23 MKL Toruń KPO
49 MAKSIMOWSKA Zuzanna 2001-01-23 LUKS Eurocentr Suchowola POD
50 MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
51 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
52 MARKOWSKA Monika 1996-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
53 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
54 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
55 MAZUREK Oktawia 2000-02-21 AZS UMCS Lublin LBE
56 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
57 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
58 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
59 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
60 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
61 MRÓZ Katarzyna Weronika 1998-10-28 KS Agros Zamość LBE
62 NORWA Patrycja 1999-02-10 AZS UMCS Lublin LBE
63 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
64 ORZEPOWSKA Weronika 2000-04-18 LKS Sprinter Siemiatycze POD
65 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
66 PANASIUK Oliwia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
67 PANASIUK Zuzanna 2000-06-24 AZS UMCS Lublin LBE
68 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
69 PĘDZICH Agnieszka 1999-01-20 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
70 PIĄTEK Klaudia 2000-01-01 PG Nowogród POD
71 PIEKART Katarzyna 1986-03-05 IKS Siedlce MAZ
72 PIOTROWSKA Diana 1999-11-23 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 PODŁASZCZYK Gabriela 1999-03-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
74 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
75 POTASZNIK Paulina 1998-12-09 GUKS Asy Dywity WMZ
76 POZORSKA Zuzanna 2001-04-08 KS Gwardia Piła WLP
77 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
78 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
79 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
80 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
81 ROSZKOWSKA Alina 2000-01-04 KS Podlasie Białystok POD
82 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
83 RZEPCZYŃSKA Klaudia 2001-04-04 OŚ AZS Poznań WLP
84 SAMOJŁOWICZ Martyna 2000-01-01 niest. Białystok POD
85 SŁOWICKA Joanna 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
86 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
87 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
88 STROCZYŃSKA Arleta 2002-02-25 KS Agros Zamość LBE
89 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
90 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
91 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
92 SZABŁOWSKA Kamila 2000-05-25 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
93 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
94 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
95 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
96 TOMASZYCKA Iga 1998-09-26 UKS 19 Bojary Białystok POD
97 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
98 WITKOWSKA Agata 2001-03-06 RLTL ZTE Radom MAZ
99 WITKOWSKA Weronika 1998-04-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
100 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
101 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
102 ZAJĄC Adrianna 2001-06-21 MKS Agros Chełm LBE
103 ZAJKOWSKA Karolina 2002-01-07 KS Podlasie Białystok POD
104 ZAWADZKA Joanna 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
105 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
106 ZUBRZYCKA Monika 1998-02-25 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18204116821289sekund