MIKŁASZEWICZ Jakub
2001-03-15
SL Salos Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Mateusz 2000-10-20 KS Podlasie Białystok POD
2 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
3 ANIOŁKOWSKI Kamil 1996-06-27 LUKS Atletic Białystok POD
4 ARKADIUSZ Arkadiusz 2000-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
5 AUGUSTYŃCZYK Krystian 1999-08-15 UKS 19 Bojary Białystok POD
6 BACZEWSKI Dominik 2004-12-21 UKS Atos Woźnice WMZ
7 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
8 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
9 BARANOWSKI Piotr 2001-01-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
10 BARTOSZUK Adam 2002-07-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
11 BIRT Szymon 1996-03-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
13 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
14 BREWCZYŃSKI Dominik 1999-11-15 RLTL ZTE Radom MAZ
15 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
16 BUTKIEWICZ Piotr 1998-01-01 KS Podlasie Białystok POD
17 CHILMON Dawid 1998-02-04 LUKS Atletic Białystok POD
18 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
19 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
20 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
21 CHOROSZUCHA Bartosz 1998-12-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
22 CHUDECKI Krystian 1999-08-28 UKS Technik Augustów POD
23 CHYLIŃSKI Sebastian 1998-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
24 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
25 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
26 DANISZEWSKI Kacper 2001-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
27 DĄBROWSKI Adrian 2002-05-03 MKS Polonia Warszawa MAZ
28 DĄBROWSKI Patryk 2001-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 DOBRZYŃSKI Kacper 2001-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
30 DUDEK Bartosz 1992-02-25 AZS-AWF Katowice SLK
31 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
32 FIGGER Marcin 2002-05-07 LKS Lubawa WMZ
33 FILIPKOWSKI Kacper 2000-01-01 niest. Białystok POD
34 FLITTA Kacper 2001-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
35 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
36 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
38 GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
39 GĘBICZ Kamil 2001-01-01 niest. Łódź LDZ
40 GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 UKS Otrębusy MAZ
41 GNUTEK Robert 1999-02-01 AZS UMCS Lublin LBE
42 GRABOWSKI Karol 2001-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 SL Salos Suwałki POD
44 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
45 GRONOSTAJSKI Jakub 2002-04-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
46 GRYCMAN Jakub 2001-04-19 KS Stal Ostrów Wlkp. WLP
47 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
48 GUTOWSKI Łukasz 2001-04-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
50 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
51 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
52 JAGUSZEWSKI Paweł 1997-09-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
53 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
54 JAKUBOWSKI Jakub 1999-08-06 ZSMiO 5 Łomża POD
55 JARZYNA Damian 2000-02-12 LKS Lubawa WMZ
56 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
57 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
58 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
59 KACPRZAK Konrad 1998-04-01 RLMKS Orlęta Radom MAZ
60 KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 MUKS Płock MAZ
61 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
62 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
63 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
64 KAMIŃSKI Kacper 2003-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
65 KARPIŃSKI Maciej 2002-05-07 AZS UMCS Lublin LBE
66 KAWKA Szymon 2001-01-13 KS Agros Zamość LBE
67 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
68 KISZKA Tytus 2000-03-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
69 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
70 KLUZ Gerard 1997-03-24 KS Podlasie Białystok POD
71 KŁOSEK Rafał 2001-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
72 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
73 KORACH Daniel 2001-01-01 niest. Poznań WLP
74 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
75 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
76 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
77 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
78 KRENC Jan 2001-02-05 PLKS Gwda Piła WLP
79 KRÓL Jakub 2001-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
80 KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 WLKS Wrocław DOL
81 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
82 KWASIŃSKI Karol 1999-01-01 niest. Białystok POD
83 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
84 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
85 LISIECKI Damian 2001-06-11 MUKS Szok Bojanowo WLP
86 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
87 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
88 ŁOJEK Daniel 1999-01-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
89 ŁOMŻA Hubert 2001-01-01 niest. Warszawa MAZ
90 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 MACIEJEWSKI Jacek 1998-01-02 KS Podlasie Białystok POD
92 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
93 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
94 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
95 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
96 MARGOL Arkadiusz 1996-04-30 KS Podlasie Białystok POD
97 MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
98 MAZUREK Wojciech 2002-01-20 KS Agros Zamość LBE
99 MELANIUK Krystian 2001-03-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
100 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 SKS Feniks Siedlce MAZ
101 MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
102 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
103 MIELAK Jarosław 2001-01-01 niest. Warszawa MAZ
104 MIKUCKI Filip 1999-03-16 UKS Czwórka Białystok POD
105 MIKULSKI Paweł 2000-02-05 GKS Wilga Garwolin MAZ
106 MILEWSKI Jakub 2001-09-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
107 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
108 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
109 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
110 MROZEK Piotr 1999-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
111 MRÓZ Daniel 1999-01-01 PG Korycin POD
112 MUCZYŃSKI Jakub 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
113 NASZKIEWICZ Patryk 2002-06-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
114 NERKO Marcin 2000-01-01 niest. Białystok POD
115 NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Ostrołęka MAZ
116 NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
117 NOWICKI Oskar 2000-06-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
118 OBŁĄKOWSKI Przemysław 1999-05-21 KS Zawkrze Mława MAZ
119 OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
120 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
121 ORMANOWSKI Łukasz 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
122 OSTAPOWICZ Damian 1999-01-01 niest. Białystok POD
123 OZGA Bogumił 2001-10-07 KS Gwardia Piła WLP
124 PAJĄK Mateusz 2001-04-25 MKS Iskra Pszczyna SLK
125 PALA Dominik 2001-08-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
126 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
127 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
128 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
129 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
130 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
131 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
132 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
133 PLICHTA Antoni 2000-01-10 LKS Lubusz Słubice LBU
134 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
135 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
136 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
137 POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 MKS MOS Wrocław DOL
138 RACZYLO Dariusz 1999-01-01 PG 4 Suwałki POD
139 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
140 RAFAŁKO Mateusz 2000-01-28 KS Podlasie Białystok POD
141 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
142 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
143 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 OKS Skra Warszawa MAZ
144 ROSZKOWSKI Patryk 2001-06-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
145 RÓŻEWICZ Jan 2001-01-09 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
146 RUDNIK Kacper 2001-03-24 KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
147 SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 KS Zawkrze Mława MAZ
148 SAMSEL Szymon 2001-06-06 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
149 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
150 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
151 SIERZPUTOWSKI Mateusz 2001-08-12 KS Podlasie Białystok POD
152 SIEWIERTOKA Patryk 1999-02-08 KS Podlasie Białystok POD
153 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
154 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
155 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
156 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
157 STACHACZ Adam 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
158 STACHACZ Tomasz 2000-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
159 STEFANOWSKI Damian 2000-01-01 PG 4 Suwałki POD
160 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
161 SUDNIK Damian 1999-01-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
162 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
163 SUSOŁ Przemysław 1999-03-14 ZSOiZ Ciechanowiec POD
164 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKL Toruń KPO
165 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
166 SZCZĘSNY Michał 1999-02-19 KS Podlasie Białystok POD
167 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
168 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
169 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
170 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
171 SZYMAŃSKI Tomasz 1999-07-07 PG 9 Łomża POD
172 TARASIEWICZ Alan 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
173 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
174 TOKARZ Bartosz 2001-10-29 WLKS Nowe Iganie MAZ
175 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 MLKS Czarni Olecko WMZ
176 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
177 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
178 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
179 WENTA Paweł 2000-04-11 KS Wejher Wejherowo POM
180 WERSZKO Dawid 2000-01-01 niest. Białystok POD
181 WESOŁOWSKI Filip 2001-04-18 KS Podlasie Białystok POD
182 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
183 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
184 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
185 WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-29 MKS MOS Wrocław DOL
186 WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 LUKS Start Nakło KPO
187 WŁODKOWSKI Dawid 2001-04-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
188 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
189 WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
190 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
191 WYSOCKI Krystian 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
192 ZABOLEWICZ Wiktor 2001-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
193 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
194 ZAKHARIAN Kennet 2001-07-04 UKS Kusy Warszawa MAZ
195 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
196 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
197 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
198 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
199 ZDANIO Sebastian 2000-06-22 KS Podlasie Białystok POD
200 ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ
201 ŻOK Łukasz 2001-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
202 ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
203 ŻUKOWSKI Radosław 1998-02-09 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14727902412415sekund