MISZKIEL Marcin
2001-05-25
SL Salos Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Przemysław 2000-01-01 PG Dobrzyniewo Duże POD
2 ADASIEWICZ Jakub 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
3 AJDACKI Gabriel 2001-11-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
4 ANTONIAK Maciej 2004-04-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
5 BACHÓRSKI Anton 2002-07-18 MKL Szczecin ZPO
6 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
7 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
8 BARANOWSKI Piotr 2001-01-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
9 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
10 BERNATOWICZ Paweł 2001-06-02 ZS Suchowola POD
11 BOIŃSKI Dominik 2002-12-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
12 BOREK Damian 2000-01-01 niest. Białystok POD
13 BROWCZUKOWSKI Michał 2001-03-15 MLKS Agros Żary LBU
14 BRZOZOWSKI Rafał 1998-09-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
15 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
16 CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
17 CHLUDZIŃSKI Paweł 2003-01-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
18 CHŁOND Kacper 1994-05-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
19 CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
20 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
21 CHROSTA Filip 2002-02-27 BKL Bełchatów LDZ
22 CHUDECKI Krystian 1999-08-28 UKS Technik Augustów POD
23 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
24 CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 OKLA Ostrołęka MAZ
25 CZAK Jakub 2001-05-29 LKS Lubusz Słubice LBU
26 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
27 CZARNOCKI Emil 1997-03-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
28 DANISZEWSKI Kacper 2001-01-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
29 DUDEK Miłosz 2001-09-27 AZS UMCS Lublin LBE
30 DZIADKO Mateusz 2000-05-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
31 FARAJ Wiktor 2002-05-02 OKS Skra Warszawa MAZ
32 FRYC Krzysztof 1999-05-12 OKS Skra Warszawa MAZ
33 FYDRYCH Mateusz 2003-01-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 GAJEWSKI Karol 1999-08-31 OKS Skra Warszawa MAZ
35 GARSTECKI Mikołaj 2000-11-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
36 GAWRYCH Wojciech 2001-01-09 UKS Liderek Chwiram ZPO
37 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
38 GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
39 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
40 GRABOWSKI Karol 2001-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
41 GRAJEWSKI Tomasz 2001-07-20 SL Salos Suwałki POD
42 GRONOSTAJSKI Jakub 2002-04-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 GULBIERZ Paweł 2004-02-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
44 GWARDAK Jan 2001-01-01 Gimnazjum SMŚR Białystok POD
45 GWIAZDOWSKI Mateusz 1995-09-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
46 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
47 HLEBOWICZ Daniel 2000-01-01 PG Czarna Białostocka POD
48 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
49 JAMIOŁKOWSKI Paweł 2000-01-01 niest. Białystok POD
50 JANIAK Jakub 1996-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
51 JAROSZEWICZ Ernest 1999-08-10 MKS Juvenia Białystok POD
52 JARZYNA Damian 2000-02-12 LKS Lubawa WMZ
53 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
54 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
55 KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 MUKS Płock MAZ
56 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
57 KAKAKIS Nikodem 2000-07-18 MKS MOS Wrocław DOL
58 KALINOWSKI Kamil 2001-08-07 KS Podlasie Białystok POD
59 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
60 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
61 KAMIŃSKI Kacper 2003-01-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
62 KARPIŃSKI Maciej 2002-05-07 AZS UMCS Lublin LBE
63 KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 AZS UMCS Lublin LBE
64 KAWKA Szymon 2001-01-13 KS Agros Zamość LBE
65 KIRCHHOFF Marcin 2001-01-01 PG 2 Suwałki POD
66 KISZKO Maciej 2000-01-21 VI LO Białystok POD
67 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
68 KLIMEK Patryk 2000-01-01 PG 18 Białystok POD
69 KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
70 KONOPKA Dawid 2000-01-01 niest. Białystok POD
71 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
72 KORCZ Bartosz 2000-09-29 RLTL ZTE Radom MAZ
73 KORNOWSKI Marek 2001-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
74 KORONA Patryk 2000-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
75 KORUS Kacper 2001-03-25 MKS-MOSM Bytom SLK
76 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
77 KOŚCIUK Kacper 2000-01-01 niest. Białystok POD
78 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
79 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
80 KRAJEWSKI Adrian 2000-01-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
81 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
82 KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 KS Podlasie Białystok POD
83 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
84 KRÓL Jakub 2001-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
85 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
86 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
87 KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
88 KUDLA Nikodem 2000-07-24 MKL Szczecin ZPO
89 KULESZA Oktawiusz 2001-06-05 MKS-MOS Katowice SLK
90 KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 MKS Inowrocław KPO
91 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
92 LACHOWICZ Jan 1999-05-23 KS Podlasie Białystok POD
93 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
94 LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 AZS Łódź LDZ
95 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
96 ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 AZS UMCS Lublin LBE
97 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
98 ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20 KS Podlasie Białystok POD
99 ŁYSKAWY Przemysław 1999-01-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
100 MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 RLTL ZTE Radom MAZ
101 MAJOWICZ Kacper 2002-07-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
102 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
103 MAKOWSKI Radosław 2002-01-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
104 MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 KS Maków Biega MAZ
105 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
106 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
107 MARKOWSKI Jakub 2002-03-12 KS Podlasie Białystok POD
108 MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
109 MAZUREK Wojciech 2002-01-20 KS Agros Zamość LBE
110 MELANIUK Krystian 2001-03-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
111 MĘŻYŃSKI Karol 2002-12-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
112 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
113 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
114 MILEWSKI Jakub 2001-09-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
115 NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 KS Podlasie Białystok POD
116 NASZKIEWICZ Patryk 2002-06-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
117 NERKO Marcin 2000-01-01 niest. Białystok POD
118 NIEWIADOMSKI Michał 2000-10-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
119 OKOŃSKI Mikołaj 2001-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
120 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
121 OSKIERKO Piotr 2001-03-29 LUKS Olimpijczyk Morąg WMZ
122 OSS Mateusz 2001-08-15 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
123 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
124 PAJĄK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
125 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
126 PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 WLKS Wrocław DOL
127 PERKOWSKI Jakub 2001-08-13 KS Podlasie Białystok POD
128 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
129 PIĄTKOWSKI Marcin 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
130 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
131 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
132 PIETRAS Maciej 2001-06-07 LUKS Hańcza Suwałki POD
133 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
134 PIKURA Kamil 1999-02-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
135 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
136 PLICHTA Antoni 2000-01-10 MKL Szczecin ZPO
137 PLONA Mateusz 1998-10-08 UKS Atos Woźnice WMZ
138 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
139 POKORA Dawid 2002-03-25 LKS Orzeł Namysłów OPL
140 POLANIS Jakub 2002-01-01 PG 2 Sejny POD
141 PYDA Jakub 2001-03-23 KS Agros Zamość LBE
142 RACIBORSKI Dawid 2001-12-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
143 RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
144 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
145 RYDER Dawid 2000-03-07 MKL Toruń KPO
146 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
147 SAPIESZKO Krzysztof 1999-01-01 PG Lipsk POD
148 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
149 SIENKIEWICZ Bartosz 2001-01-19 MKL Jarocin WLP
150 SIERZPUTOWSKI Mateusz 2001-08-12 KS Podlasie Białystok POD
151 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
152 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
153 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
154 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
155 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
156 SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
157 STEFANOWSKI Damian 2000-01-01 PG 4 Suwałki POD
158 STRÓŻYŃSKI Szymon 2002-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
159 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
160 SYPNIEWSKI Tomasz 1984-08-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
161 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 MKS MOS Wrocław DOL
162 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
163 SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 BKS Bydgoszcz KPO
164 ŚMIDOWICZ Kacper 2001-04-13 STS Pomerania Szczecinek ZPO
165 TARASIEWICZ Marek 2002-02-16 UKS Czwórka Białystok POD
166 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
167 TARNOWSKI Michał 2001-06-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
168 TECŁAW Sebastian 2001-07-02 KS Gwardia Piła WLP
169 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
170 TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 GUKS Asy Dywity WMZ
171 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
172 TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
173 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
174 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
175 WASILEWSKI Adam 1996-09-08 KS Podlasie Białystok POD
176 WASZKIEWICZ Maksymiliaj 2003-11-07 KS Podlasie Białystok POD
177 WESOŁOWSKI Filip 2001-04-18 KS Podlasie Białystok POD
178 WIECZORKOWSKI Adrian 2000-06-13 MKL Toruń KPO
179 WIELECHOWSKI Piotr 2001-05-25 KS Maków Biega MAZ
180 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
181 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
182 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Parkiet Hajnówka POD
183 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
184 WÓJCICKI Krystian 2001-01-01 PG Danówek POD
185 WYRODEK Paweł 2003-04-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
186 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
187 ZALEWSKI Dominik 2000-08-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
188 ZALEWSKI Mikołaj 2001-05-06 MKL Szczecin ZPO
189 ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 OKS Skra Warszawa MAZ
190 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
191 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
192 ZIEZIULA Piotr 2000-01-01 niest. Białystok POD
193 ZUBEL Krystian 2001-03-09 LIUKS Kruszwica KPO
194 ŻOK Łukasz 2001-05-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
195 ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.9640109539032sekund