ROMATOWSKA Anna
2002-03-08
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-17 UKS Czwórka Białystok POD
2 ANTONIAK Angelika 2000-05-29 KS Podlasie Białystok POD
3 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
4 BANACH Patrycja 2002-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
5 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
6 BARSZCZEWSKA Marta 2002-11-07 KS Podlasie Białystok POD
7 BĄK Marlena 2001-01-01 GS Supraśl POD
8 BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 KS Podlasie Białystok POD
9 BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 KS Podlasie Białystok POD
10 BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 UKS Czwórka Białystok POD
11 BOBROWSKA Daria 2003-07-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 BOROWA Daria 2000-01-01 PG Sidra POD
13 BRODOWSKA Klaudia 1996-02-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
14 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
15 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
16 BUDZYŃSKA Ewelina 2002-03-27 AZS UMCS Lublin LBE
17 BUJNAROWSKA Kalina 2001-03-05 KS Podlasie Białystok POD
18 BUJNOWSKA Emilia 2002-03-31 KS Podlasie Białystok POD
19 BUTKIEWICZ Elwira 2000-01-12 KS Podlasie Białystok POD
20 BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
21 CEMBALA Elżbieta 2002-05-23 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
22 CHODOROWSKA Sylwia 1993-12-16 KS Podlasie Białystok POD
23 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
24 CIOCHANOWSKA Aleksandra 2002-03-02 KS Podlasie Białystok POD
25 CYMBOR Patrycja 2000-03-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
26 CZAJKA Patrycja 2001-05-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
27 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
28 CZEKALSKA Martyna 2001-01-28 UKS Cyprianka KPO
29 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
30 DĘBOWSKA Magdalena 2001-04-29 KS Podlasie Białystok POD
31 DŁUGOZIMA Adrianna 2000-06-22 I LO ŁOMŻA POD
32 DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
33 DMOCHOWSKA Anna 1999-05-30 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
34 DMOCHOWSKA Monika 1993-12-28 KS Podlasie Białystok POD
35 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Ostrołęka MAZ
36 DOBRZYCKA Beata 2001-03-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
38 DZIERZBICKA Klaudia 2002-04-12 MKS Agros Chełm LBE
39 DZIĘGIELEWSKA Kamila 2001-07-10 UKS Cyprianka KPO
40 FILIPOW Julia 2000-09-25 UKS Technik Augustów POD
41 FLIS Zofia 2002-05-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
42 FLISIŃSKA Natalia 2004-02-08 RLTL ZTE Radom MAZ
43 FORENCEWICZ Weronika 2002-07-17 LUKS Hańcza Suwałki POD
44 FORMELLA Wiktoria 2001-08-27 KS Wejher Wejherowo POM
45 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
46 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
47 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
48 GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 MKS Pułtusk MAZ
49 GILEWSKA Urszula 2000-03-28 KS Podlasie Białystok POD
50 GOGACZ Izabela 2001-05-23 KS Wisła Puławy LBE
51 GOLA Gabriela 2001-01-30 KS Podlasie Białystok POD
52 GOLDA Dagmara 2002-08-14 AZS UMCS Lublin LBE
53 GOŁĄBEK Alicja 2001-07-25 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
54 GOSK Katarzyna 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
55 GÓRALCZYK Anna 2001-05-02 UKS Atos Woźnice WMZ
56 GÓRECKA Karolina 2001-04-02 MKS Agros Chełm LBE
57 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
58 GROCHOWSKA Natalia 2000-07-05 KS Podlasie Białystok POD
59 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
60 GRZYBOWSKA Wiktoria 2001-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 HOŚCIŁO Żaneta 2003-03-24 LUKS Eurocentr Suchowola POD
62 JABŁOŃSKA Aleksandra 2001-09-04 LUKS Eurocentr Suchowola POD
63 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
64 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
65 JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-07-31 AZS UMCS Lublin LBE
66 JASIUK Milena 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
67 JESIONKOWSKA Żaklina 1998-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
68 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
69 KACHNOWSKA Natalia 2006-01-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
70 KACZOROWSKA Olimpia 2001-08-25 KS Agros Zamość LBE
71 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
72 KARPIŃSKA Martyna Alicja 2001-05-11 SL Salos Suwałki POD
73 KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 RKS Łódź LDZ
74 KOMOSIŃSKA Klaudia 2001-07-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
75 KONACHOWICZ Karolina 2002-04-23 LKS Sprinter Siemiatycze POD
76 KOPIK Zuzanna 2002-01-01 niest. Warszawa MAZ
77 KORNELUK Amelia 2002-09-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
78 KOSIŃSKA Agnieszka 2001-05-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
79 KOŚCIELECKA Sandra 2000-08-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
80 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
81 KOWALSKA Julia 2001-11-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
82 KOZAK Zuzanna 2001-09-28 KS Wisła Puławy LBE
83 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
84 KRUCZKOW Patrycja 2001-05-02 KS Łomżanie Łomża POD
85 KRUTUL Martyna 2001-07-10 LUKS Eurocentr Suchowola POD
86 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
87 KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 KS Podlasie Białystok POD
88 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
89 KUDYBA Zuzanna 2001-05-02 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
90 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 KULESZA Julita 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
92 KUPIŃSKA Patrycja 2002-03-15 KS Podlasie Białystok POD
93 KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
94 KUŚ Martyna 2002-10-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
95 LASKOWSKA Aleksandra 2002-01-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
96 LATO Paula 2001-07-22 AZS UMCS Lublin LBE
97 LESZCZYŃSKA Magdalena 2003-01-01 UKS Liceum sportowe Łomża POD
98 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
99 LICHOMSKA Łucja 2000-05-04 PG 2 Łomża POD
100 LIPIŃSKA Izabela 2000-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
101 LIPSKA Ewelina 2001-03-28 KS Podlasie Białystok POD
102 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
103 ŁASKA Anna 2002-07-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
104 ŁAZAR Magdalena 1997-05-03 KS Podlasie Białystok POD
105 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
106 ŁOWCZYŃSKA Monika 2000-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
107 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
108 ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 KS Agros Zamość LBE
109 ŁUPIŃSKA Karolina 1999-05-09 KS Podlasie Białystok POD
110 MALINOWSKA Gabriela 2003-10-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
111 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
112 MALUS Patrycja 1991-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
113 MAŃCZUK Weronika 2000-12-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
114 MARSZAŁ Klaudia 2002-01-21 UKS Jedynka Piła WLP
115 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
116 MASŁOWSKA Gabriela 2003-06-16 LUKS Eurocentr Suchowola POD
117 MASŁOWSKA Monika 2002-06-06 KS Podlasie Białystok POD
118 MATUSZCZYK Maja 2002-01-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
119 MICHALAK Sandra 2002-01-17 LUKS Orkan Września WLP
120 MICHALEWICZ Magdalena 1999-06-09 KS Podlasie Białystok POD
121 MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
122 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
123 MICHNIEWICZ Kinga 2002-01-01 niest. Białystok POD
124 MIELECH Gabriela 2001-01-31 UKS Czwórka Białystok POD
125 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
126 MILEJSKA Matylda 2003-05-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
127 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
128 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
129 MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 AZS UMCS Lublin LBE
130 MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WMZ
131 MOLENDA Karolina 2003-04-15 ULKS Jedlińsk MAZ
132 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
133 MOŻEJKO Kamila 2000-01-20 KS Podlasie Białystok POD
134 MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 AZS UMCS Lublin LBE
135 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
136 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
137 NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 LKS Lubawa WMZ
138 NOWAK Martyna 1994-02-18 RLTL ZTE Radom MAZ
139 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
140 NOWALSKA Emilia 2001-08-20 LUKS Hańcza Suwałki POD
141 OLECHNO Aleksandra 2001-01-30 KS Podlasie Białystok POD
142 OLECHNO Kinga 2000-05-11 UKS Czwórka Białystok POD
143 OLSZYŃSKA Dominika 2001-08-26 KS Podlasie Białystok POD
144 OMELIANOWICZ Ewelina 2002-06-01 KS Podlasie Białystok POD
145 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
146 ONISZCZUK Aleksandra 2000-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
147 ONISZCZUK Aleksandra 2002-03-04 KS Podlasie Białystok POD
148 PANASIUK Oliwia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
149 PARZYCHOWSKA Karolina 2003-10-19 MKS Pułtusk MAZ
150 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 MLKS Ostróda WMZ
151 PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 KS Podlasie Białystok POD
152 PIERSIAK Martyna 2000-10-16 KS Wisła Puławy LBE
153 PIJANOWSKA Sylwia 2000-02-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
154 PŁACHTA Kamila 1999-04-03 RLTL ZTE Radom MAZ
155 POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 MKS Agros Chełm LBE
156 PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18 KS Podlasie Białystok POD
157 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
158 PRUSZYŃSKA Klaudia 2004-01-22 KS Podlasie Białystok POD
159 PRZYBYŁA Martyna 2004-03-08 KS Agros Zamość LBE
160 PUCHLIK Joanna 2000-10-15 LUKS Eurocentr Suchowola POD
161 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
162 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
163 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
164 RAKOWICZ Martyna 2003-08-09 KS Podlasie Białystok POD
165 RDZANEK Patrycja 2000-09-05 RLTL ZTE Radom MAZ
166 ROGIŃSKA Karolina 2000-01-01 ZSWiO nr 7 Łomża POD
167 RÓZGA Dominika 2002-04-16 UKS Jedynka Piła WLP
168 RYDZ Aneta 1994-03-30 RLTL ZTE Radom MAZ
169 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
170 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
171 SAWICKA Gabriela 2002-07-02 KS Podlasie Białystok POD
172 SIELAWA Aleksandra 1996-07-17 MKS Juvenia Białystok POD
173 SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 LKS Lubawa WMZ
174 SIEŃKO Magda 1999-01-27 KS Podlasie Białystok POD
175 SKWARKO Aleksandra 2002-10-24 KS Podlasie Białystok POD
176 SŁAWIŃSKA Kamila 2003-11-21 LUKS Eurocentr Suchowola POD
177 SŁOBODA Julia 2002-06-10 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
178 SŁOWICKA Joanna 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
179 SMOLIŃSKA Julia 2001-09-04 MLKL Płock MAZ
180 SNARSKA Kinga 2000-03-13 UKS Czwórka Białystok POD
181 SOBOLEWSKA Klaudia 2000-01-01 niest. Białystok POD
182 SOCHA Natalia 2000-03-01 MKS Agros Chełm LBE
183 SOCZYŃSKA Natalia 2002-09-15 MLKS Ostróda WMZ
184 SOCZYŃSKA Oliwia 2002-09-15 MLKS Ostróda WMZ
185 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
186 STANIEWICZ Gabriela 2003-07-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
187 STĄSIK Anna 2002-08-02 AZS UMCS Lublin LBE
188 STENCEL Angelika 2000-03-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
189 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
190 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
191 SULKOWSKA Wiktoria 2002-01-01 niest. Gdańsk POM
192 SUSKA Sylwia 2001-07-18 UKS Cyprianka KPO
193 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
194 SZCZERBA Dominika 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
195 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
196 ŚNIECIŃSKA Małgorzata 2000-07-18 KS Podlasie Białystok POD
197 ŚWIĘTOCHOWSKA Julia 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
198 TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 AZS UMCS Lublin LBE
199 TAŁAŁAJ Martyna 2001-07-13 UKS Czwórka Białystok POD
200 TARKOWSKA Anna 2002-12-14 MKS Żak Biała Podlaska LBE
201 TEREPKA Aleksandra 2001-01-01 PG Zabiele POD
202 TŁOMACKA Patrycja 1999-04-25 UKS Clan Ostrołęka MAZ
203 TUROWICZ Kamila 1999-04-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
204 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
205 URBACZEWSKA Elżbieta 2001-04-08 UKS Cyprianka KPO
206 WAC Natalia 2002-04-19 MKS Hermes Gryfino ZPO
207 WAŚNIEWSKA Aleksandra 2002-01-23 KS Podlasie Białystok POD
208 WAWRZENIUK Natalia 2002-07-20 KS Podlasie Białystok POD
209 WIECHA Wanesa 2001-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
210 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
211 WIERZBICKA Natalia 2002-08-15 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
212 WILK Karolina 2000-05-16 RLTL ZTE Radom MAZ
213 WISZNIEWSKA Anna 2003-01-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
214 WISZOWATA Daria 2001-05-07 KS Podlasie Białystok POD
215 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
216 WITKOWSKA Weronika 1998-04-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
217 WŁOSTOWSKA Weronika 2002-06-01 UKS Liceum sportowe Łomża POD
218 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
219 WOJSIAT Marta 2000-10-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
220 WOJTKOWSKA Kamila 2004-01-08 UKS Liceum sportowe Łomża POD
221 WOŹNIAK Marta 2001-01-05 LKS Vectra Włocławek KPO
222 WÓJCIK Natalia 2002-03-28 KS Podlasie Białystok POD
223 WRÓBEL Elwira 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
224 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
225 WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 UKS Liceum sportowe Łomża POD
226 WYSOCKA Alicja 2003-03-05 KS Orzeł Warszawa MAZ
227 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
228 ZAJĄC Oliwia 2001-02-22 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
229 ZAMOJSKA Aleksandra 2003-07-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
230 ZARĘBA Eliza 2002-01-07 KS Wisła Puławy LBE
231 ZAWISTOWSKA Magdalena 1999-04-09 KS Podlasie Białystok POD
232 ZNOSKO Paulina 2002-10-24 KS Podlasie Białystok POD
233 ŻUK Natalia 2000-12-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
234 ŻUKOWSKA Dominika 2001-07-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
235 ŻYGIEŁO Karolina 2000-02-26 KS Podlasie Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18714690208435sekund