MODZELEWSKI Łukasz
2000-03-19
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Jonasz 2001-08-26 UKS Achilles Leszno WLP
2 ADAMKIEWICZ Zbigniew 2000-06-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
3 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
4 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
5 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
6 BANACH Kamil 2001-01-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
7 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
8 BARCIKOWSKI Arkadiusz 2000-07-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
9 BARTOSZEWICZ Igor 2005-06-28 LKS Korab Olecko WMZ
10 BERNAŚ Dawid 2000-09-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
11 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
12 BIELAK Miłosz 2001-05-06 MLKS Agros Żary LBU
13 BIERNACKI Michał 2000-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
14 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
15 BORKOWSKI Kamil 2000-01-01 PG Zbójna POD
16 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
17 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
18 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
19 BRYNDA Marcin 1988-12-06 LKS Korab Olecko WMZ
20 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
21 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
22 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
23 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
24 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
25 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
26 CHOROSZUCHA Bartosz 1998-12-31 UKS 19 Bojary Białystok POD
27 CHRZAN Jerzy 2001-02-24 MKS Sambor Tczew POM
28 CICHOCKI Jakub 2001-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
29 CIMOCHOWSKI Kamil 1999-11-18 ZS NIEĆKOWO POD
30 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 MUKL Brodnica KPO
31 CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 OKLA Ostrołęka MAZ
32 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
33 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
34 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
35 DANILCZYK Wojciech 1999-01-01 PG Lipsk POD
36 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
37 DĄBROWSKI Mateusz 2001-06-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
38 DMOCHOWSKI Mateusz 2001-02-24 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
39 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
40 DUDCZAK Michał 2000-10-04 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
41 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
42 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
43 FICA Michał 2001-12-04 UKS Piast Bolków DOL
44 FRELIK Karol 1992-06-09 LKS Osuchów MAZ
45 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
46 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
47 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
48 GIEREJKO Rafał 2002-01-01 II LO Białystok POD
49 GLAPA Szymon 2000-06-09 MKL Jarocin WLP
50 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
51 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
52 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
53 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
54 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
55 GÓRALCZYK Łukasz 2000-01-01 PG Zabiele POD
56 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
57 GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
58 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
59 GRAD Filip 2001-02-13 LKS OSiR Pleszew WLP
60 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
61 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
62 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
63 GRUDA Adam 2001-12-13 KL Ziemia Kłodzka DOL
64 GRYCKA Adam 2001-01-01 niest. Białystok POD
65 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
66 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
67 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
68 HASIURA Jędrzej 1997-03-13 RKS Łódź LDZ
69 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
70 HOŚCIŁOWICZ Kamil 2000-01-01 niest. Białystok POD
71 IWANICKI Maciej 1999-07-13 KS Podlasie Białystok POD
72 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
73 JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 UKS Technik Augustów POD
74 JANKIEWICZ Dawid 2000-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
75 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
76 JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
77 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 AZS-AWF Katowice SLK
78 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
79 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 KS Maków Biega MAZ
80 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
81 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
82 JELSKI Paweł 2002-06-25 KS Podlasie Białystok POD
83 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
84 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
85 JURGIELANIEC Sylwester 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
86 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
87 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
88 KAMONT Przemysław 2001-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
89 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
90 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
91 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
92 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
93 KASPROWICZ Adam 2001-01-08 KL Bałtyk Koszalin ZPO
94 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
95 KEMPA Maciej 2001-10-12 KS Żary Runners Team LBU
96 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
97 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
98 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
99 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
100 KLIMIUK Łukasz 2004-12-06 KS Parkiet Hajnówka POD
101 KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
102 KOBAK Tymoteusz 2001-05-27 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
103 KOBYLIŃSKI Patryk 2002-01-01 ZSM CKP Nr 2 Białystok POD
104 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
105 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
106 KONOPKA Mariusz 2001-01-01 niest. Białystok POD
107 KOS Mirosław 2000-11-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
108 KOSSAKOWSKI Damian 2001-02-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
109 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
110 KOŚCIOŁKO Kamil 2001-03-02 MKS Unia Hrubieszów LBE
111 KOVALCHUK Oleh 2001-08-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
112 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 OKLA Ostrołęka MAZ
113 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
114 KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 LUKS Start Nakło KPO
115 KOWALSKI Bartosz 2000-05-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
116 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
117 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
118 KRAJEWSKI Szymon 2006-06-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
119 KRAWCZYK Paweł 2000-11-22 RLTL ZTE Radom MAZ
120 KRENSKI Mateusz 2000-03-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
121 KRUSZEWSKI Patryk 2004-05-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
122 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
123 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
124 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
125 KUCHARSKI Bartosz 2005-04-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL ZTE Radom MAZ
127 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
128 KUJAWA Rafał 1999-01-01 PG Czyżew POD
129 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
130 KULĄGOWSKI Kacper 2005-09-13 LKS Korab Olecko WMZ
131 KULIKOWSKI Gabriel 2000-01-01 PG 2 Łomża POD
132 KUPIŃSKI Hubert 2002-05-13 KS Podlasie Białystok POD
133 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
134 KURPAS Rafał 2000-03-19 ZLKL Zielona Góra LBU
135 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
136 KURZĄTKOWSKI Jakub 2000-07-13 ZS NIEĆKOWO POD
137 KUSIAK Dominik 2001-08-27 ULKS Lipinki MLP
138 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
139 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
140 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
141 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
142 LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 MKL Szczecinek ZPO
143 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
144 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
145 LEWIŃSKI Konrad 2001-09-17 UKS Wiking Rychnowy POM
146 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
147 ŁEMPIO Adam 2006-10-01 LKS Korab Olecko WMZ
148 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
149 ŁODZIŃSKI Tomasz 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
150 ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
151 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
152 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
153 MALUGA Daniel 2000-06-22 KS Agros Zamość LBE
154 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 KS Hanza Goleniów ZPO
155 MARCINIAK Jakub 2000-10-14 UKS Jedynka Gostyń WLP
156 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
157 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
158 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
159 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
160 MATCZUK Jakub 2000-07-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
161 MATKOWSKI Michał 2001-11-02 UKS Piast Bolków DOL
162 MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 ULKS Muflon Bielawa DOL
163 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
164 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
165 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
166 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
167 MOLA Mateusz 2000-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
168 MORDEL Jan 2001-02-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
169 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
170 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
171 MUCHA Szymon 2000-07-02 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
172 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
173 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
174 NIEWIŃSKI Hubert 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
175 NOCEŃ Dawid 2000-01-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
176 NOWACKI Andrzej 1971-11-26 MKS Juvenia Białystok POD
177 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
178 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
179 OLSZYŃSKI Marek 1996-05-28 MKS Juvenia Białystok POD
180 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
181 ORŁOWSKI Hubert 2000-04-23 UKS Skompensis Skępe KPO
182 OSET Piotr 2001-05-08 RKS Łódź LDZ
183 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
184 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
185 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
186 PANKRATOW Jakub 2001-11-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
187 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS MOS Wrocław DOL
188 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
189 PAWŁOWSKI Damian 2000-06-06 I LO ŁOMŻA POD
190 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
191 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
192 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
193 PIETRZAK Krzysztof 2001-05-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
194 PIETRZKO Tomasz 2000-08-20 RKS Łódź LDZ
195 PLISZKA Jakub 1997-11-08 PKS Gwardia Szczytno WMZ
196 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
197 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
198 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
199 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
200 POZORSKI Szymon 2001-04-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
201 PRAWDZIK Wiktor 2006-02-02 UKS Technik Augustów POD
202 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
203 PRZEDZIŃSKI Kacper 2000-05-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
204 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 MKS Pogoń Siedlce MAZ
205 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
206 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
207 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
208 PUTERKO Maciej 2001-11-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
209 RADZIEJEWSKI Sebastian 2000-11-02 KS Podlasie Białystok POD
210 RAFAŁ Paweł 1998-02-12 KS Podlasie Białystok POD
211 REDYKIERT Mateusz 2000-04-04 KS Łomżanie Łomża POD
212 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
213 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 MKS Juvenia Białystok POD
214 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
215 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
216 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
217 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
218 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
219 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
220 RZEPECKI Mateusz 2000-05-22 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
221 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
222 SAKOWICZ Paweł 1999-06-16 niest. Białystok POD
223 SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
224 SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 AZS UMCS Lublin LBE
225 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
226 SIKORA Kacper 2000-07-17 ULKS Technik Trzcinica PDK
227 SIKORA Paweł 1999-02-02 KS Agros Zamość LBE
228 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
229 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
230 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
231 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
232 SOKOLEWICZ Sławomir 2000-01-01 niest. Białystok POD
233 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
234 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
235 SOSIDKO Bartłomiej 1999-09-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
236 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
237 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
238 STRASZAK Piotr 2000-06-08 LKS Zorza Gdynia POM
239 STRASZECKI Damian 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
240 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
241 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
242 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
243 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
244 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
245 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
246 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 RKS Łódź LDZ
247 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
248 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
249 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 MKL Toruń KPO
250 SZYSZKA Michał 1999-06-04 CMKL Człuchów POM
251 ŚLIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
252 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
253 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
254 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
255 TOBERA Mieszko 2001-06-04 PLKS Gwda Piła WLP
256 TOCZKO Jakub 2001-02-26 KS Łomżanie Łomża POD
257 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
258 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
259 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
260 TROĆ Daniel 2000-02-24 MKL Szczecin ZPO
261 UCHACZ Kacper 2001-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
262 ULANICKI Piotr 2001-05-13 KS Agros Zamość LBE
263 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
264 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
265 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
266 WAWERSKI Ernest 2001-02-16 KS Agros Zamość LBE
267 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
268 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
269 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
270 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
271 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
272 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
273 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 UMLKS START Wieruszów LDZ
274 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
275 WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
276 WIRKOWSKI Sebastian 1999-01-08 niest. Białystok POD
277 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
278 WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
279 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
280 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
281 WITKOWSKI Dariusz 2000-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
282 WNOROWSKI Damian 2000-02-27 KS Podlasie Białystok POD
283 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
284 WOLENDER Jakub 2000-11-21 RAZ Szczecin ZPO
285 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
286 WÓJTOWICZ Adam 2000-02-24 LKS Vectra Włocławek KPO
287 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
288 WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 MLKS Agros Żary LBU
289 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
290 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
291 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
292 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
293 ZABŁOCKI Karol 2000-04-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
294 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
295 ZAJKOWSKI Paweł 2000-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
296 ZALEWSKI Łukasz 1999-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
297 ZAWADZKI Bartosz 2001-08-24 KS Energetyk Poznań WLP
298 ZELA Szymon 2000-10-05 KUKS Remus Kościerzyna POM
299 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
300 ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 ULKS Lipinki MLP
301 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
302 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
303 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
304 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.20973801612854sekund