SIEŃKO Magda
1999-01-27
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKA Aniela 2001-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ANTONIAK Angelika 2000-05-29 KS Podlasie Białystok POD
3 BAJOR Magdalena 1999-01-13 AZS UMCS Lublin LBE
4 BARAN Klaudia 2000-07-05 KS Podlasie Białystok POD
5 BARASZKIEWICZ Wiktoria 2000-07-22 KS Podlasie Białystok POD
6 BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 UKS Czwórka Białystok POD
7 BIELENIA Gabriela 1998-01-01 I LO Białystok POD
8 BILMIN Patrycja 1999-05-25 II LO Białystok POD
9 BOBROWSKA Urszula 2000-03-03 KS Podlasie Białystok POD
10 BOJAR Natalia 2000-11-26 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
11 BORAWSKA Milena 1998-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
12 BORKOWSKA Natalia 2000-08-22 niest. Białystok POD
13 BUJNAROWSKA Kalina 2001-03-05 KS Podlasie Białystok POD
14 BUJNOWSKA Agnieszka 2000-04-25 KS Podlasie Białystok POD
15 BUJNOWSKA Weronika 2001-10-03 UKS Technik Augustów POD
16 BUŃKOWSKA Justyna 1997-08-16 KS Podlasie Białystok POD
17 BURACZYK Aleksandra 1999-10-11 niest. Białystok POD
18 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
19 CHEŁSTOWSKA Wiktoria 2000-07-21 OKLA Ostrołęka MAZ
20 CISICKA Natalia 1998-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
21 CUPPA Natalia 1999-02-01 LKS Jantar Ustka POM
22 CWALINA Justyna 1998-01-09 ZSEiO 6 Łomża POD
23 CZAJKOWSKA Paulina 1998-06-19 KS Podlasie Białystok POD
24 CZERWIŃSKA Anna 2000-04-04 MKS Juvenia Białystok POD
25 DASZKIELEWICZ Magdalena 2000-08-24 KS Podlasie Białystok POD
26 DASZKILEWICZ Magda 2000-01-01 PG 18 Białystok POD
27 DˇBROWSKA Natalia 1999-04-22 I LO Łomża POD
28 DŁUGOŁĘCKA Julia 2000-09-11 AML Słupsk POM
29 DOMURAT Sylwia 2000-12-02 APLO Łomża POD
30 FADEREWSKA Beata 2000-02-13 MKS Durasan Płońsk MAZ
31 FIDZIUKIEWICZ Karolina 1999-05-13 PG 29 Białystok POD
32 FIEDORCZYK Magdalena 1998-05-05 ZS Suchowola POD
33 FILIPCZUK Alicja 1999-03-09 KS Podlasie Białystok POD
34 FLISEK Barbara 1999-11-17 OKS Start Otwock MAZ
35 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
36 GAŁKA Karolina 2000-06-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
37 GˇSIEWSKA Natalia 2000-09-29 MKS Pułtusk MAZ
38 GŁOMBIOWSKA Karolina 1999-02-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
39 GOŁASZEWSKA Aleksandra 1998-01-01 ZSOiP Wysokie Mazowieckie POD
40 GOŁASZEWSKA Anna 1997-01-01 VI LO Białystok POD
41 GO¬DZIEWICZ Agnieszka 1999-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
42 GRABARCZYK Alicja 1999-03-02 ULKS Tychowo ZPO
43 GRABOWSKA Agnieszka 1999-01-01 niest. Białystok POD
44 GRAJEK Patrycja 1996-01-01 ZSR Czartajew POD
45 GRUSZKA Karolina 1999-03-10 MKS Agros Chełm LBE
46 GRYC Wiktoria 2001-01-01 PG19S Białystok POD
47 GRYCZEWSKA Michalina 2000-08-28 PG 2 Łomża POD
48 GRYK Aleksandra 1997-06-16 KS Podlasie Białystok POD
49 GRZEGORCZYK Klaudia 1999-01-01 Gimnazjum Suchowola POD
50 GRZYBOWSKA Wiktoria 2001-12-03 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
51 HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 RLTL ZTE Radom MAZ
52 HALICKA Izabela 1999-04-27 LUKS Eurocentr Suchowola POD
53 HUNIEWICZ Natalia 1998-08-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
54 JABŁOŃSKA Klaudia 2000-06-17 KS Podlasie Białystok POD
55 JACEWICZ Paulina 1999-01-01 VI LO Białystok POD
56 JACKIEWICZ Joanna 1996-03-04 KS Podlasie Białystok POD
57 JAKIMIUK Natalia 2000-01-01 PG 1 Siemiatycze POD
58 JAKIMOWICZ Julia 2000-06-01 LKS Fenix Słupsk POM
59 JAKUBOWSKA Pamela 1998-04-29 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
60 JARZˇBEK Magdalena 2000-01-18 LKS Lubawa WMZ
61 JÓ¬WIAK Karolina 1998-11-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
62 KAKAREKO Agata 2000-06-30 ZSBG Białystok POD
63 KALISTA Justyna 1997-06-18 ZSBG Białystok POD
64 KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
65 KAMIŃSKA Natalia 1999-11-21 KS Podlasie Białystok POD
66 KARDASZ Klaudia 1996-05-02 KS Podlasie Białystok POD
67 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
68 KARPIŃSKA Martyna Alicja 2001-05-11 SL Salos Suwałki POD
69 KAWAŁKO Aleksandra 1998-01-11 KS Podlasie Białystok POD
70 KA¬MIERCZAK Joanna 1998-07-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
71 KLIM Magdalena 1997-11-20 ZSBG Białystok POD
72 KOLENDA Emila 2000-01-17 UKS Sprinter Słodków WLP
73 KOŁODZIEJ Daria 2000-05-23 LUKS Podium Kup OPL
74 KOSIŃSKA Małgorzata 1999-06-16 II LO Łomża POD
75 KOSOWSKA Ewelina 1999-10-27 WLKS Nowe Iganie MAZ
76 KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
77 KOWALSKA Paulina 2000-07-25 MKS Durasan Płońsk MAZ
78 KOZIOŁ Patrycja 1999-07-11 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
79 KOZŁOWSKA Agnieszka 1997-12-21 KS Podlasie Białystok POD
80 KRUTUL Martyna 2001-07-10 LUKS Eurocentr Suchowola POD
81 KRYŃSKA Julia 2001-10-03 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
82 KRZESIAK Klaudia 1999-09-06 AZS UMCS Lublin LBE
83 KUNA Wiktoria 2000-05-22 RLTL ZTE Radom MAZ
84 KURZA Dominika 1998-01-01 I LO Białystok POD
85 KU¬MICKA Gabriela 1996-10-23 KS Podlasie Białystok POD
86 LEMIESZ Marta 1998-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
87 LEMIESZEWSKA Marta 1997-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
88 LENCZEWSKA Klaudia 1998-01-01 APLO Łomża POD
89 LIŻEWSKA Magda 2000-10-01 KS Podlasie Białystok POD
90 ŁAZARCZYK Gabriela 2000-02-18 VI LO Białystok POD
91 ŁOWCZYŃSKA Monika 2000-03-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
92 MACIEJUNAS Anna 1997-01-01 ZSO Sejny POD
93 MAJ Oliwia 2001-01-01 SKS Dwójka Olecko WMZ
94 MAKOWSKA Aleksandra 1999-03-04 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
95 MALU¦KIEWICZ Agnieszka 1989-03-18 O¦ AZS Poznań WLP
96 MARCHEWKA Weronika 2000-06-22 MUKS Szok Bojanowo WLP
97 MARCINIUK Karolina 2000-08-31 ZSR Ostrożany POD
98 MARKOWSKA Joanna 1999-11-11 AZS-AWF Katowice SLK
99 MATOCHA Magdalena 2000-01-11 LUKS Atletic Białystok POD
100 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
101 MICHALCZYK-ZGLIŃSKA Iwona 1974-10-27 UKS Herkules Sulejówek MAZ
102 MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
103 MIECZKOWSKA Wiktoria 2001-06-06 KS Podlasie Białystok POD
104 MILEWSKA Adriana 1999-07-10 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
105 MIREK Ewa 1997-04-21 KS AZS AWF Kraków MLP
106 MISIURA Natalia 2000-09-15 MKS Agros Chełm LBE
107 MOJSA Ewelina 1999-01-01 niest. Białystok POD
108 MROCZKO Izabela 1999-01-01 ZSOiZ Mońki POD
109 MURAWSKA Agnieszka 2000-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
110 MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 AZS UMCS Lublin LBE
111 NARTOWICZ Agata 1999-12-08 KS Podlasie Białystok POD
112 NAWROT Weronika 1999-06-30 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
113 NESTEROWICZ Julita 2000-10-23 ZSR Ostrożany POD
114 NESTEROWICZ Karolina 1996-04-24 LKS Sprinter Siemiatycze POD
115 NIEDBAŁA Anna 1998-07-10 WKS Wawel Kraków MLP
116 NIEWIAROWSKA Barbara 1997-01-01 ZSHE Białystok POD
117 NISKA Agnieszka 1998-01-01 II LO Białystok POD
118 NOWAK Barbara 2000-07-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
119 NOWAK Monika 1995-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
120 OKRASIŃSKA Weronika 1999-01-01 ZSOiZ Mońki POD
121 OSIAK Aleksandra 1999-02-06 AZS UMCS Lublin LBE
122 OSSOWSKA Justyna 2000-04-19 SKLA Sopot POM
123 PIECHOTA Justyna 2000-07-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
124 PIECHOWSKA Joanna 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
125 PIERCHAŁA Renata 1996-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
126 PIESIK Nina 2000-11-19 RKS Rumia POM
127 PIJANOWSKA Sylwia 2000-02-24 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
128 PIOTROWSKA Paulina 1996-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
129 PISANKO Natalia 2000-04-30 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
130 PŁOŃSKA Joanna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
131 PŁUŻYCKA Eliza 2000-12-07 SKLA Sopot POM
132 PODWYSOCKA Patrycja 1999-01-01 ZSHE Białystok POD
133 POLAK Urszula 1997-09-22 KS Podlasie Białystok POD
134 PRUS Katarzyna 1999-03-11 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
135 PRUSINOWSKA Katarzyna 1998-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
136 PRZEBOROWSKA Paulina 1998-06-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
137 RAMEL Magda 1998-11-29 LUKS Hańcza Suwałki POD
138 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
139 RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 MKLA Łęczyca LDZ
140 RYNKOWSKA Monika 1998-06-12 UKS Czwórka Białystok POD
141 SALAMOŃCZYK Katarzyna 1999-11-29 GKS Wilga Garwolin MAZ
142 SAŁADZIAK Lidia 1999-02-27 KS Podlasie Białystok POD
143 SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
144 SEROWIK Weronika 2000-07-07 niest. Białystok POD
145 SĘKAL Aleksandra 2000-07-05 UKS Liceum sportowe Łomża POD
146 SINICKA Paulina 2000-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
147 SKARŻYNSKA Paulina 1999-01-01 ZSOiZ Mońki POD
148 SKARŻYŃSKA Paulina 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
149 SKIBA Natalia 2000-03-27 KS Agros Zamo¶ć LBE
150 SKRAŻYŃSKA Paulina 1999-08-10 niest. Białystok POD
151 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
152 SŁOMKA Justyna 2000-07-16 UKS Sprint Legnica DOL
153 SOKÓŁ Karolina 2000-02-28 UKS 19 Bojary Białystok POD
154 STANKIEWICZ Weronika 1999-10-30 LO Wysokie Mazowieckie POD
155 STARUCH Ewa 1998-05-13 AZS-AWF Warszawa MAZ
156 STARUCH Nina 2001-03-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
157 SUCHWAŁKO Katarzyna 1999-01-01 I LO Białystok POD
158 SUŁEK Nikola 1998-06-26 MMKS Gdańsk POM
159 SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 LKS Górnik Wałbrzych DOL
160 SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 ZLKL Zielona Góra LBU
161 SZCZĘSNA Agnieszka 1999-02-06 KS Podlasie Białystok POD
162 SZEWCZYK Magdalena Barbara 2001-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
163 SZKOP Wioletta 2001-02-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
164 SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 AZS UMCS Lublin LBE
165 SZYMCZYK Sandra 2000-09-20 OKLA Ostrołęka MAZ
166 SZYPULIŃSKA Aleksandra 1999-01-14 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
167 ¦LEDZIK Natalia 1999-02-14 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
168 ¦LEPOWROŃSKA Maja 1998-12-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
169 ¦LIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
170 ¦NIECIŃSKA Małgorzata 2000-07-18 KS Podlasie Białystok POD
171 ¦WISTOWSKA Aleksandra 1999-06-03 KS Agros Zamo¶ć LBE
172 TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 AZS UMCS Lublin LBE
173 TATARCZUK Sylwia 1998-07-01 KS Podlasie Białystok POD
174 TEKIEŃ Sylwia 1997-05-06 PG Trzcianne POD
175 TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
176 TUROWICZ Kamila 1999-04-02 LUKS Hańcza Suwałki POD
177 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
178 URBAN Karolina 1998-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
179 WIDALSKA Marta 1976-03-18 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
180 WIECHA Wanesa 2001-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
181 WIERNICKA Monika 1998-01-01 ZSEiO 6 Łomża POD
182 WINKIEWICZ Karolina 1997-06-02 KS Podlasie Białystok POD
183 WI¦NIEWSKA Gabriela 2001-10-29 LKS Sprinter Siemiatycze POD
184 WI¦NIEWSKA Natalia 2000-05-09 LKS Lubawa WMZ
185 WOJSIAT Marta 2000-10-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
186 WOJTACH Klaudia 2000-10-11 KS Podlasie Białystok POD
187 WO¬NIAK Angelika 2000-05-21 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
188 WRÓBEL Anna 1999-06-06 KS Polonia Pasłęk WMZ
189 WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 LKS Górnik Wałbrzych DOL
190 ZABIELSKA Anna 1999-01-26 Gimnazjum Mońki POD
191 ZABOROWSKA Weronika 2000-01-14 OLA Podlaskie - Łomża POD
192 ZADYKIEWICZ Kinga 1998-01-01 ZSOiP Wysokie Mazowieckie POD
193 ZADYKOWICZ Kinga 1998-05-19 LO Wysokie Mazowieckie POD
194 ZAŁUSKA Katarzyna 1999-07-31 KS Agros Zamo¶ć LBE
195 ZGIERSKA Nikola 1999-03-10 AZS UMCS Lublin LBE
196 ZOSIUK Weronika 2000-07-23 KS Agros Zamo¶ć LBE
197 ZYCH Sylwia 1998-11-27 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
198 ŻADZIŁKO Magdalena 2000-08-10 LUKS Eurocentr Suchowola POD
199 ŻEBROWSKA Aldona 1991-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
200 ŻEGARSKA Aleksandra 2000-12-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
201 ŻOŁEK Anna 2000-02-02 MLKL Płock MAZ
202 ŻUKOWSKA Karolina 2001-06-13 niest. Białystok POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.18719983100891sekund