ŚWIĆ Aleksandra
2001-07-28
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKA Justyna 1999-09-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
3 BARANOWSKA Paulina 1999-09-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
4 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
5 BATKO Agata 2000-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
6 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
7 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
8 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
9 BIEŁAGA Weronika 2001-10-18 KS Podlasie Białystok POD
10 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
11 BORKOWSKA Marta 2001-11-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
12 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
13 BUGAŁA Martyna 2002-09-26 AZS UMCS Lublin LBE
14 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
15 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
16 CHMIELEWSKA Paulina 2001-01-01 ZS Suchowola POD
17 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KKB MOSiR Krosno PDK
18 CIOCHANOWSKA Aleksandra 2002-03-02 KS Podlasie Białystok POD
19 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
20 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
21 CZAJKA Kamila 2000-03-13 ULKS Technik Trzcinica PDK
22 CZERECH Anna 2000-04-07 KS Podlasie Białystok POD
23 DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 UKS Czempion Bełchatów LDZ
24 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
25 DUDEK Zofia 2001-12-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
26 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 ZLKL Zielona Góra LBU
27 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 AZS-AWF Katowice SLK
28 FALKOWSKA Martyna 1997-06-10 niest. Białystok POD
29 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL ZTE Radom MAZ
30 FIUTEK Karolina 2001-04-06 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
31 FRANKOWSKA Julita 2002-12-03 UKS 19 Bojary Białystok POD
32 FRĄCKOWIAK Oliwia 2001-02-06 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
33 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
34 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
35 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
36 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
37 GĄSIOROWSKA Julia 2001-05-09 UKS Varsovia Warszawa MAZ
38 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
39 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
40 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
41 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
42 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
43 GRZESIK Agata 2000-02-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
44 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
45 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 LKS Znicz Biłgoraj LBE
46 HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 niestowarzyszona POL
47 HARTUNG Wiktoria 2000-05-07 MKL Szczecin ZPO
48 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
49 JAKUBIEC Angelika 1998-09-27 MKS Juvenia Białystok POD
50 JANUS Julia 2001-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
51 JASIŃSKA Maja 2001-02-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
52 JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 MLUKS Tarnów MLP
53 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
54 JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 RKS Łódź LDZ
55 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
56 KALISZ Ewa 1998-03-06 MKS Juvenia Białystok POD
57 KAMIENOWSKA Kamila 2001-07-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
58 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
59 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Parkiet Hajnówka POD
60 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
61 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
62 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
63 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
64 KOCOT Katarzyna 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
65 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
66 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 UKS Czempion Bełchatów LDZ
67 KONOPKA Izabela 2001-05-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
68 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
69 KOPCZYŃSKA Natalia 2001-05-23 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
70 KOPEĆ Julia 2001-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
71 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
72 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
73 KOSSAKOWSKA Julia 2001-03-22 MKS Gniezno WLP
74 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
75 KOWALCZUK Magdalena 1997-10-19 MKS Juvenia Białystok POD
76 KOWALIK Natalia 2001-10-06 MKL Szczecinek ZPO
77 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
78 KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
79 KRÓL Aleksandra 2002-02-20 GUKS Asy Dywity WMZ
80 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
81 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
82 KULHAWIK Katarzyna 2001-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
83 KULIK Marta 2001-04-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
84 KURAS Julia 2001-03-06 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
85 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
86 LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
87 LEWANDOWSKA Aleksandra 2001-08-25 MKL Toruń KPO
88 LEWNA Weronika 2001-08-08 LKS Fenix Słupsk POM
89 LISEK Martyna 2001-03-04 KS Energetyk Poznań WLP
90 LISIAK Maria 2000-02-17 SKS Unia Swarzędz WLP
91 LOT Natalia 2001-04-04 UKS Filipides Teresin MAZ
92 LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
93 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 AZS-AWF Katowice SLK
94 ŁAPIŃSKA Paulina 2000-08-31 niest. Białystok POD
95 ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 RKS Rumia POM
96 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
97 ŁUŻYŃSKA Patrycja 2000-02-22 MKL Szczecin ZPO
98 MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 MKS Agros Chełm LBE
99 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
100 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
101 MANIECKA Julita 2002-08-15 KS Hanza Goleniów ZPO
102 MAŃCZUK Marlena 1999-08-17 niest. Białystok POD
103 MAŃKIEWICZ Julia 2001-08-02 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
104 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
105 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
106 MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
107 MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
108 METLICKA Wiktoria 2001-12-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
109 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
110 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
111 MIKOŁAJUK Agnieszka 1998-10-09 UKS Czwórka Białystok POD
112 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 LKS Korab Olecko WMZ
113 NIEKURZAK Karolina 2000-01-19 ULKS Gryf Rytwiany SWK
114 NIESIOŁOWSKA Julia 2001-11-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
115 NOWACKA Katarzyna 2000-09-16 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
116 OBST Zuzanna 2000-09-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
117 OCH Maja 2001-05-15 MKS Pogoń Siedlce MAZ
118 OCH Martyna 2001-05-15 MKS Pogoń Siedlce MAZ
119 OKRZESIK Aneta 2004-07-13 RLTL ZTE Radom MAZ
120 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 MKS Żak Biała Podlaska LBE
121 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
122 OSIPAK Izabela 2002-02-20 LKS Sprinter Siemiatycze POD
123 OSTASZEWSKA Eliza 1994-05-17 KS Podlasie Białystok POD
124 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
125 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WMZ
126 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
127 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
128 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
129 PELA Magdalena 2001-01-12 MLKS Baszta Bytów POM
130 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
131 PIĄTAK Magdalena 2000-07-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
132 PIEKARZ Agata 2001-06-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
133 PIEŃKOSZ Marta 2001-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
134 PIERZGA Aleksandra 2000-06-05 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
135 PIETRASZKO Julia 2001-09-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
136 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 LKS Korab Olecko WMZ
137 PILIPCZUK Klaudia 2000-06-03 MKS Żak Biała Podlaska LBE
138 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
139 PLOCH Weronika 2001-08-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
140 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
141 POGODA Paulina 2001-01-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
142 POLASZEK Katarzyna 2000-09-27 ULKS Lipinki MLP
143 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
144 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
145 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
146 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
147 PRZYBYLSKA Dominika 2001-05-31 UKS BUK przy Gimnazjum nr 2 w Stobnie KPO
148 PRZYBYSZ Natalia 2001-09-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
149 PUCEK Maria 2000-07-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
150 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
151 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
152 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
153 RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
154 RADTKE Aleksandra 2000-06-21 LUKS Start Nakło KPO
155 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
156 RAJTAR Aleksandra 2000-08-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
157 ROSOŁOWSKA Iga 2000-04-06 KS Podlasie Białystok POD
158 RYBAK Aleksandra 2000-03-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
159 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
160 SADOWSKA Natalia 1997-05-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
161 SAPKO Julia 2001-07-13 KS Agros Zamość LBE
162 SAPKO Marta 2003-08-15 KS Agros Zamość LBE
163 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
164 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
165 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
166 SIKORA Joanna 2000-11-04 LKS Pogórze Skoczów SLK
167 SIKOROWSKA Julia 2003-04-27 LUKS Hańcza Suwałki POD
168 SKAŁECKA Kamila 2001-06-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
169 SKORUPA Łucja 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
170 SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 UKS Technik Augustów POD
171 SKÓRA Sylwia 2001-08-28 KS Agros Zamość LBE
172 SKRZYŃSKA Karina 2002-09-23 KS Wisła Puławy LBE
173 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
174 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
175 SOBOLEWSKA Klaudia 2000-01-01 niest. Białystok POD
176 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
177 SOT Aleksandra 2004-04-05 UKS Olimp Kozienice MAZ
178 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
179 STANKIEWICZ Katarzyna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
180 STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 UKS Jedynka Gostyń WLP
181 STĘPIEŃ Magdalena 2000-11-29 TL ROW Rybnik SLK
182 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
183 STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
184 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
185 STYŚ Aleksandra 2001-06-20 MKL Jarocin WLP
186 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
187 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
188 SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 SSR Olimp Strawczyn SWK
189 ŚLIWONIK Aleksandra 2001-05-21 niest. Białystok POD
190 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
191 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
192 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
193 ŚWIERZBIŃSKA Patrycja 2000-07-06 KS Podlasie Białystok POD
194 TARACHA Weronika 2002-03-28 AZS UMCS Lublin LBE
195 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
196 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
197 TOŚ Katarzyna 2003-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
198 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
199 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
200 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
201 TUROWSKA Julia 2002-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
202 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
203 WASILEWSKA Agnieszka 2001-06-06 ZS Suchowola POD
204 WASILUK Agata 2000-12-07 MKS Agros Chełm LBE
205 WEISS Wiktoria 2001-12-16 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
206 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
207 WERNER Anna 2001-10-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
208 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
209 WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
210 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
211 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
212 WOJCIECHOWSKA Julia 1999-07-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
213 WOJTYCKA Agata 2001-01-04 PTT Delta Płock MAZ
214 WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
215 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
216 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
217 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
218 ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 SSMKS Parasol Wrocław DOL
219 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
220 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
221 ZYZAŁO Wiktoria 2000-10-13 UKS Technik Augustów POD
222 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14570593833923sekund