ŚWIĆ Aleksandra
2001-07-28
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKA Justyna 1999-09-02 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
2 BARANOWSKA Paulina 1999-09-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
3 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
4 BATKO Agata 2000-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
5 BERBACHOWSKA Agata 2001-01-18 KS Podlasie Białystok POD
6 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
7 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
8 BIEŁAGA Weronika 2001-10-18 KS Podlasie Białystok POD
9 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
10 BORKOWSKA Marta 2001-11-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
11 BUGAŁA Martyna 2002-09-26 AZS UMCS Lublin LBE
12 BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 MLKS Ostróda WMZ
13 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
14 CHMIELEWSKA Paulina 2001-01-01 ZS Suchowola POD
15 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KKB MOSiR Krosno PDK
16 CIOCHANOWSKA Aleksandra 2002-03-02 KS Podlasie Białystok POD
17 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
18 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
19 CZAJKA Kamila 2000-03-13 ULKS Technik Trzcinica PDK
20 CZERECH Anna 2000-04-07 KS Podlasie Białystok POD
21 DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 UKS Czempion Bełchatów LDZ
22 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
23 DUDEK Zofia 2001-12-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
24 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 AZS-AWF Katowice SLK
25 FIUTEK Karolina 2001-04-06 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
26 FRANKOWSKA Julita 2002-12-03 UKS 19 Bojary Białystok POD
27 FRĄCKOWIAK Oliwia 2001-02-06 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
28 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
29 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
30 GAŁA Katarzyna 2000-07-17 TS AKS Chorzów SLK
31 GARASZ Magdalena 2000-05-20 SL Olimpia Poznań WLP
32 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
33 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
34 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 GREBER Karolina 2000-06-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
36 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
37 GRZESIK Agata 2000-02-14 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
38 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
39 HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 niestowarzyszona POL
40 HARTUNG Wiktoria 2000-05-07 MKL Szczecin ZPO
41 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
42 JAKUBIEC Angelika 1998-09-27 MKS Juvenia Białystok POD
43 JANUS Julia 2001-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
44 JASIŃSKA Maja 2001-02-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
45 JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 MLUKS Tarnów MLP
46 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
47 JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 RKS Łódź LDZ
48 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
49 KALISZ Ewa 1998-03-06 MKS Juvenia Białystok POD
50 KAMIENOWSKA Kamila 2001-07-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
51 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
52 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Parkiet Hajnówka POD
53 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
54 KIRSZ Ewelina 2000-02-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
55 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
56 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
57 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
58 KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 UKS Czempion Bełchatów LDZ
59 KONOPKA Izabela 2001-05-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
60 KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 KS Podlasie Białystok POD
61 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
62 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
63 KOSSAKOWSKA Julia 2001-03-22 MKS Gniezno WLP
64 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
65 KOWALIK Natalia 2001-10-06 MKL Szczecinek ZPO
66 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
67 KRASOWSKA Kamila 2001-07-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
68 KRÓL Aleksandra 2002-02-20 GUKS Asy Dywity WMZ
69 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
70 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
71 KULHAWIK Katarzyna 2001-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
72 KULIK Marta 2001-04-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
73 KURAS Julia 2001-03-06 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
74 KUSZ Magdalena 2000-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
75 LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
76 LEWANDOWSKA Aleksandra 2001-08-25 MKL Toruń KPO
77 LISEK Martyna 2001-03-04 KS Energetyk Poznań WLP
78 LISIAK Maria 2000-02-17 SKS Unia Swarzędz WLP
79 LOT Natalia 2001-04-04 UKS Filipides Teresin MAZ
80 LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
81 ŁODZIŃSKA Małgorzata 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
82 ŁUŻYŃSKA Patrycja 2000-02-22 MKL Szczecin ZPO
83 MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 MKS Agros Chełm LBE
84 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
85 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
86 MANIECKA Julita 2002-08-15 KS Hanza Goleniów ZPO
87 MAŃCZUK Marlena 1999-08-17 niest. Białystok POD
88 MAŃKIEWICZ Julia 2001-08-02 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
89 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
90 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
92 MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
93 METLICKA Wiktoria 2001-12-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
94 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
95 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
96 MIKOŁAJUK Agnieszka 1998-10-09 UKS Czwórka Białystok POD
97 MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 LKS Korab Olecko WMZ
98 NIEKURZAK Karolina 2000-01-19 ULKS Gryf Rytwiany SWK
99 NIESIOŁOWSKA Julia 2001-11-16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
100 NOWACKA Katarzyna 2000-09-16 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
101 OBST Zuzanna 2000-09-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
102 OCH Maja 2001-05-15 MKS Pogoń Siedlce MAZ
103 OCH Martyna 2001-05-15 MKS Pogoń Siedlce MAZ
104 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
105 OSIPAK Izabela 2002-02-20 LKS Sprinter Siemiatycze POD
106 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
107 PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22 MLKS Ostróda WMZ
108 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
109 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
110 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
111 PELA Magdalena 2001-01-12 MLKS Baszta Bytów POM
112 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
113 PIĄTAK Magdalena 2000-07-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
114 PIEKARZ Agata 2001-06-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
115 PIEŃKOSZ Marta 2001-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
116 PIERZGA Aleksandra 2000-06-05 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
117 PIETRASZKO Julia 2001-09-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
118 PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 LKS Korab Olecko WMZ
119 PILIPCZUK Klaudia 2000-06-03 MKS Żak Biała Podlaska LBE
120 PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 AZS UMCS Lublin LBE
121 PLOCH Weronika 2001-08-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
122 POGODA Paulina 2001-01-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
123 POLASZEK Katarzyna 2000-09-27 ULKS Lipinki MLP
124 POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
125 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
126 POTOMSKA Daria 2000-05-31 KS Hanza Goleniów ZPO
127 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
128 PRZYBYLSKA Dominika 2001-05-31 UKS BUK przy Gimnazjum nr 2 w Stobnie KPO
129 PRZYBYSZ Natalia 2001-04-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
130 PUCEK Maria 2000-07-20 UKS Dąb Suchy Las WLP
131 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
132 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
133 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
134 RADTKE Aleksandra 2000-06-21 LUKS Start Nakło KPO
135 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
136 RAJTAR Aleksandra 2000-08-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
137 ROSOŁOWSKA Iga 2000-04-06 KS Podlasie Białystok POD
138 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
139 SADOWSKA Natalia 1997-05-25 LUKS Hańcza Suwałki POD
140 SAPKO Julia 2001-07-13 KS Agros Zamość LBE
141 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
142 SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
143 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
144 SIKORA Joanna 2000-11-04 LKS Pogórze Skoczów SLK
145 SIKOROWSKA Julia 2003-04-27 LUKS Hańcza Suwałki POD
146 SKAŁECKA Kamila 2001-06-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
147 SKORUPA Łucja 2000-11-17 MKS Unia Hrubieszów LBE
148 SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 UKS Technik Augustów POD
149 SKÓRA Sylwia 2001-08-28 KS Agros Zamość LBE
150 SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 KS Podlasie Białystok POD
151 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
152 SOBOLEWSKA Klaudia 2000-01-01 niest. Białystok POD
153 SOKOŁOWSKA Angelika 2001-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
154 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
155 STANKIEWICZ Katarzyna 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
156 STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 UKS Jedynka Gostyń WLP
157 STĘPIEŃ Magdalena 2000-11-29 TL ROW Rybnik SLK
158 STROJECKA Monika 2001-02-01 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
159 STYŚ Aleksandra 2001-06-20 MKL Jarocin WLP
160 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
161 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
162 SZYMKIEWICZ Julia 2001-08-02 SSR Olimp Strawczyn SWK
163 ŚLIWONIK Aleksandra 2001-05-21 niest. Białystok POD
164 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
165 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
166 ŚWIERZBIŃSKA Patrycja 2000-07-06 KS Podlasie Białystok POD
167 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
168 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
169 TOŚ Katarzyna 2003-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
170 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
171 TRYBUŁA Agata 1998-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
172 TUR Hanna 2000-11-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
173 TUROWSKA Julia 2002-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
174 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
175 WASILEWSKA Agnieszka 2001-06-06 ZS Suchowola POD
176 WASILUK Agata 2000-12-27 MKS Agros Chełm LBE
177 WEISS Wiktoria 2001-12-16 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
178 WERNER Anna 2001-10-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
179 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
180 WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
181 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
182 WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 UKS Technik Augustów POD
183 WOJCIECHOWSKA Julia 1999-07-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
184 WOJTYCKA Agata 2001-01-04 PTT Delta Płock MAZ
185 WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
186 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
187 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
188 ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 SSMKS Parasol Wrocław DOL
189 ZYCH Magdalena 1998-10-01 AZS UMCS Lublin LBE
190 ZYZAŁO Wiktoria 2000-10-13 UKS Technik Augustów POD
191 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16460418701172sekund