WNOROWSKI Damian
2000-02-27
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
2 AUGUSTYNIAK Szymon 1999-05-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
3 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
4 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
5 BARTOSIŃSKI Miłosz 2000-11-15 RAZ Szczecin ZPO
6 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
7 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
8 BEDNAREK Jakub 1999-06-21 RLTL ZTE Radom MAZ
9 BIELAK Miłosz 2001-05-06 MLKS Agros Żary LBU
10 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
11 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
12 BOROWIK Przemysław 2000-06-23 LUKS Orkan Września WLP
13 BORUCH Paweł 2000-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
14 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
15 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
16 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
17 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
18 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
19 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 MUKL Brodnica KPO
20 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
21 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
22 DANILCZYK Wojciech 1999-01-01 PG Lipsk POD
23 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
24 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
25 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
26 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
27 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
28 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
29 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
30 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
31 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
32 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
33 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
34 GROBELNY Adam 2000-05-04 OŚ AZS Poznań WLP
35 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
36 GROSICKI Wit 1999-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
37 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
38 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
39 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
40 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
41 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
42 ILSKI Piotr 1995-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
43 IWANICKI Maciej 1999-07-13 KS Podlasie Białystok POD
44 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
45 JANKIEWICZ Dawid 2000-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
46 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
47 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
48 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
49 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
50 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
51 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
52 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
53 JURGIELANIEC Sylwester 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
54 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
55 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
56 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
57 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
58 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
59 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
60 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
61 KONIOR Jan 2000-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
62 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
63 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
64 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
65 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
66 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
67 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
68 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
69 KUJAWA Rafał 1999-01-01 PG Czyżew POD
70 KUROWSKI Marcin 2002-04-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
71 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
72 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
73 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
74 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
75 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 ŁODZIŃSKI Tomasz 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
77 ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
78 MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 SL Olimpia Poznań WLP
79 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
80 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
81 MALINOWSKI Maciej 2000-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
82 MALUGA Daniel 2000-06-22 KS Agros Zamość LBE
83 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
84 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
85 MATCZUK Jakub 2000-07-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
86 MICHALSKI Dominik 1999-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
87 MICHALSKI Jan 2001-04-23 niestowarzyszony POL
88 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
89 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
90 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
91 MODZELEWSKI Przemysław 2001-01-01 PG Wizna POD
92 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
93 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
94 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
95 MUCHA Szymon 2000-07-02 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
96 MURAWSKI Jakub 1999-02-02 MKL Szczecin ZPO
97 NAZARUK Dariusz 2000-05-13 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
98 NOSEK Szymon 2000-01-05 LUKS Boguszyce LDZ
99 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
100 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
101 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
102 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
103 OSET Piotr 2001-05-08 RKS Łódź LDZ
104 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
105 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
106 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
107 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
108 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
109 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
110 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
111 POLOWCZYK Kamil 2000-01-01 niest. Białystok POD
112 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
113 PRZEDZIŃSKI Kacper 2000-05-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
114 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
115 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
116 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
117 RAFAŁKO Mateusz 2000-01-28 KS Podlasie Białystok POD
118 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
119 ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
120 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
121 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
122 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
123 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
124 RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 LLKS Osowa Sień LBU
125 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
126 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
127 SIKORA Paweł 1999-02-02 KS Agros Zamość LBE
128 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
129 SOSIDKO Bartłomiej 1999-09-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
130 STACHURA Dawid 2000-07-17 SSMKS Parasol Wrocław DOL
131 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
132 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
133 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
134 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
135 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
136 ŚLEPOKURA Mateusz 1999-02-19 GLKS Świdnica DOL
137 TOCZKO Jakub 2001-02-26 KS Łomżanie Łomża POD
138 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
139 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
140 TYLKOWSKI Adam 2000-05-08 LIUKS Kruszwica KPO
141 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
142 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
143 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
144 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
145 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
146 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
147 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
148 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
149 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
150 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
151 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
152 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
153 WOLENDER Jakub 2000-11-21 RAZ Szczecin ZPO
154 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
155 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
156 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
157 WÓJTOWICZ Adam 2000-02-24 LKS Vectra Włocławek KPO
158 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
159 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
160 ZABŁOCKI Karol 2000-04-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
161 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
162 ZAJKOWSKI Paweł 2000-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
163 ZALEWSKI Łukasz 1999-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
164 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
165 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
166 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
167 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
168 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
169 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
170 ŻYRADZKI Patryk 1999-12-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
171 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16601920127869sekund