WNOROWSKI Damian
2000-02-27
KS Podlasie Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
2 ADAMCZYK Jonasz 2001-08-26 UKS Achilles Leszno WLP
3 ADAMKIEWICZ Zbigniew 2000-06-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
4 ADAMSKI Daniel 1999-07-23 RAZ Szczecin ZPO
5 ANDRZEJEWSKI Filip 1999-08-11 MUKS SZS Cieszyn SLK
6 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
7 AUGUSTYNIAK Szymon 1999-05-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
8 BABIK Filip 1996-11-02 KS ENTRE.PL Team Warszawa MAZ
9 BABIK Patryk 1999-06-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
10 BANACH Kamil 2001-01-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
11 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
12 BARCIKOWSKI Arkadiusz 2000-07-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
13 BARTOSIŃSKI Miłosz 2000-11-15 RAZ Szczecin ZPO
14 BASIŃSKI Eryk 2000-05-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
15 BĄK Maciej 1999-11-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
16 BEDNAREK Damian 2000-01-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
17 BEDNAREK Jakub 1999-06-21 RLTL ZTE Radom MAZ
18 BERNAŚ Dawid 2000-09-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
19 BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 MKS Durasan Płońsk MAZ
20 BIELAK Miłosz 2001-05-06 MLKS Agros Żary LBU
21 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
22 BIERNACKI Michał 2000-04-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
23 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 BŁASZCZYK Adam 1999-08-12 UKS Olimpia Zabrze SLK
25 BOGUCKI Norbert 1999-10-30 ZLKL Zielona Góra LBU
26 BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
27 BOROWIK Przemysław 2000-06-23 LUKS Orkan Września WLP
28 BORUCH Paweł 2000-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
29 BRESZKA Dawid 2000-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
30 BRODZIK Kamil 2000-08-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
31 BRONAKOWSKI Szymon 2001-01-23 KS Łomżanie Łomża POD
32 BRYNDA Marcin 1988-12-06 LKS Korab Olecko WMZ
33 BUDNIK Jacek 1998-09-04 KS Podlasie Białystok POD
34 BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
35 BUGNACKI Kamil 1997-12-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
36 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
37 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
38 CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 RKS Łódź LDZ
39 CHMIEL Filip 1999-06-16 KS Agros Zamość LBE
40 CHODURA Marcel 1999-01-14 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
41 CHOJECKI Radosław 2000-02-18 MLUKS Tarnów MLP
42 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
43 CHRZAN Jerzy 2001-02-24 MKS Sambor Tczew POM
44 CICHOCKI Jakub 2001-10-28 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
45 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 MUKL Brodnica KPO
46 CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 OKLA Ostrołęka MAZ
47 CZEKAJ Karol 2000-05-12 UKS Sprint Legnica DOL
48 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
49 CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 WKS Śląsk Wrocław DOL
50 CZUJKO Tymoteusz 2000-01-08 LKS Zorza Gdynia POM
51 CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 RKS Łódź LDZ
52 DANILCZYK Wojciech 1999-01-01 PG Lipsk POD
53 DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
54 DĄBROWSKI Michał 1999-10-06 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
55 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
56 DROBNIK Piotr 1993-06-27 LLKS Osowa Sień LBU
57 DRYKA Filip 1999-06-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
58 DUCHNOWSKI Łukasz 1984-09-26 LKS Korab Olecko WMZ
59 DUDZIAK Piotr 2000-04-20 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
60 DULIK Paweł 2000-03-22 LKS Stal Mielec PDK
61 DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 MKS Agros Chełm LBE
62 DZIUBA Filip 2001-09-23 PLKS Gwda Piła WLP
63 DZIUBA Jakub 2002-12-09 KS Podlasie Białystok POD
64 FICA Michał 2001-12-04 UKS Piast Bolków DOL
65 GADOMSKI Daniel 1998-10-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
66 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
67 GARDOCKI Patryk 2000-05-18 ZS NIEĆKOWO POD
68 GĄSIOREK-PAWLAK Marcin 2000-01-30 MKS MOS Wrocław DOL
69 GERC Marek 2000-07-14 KS Podlasie Białystok POD
70 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
71 GIEREJKO Rafał 2002-01-01 II LO Białystok POD
72 GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 UKS Wiking Rychnowy POM
73 GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
74 GOS Kacper 2001-01-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
75 GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
76 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
77 GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
78 GRAD Filip 2001-02-13 LKS OSiR Pleszew WLP
79 GRAJEWSKI Tomasz 1999-09-16 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
80 GROBELNY Adam 2000-05-04 OŚ AZS Poznań WLP
81 GROBERSKI Michał 2000-06-10 MKL Szczecin ZPO
82 GROSICKI Wit 1999-08-03 MKS MOS Wrocław DOL
83 GROTH Patryk 2000-01-23 GKS Żukowo POM
84 GRYGUĆ Michał 2002-01-24 MKS Juvenia Białystok POD
85 GRZELKA Jakub 2000-11-05 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
86 GUDEL Michał 1998-11-10 KS Podlasie Białystok POD
87 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
88 GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 KKB MOSiR Krosno PDK
89 HARĘŻA Maciej 2001-11-15 MKS-MOS Katowice SLK
90 HASIURA Antoni 2001-04-27 RKS Łódź LDZ
91 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
92 HOHMANN Sebastian 2000-01-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
93 ILSKI Piotr 1995-12-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
94 IWANICKI Maciej 1999-07-13 KS Podlasie Białystok POD
95 JACIUK Sylwester 1993-05-20 MKS Pogoń Siedlce MAZ
96 JAKUBIK Marcin 1999-04-18 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
97 JANKIEWICZ Dawid 2000-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
98 JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 KS Podlasie Białystok POD
99 JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
100 JARCZOK Bartosz 1999-02-26 AZS-AWF Katowice SLK
101 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
102 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 KS Maków Biega MAZ
103 JASKÓLSKI Mateusz 1999-04-21 KS Łomżanie Łomża POD
104 JASZCZUK Mariusz 2000-10-13 LO CSM Białystok POD
105 JAŚKIEWICZ Krystian 2001-01-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
106 JATCZAK Łukasz 2000-03-11 LKS Pszczyna SLK
107 JAWOROWSKI Michał 2002-08-12 KS Podlasie Białystok POD
108 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
109 JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 LKS Fenix Słupsk POM
110 JELSKI Paweł 2002-06-25 KS Podlasie Białystok POD
111 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
112 JUREK Krystian 2002-12-14 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
113 JURGA Jakub 2000-03-29 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
114 JURGIELANIEC Sylwester 1999-01-01 PG 18 Białystok POD
115 KACPRZAK Michał 1999-04-25 MKL Szczecin ZPO
116 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
117 KAMONT Przemysław 2001-01-01 ZSOiZ Ciechanowiec POD
118 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
119 KAPUŚCIŃSKI Jakub 1995-07-15 KS Podlasie Białystok POD
120 KARBOWSKI Arkadiusz 2000-06-13 UKS Technik Augustów POD
121 KARBOWSKI Michał 1998-06-02 UKS MOSiR Działdowo WMZ
122 KARPIUK Łukasz 1998-01-15 KS Puszcza Hajnówka POD
123 KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
124 KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 KB Krościenko Wyżne PDK
125 KLATKA Łukasz 1999-03-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
126 KLEIN Oskar 2000-05-31 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
127 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 UKS 19 Bojary Białystok POD
128 KLIMEK Bartosz 2000-05-30 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
129 KLIMEK Wojciech 2000-04-25 MKS-MOS Katowice SLK
130 KOBAK Tymoteusz 2001-05-27 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
131 KOBYLIŃSKI Patryk 2002-01-01 ZSM CKP Nr 2 Białystok POD
132 KOCAK Patryk 1999-07-01 WLKS Nowe Iganie MAZ
133 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 UKS Sprint Legnica DOL
134 KOŁECKI Adrian 2000-05-25 MKS Polonia Warszawa MAZ
135 KONDRAK Piotr 2003-05-03 KS Podlasie Białystok POD
136 KONIOR Jan 2000-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
137 KONOPKA Marcin 2001-10-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
138 KORYCKI Patryk 1999-05-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
139 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
140 KOŚCIOŁKO Kamil 2001-03-02 MKS Unia Hrubieszów LBE
141 KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 LKS Ostromecko KPO
142 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
143 KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 LUKS Start Nakło KPO
144 KOWALSKI Marcin 2001-02-02 GKS Żukowo POM
145 KOZAK Paweł 2001-10-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
146 KOZIOŁ Kacper 2000-11-27 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
147 KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 MLUKS Tarnów MLP
148 KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
149 KRENSKI Mateusz 2000-03-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
150 KRETOWICZ Karol 1999-05-12 ZS Suchowola POD
151 KROCHMAL Paweł 1993-03-31 KS Czempion Warszawa MAZ
152 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
153 KUBICA Marcin 1999-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
154 KUBICKI Adam 1997-09-28 MKS Polonia Warszawa MAZ
155 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
156 KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 RLTL ZTE Radom MAZ
157 KUCHMAN Mateusz 2001-08-14 MKS-MOSM Bytom SLK
158 KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
159 KUDYK Samuel 2001-02-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
160 KUJAWA Rafał 1999-01-01 PG Czyżew POD
161 KUPIŃSKI Hubert 2002-05-13 KS Podlasie Białystok POD
162 KUROWSKI Marcin 2002-04-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
163 KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 GKS Cartusia Kartuzy POM
164 KURPAS Rafał 2000-03-19 ZLKL Zielona Góra LBU
165 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
166 KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 KS Komunalni Sanok PDK
167 KUSIAK Dominik 2001-08-27 ULKS Lipinki MLP
168 KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 OŚ AZS Poznań WLP
169 KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 LUKS Orkan Września WLP
170 KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 MKL 12 Jelenia Góra DOL
171 KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 OKS Start Otwock MAZ
172 LABAR Aliaksiei 1999-04-01 niest. Białystok POD
173 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
174 LEBIODA Stanisław 1999-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
175 LEWANDOWSKI Bogdan 2001-02-06 MKL Szczecinek ZPO
176 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
177 LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 MKS Sambor Tczew POM
178 LEWIŃSKI Konrad 2001-09-17 UKS Wiking Rychnowy POM
179 LINSTEDT Michał 2000-01-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
180 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
181 ŁODZIŃSKI Tomasz 1996-07-05 MKS Juvenia Białystok POD
182 ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
183 MACIASZCZYK Bartosz 1999-04-11 SL Olimpia Poznań WLP
184 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
185 MAKOS Bartosz 2001-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
186 MAKOWSKI Oskar 2001-02-17 MKS Sambor Tczew POM
187 MAKSIMOWSKI Dawid 2002-05-10 UKS Technik Augustów POD
188 MALEC Łukasz 1998-04-22 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
189 MALINOWSKI Maciej 2000-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
190 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 MKS MOS Wrocław DOL
191 MALUGA Daniel 2000-06-22 KS Agros Zamość LBE
192 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 KS Hanza Goleniów ZPO
193 MARCINIAK Jakub 2000-10-14 UKS Jedynka Gostyń WLP
194 MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 MKST Astra Nowa Sól LBU
195 MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 KS Podlasie Białystok POD
196 MARUT Tomasz 1999-05-28 MLKS Rakowice DOL
197 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
198 MATCZUK Jakub 2000-07-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
199 MATKOWSKI Michał 2001-11-02 UKS Piast Bolków DOL
200 MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 ULKS Muflon Bielawa DOL
201 MICHALSKI Dominik 1999-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
202 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
203 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
204 MISIASZEK Kacper 2000-01-27 MKS Unia Hrubieszów LBE
205 MISIEWICZ Michał 1995-12-31 AZS-AWF Warszawa MAZ
206 MISIEWICZ Mikołaj 2000-01-26 MKS Sambor Tczew POM
207 MLECZKO Krystian 1999-01-14 MLUKS Tarnów MLP
208 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
209 MNICH Patryk 2001-07-06 KS Podlasie Białystok POD
210 MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 KS Podlasie Białystok POD
211 MODZELEWSKI Przemysław 2001-01-01 PG Wizna POD
212 MOKWA Karol 1999-06-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
213 MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 KS Podlasie Białystok POD
214 MROŻEK Jakub 2001-02-07 CKS Budowlani Częstochowa SLK
215 MRÓZ Przemysław 1999-10-15 KS Agros Zamość LBE
216 MUCHA Szymon 2000-07-02 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
217 MURAWSKI Jakub 1999-02-02 MKL Szczecin ZPO
218 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
219 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
220 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
221 NALEPA Jakub 2002-09-24 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
222 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
223 NAZARUK Dariusz 2000-05-13 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
224 NOCEŃ Dawid 2000-01-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
225 NOSEK Szymon 2000-01-05 LUKS Boguszyce LDZ
226 NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
227 OBOLEWICZ Daniel 1999-10-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
228 OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
229 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
230 OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 MUKL Brodnica KPO
231 ONISZCZUK Karol 2000-01-09 MKS Żak Biała Podlaska LBE
232 OSET Piotr 2001-05-08 RKS Łódź LDZ
233 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
234 OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 AZS-AWF Katowice SLK
235 PALIGA Krzysztof 2000-02-14 MKS Piast Głogów DOL
236 PALUCH Sylwester 2001-07-31 GUKS Asy Dywity WMZ
237 PAŁKIEWICZ Patryk 1997-08-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
238 PANKRATOW Jakub 2001-11-23 MKS Hermes Gryfino ZPO
239 PASZKO Piotr 2000-09-14 IV LO BIAŁYSTOK POD
240 PAWELCZAK Karol 2000-01-20 MKS MOS Wrocław DOL
241 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
242 PAWŁOWSKI Bartłomiej 2001-04-05 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
243 PAWŁOWSKI Damian 2000-06-06 I LO ŁOMŻA POD
244 PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 KL Bałtyk Koszalin ZPO
245 PERKOWSKI Jakub 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
246 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
247 PIETRZKO Tomasz 2000-08-20 RKS Łódź LDZ
248 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
249 POCZEWSKI Jan 1999-07-10 PLKS Gwda Piła WLP
250 POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
251 POLAK Daniel 1997-02-13 MKS Juvenia Białystok POD
252 POLETYŁO Damian 2002-05-26 KS Podlasie Białystok POD
253 POLOWCZYK Kamil 2000-01-01 niest. Białystok POD
254 POLOWIEC Karol 2001-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
255 PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
256 POZORSKI Szymon 2001-04-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
257 PREDKO Łukasz 1999-02-04 KS Podlasie Białystok POD
258 PRZEDZIŃSKI Kacper 2000-05-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
259 PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 MKS Pogoń Siedlce MAZ
260 PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
261 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
262 PTAK Jakub 2000-08-04 UKS Sprint Legnica DOL
263 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
264 PUTERKO Maciej 2001-11-14 SSMKS Parasol Wrocław DOL
265 RACZEK Piotr 2000-04-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
266 RADECKI Piotr 1999-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
267 RAFAŁKO Mateusz 2000-01-28 KS Podlasie Białystok POD
268 RAJPOLD Arkadiusz 1999-05-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
269 RAPTA Paweł 2000-12-18 MKS Rabka-Zdrój MLP
270 RĘBISZ Szymon 2001-06-14 MUKS Gim 2 Nysa OPL
271 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
272 ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
273 ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 KS Parkiet Hajnówka POD
274 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 MKS Juvenia Białystok POD
275 RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 UKS Technik Augustów POD
276 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
277 RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 SL GKS Olsza Olszyna DOL
278 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
279 RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 KS Podlasie Białystok POD
280 RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 LLKS Osowa Sień LBU
281 SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
282 SIADUL Bartłomiej 2000-05-08 SSR Olimp Strawczyn SWK
283 SIKORA Paweł 1999-02-02 KS Agros Zamość LBE
284 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
285 SKALSKI Maciej 2001-09-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
286 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 KS SMS Szklarska Poręba DOL
287 SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 AZS UMCS Lublin LBE
288 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
289 SOKÓŁ Karol 2000-01-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
290 SOLDAT Adam 2001-01-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
291 SOSIDKO Bartłomiej 1999-09-07 MKS Żak Biała Podlaska LBE
292 STACHURA Dawid 2000-07-17 SSMKS Parasol Wrocław DOL
293 STANIAK Jakub 2001-12-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
294 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
295 STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
296 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
297 SUCHY Jacek 1999-02-01 KS Podlasie Białystok POD
298 SULEWSKI Patryk 1998-09-07 ZS NIEĆKOWO POD
299 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
300 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 RKS Łódź LDZ
301 SZPEJNA Paweł 2000-08-22 MKL Toruń KPO
302 SZRENIAWA Paweł 1999-02-27 UKS Chromik Mysłowice SLK
303 SZTEJTER Jakub 2001-02-15 AZS-AWFiS Gdańsk POM
304 SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 MKS Pogoń Siedlce MAZ
305 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
306 SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 BKS Wataha Warszawa MAZ
307 SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 MKS Piast Głogów DOL
308 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 MKL Toruń KPO
309 SZYSZKA Michał 1999-06-04 CMKL Człuchów POM
310 ŚLEPOKURA Mateusz 1999-02-19 GLKS Świdnica DOL
311 ŚLIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
312 ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
313 TANAŚ Patryk 2000-06-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
314 TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
315 TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
316 TKACZUK Mateusz 2002-03-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
317 TOBERA Mieszko 2001-06-04 PLKS Gwda Piła WLP
318 TOCZKO Jakub 2001-02-26 KS Łomżanie Łomża POD
319 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
320 TOMASZUK Kacper 2000-06-19 KS Puszcza Hajnówka POD
321 TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 AZS-AWF Katowice SLK
322 TRACZ Jakub 2001-08-31 OŚ AZS Poznań WLP
323 TROĆ Daniel 2000-02-24 MKL Szczecin ZPO
324 TRUSZKOWSKI Miłosz 2000-07-26 I LO ŁOMŻA POD
325 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
326 TURSKI Krzysztof 2000-06-08 RLTL ZTE Radom MAZ
327 TYLKOWSKI Adam 2000-05-08 LIUKS Kruszwica KPO
328 ULANICKI Piotr 2001-05-13 KS Agros Zamość LBE
329 WACHOWSKI Wiktor 2000-02-22 UKS 12 Kalisz WLP
330 WALCZAK Marcin 1999-08-03 SL Olimpia Poznań WLP
331 WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 UKS Achilles Leszno WLP
332 WARDĘGA Mateusz 1999-04-14 ULKS Barwice ZPO
333 WASIELEWSKI Sebastian 1999-08-21 LKS Sana Kościan WLP
334 WASILEWSKI Krzysztof 1994-04-01 KS Podlasie Białystok POD
335 WAWERSKI Ernest 2001-02-16 KS Agros Zamość LBE
336 WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 MKST Astra Nowa Sól LBU
337 WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 KS Podlasie Białystok POD
338 WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
339 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
340 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
341 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
342 WIECZOREK Alan 2000-05-12 AML Słupsk POM
343 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 UMLKS START Wieruszów LDZ
344 WIELGUS Mateusz 1998-12-28 KS Podlasie Białystok POD
345 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
346 WIRKUS Kacper 2000-01-01 UKS Wiking Rychnowy POM
347 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
348 WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
349 WITKOWSKI Dariusz 2000-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
350 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
351 WOLENDER Jakub 2000-11-21 RAZ Szczecin ZPO
352 WOLSKI Norbert 2000-08-01 UKS Sprint Legnica DOL
353 WORETA Krystian 1999-06-09 MKL Szczecin ZPO
354 WOSIŃSKI Mikołaj 2000-05-10 UKS Filipides Teresin MAZ
355 WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 AZS-AWF Warszawa MAZ
356 WÓJTOWICZ Adam 2000-02-24 LKS Vectra Włocławek KPO
357 WÓJTOWICZ Sebastian 1982-03-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
358 WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 MLKS Agros Żary LBU
359 WRONA Oskar 2001-01-07 MLKS Agros Żary LBU
360 WRÓBEL Daniel 1999-06-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
361 WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 KS Agros Zamość LBE
362 WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 MKS Juvenia Białystok POD
363 WYSZYŃSKI Krystian 2001-01-15 KS Łomżanie Łomża POD
364 ZABŁOCKI Karol 2000-04-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
365 ZACHARCZUK Albin 1993-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
366 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
367 ZAJKOWSKI Paweł 2000-01-26 MKS Juvenia Białystok POD
368 ZALEWSKI Łukasz 1999-12-28 KS Łomżanie Łomża POD
369 ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 OKS Skra Warszawa MAZ
370 ZASADA Mikołaj 2000-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
371 ZAWADZKI Bartosz 2001-08-24 KS Energetyk Poznań WLP
372 ZELA Szymon 2000-10-05 KUKS Remus Kościerzyna POM
373 ZIEGERT Maciej 2000-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
374 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
375 ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
376 ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 ULKS Lipinki MLP
377 ZIELONKA Jan 1999-08-19 MKL Toruń KPO
378 ZIENTALAK Mateusz 1999-09-03 MKS Zduńska Wola LDZ
379 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
380 ZIMNOCH Michał 1996-06-10 KS Podlasie Białystok POD
381 ZMYŚLONY Franciszek 2001-04-05 MKS Truso Elbląg WMZ
382 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
383 ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
384 ŻMIJA Łukasz 2001-10-01 MUKS SZS Cieszyn SLK
385 ŻUK Łukasz 2001-11-29 MKS Pogoń Siedlce MAZ
386 ŻYRADZKI Patryk 1999-12-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
387 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.30919694900513sekund