PIETRAS Maciej
2001-06-07
LUKS Hańcza Suwałki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
2 ANDREJCZYK Adam 2003-05-22 LUKS Hańcza Suwałki POD
3 ANTONIAK Maciej 2004-04-26 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
4 ANTOSZEWSKI Jakub 2000-02-08 MKS Unia Hrubieszów LBE
5 AUGUSTYNOWICZ Dawid 2000-09-22 KS Podlasie Białystok POD
6 AUGUSTYŃCZYK Krystian 1999-08-15 UKS 19 Bojary Białystok POD
7 BACZEWSKI Julian 1998-03-16 UKS SMS Warszawa MAZ
8 BAGAN Karol 1997-10-10 KS Podlasie Białystok POD
9 BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 UKS Technik Augustów POD
10 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
11 BARTNIK Jakub 2003-01-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
12 BARTOSZEWICZ Filip 2000-04-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
13 BARTULEWICZ Kamil 1998-05-02 KS Podlasie Białystok POD
14 BASZEŃ Krzysztof 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
15 BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
16 BIELAWSKI Jakub 2002-07-13 KS Podlasie Białystok POD
17 BIELAWSKI Krzysztof 2002-03-09 KS Podlasie Białystok POD
18 BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 KS Żeglina Sieradz LDZ
19 BLIŹNIUK Michał 2001-04-07 AZS UMCS Lublin LBE
20 BOCHENKO Przemysław 1999-03-05 LUKS Eurocentr Suchowola POD
21 BONIECKI Bartosz 2001-11-10 KS Podlasie Białystok POD
22 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 PKS Gwardia Szczytno WMZ
23 BOROŃ Aleksy 2000-06-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
24 BORYS Mateusz 1998-01-01 ZSM Białystok POD
25 BOŻEK Łukasz 2001-04-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
26 BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
27 BRAŃSKI Piotr 2000-08-25 LUKS Atletic Białystok POD
28 BRASŁAWSKI Gabriel 2001-01-01 ZSS Supraśl POD
29 BUDZISZEWSKI Damian 1999-03-13 UKS Liceum sportowe Łomża POD
30 BUJNAROWSKI Seweryn 1999-05-04 KS Podlasie Białystok POD
31 CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
32 CHMIELEWSKI Stanisław 1959-07-02 WKS Gwardia Warszawa MAZ
33 CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 LKS Vectra Włocławek KPO
34 CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
35 CHODAK Paweł 2002-01-26 KS Podlasie Białystok POD
36 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Durasan Płońsk MAZ
37 CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 KS Podlasie Białystok POD
38 CHOLEWICKI Sebastian 2000-01-01 niest. Białystok POD
39 CHROBAK Tomasz 1998-07-22 LUKS Atletic Białystok POD
40 CHUDAK Franciszek 2001-12-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
41 CHUDECKI Krystian 1999-08-28 UKS Technik Augustów POD
42 CHYLIŃSKI Sebastian 1998-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 CIEŚLUKOWSKI Przemysław 1988-04-05 KS Podlasie Białystok POD
44 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 UKS MOSiR Działdowo WMZ
45 CZAJKOWSKI Bartłomiej 2000-09-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
46 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
47 CZARNOWSKI Piotr 1998-04-26 KS Podlasie Białystok POD
48 CZOŁOMIEJ Michał 2002-03-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
49 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
50 DARMOFAŁ Dominik 1994-08-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
51 DĄBROWSKI Dawid Andrzej 1999-02-17 UKS 19 Bojary Białystok POD
52 DĄBROWSKI Norbert 2000-06-22 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
53 DELEGACZ Szymon 2002-01-04 LUKS Hańcza Suwałki POD
54 DONACKI Adam 2002-02-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
55 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
56 DUBOWSKI Tymon 2002-01-01 SG 3 Białystok POD
57 DUCHNA Przemysław 2000-09-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
58 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
59 DZWONKOWSKI Mateusz 1999-11-01 I LO Łomża POD
60 FASZCZEWSKI Adam 2000-01-01 PG Kobylin Borzymy POD
61 FIGGER Marcin 2002-05-07 LKS Lubawa WMZ
62 FILIPOWICZ Michał 1999-01-01 PG 9 Łomża POD
63 FLORCZAK Jakub 2002-11-05 MKLA Łęczyca LDZ
64 GAJEK Szymon 2001-08-03 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
65 GAJOSZ Kacper 1998-05-25 MKS Agros Chełm LBE
66 GŁOWACKI Jacek 2002-01-01 Gimnazjum S Supraśl POD
67 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
68 GNUTEK Robert 1999-02-01 AZS UMCS Lublin LBE
69 GODLEWSKI Łukasz 2000-08-14 ZSWiO nr 7 Łomża POD
70 GOŚCIŁO Artur 2002-01-01 PG Suchowola POD
71 GOŹDZIK Bartłomiej 2000-05-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
72 GRABOWSKI Karol 2001-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
73 GRABOWSKI Krystian 1998-11-27 KS Podlasie Białystok POD
74 GROMADA Kamil 2002-01-01 Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski POD
75 GROMADZKI Hubert 2002-05-11 KS Agros Zamość LBE
76 GRONOSTAJSKI Jakub 2002-04-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
77 GRYCZEWSKI Damian 2001-07-31 UKS Cyprianka KPO
78 GRYGO Kacper 2003-03-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
79 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
80 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 MUKS Płock MAZ
81 GUMIELA Jakub 1998-08-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
82 GWIAZDA Kacper 2000-03-24 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
83 GWIAZDECKI Jakub 2000-04-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
84 HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 KS Podlasie Białystok POD
85 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
86 HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 UKS Technik Augustów POD
87 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
88 HOŁUB Jakub 2002-01-13 AZS UMCS Lublin LBE
89 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
90 IWANIUK Krzysztof 2000-01-01 niest. Białystok POD
91 JAROCKI Jakub 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
92 JASIŃSKI Kamil 2000-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
93 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
94 JAWOROWSKI Michał 2002-08-12 KS Podlasie Białystok POD
95 JÓŹWIAK Szymon 2000-05-23 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
96 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
97 KACPRZAK Adam 2001-04-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
98 KACZMARYN Szymon 1999-02-13 UKS Technik Augustów POD
99 KACZOR Karol 2001-03-20 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
100 KALINOWSKI Andrzej 2001-05-11 LUKS Eurocentr Suchowola POD
101 KALINOWSKI Kamil 2001-08-07 KS Podlasie Białystok POD
102 KALISZ Rafał 2002-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
103 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
104 KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
105 KARABAN Jakub 2000-06-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
106 KARPOWICZ Arkadiusz 2000-07-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
107 KARWOWSKI Patryk 2002-08-20 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
108 KASZEWSKI Patryk 2002-01-24 KS Podlasie Białystok POD
109 KAZIMIERSKI Kacper 2001-01-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
110 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
111 KISZLUK Krzysztof 1999-07-17 LUKS Eurocentr Suchowola POD
112 KITTEL Michał 2001-03-24 AZS-AWF Warszawa MAZ
113 KLIMOWICZ Michał 2000-07-16 MKS Unia Hrubieszów LBE
114 KLIMOWICZ Michał 2002-08-06 KS Podlasie Białystok POD
115 KLUCZYK Alan 2000-03-29 UKS Czwórka Białystok POD
116 KLUK Jakub 2002-03-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
117 KŁOCZKO Jakub 2001-01-12 LUKS Eurocentr Suchowola POD
118 KŁOSEK Rafał 2001-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
119 KŁOSIŃSKI Karol 1999-10-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
120 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
121 KNAPIK Piotr 2001-08-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
122 KOC Krystian 2001-07-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
123 KONASZEWSKI Dawid 1999-01-01 Gimnazjum Jaświły POD
124 KONOPKA Daniel 2002-05-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
125 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
126 KOPEĆ Mateusz 2001-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
127 KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 MKS Osa Zgorzelec DOL
128 KORONA Patryk 2000-01-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
129 KORONIECKI Krzysztof 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
130 KOSACKI Mateusz 2000-03-10 UKS Czwórka Białystok POD
131 KOSSMANN Filip 1996-12-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
132 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
133 KOZIOŁ Jacek 2001-02-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
134 KOZŁOWSKI Adam 1999-09-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
135 KRAFCZYK Oskar 2001-03-04 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
136 KRAJCARZ Mikołaj 2001-04-21 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
137 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
138 KRAWCZYŃSKI Krzysztof 2002-08-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
139 KROGUL Dawid 2000-03-27 SKS Feniks Siedlce MAZ
140 KRÓL Jakub 2001-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
141 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL ZTE Radom MAZ
142 KUCZYŃSKI Damian 2000-09-28 PG Mały Płock POD
143 KULESZA Maciej 1999-01-27 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
144 KULESZA Rafał 2001-09-22 KS Parkiet Hajnówka POD
145 KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 UKS Cyprianka KPO
146 KUPIS Tobiasz 1998-04-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
147 KURZĄDKOWSKI Piotr 1999-04-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
148 KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 AZS UMCS Lublin LBE
149 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
150 LADA Marcin 2001-05-29 KS Wisła Puławy LBE
151 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS Agros Zamość LBE
152 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
153 LENGIEWICZ Mateusz 1998-03-15 KS Podlasie Białystok POD
154 LENKIEWICZ Piotr 2002-03-20 LUKS Eurocentr Suchowola POD
155 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
156 LEŚNIEWSKI Krzysztof 2002-08-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
157 LEWKO Mateusz 2003-02-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
158 LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 KS Agros Zamość LBE
159 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
160 LIPSKI Przemysław 2000-04-14 PG Rosochate Kościelne POD
161 LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
162 ŁACINIK Klaudiusz 2001-06-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
163 ŁAPIŃSKI Maciej 2001-01-01 Gimnazjum 1 Łapy POD
164 ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 UKS Technik Augustów POD
165 ŁOJEK Daniel 1999-01-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
166 ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
167 ŁUKASZUK Bartosz 2001-07-18 KS Parkiet Hajnówka POD
168 MAC Bartosz 2003-05-30 KS Podlasie Białystok POD
169 MACIEJEWSKI Cezary 2000-01-01 PG Krasnopol POD
170 MACIERZYŃSKI Łukasz 1999-05-08 AZS-AWF Warszawa MAZ
171 MAJOWICZ Kacper 2002-07-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
172 MAKOWSKI Adam 2000-12-13 MKS Osa Zgorzelec DOL
173 MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
174 MAKOWSKI Radosław 2002-01-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
175 MAŁOCHA Filip 2003-12-30 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
176 MAMEDOV Samid 2002-09-26 SKS Feniks Siedlce MAZ
177 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
178 MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
179 MARCZAK Artur 2000-11-10 AZS UMCS Lublin LBE
180 MARCZAK Patryk 2000-06-02 UKS Czwórka Białystok POD
181 MAŚLI Igor 2000-03-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
182 MATWIEJCZUK Jakub 2000-01-01 niest. Białystok POD
183 MAZURUK Mateusz 2002-07-17 KS Podlasie Białystok POD
184 MICHALAK Mateusz 2000-07-12 WLKS Nowe Iganie MAZ
185 MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
186 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
187 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
188 MIKULSKI Krystian 2000-08-04 WLKS Nowe Iganie MAZ
189 MIKULSKI Paweł 2000-02-05 GKS Wilga Garwolin MAZ
190 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
191 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
192 MOROZ Piotr 2000-01-01 PG 2 Hajnówka POD
193 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
194 MROZEK Piotr 1999-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
195 MRÓZ Wiktor 2000-04-01 AZS UMCS Lublin LBE
196 MURIAS Mateusz 2002-01-18 MLKS Agros Żary LBU
197 NACEWICZ Marek 1997-03-13 ZSEiO nr 6 Łomża POD
198 NARBUT Adrian 2000-05-18 KS Podlasie Białystok POD
199 NIEBRZYDOWSKI Mateusz 1999-12-17 I LO ŁOMŻA POD
200 NIEBRZYDOWSKI Michał 1998-01-01 II LO Łomża POD
201 NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
202 NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Ostrołęka MAZ
203 NIEDŹWIECKI Patryk 2001-09-30 OKLA Ostrołęka MAZ
204 NOWICKI Damian 1995-09-27 KS Podlasie Białystok POD
205 NOWICKI Filip 2000-09-18 UKS LA Basket Warszawa MAZ
206 NOWICKI Oskar 2000-06-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
207 OBŁĄKOWSKI Przemysław 1999-05-21 KS Zawkrze Mława MAZ
208 OLECHOWSKI Jakub 2000-03-06 MLKS Czarni Olecko WMZ
209 OŁDAKOWSKI Jakub 2000-01-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
210 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
211 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
212 OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 KS Podlasie Białystok POD
213 OWERCZUK Marcin 2001-02-07 KS Podlasie Białystok POD
214 PACEK Maciej 2000-05-02 MKS Start Lublin LBE
215 PANASIEWICZ Dawid 2000-01-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
216 PANKIEWICZ Kamil 2000-01-01 PG 15 Białystok POD
217 PARFIENIUK Filip 2002-01-01 Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski POD
218 PATALAN Mateusz 2001-02-07 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
219 PERKOWSKI Rafał 2001-03-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
220 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
221 PĘCAK Kamil 1995-05-18 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
222 PĘZA Mateusz 1999-09-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
223 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
224 PIELOCH Dawid 2002-04-14 UKS Liceum sportowe Łomża POD
225 PIEŃCZYKOWSKI Rafał 1999-01-01 PG 1 Grajewo POD
226 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
227 PIETRUSZCZAK Igor 2001-06-19 OKS Start Otwock MAZ
228 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
229 PLICHTA Antoni 2000-01-10 LKS Lubusz Słubice LBU
230 PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30 OKS Skra Warszawa MAZ
231 PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
232 PODOLAK Patryk 2002-02-24 KS Wisła Puławy LBE
233 POGORZELSKI Dawid 2001-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
234 POLECH Piotr 1998-01-01 ZSM Białystok POD
235 POMIAN Radosław 2000-08-23 LUKS Hańcza Suwałki POD
236 POPIOŁEK Jacek 1998-12-29 KS Podlasie Białystok POD
237 POPOWSKI Kamil 1996-01-19 KS Podlasie Białystok POD
238 POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 TS Start Lublin LBE
239 PROKOPIUK Mikołaj 2001-01-01 Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski POD
240 PROLESKO Paweł 2000-04-02 ZSWiO nr 7 Łomża POD
241 PRYMAKA Piotr 1998-05-08 ZSM Białystok POD
242 PRZYBOROWSKI Bartłomiej 2001-03-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
243 RACIBORSKI Dawid 2001-12-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
244 RACZYŁO Damian 1998-08-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
245 RAFAŁKO Mateusz 2000-01-28 KS Podlasie Białystok POD
246 RAFAŁO Kamil 2001-03-25 KS Podlasie Białystok POD
247 RAKOCZY Kamil 2001-06-25 MKS Osa Zgorzelec DOL
248 RAMOTOWSKI Paweł 2000-06-03 KS Podlasie Białystok POD
249 ROGIŃSKI Hubert 2001-09-04 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
250 ROSZKOWSKI Patryk 2001-06-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
251 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
252 RÓŻEWICZ Jan 2001-01-09 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
253 RUDNIK Kacper 2001-03-24 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
254 RUDZIŃSKI Piotr 2000-02-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
255 RUTKOWSKI Dariusz 2000-06-16 PG Grabowo POD
256 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
257 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
258 RYSMAN Kacper 2002-01-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
259 RZĄCA Michał 2002-01-08 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
260 SAMSEL Szymon 2001-06-06 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
261 SAMUL Radosław 2001-01-01 PG Kolno POD
262 SAWCZYŃSKI Piotr 1994-01-30 KS Podlasie Białystok POD
263 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
264 SAWICKI Sebastian 2001-01-01 Gimnazjum 1 Bielsk Podlaski POD
265 SERWATKO Kacper 1999-06-28 ZSWiO nr 7 Łomża POD
266 SIEMEK Damian 2001-03-02 KS Warszawianka W-wa MAZ
267 SIEMION Konrad 1999-04-06 KS Podlasie Białystok POD
268 SIENNICKI Paweł 1997-10-09 niest. Białystok POD
269 SIERADZKI Mateusz 2001-11-17 UKS Cyprianka KPO
270 SIERZPUTOWSKI Mateusz 2001-08-12 KS Podlasie Białystok POD
271 SIEWIERTOKA Patryk 1999-02-08 KS Podlasie Białystok POD
272 SIKORA Jakub 2001-10-09 LUKS Namysłów OPL
273 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
274 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
275 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
276 SKOPNIK Dominik 2000-01-01 niest. Białystok POD
277 SOMMER Paweł 2001-02-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
278 SOWUL Jakub 2001-05-29 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
279 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
280 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
281 STASZKIEWICZ Piotr 1999-08-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
282 STRASZECKI Damian 1998-08-29 MKS Juvenia Białystok POD
283 STRUPCZEWSKI Dominik 2002-03-11 UKS Cyprianka KPO
284 STURGULEWSKI Bartosz 2001-08-30 UKS Technik Augustów POD
285 SUDNIK Damian 1999-01-28 LUKS Hańcza Suwałki POD
286 SUREL Eryk 2001-01-01 PG 17 Białystok POD
287 SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 KS Agros Zamość LBE
288 SYSKI Marcin 1998-03-07 MKL Toruń KPO
289 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
290 SZCZĘSNY Michał 1999-02-19 KS Podlasie Białystok POD
291 SZEWCZYK Sebastian 2002-01-13 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
292 SZMIDT Hubert 2000-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
293 SZTABKOWSKI Adrian 2000-01-01 niest. Białystok POD
294 SZUBZDA Dawid 2001-01-11 KS Podlasie Białystok POD
295 SZUBZDA Jakub 1998-11-13 KS Podlasie Białystok POD
296 SZUJ Dawid 2000-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
297 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
298 SZWAJCA Norbert 2002-02-22 LKS Korab Olecko WMZ
299 SZYMANOWSKI Adrian 2001-03-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
300 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
301 SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
302 SZYMCZUK Dawid 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
303 ŚLIWIŃSKI Filip 2001-09-19 SKLA Sopot POM
304 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
305 ŚWISTUN Eryk 2000-10-23 KS Podlasie Białystok POD
306 TKACZUK Krystian 2000-01-01 PG 3 Bielsk Podlaski POD
307 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
308 TOMCZYK Wojciech 2002-11-23 KS Podlasie Białystok POD
309 TOPOLEWICZ Damian 1999-01-01 PG 12 Białystok POD
310 TREJGO Oskar 2000-05-02 KS Podlasie Białystok POD
311 TRYBUŁA Mateusz 2002-06-18 KS Wisła Puławy LBE
312 TRZASKA Damian 2000-02-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
313 TRZASKO Kacper 2001-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
314 TRZECIAK Adam 2000-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
315 TURECKI Mateusz 1998-02-05 UKS Czwórka Białystok POD
316 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
317 TWARDOWSKI Piotr 2003-02-11 PG 4 Augustów POD
318 TYMIŃSKI Jakub 1998-03-20 KS Podlasie Białystok POD
319 WABIK Dominik 1999-11-14 RLTL ZTE Radom MAZ
320 WALC Natan 1999-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
321 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
322 WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 KS Agros Zamość LBE
323 WASILEWICZ Jan 2000-01-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
324 WASILEWSKI Michał 2001-05-21 KS Podlasie Białystok POD
325 WAŚKO Tomasz 2002-03-20 KS Podlasie Białystok POD
326 WAWRZUSISZYN Patryk 2000-09-01 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
327 WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 MKLA Łęczyca LDZ
328 WENTA Paweł 2000-04-11 KS Wejher Wejherowo POM
329 WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
330 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
331 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
332 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
333 WILK Michał 1999-03-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
334 WILUK Szymon 2001-08-22 KS Parkiet Hajnówka POD
335 WIŚNIEWSKI Dominik 2000-05-29 KS Podlasie Białystok POD
336 WIŚNIEWSKI Eryk 1999-10-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
337 WŁOSTOWSKI Sebastian 2000-03-16 UKS Liceum sportowe Łomża POD
338 WNOROWSKI Arkadiusz 2002-01-05 KS Podlasie Białystok POD
339 WNOROWSKI Krystian 2000-05-06 KS Podlasie Białystok POD
340 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
341 WOŁYNIEC Piotr 2000-03-31 UKS Liceum sportowe Łomża POD
342 WÓJCIK Bartłomiej 1999-12-10 WLKS Nowe Iganie MAZ
343 WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
344 WRÓBEL Radosław 2001-05-15 MKS Agros Chełm LBE
345 WRÓBLEWSKI Adam 2000-01-01 niest. Białystok POD
346 WRÓBLEWSKI Maksymilian 2000-03-11 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
347 WRZESIŃSKI Bartosz 2001-09-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
348 WYKOWSKI Kamil 2001-03-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
349 WYRĘBIAK Michał 2002-02-24 SKS Feniks Siedlce MAZ
350 WYSOCKI Mateusz 1998-03-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
351 WYSOCKI Tomasz 1999-02-12 UKS Czwórka Białystok POD
352 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
353 ZABOLEWICZ Wiktor 2001-03-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
354 ZACIEK Karol 2000-09-11 UKS Liceum sportowe Łomża POD
355 ZADROGA Patryk 2000-05-05 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
356 ZADROŻNY Jakub 2001-10-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
357 ZAKHARIAN Kennet 2001-07-04 UKS Kusy Warszawa MAZ
358 ZALEWSKI Hubert 2003-04-16 KS Podlasie Białystok POD
359 ZALEWSKI Jakub 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
360 ZARĘBA Filip 2000-07-09 I LO ŁOMŻA POD
361 ZAWADZKI Dawid 1999-04-30 KS Podlasie Białystok POD
362 ZAWADZKI Jakub 2002-11-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
363 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
364 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
365 ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 OKLA Ostrołęka MAZ
366 ŻUCHOWSKI Kacper 2001-07-23 LKS Lubawa WMZ
367 ŻUKOWSKI Konrad 2000-01-01 PG 29 Białystok POD
368 ŻUKOWSKI Radosław 1998-02-09 KS Podlasie Białystok POD
369 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.33193707466125sekund