TARNOWSKI Michał
2001-06-17
UKS 19 Bojary Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Mateusz 2000-10-20 KS Podlasie Białystok POD
2 BAGIŃSKI Damian 2000-08-11 KS Podlasie Białystok POD
3 BIELAWSKI Radosław 2001-01-01 ZS Suchowola POD
4 BOBER Michał 1999-01-01 niest. Wrocław DOL
5 BROWCZUKOWSKI Michał 2001-03-15 MLKS Agros Żary LBU
6 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
7 BUTKIEWICZ Hubert 1998-03-26 KS Podlasie Białystok POD
8 CHILIMONIUK Kamil 2001-12-06 UKS Czwórka Białystok POD
9 CHOMKO Dawid 1998-05-17 UKS Czwórka Białystok POD
10 CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
11 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
12 CZARNECKI Marcin 2000-04-19 UKS Czwórka Białystok POD
13 DAKOWICZ Artur 1998-10-24 KS Podlasie Białystok POD
14 DANIELEWICZ Paweł 1998-12-15 MKS Juvenia Białystok POD
15 DĄBROWSKI Patryk 2001-03-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
16 DUDEK Miłosz 2001-09-27 AZS UMCS Lublin LBE
17 DYBACKI Damian 2000-02-18 KS Podlasie Białystok POD
18 DZIENISZEWSKI Grzegorz 2001-01-07 UKS Technik Augustów POD
19 GAŁAT Konrad 2001-02-19 AZS UMCS Lublin LBE
20 GODLEWSKI Adam 1998-01-30 LUKS Eurocentr Suchowola POD
21 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
22 GRALA Karol 1999-06-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
23 GUTOWSKI Łukasz 2001-04-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
24 HAPONIK Kacper 1999-04-14 UKS Czwórka Białystok POD
25 HARASIMCZUK Damian 2002-01-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
26 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
27 JAMIOŁKOWSKI Radosław 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
28 JAWOROWSKI Michał 2002-08-12 KS Podlasie Białystok POD
29 JÓZEFOWICZ Paweł 1999-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
30 KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 SL Salos Suwałki POD
31 KAJEWSKI Robert 1999-08-03 KS Podlasie Białystok POD
32 KALISZEWSKI Jakub 2000-01-31 KS Podlasie Białystok POD
33 KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 KS Podlasie Białystok POD
34 KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 AZS UMCS Lublin LBE
35 KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
36 KONSTAŃCZUK Arkadiusz 1979-05-30 KS Podlasie Białystok POD
37 KORNOWSKI Marek 2001-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
38 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
39 KROPIEWNICKI Grzegorz 2000-01-01 niest. Białystok POD
40 KRUPA Patryk 2002-04-21 KS Agros Zamość LBE
41 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
42 KUPRACZ Patryk 1999-01-06 MKS Agros Chełm LBE
43 KURZYNA Paweł 1999-01-04 UKS Czwórka Białystok POD
44 KUŚ Sebastian 1999-07-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
45 KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 MKS Juvenia Białystok POD
46 LEONCZUK Maciej 1999-05-08 UKS Czwórka Białystok POD
47 ŁABIENIEC Karol 1998-03-03 MKS Juvenia Białystok POD
48 ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 UKS 19 Bojary Białystok POD
49 MACIEJEWSKI Jacek 1998-01-02 KS Podlasie Białystok POD
50 MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 KS Maków Biega MAZ
51 MANDZIUK Michał 2002-01-19 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
52 MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
53 MAZIUK Rafał 1997-07-23 UKS Czwórka Białystok POD
54 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
55 MIKŁASZEWICZ Jakub 2001-03-15 SL Salos Suwałki POD
56 MIŁOWICKI Adam 2000-02-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
57 MISZKIEL Marcin 2001-05-25 SL Salos Suwałki POD
58 MIZERA Mateusz 2000-07-14 GKS Piast Gliwice SLK
59 MUCZYŃSKI Jakub 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
60 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
61 OŁÓW Patryk 2001-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
62 OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 GKS Piast Gliwice SLK
63 PAJĄK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
64 PERKOWSKI Tomasz 2000-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
65 PĘZA Daniel 1999-01-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
66 PĘZA Mateusz 1999-09-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
67 PIĄTKOWSKI Marcin 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
68 PIECHOWSKI Damian 1999-10-10 KS Podlasie Białystok POD
69 PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
70 PIEŃKOS Łukasz 1998-12-17 KS Podlasie Białystok POD
71 PILARSKI Mateusz 2002-08-05 SKS Feniks Siedlce MAZ
72 PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
73 POLAKOWSKI Paweł 2000-01-01 PG 12 Białystok POD
74 POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 MKS MOS Wrocław DOL
75 PÓŁTORAK Szymon 1998-07-25 UKS Czwórka Białystok POD
76 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
77 RACZYŃSKI Kacper 2000-01-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
78 RADZIWONIUK Jakub 1999-08-27 MKS Juvenia Białystok POD
79 RICCIARDI Alessio 2001-11-22 UKS Technik Augustów POD
80 ROMANOWICZ Albert 2001-02-28 PG 18 Białystok POD
81 RÓŻEWICZ Jan 2001-01-09 UKS Nidka Ruciane-Nida WMZ
82 S A 2000-01-01 MKS Osa Zgorzelec DOL
83 SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 KS Podlasie Białystok POD
84 SADOWSKI Dawid 2001-07-04 KS Podlasie Białystok POD
85 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
86 SIKORSKI Piotr 1998-06-25 KS Podlasie Białystok POD
87 SIMONIUK Dawid 2000-07-24 KS Podlasie Białystok POD
88 SINIŁO Krystian 2000-10-02 UKS 19 Bojary Białystok POD
89 STANIURSKI Marcin 2000-01-01 niest. Białystok POD
90 STRYJECKI Kamil 1998-02-10 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
91 STUKAN Maciej 1998-10-08 KS Podlasie Białystok POD
92 SUPROŃ Paweł 1996-03-28 KS Podlasie Białystok POD
93 SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
94 SZUMNY Grzegorz 2001-05-17 LUKS Warmia Lidzbark Warmiński WMZ
95 SZUMNY Michał 1999-03-27 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
96 TODORCZUK Filip 1999-10-22 KS Podlasie Białystok POD
97 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
98 WARCHOŁ Kacper 2000-03-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
99 WEJDA Radosław 2000-04-01 ZSE Białystok POD
100 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
101 WIŚNIEWSKI Cezary 2000-01-01 niest. Białystok POD
102 WITKOWSKI Oskar 1999-01-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
103 WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 KS Podlasie Białystok POD
104 WOŁOSOWICZ Maciej 2002-05-31 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
105 WOŹNIAK Maciej 2001-05-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
106 WYSOCKI Tomasz 1999-02-12 UKS Czwórka Białystok POD
107 ZAŁUSKI Szymon 2000-02-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
108 ZARZYCKI Robert 2000-10-28 KS Agros Zamość LBE
109 ZAWISTOWSKI Paweł 1999-09-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
110 ZDANCEWICZ Patryk 1999-06-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
111 ZDANIO Mateusz 1997-01-01 KS Podlasie Białystok POD
112 ZUBEL Krystian 2001-03-09 LIUKS Kruszwica KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.19118499755859sekund