WITKOWSKA Kamila
2000-03-20
UKS Technik Augustów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 ARENT Paulina 1998-03-27 ZSEiO nr 6 Łomża POD
3 BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 KS Maków Biega MAZ
4 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
5 BORKOWSKA Marta 2001-11-29 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
7 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 OKLA Ostrołęka MAZ
8 CHOROSZEWICZ Wioleta 2002-01-04 KS Podlasie Białystok POD
9 CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 KS Podlasie Białystok POD
10 DĄBROWSKA Julia 2002-01-01 niest. Białystok POD
11 DUBIELLA Monika 2000-05-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
12 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
13 GÓRSKA Magdalena 1998-07-01 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
14 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
15 GROTH Dagmara 1999-01-31 GKS Żukowo POM
16 GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
17 GRZEGORCZYK Weronika 2000-03-08 AZS UMCS Lublin LBE
18 GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 MKS Juvenia Białystok POD
19 HALICKA Sylwia 1999-08-31 LUKS Eurocentr Suchowola POD
20 HAWRYLAK Katarzyna 1999-03-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
21 HOROSZKO Marta 1999-11-27 AZS UMCS Lublin LBE
22 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
23 KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 MKS Juvenia Białystok POD
24 KAMIENOWSKA Kamila 2001-07-09 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 KARP Katarzyna 2000-01-01 ZS Suchowola POD
26 KARPIŃSKA Monika 2001-01-01 PG Danówek POD
27 KARPIUK Diana 2000-04-05 KS Podlasie Białystok POD
28 KOBESZKO Barbara 1998-12-03 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
29 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
30 KORZUN Aleksandra 2000-09-11 UKS Technik Augustów POD
31 KORZUN Julia 2000-01-01 niest. Białystok POD
32 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
33 KOWALEWICZ Justyna 2000-08-29 KS Podlasie Białystok POD
34 KOWALSKA Dominika 1999-06-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
35 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
36 KRASIŃSKA Marta 1999-10-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
37 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
38 KRUAZE Gabriela 2002-09-06 MKS Juvenia Białystok POD
39 KUDERKO Katarzyna 1998-01-01 ZS Suchowola POD
40 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
41 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
42 KULHAWIK Katarzyna 2001-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
43 LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 OLTS Opoczno Sport Team LDZ
44 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
45 ŁAWNICZUK Paulina 2000-07-13 ZSBG Białystok POD
46 ŁUBIŃSKA Martyna 1998-06-14 ZS Suchowola POD
47 MAŁEK Emilia 2000-04-20 MKS Agros Chełm LBE
48 MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 KS Podlasie Białystok POD
49 MASŁYK Natalia 1999-06-27 KKB MOSiR Krosno PDK
50 MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
51 MAZGOŁA Aleksandra 1999-07-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
52 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
53 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
54 MIKOŁAJUK Agnieszka 1998-10-09 UKS Czwórka Białystok POD
55 NAREWSKA Milena 2001-01-01 I LO Łomża POD
56 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
57 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
58 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
59 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
60 PIĄTAK Magdalena 2000-07-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
61 PILARSKA Paulina 2000-03-10 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
62 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
63 PRUSZYŃSKA Paulina 1999-10-30 KS Podlasie Białystok POD
64 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
65 PUSTUŁKA Karolina 2002-07-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
66 ROSTOWSKA Anna 2001-01-01 PG Śniadowo POD
67 RYDZEWSKA Sylwia 1998-08-11 KS Podlasie Białystok POD
68 RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 KS Podlasie Białystok POD
69 SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 KKB MOSiR Krosno PDK
70 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
71 SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 UKS Technik Augustów POD
72 SOBOCIŃSKA Małgorzata 2000-01-01 SG 3 Białystok POD
73 SÓJKA Klaudia 1999-09-24 UKS Wiking Rychnowy POM
74 SZCZĘSNOWICZ Justyna 2000-02-14 II LO Białystok POD
75 SZELIGOWSKA Julia 1999-04-14 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
76 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
77 ŚNIADKOWSKA Gabriela 2001-10-12 KS Podlasie Białystok POD
78 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
79 ŚWIERZBIŃSKA Patrycja 2000-07-06 KS Podlasie Białystok POD
80 TARASIUK Natalia 1999-04-10 KS Puszcza Parkiet Hajnówka POD
81 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
82 TRZCINKA Magdalena 1999-02-12 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
83 TUROWSKA Julia 2002-04-04 UKS 19 Bojary Białystok POD
84 WASILUK Zyta 2000-01-01 KS Podlasie Białystok POD
85 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
86 WIERTEL Natalia 2000-08-06 KS Puszcza Hajnówka POD
87 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
88 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
89 ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 UKS Wiking Rychnowy POM
90 ZAWISTOWSKA Nikola 2002-09-09 KS Podlasie Białystok POD
91 ZYZAŁO Wiktoria 2000-10-13 UKS Technik Augustów POD
92 ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 UKS Technik Augustów POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.070426940917969sekund