KAZEK Ilona
1989-11-16
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
2 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
3 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
4 BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 CKS Budowlani Częstochowa SLK
5 BĄBA Sylwia 1998-01-05 MKS Stal Nowa Dęba PDK
6 BEDNAREK Monika 1999-05-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
7 BEDNARZ Izabela 1998-03-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
8 BIAŁEK Kinga 2001-07-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
9 BIELATOWICZ Maria 1998-08-26 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
10 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
11 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
12 BOROWIECKA Julia 2001-03-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
13 BRACKA Wiktoria 2002-06-25 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
14 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
16 BUL Julia 1999-10-06 GKS Piast Gliwice SLK
17 CAGARA Aleksandra 1995-02-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
18 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
19 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
20 CIACH Kinga 2001-06-13 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
21 CICH Maria 2000-11-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
22 CIESIELSKA Larysa 1998-10-17 AZS-AWF Katowice SLK
23 COGIEL Karolina 2001-01-30 OLA Małopolskie MLP
24 DEREBAS Justyna 1999-06-21 KS Wisła Puławy LBE
25 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
26 DUNAJ Martyna 1997-07-03 LKS Stal Mielec PDK
27 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
28 DYLĄG Monika 1994-10-26 ULKS Technik Trzcinica PDK
29 DZIEWIĘCKA Wiktoria 1998-05-01 KKL Kielce SWK
30 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
31 FILIP Estera 1996-04-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
32 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
33 FUKLIN Adrianna 2005-06-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
34 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
35 GAJOWY Magdalena 1998-03-03 KB MOSiR Jastrzębie SLK
36 GAWLIK Wiktoria 2001-12-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
37 GĘBARZEWSKA Monika 1996-10-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
38 GORCZYCA Angelika 1999-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
39 GRĘDA Oliwia 2001-04-10 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
40 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
41 GUL Regina 2003-06-03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
42 HAN Julia 1999-11-09 UKS Czwórka Żory SLK
43 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
44 JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
45 JASKOT Joanna 1996-05-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
46 KADELA Nina 2001-03-01 UKS Czwórka Żory SLK
47 KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
48 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
49 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
50 KARGOL Katarzyna 1996-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
51 KAZIMIERCZAK Emilia 1999-07-24 LKS Stal Mielec PDK
52 KAŹMIERCZAK Eliza 2002-02-04 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
53 KICZOROWSKA Magdalena 2001-03-18 TS AKS Chorzów SLK
54 KIERASIŃSKA Natalia 2000-07-14 LKS Omega Kleszczów LDZ
55 KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
56 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
57 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
58 KOTORC Daria 1998-08-08 MUKS SZS Cieszyn SLK
59 KOWAL Matylda 1989-01-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
60 KRAWCZYK Magdalena 1992-10-24 GKS Piast Gliwice SLK
61 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
62 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
63 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
64 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
65 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
66 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
67 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
68 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
69 LECH Anita 1998-12-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
70 LIGIĘZA-RYŚ Agnieszka 1986-03-19 KS AZS AWF Kraków MLP
71 LINKIEWICZ Małgorzata 1992-06-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
72 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
73 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
74 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
75 ŁYP Marta 2000-08-25 UKS Czwórka Żory SLK
76 ŁYŻNIAK Magdalena 1998-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
77 MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
78 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
79 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
80 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
81 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
82 MAZUR Klaudia 2001-01-01 UKS Kobylanka MLP
83 MILATA Maja 2007-02-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
84 MIŁOŃ Adrianna 2000-01-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
85 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
86 MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 MUKS SZS Cieszyn SLK
87 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
88 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
89 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
90 MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
91 NIEKURZAK Karolina 2000-01-19 ULKS Gryf Rytwiany SWK
92 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
93 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
94 OCHOCKA Ewa 1996-01-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
95 OGÓROWSKA Wiktoria 2001-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
96 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
97 OLSZOWY Paulina 1999-05-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
98 OSTROWICZ Dominika 1999-11-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
99 OWCZARSKA Halina 1996-06-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
100 PALACZ Wiktoria 1999-08-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
101 PARALUK Joanna 1999-10-07 KB MOSiR Jastrzębie SLK
102 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
103 PAWŁOWSKA Natalia 1999-02-24 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
104 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
105 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
106 PIETRASZKO Sara 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
107 PIETRYGA Aleksandra 2004-05-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
108 PIKOR Natalia 2001-04-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
110 PORĘBSKA Ilona 1999-06-18 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
111 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
112 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
113 RADECKA Iga 2000-09-29 WKS Wawel Kraków MLP
114 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
115 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
116 ROIK Paulina 2000-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
117 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
118 RYDZ Weronika 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
119 RYSZKA Aleksandra 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
120 SARNA Angelika 1997-10-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
121 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
122 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
123 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
124 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
125 SIMKA Wiktoria 2000-03-17 KS Energetyk Jaworzno SLK
126 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
127 SKÓRA Karolina 1998-05-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
128 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
129 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 UKS Trójka Mikołów SLK
130 SMORCZEWSKA Hanna 2005-02-11 MKS-MOS Katowice SLK
131 SMUTEK Larysa 2000-07-09 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
132 SOBÓR Wiktoria 2001-04-02 GKS Piast Gliwice SLK
133 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
134 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
135 SUROWIEC Ewa 1999-12-25 LKS Stal Mielec PDK
136 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
137 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
138 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
139 SZCZUREK Alicja 1994-09-07 UKS Olimpia Zabrze SLK
140 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
141 SZEWCZYK Aleksandra 1999-12-23 LUKS Burza Rogi PDK
142 SZUMADA Maria 1998-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
143 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
144 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
145 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
146 TOKARCZYK Urszula 1998-06-11 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
147 TOLASZ Ewa 1997-12-20 MUKS SZS Cieszyn SLK
148 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
149 WANAT Dominika 2000-05-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
150 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
151 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
152 WIERZGANOWSKA Kamila 2000-06-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
153 WILCZYŃSKA Weronika 1998-09-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
154 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
155 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
156 WOJTYNEK Marta 2000-08-15 LKS Pogórze Skoczów SLK
157 WOLSZCZAK Katarzyna 2000-05-10 LKS Pszczyna SLK
158 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
159 WOZNIAKOWSKA Oliwia 2001-03-15 RMKS Rybnik SLK
160 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
161 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 niestowarzyszona POL
162 ZAGÓRSKA Patrycja 1999-01-01 MKS Żywiec SLK
163 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
164 ZAJĄC Justyna 2000-05-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
165 ZAŃKO Gabriela 1999-05-11 MKS Polonia Warszawa MAZ
166 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
167 ZAWADZKA Aleksandra 1996-04-24 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
168 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
169 ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 LKS Stal Mielec PDK
170 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
171 ZIĘBA Dominika 2003-04-07 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
172 ZWIAS Elżbieta 1997-05-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
173 ŻUGAJEWICZ Aleksandra 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
174 ŻWAK Emilia 2001-12-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
175 ŻYLSKA Joanna 2000-04-25 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.1277129650116sekund