NAGIĘĆ Weronika
2002-06-27
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 KS Polonia Pasłęk WMZ
2 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
3 AMBROŻY Ada 1998-09-20 WLKS Wrocław DOL
4 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
5 BALICKA Kornelia 2003-03-31 UKS Dąb Suchy Las WLP
6 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BARCZ Weronika 2002-10-28 AZS Łódź LDZ
10 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
11 BEDNARZ Izabela 1998-03-25 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
12 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
13 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
14 BIEDA Gabriela 1996-12-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 BIELATOWICZ Maria 1998-08-26 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
16 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
17 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
18 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
19 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
20 BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
21 BOROWIECKA Julia 2001-03-14 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
22 BORUCHOWSKA Anna 1998-07-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
23 BORYS Katarzyna 1999-01-02 GKS Piast Gliwice SLK
24 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
25 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
26 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
27 CHACIŃSKA Sandra 2001-09-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
28 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
29 CHMIELEWSKA Katarzyna 1994-08-29 KS AZS AWF Kraków MLP
30 CHMIELOWSKA Klaudia 1996-11-26 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
31 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
32 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
33 CHRAST Bożena 1996-03-25 KS AZS AWF Kraków MLP
34 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
35 CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 KKL Kielce SWK
36 CURYŁO Małgorzata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
37 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
38 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
39 DEC Hanna 2004-05-18 UKS Trójka Mikołów SLK
40 DEC Sara 2001-08-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
41 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
42 DOMAGAŁA Agnieszka 2001-09-30 KKL Kielce SWK
43 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
44 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
45 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
46 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
47 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
48 DYLĄG Monika 1994-10-26 ULKS Technik Trzcinica PDK
49 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
50 ERKIERT Maria 2002-05-25 BKL Bełchatów LDZ
51 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
52 FILAR Gabriela 2001-04-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
53 FILIP Estera 1996-04-25 ULKS Technik Trzcinica PDK
54 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
55 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
56 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
57 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
59 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
60 GĄSOWSKA Katarzyna 1984-09-26 WKS Śląsk Wrocław DOL
61 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
62 GEORGIEVA Natalia 2002-08-02 RLTL ZTE Radom MAZ
63 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
64 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
65 GIEŁŻECKA Patrycja 2001-11-14 KKL Kielce SWK
66 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
67 GORA Maja 2000-08-26 MKS MOS Wrocław DOL
68 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
69 GÓRECZNA Julia 2003-12-21 MLKS Sokół Lubin DOL
70 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
71 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
72 GUTT Emilia 2003-11-05 RMKS Rybnik SLK
73 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
74 HAZIK Karolina 2002-01-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
75 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
76 JARCZAK Sandra 2003-07-23 AZS-AWF Gorzów LBU
77 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
78 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
79 JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
80 KABAŁA Aleksandra 2003-01-06 KKL Kielce SWK
81 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
82 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
83 KAŁMUK Marta 2001-09-28 UKS Czwórka Żory SLK
84 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
85 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
86 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
87 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
88 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
89 KARAŚ Mariola 1996-12-04 KS AZS AWF Kraków MLP
90 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
91 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
92 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
93 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
94 KLASIK Joanna 2002-07-01 TL ROW Rybnik SLK
95 KLEKOTKO Gloria 2001-10-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
96 KLUJ Karolina 2004-07-07 UKS Trójka Mikołów SLK
97 KOCIELIŃSKA Mariola 2002-06-01 KKL Kielce SWK
98 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
99 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
100 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
101 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
102 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
103 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
104 KORDASZEWSKA Łucja 2002-05-04 LKS Kłos Olkusz MLP
105 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
106 KOTWICA Ewa 1993-12-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
107 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
108 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
109 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
110 KOWALSKA Nicole 2002-06-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
111 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
112 KOWOLIK Dagmara 2001-12-01 MKS-MOSM Bytom SLK
113 KOZŁOWSKA-KORCZAK Julia 2003-12-17 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
114 KRAJEWSKA Anna 1996-12-09 AZS-AWF Warszawa MAZ
115 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
116 KRAWCZYK Aleksandra 1998-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
117 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
118 KRAWCZYK Zuzanna 2002-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
119 KRONBURG Klaudia 2002-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
120 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
121 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
122 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
123 KUDER Weronika 2001-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
124 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
125 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
126 KWAŚNY Daria 2001-10-28 TS AKS Chorzów SLK
127 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
128 LACH Aleksandra 2000-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
129 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
130 LEWKOWICZ Agnieszka 1994-02-18 KS AZS AWF Kraków MLP
131 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
132 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
133 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
134 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
135 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
136 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
137 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
138 MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
139 MAJEWSKA Marika 2002-05-05 LUKS Orkan Września WLP
140 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
141 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
142 MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
143 MASTALERZ Pola 2003-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
144 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
145 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
146 MATUSZEWSKA Maja 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
147 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
148 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
149 METLERSKA Anna 2001-12-09 MKS-MOS Katowice SLK
150 MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
151 MICHALAK Antonia 2001-02-15 KB MOSiR Jastrzębie SLK
152 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
153 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
154 MISIELAK Marcelina 1999-04-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
155 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
156 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
157 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
158 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
159 MUC Julia 2001-01-31 MKS-MOSM Bytom SLK
160 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
161 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
162 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
163 NAWROT Natalia 2002-08-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
164 NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
165 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
166 NOWAK Aleksandra 2001-01-12 RKS Łódź LDZ
167 NOWAK Karolina 1997-10-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
168 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
169 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
170 OKO Wiktoria 2003-09-18 KS Wisła Puławy LBE
171 OSADA Gabriela 2001-08-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
172 OSIECKA Julia 2001-12-15 TS AKS Chorzów SLK
173 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
174 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
175 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
176 PALUCH Karolina 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
177 PANCYLEJKO Natalia 2000-06-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
178 PARZYCH Weronika 2000-07-18 RMKS Rybnik SLK
179 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
180 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
181 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
182 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
183 PIĄTCZAK Weronika 2000-07-19 LKS Omega Kleszczów LDZ
184 PIECZYŃSKA Monika 2002-03-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
185 PIERCHAŁA Paulina 2002-03-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
186 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
187 PIETROŃ Natalia 2000-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
188 PIETRZAK Weronika 2001-06-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
189 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
190 PLIZGA Daria 2001-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
191 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
192 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
193 PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 RMKS Rybnik SLK
194 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
195 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
196 POWCIOŁ Agata 2002-01-15 RMKS Rybnik SLK
197 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
198 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
199 RESEL Martyna 2003-06-02 LUKS Strzałków LDZ
200 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
201 ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 SKLA Sopot POM
202 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
203 RÓŻYCKA Olga 1999-08-15 WKS Wawel Kraków MLP
204 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
205 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
206 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
207 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
208 SALACH Dżesika 2000-06-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
209 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 KS AZS AWF Kraków MLP
210 SERAFIN Wiktoria 1999-07-20 SKS Kusy Kraków MLP
211 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
212 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
213 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
214 SIMKA Wiktoria 2000-03-17 KS Energetyk Jaworzno SLK
215 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
216 SKRZYPCZYK Marta 2002-06-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
217 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
218 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
219 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
220 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
221 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
222 SOCHA Natalia 2002-08-04 WKS Flota Gdynia POM
223 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
224 SOJKA Agata 2004-04-27 MKS-MOS Katowice SLK
225 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
226 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
227 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
228 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
229 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
230 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 AZS-AWF Katowice SLK
231 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
232 STRUZIK Alicja 2001-06-09 LKS Stal Mielec PDK
233 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
234 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
235 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
236 SURA Kornelia 2002-06-28 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
237 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
238 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
239 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
240 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
241 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
242 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
243 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
244 ŚLIWA Julia 2003-10-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
245 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
246 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
247 ŚNIEGÓRSKA Maria 1999-12-25 GKS Piast Gliwice SLK
248 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
249 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
250 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
251 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
252 TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 STS Pomerania Szczecinek ZPO
253 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
254 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
255 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
256 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
257 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
258 WACH Paulina 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
259 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
260 WAŁACH Julia 2000-12-15 RMKS Rybnik SLK
261 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
262 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
263 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
264 WILCZEK Paulina 2001-11-24 UKS Czwórka Żory SLK
265 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
266 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
267 WOŹNICA Martyna 2002-04-03 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
268 WRYK Aleksandra 2003-10-09 KKL Kielce SWK
269 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
270 WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 UKS Czwórka Żory SLK
271 ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
272 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
273 ZAJĄC Julia 2002-07-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
274 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
275 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
276 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 MKS Agros Chełm LBE
277 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
278 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
279 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24262690544128sekund