ŚMIETANA Jakub
2000-03-03
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOŃCZYK Denis 2000-06-24 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
2 BATOR Szymon 2000-05-11 CKS Budowlani Częstochowa SLK
3 BIGOS Marcin 2000-05-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
4 BODURKA Krzysztof 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
5 BOJCZUK Krzysztof 1998-12-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
6 BOŻYŃSKI Kacper 1999-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
7 BROŻEK Sebastian 1999-04-05 MLUKS Tarnów MLP
8 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
9 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
11 CHŁĄDZYŃSKI Jakub 2000-09-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
12 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
13 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
14 CHOLEWA Hubert 1996-08-27 WKS Wawel Kraków MLP
15 CICHOŃSKI Bartłomiej 1999-02-06 KKL Kielce SWK
16 CIEŚLA Michał 1996-06-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
17 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
18 CZACHOR Rafał 1999-08-08 MKS Stal Nowa Dęba PDK
19 CZECH Adrian 1997-07-24 KKB MOSiR Krosno PDK
20 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
21 CZERWIŃSKI Hugo 2000-12-30 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
22 DACHOWSKI Adrian 1999-08-13 LKS Kłos Olkusz MLP
23 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 WKS Wawel Kraków MLP
24 DĘBSKI Szymon 1995-11-20 WKS Wawel Kraków MLP
25 DOBAJ Szymon 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
26 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
27 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
28 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
29 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
30 FELUŚ Michał 1997-11-17 WKS Wawel Kraków MLP
31 FLIEGERT Filip 1998-08-17 UKS Czwórka Żory SLK
32 GADZIK Robert 1999-02-03 GKS Piast Gliwice SLK
33 GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
34 GANCARZ Bartłomiej 1999-04-02 MLUKS Tarnów MLP
35 GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 AZS Łódź LDZ
36 GĄSIOR Rafał 2001-01-01 Gimnazjum Czermna MLP
37 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
38 GORLICKI Kamil 2000-06-30 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
39 GÓRAK Robert 2000-09-20 MLUKS Tarnów MLP
40 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
41 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
42 GRYSZKA Karol 2000-05-16 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
43 GUCFA Damian 2000-01-25 UKS Kobylanka MLP
44 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
45 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
46 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
47 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
48 JAWORSKI Jakub 2000-10-09 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
49 JAWORSKI Kamil 1998-12-02 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
50 JEDRAS Jakub 2000-10-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
51 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
52 JĘDRAS Dominik 1996-02-14 WKS Wawel Kraków MLP
53 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
54 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
55 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 MUKS ILKUS Olkusz MLP
56 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
57 KARDAS Maciej 2000-01-27 WKS Wawel Kraków MLP
58 KAWKA Kamil 2000-03-14 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
59 KESTRANEK Grzegorz 2002-03-29 WKS Wawel Kraków MLP
60 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
61 KLIMEK Kacper 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
62 KOCZAR Krzysztof 2000-03-19 LKS Pszczyna SLK
63 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
64 KOPACZ Aleksander 2000-08-22 MLUKS Tarnów MLP
65 KOWAL Grzegorz 1998-01-10 WKS Wawel Kraków MLP
66 KOWALSKI Szymon 1999-09-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
67 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
68 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
69 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
70 KRZCIUK Michał 2000-07-08 MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski SWK
71 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
72 KUBAT Kamil 1993-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
73 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
74 KUKUŁKA Jacek 2000-02-11 MLUKS Tarnów MLP
75 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
76 KUSBER Piotr 2000-01-12 RMKS Rybnik SLK
77 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
78 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
79 LATAWSKI Radosław 1999-01-14 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
80 LISIECKI Daniel 2000-08-31 GKS Piast Gliwice SLK
81 MACIĄG Radosław 1999-12-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
82 MALICKI Jakub 2000-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
83 MARZEC Dominik 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
84 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
85 MAZIARZ Tomasz 2000-01-05 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
86 MICHALCEWICZ Michał 2000-06-07 KS AZS AWF Kraków MLP
87 MIGOŃ Jan 1996-03-26 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
88 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
89 MITKA Piotr 1994-08-22 KS AZS AWF Kraków MLP
90 MROWIEC Witold 1995-06-10 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
91 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
92 NIEMCZYK Paweł 2000-12-27 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
93 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
94 NOWINA-KONOPKA Kacper 2000-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
95 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
96 OLMA Łukasz 2000-02-14 MKS Tempo Kęty MLP
97 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
98 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
99 PALA Dominik 2001-08-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
100 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
101 PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
102 PIKULA Mateusz 2000-05-22 CWKS Resovia Rzeszów PDK
103 PODGÓRSKI Tomasz 1999-10-06 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
104 PODOBIŃSKI Arkadiusz 1997-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
105 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
106 PRZEDZIŃSKI Kacper 2000-05-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
107 PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 GKS Piast Gliwice SLK
108 PRZEWOŻNY Mateusz 1999-08-30 MKS-MOS Katowice SLK
109 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
110 PUKACZ Dawid 2000-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
111 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
112 RAŚ Bartłomiej 1998-08-16 KKB MOSiR Krosno PDK
113 ROMAŃSKI Maciej 1999-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
114 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
115 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
116 RZEPECKI Mateusz 2000-05-22 niestowarzyszony POL
117 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
118 SEREMET Mateusz 1998-05-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
119 SKUPIEŃ Jakub 2001-02-22 RMKS Rybnik SLK
120 SMÓŁKA Wojciech 2000-01-19 UKS Gminy Brzeszcze MLP
121 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
122 STAROWICZ Adrian 1999-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
123 STĘPIEŃ Michał 1997-02-22 KKL Kielce SWK
124 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
125 SZABAGA Jakub 1999-02-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
126 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
127 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 RKS Łódź LDZ
128 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
129 SZYCHTA Krzysztof 2001-07-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
130 SZYMAŃSKI Adam 1997-01-06 MKS-MOS Katowice SLK
131 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
132 SZYMCZAK Ariel 2001-04-08 UKS Czwórka Żory SLK
133 SZYMCZYK Patryk 1997-03-08 MCKiS Jaworzno SLK
134 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
135 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
136 WAJDZIK Damian 1999-01-31 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
137 WERON Filip 2000-06-12 ULKS Lipinki MLP
138 WĘGRZYNOWSKI Oliwier 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
139 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
140 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
141 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
142 WLAŹLAK Jakub 2001-04-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
143 WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
144 WOLSKI Krzysztof 1997-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
145 WOŹNIAK Kamil 1999-10-08 UKS Kobylanka MLP
146 WÓJCIK Konrad 2000-04-18 KKL Kielce SWK
147 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
148 ZACHŁOWSKI Wiktor 2001-04-10 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
149 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
150 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
151 ZASADA Mikołaj 2000-10-16 KS AZS AWF Kraków MLP
152 ZIEMBA Maciej 1996-09-30 TS AKS Chorzów SLK
153 ZIĘBA Szymon 1996-09-25 KS AZS AWF Kraków MLP
154 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
155 ZIOBROWSKI Tomasz 1999-05-16 KS AZS AWF Kraków MLP
156 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
157 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
158 ŻYDEK Aleksander 2000-02-22 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.27535390853882sekund