UNGAR Grzegorz
1998-09-28
KU AZS PWSZ w Tarnowie
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BALCEREK Adam 1998-01-11 OŚ AZS Poznań WLP
2 BARAN Jakub 1999-02-13 MKS-MOSM Bytom SLK
3 BARAŃSKI Maciej 1996-06-16 KKB MOSiR Krosno PDK
4 BARTNICKI Tomasz 2000-02-09 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
5 BRZEGOWY Arkadiusz 1996-02-21 KS AZS AWF Kraków MLP
6 BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 KS AZS AWF Kraków MLP
7 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
8 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
9 CHOLEWA Jakub 1996-01-27 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
10 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
11 CIEŚLA Michał 1996-06-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
12 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
13 CYRAN Konrad 2000-01-21 LKS Stal Mielec PDK
14 DECHNIK Jakub 2000-01-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
15 DUBIS Seweryn 1998-04-27 AZS-AWF Warszawa MAZ
16 DUDEK Miłosz 2001-09-27 AZS UMCS Lublin LBE
17 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
18 FĄFARA Kamil 1996-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
19 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
20 GAŁAT Konrad 2001-02-19 AZS UMCS Lublin LBE
21 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
22 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
23 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
24 GOSS Maciej 1995-07-14 KS AZS AWF Kraków MLP
25 GÓRCZYŃSKI Jonatan 1999-10-01 TS AKS Chorzów SLK
26 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
27 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
28 GURDAK Kamil 1990-10-17 MKS Stal Nowa Dęba PDK
29 HABER Wojciech 1999-04-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
30 HAŁOŃ Patryk 1999-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
31 HAMIELEC Marcin 1997-04-30 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
32 IDCZAK Filip 1998-01-06 LUKS Orkan Września WLP
33 JABŁOŃSKI Jeremiasz 1998-03-18 KB Witar Tarnobrzeg PDK
34 JABŁOŃSKI Michał 1998-02-25 MKL Toruń KPO
35 JARZYNA Paweł 2005-04-09 TL ROW Rybnik SLK
36 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KKL Kielce SWK
37 JASIORKOWSKI Sebastian 1998-06-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
38 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
39 JONAK Kamil 1998-06-18 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
40 JURCZYK Mariusz 1996-01-10 KS AZS AWF Kraków MLP
41 KALEMBA Mikołaj 1999-05-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
42 KALISZ Rafał 2002-02-16 AZS UMCS Lublin LBE
43 KNOP Juliusz 1998-02-05 UKS Azymut Pabianice LDZ
44 KOCZAR Krzysztof 2000-03-19 LKS Pszczyna SLK
45 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
46 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
47 KOPACZ Aleksander 2000-08-22 MLUKS Tarnów MLP
48 KOSSOWSKI Daniel 1981-12-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
49 KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 KS AZS AWF Kraków MLP
50 KOWALSKI Tomasz 1948-09-12 KS AZS AWF Kraków MLP
51 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
52 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
53 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
54 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
55 KUNC Grzegorz 1997-07-03 KS AZS AWF Kraków MLP
56 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
57 KUTRZUBA Bartłomiej 1995-01-19 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
58 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
59 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
60 LATOS Mateusz 2000-02-16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
61 MACIĄG Radosław 1999-12-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
62 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
63 MALIK Mateusz 1991-11-27 KS AZS AWF Kraków MLP
64 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
65 MIĄDZEL Łukasz 1986-08-12 KKL Kielce SWK
66 MIELNICZEK Mateusz 1997-05-17 KS Agros Zamość LBE
67 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
68 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
69 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
70 MŁYNARSKI Szymon 2000-05-20 TS AKS Chorzów SLK
71 MOKRZYCKI Maciej 1998-06-22 MKS Stal Nowa Dęba PDK
72 MORDARSKI Jakub 2000-01-27 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
73 MOSKAŁA Marcin 1980-08-18 TS AKS Chorzów SLK
74 MROCZEK Adam 1999-12-21 AZS Łódź LDZ
75 MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 KS Agros Zamość LBE
76 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
77 MYTYCH Patryk 1999-05-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
78 OCŁOŃ Kamil 1998-08-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
79 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
80 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
82 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
83 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
84 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
85 PASELA Patryk 1998-08-11 LKS Stal Mielec PDK
86 PERKUSZEWSKI Kamil 1997-04-18 RLTL ZTE Radom MAZ
87 PIĄTKOWSKI Marcin 2001-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
88 PIKURA Kamil 1999-02-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
89 PIWKO Bartłomiej 1997-04-13 KS Agros Zamość LBE
90 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
91 PORĘBSKI Szymon 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
92 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
93 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
94 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
95 PYTLAK Konrad 1998-10-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
96 ROMAŃSKI Maciej 1999-08-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
97 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
98 RUTKOWSKI Michał 1997-01-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
99 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
100 SAFULAK Kamil 1998-07-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
101 SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
102 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
103 SIECZKO Adrian 1997-01-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
104 SKWIRUT Sebastian 1999-10-21 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
105 STANO Jakub 1993-10-25 KU AZS Politechniki Krakowskiej MLP
106 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
107 STEMPEL Paweł 1987-08-06 AZS UMCS Lublin LBE
108 STĘPIEŃ Michał 1997-02-22 KKL Kielce SWK
109 STĘPIEŃ Paweł 1999-01-07 AZS UMCS Lublin LBE
110 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
111 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
112 SZTANDERSKI Kamil 1998-07-23 TS AKS Chorzów SLK
113 SZYMAŃSKI Damian 2000-01-14 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
114 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
115 TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
116 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
117 TOKARCZYK Wojciech 1998-05-05 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
118 WADELSKI Józef 1997-07-12 MOSM Tychy SLK
119 WALCZAK Patryk 1998-05-04 MOSM Tychy SLK
120 WANDZEL Szymon 1997-01-22 MKS Żywiec SLK
121 WĄSIK Wojciech 1997-03-06 LKS Brzezina Osiek MLP
122 WĘGLARZ Bartłomiej 1998-06-02 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
123 WIECZOREK Kacper 1997-08-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
124 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
125 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
126 WRYK Grzegorz 1998-02-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
127 ZACHARKO Krzysztof 1999-07-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
128 ZACZEK Artur 1989-02-28 OŚ AZS Poznań WLP
129 ZAREMBA Norbert 1998-07-24 WKS Wawel Kraków MLP
130 ZDUŃCZYK Jakub 2002-07-09 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
131 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
132 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
133 ŹREBIEC Hubert 1996-06-24 ULKS Technik Trzcinica PDK
134 ŻABIŃSKI Alan 1997-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
135 ŻACZEK Daniel 1997-11-08 MOSM Tychy SLK
136 ŻUCHOWSKI Maciej 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
137 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.14186787605286sekund