SROKA Paulina
2004-02-08
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
2 ARCZYŃSKA Patrycja 2005-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
3 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BARAN Iga 2004-11-09 SKS Kusy Kraków MLP
6 BASKA Julia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
7 BĄK Nikola 2004-05-01 UKS Maraton Sękowa MLP
8 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
10 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
11 BIELSKA Emilia 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
12 BIENIA Patrycja 2003-06-04 ULKS Bielgim Bielany MLP
13 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
14 BINIEK Martyna 2004-04-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
15 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
16 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
17 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
18 BOREK Martyna 2004-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
19 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
20 BROŻEK Dominika 2004-08-14 MLUKS Tarnów MLP
21 BUDNIOK Adrianna 2004-11-06 KS Victoria Trzebinia MLP
22 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
23 BURY Hanna 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
24 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
25 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
26 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
27 CHYNAŁ Anna 2007-11-29 SKS Kusy Kraków MLP
28 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
29 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
30 CZARNOTA Milena 2003-07-25 LKS Kłos Olkusz MLP
31 CZOSNEK Oliwia 2005-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
32 CZYSZCZOŃ Klaudia 2004-11-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
33 CZYŻ Natalia 2003-07-24 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
34 DĄBEK Kornelia 2004-01-29 OLA Małopolskie MLP
35 DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 WLKS Wrocław DOL
36 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
37 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 SKS Kusy Kraków MLP
38 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
39 DUDEK Barbara 2003-10-07 ULKS Bielgim Bielany MLP
40 DZIUBA Natalia 2005-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
41 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
42 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
43 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
44 FRAŚ Karolina 2004-04-03 AL WF Krzeszowice MLP
45 FROŃ Katarzyna 2002-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
46 FULAR Oliwia 2001-11-02 TS AKS Chorzów SLK
47 GACEK Julia 2003-05-10 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
48 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
49 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
50 GAWIN Wiktoria 2004-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
51 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
52 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
53 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
54 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków MLP
55 GÓRSKA-WILK Marta 2004-07-29 SKS Kusy Kraków MLP
56 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
57 GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 SKS Kusy Kraków MLP
58 GRZYB Maria 2002-07-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
59 GRZYWA Magdalena 2008-07-10 SKS Kusy Kraków MLP
60 GUZ Matylda 2003-11-02 SKS Kusy Kraków MLP
61 GWARDECKA Kamila 2003-05-07 WKS Wawel Kraków MLP
62 GWIZDOWSKA Magdalena 2002-07-23 KS AZS AWF Kraków MLP
63 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
64 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
65 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
66 JANECKA Joanna 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
67 JANKOSZ Anna 2001-02-03 MLUKS Tarnów MLP
68 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
69 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
70 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
71 JEWUŁA Oliwia 2005-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
72 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
73 KACZKOWSKA Kamila 2005-06-22 SKS Kusy Kraków MLP
74 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
75 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
76 KAMIŃSKA Martyna 2003-01-07 UKS Kobylanka MLP
77 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
78 KAPERA Aleksandra 2003-04-27 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
79 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
80 KAPUSTKA Monika 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
81 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
82 KAŹMIERCZAK Magda 2002-01-23 UKS Czwórka Żory SLK
83 KĘPA Alicja 2001-05-11 WKS Wawel Kraków MLP
84 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
85 KLUPA Natalia 2003-01-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
86 KMIECIK Monika 2004-10-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
87 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
88 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
89 KOPACZ Natalia 2004-12-06 MLUKS Tarnów MLP
90 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
91 KORBA Klaudia 2003-04-14 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
92 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
93 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
94 KOT Anna 1997-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
95 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
96 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
97 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
98 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
99 KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
100 KRUPA Karolina 2002-01-05 UKS Maraton Sękowa MLP
101 KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 LKS Kłos Olkusz MLP
102 KUBECZKO Julia 2005-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
103 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
104 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
105 KUCHARCZYK Zofia 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
106 KULIK Amelia 2007-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
107 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
108 LASOŃ Emilia 2002-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
109 LIGĘZA Gabriela 2001-06-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
110 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
111 LUKOSCHEK Karolina 2005-11-30 WKS Wawel Kraków MLP
112 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
113 MAJCHRZAK Maja 2004-03-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
114 MAJKA Milena 2003-06-23 MLUKS Tarnów MLP
115 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
116 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
117 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
118 MARZEC Sabina 2004-01-27 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
119 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 UKS Czempion Bełchatów LDZ
120 MAZGAJ Sylwia 2001-01-02 MKS Tempo Kęty MLP
121 MENTEL Katarzyna 2002-12-13 UKS Maraton Sękowa MLP
122 MĘDRZAK Weronika 2005-03-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
123 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
124 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
125 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
126 MIKRUTA Wiktoria 2003-04-13 UKS Kobylanka MLP
127 MODRAS Gabriela 2002-02-25 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
128 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
129 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
130 NABAGŁO Maja 2003-04-30 LKS Kłos Olkusz MLP
131 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
132 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
133 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
134 NIZIAŁEK Oliwia 2004-10-20 SKS Kusy Kraków MLP
135 NOWAK Aleksandra 2002-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
136 NOWAK Natalia 2004-05-19 KS Victoria Trzebinia MLP
137 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
138 NOWAK Oliwia 2005-06-29 MLUKS Tarnów MLP
139 NOWAK Roksana 2005-03-23 ULKS Bielgim Bielany MLP
140 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
141 OBRZUT Aleksandra 2003-05-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
142 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
143 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
144 OLEJARZ Anita 2003-02-18 UKS Polfin Oświęcim MLP
145 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
146 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
147 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
148 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
149 PABJAŃCZYK Agata 1993-01-01 niest. Poznań WLP
150 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
151 PAŁKA Kinga 2004-06-15 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
152 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
153 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
154 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
155 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
156 PIECHOWSKA Emilia 2004-02-29 LKS Brzezina Osiek MLP
157 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
158 PIETRZAK Weronika 2001-06-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
159 PIĘTA Katarzyna 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
160 PIWOWARSKA Aleksandra 2003-01-02 LKS Kłos Olkusz MLP
161 PŁACHTA Zuzanna 2003-02-12 SKS Kusy Kraków MLP
162 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
163 PONISZ Maja 2004-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
164 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
165 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
166 POTĘPA Wiktoria 2004-07-06 MLUKS Tarnów MLP
167 PRAJSNAR Wiktoria 2003-08-24 UKS Maraton Sękowa MLP
168 PROKOP Martyna 2004-01-01 UKS Kobylanka MLP
169 PSONKA Gabriela 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
170 PTASZEK Monika 2003-03-13 MLUKS Tarnów MLP
171 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
172 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
173 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
174 ROKICKA Weronika 2005-01-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
175 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
176 RUSECKA Aleksandr 2004-03-17 UKS Polfin Oświęcim MLP
177 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
178 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
179 SIKOŃ Adrianna 2001-03-08 MLUKS Tarnów MLP
180 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
181 SKIMINA Emilia 2004-02-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
182 SKÓRA Klaudia 2003-06-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
183 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
184 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
185 SMAZA Weronika 2004-08-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
186 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
187 SOLAK Amelia 2003-09-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
188 SOSNOWSKA Joanna 2006-10-16 AL WF Krzeszowice MLP
189 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
190 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
191 STARZAK Julia 2003-07-20 WKS Wawel Kraków MLP
192 STARZYCKA Julita 2004-04-19 KS Victoria Trzebinia MLP
193 STASIUK Sylwia 2004-09-21 KS Victoria Trzebinia MLP
194 STATEK Karolina 2003-08-11 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
195 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
196 STOLARCZYK Aleksandra 2003-07-26 MLUKS Tarnów MLP
197 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
198 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
199 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
200 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
201 SZYCHTA Małgorzata 2004-10-28 ULKS Lipinki MLP
202 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
203 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
204 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
205 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
206 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
207 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
208 TRĘDZBOR Maria 2006-02-01 MKS-MOS Katowice SLK
209 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
210 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
211 URBAŃCZYK Natalia 2001-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
212 WALCZAK Wiktoria 2003-08-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
213 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
214 WASZTYL Anastazja 2005-03-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
215 WĘGLARZ Marcelina 2003-02-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
216 WICHER Roksana 2003-07-01 UKS Sokół Zator MLP
217 WIDŁAK Natalia 2004-07-08 LKS Kłos Olkusz MLP
218 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
219 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
220 WOITALLA Daria 2002-01-09 MKS-MOSM Bytom SLK
221 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
222 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
223 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
224 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
225 WRÓBEL Weronika 2004-06-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
226 WYPPICH Zuzanna 2003-09-24 UKS Czwórka Żory SLK
227 ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
228 ZAJĄC Joanna 2004-04-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
229 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
230 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 MUKS Czerwionka-Leszczyny SLK
231 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
232 ZIEMBA Zuzanna 2003-01-21 TS AKS Chorzów SLK
233 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
234 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
235 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
236 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
237 ŻELEM Daria 2004-01-27 UKS Maraton Sękowa MLP
238 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.98028707504272sekund