CHOJNOWSKI Kamil
2000-03-14
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
2 ADAMCZYK Kamil 2000-01-01 ULKS Lipinki MLP
3 BACH Sebastian 1995-09-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
4 BADA Emanuel 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
5 BAGIŃSKI Mateusz 2000-05-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
6 BAJEK Wiktor 1999-12-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
7 BRACHA Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
8 BRODOWSKI Krystian 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
9 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
10 BRZÓSKIEWICZ Dawid 1999-04-02 GKS Olimpia Grudziądz KPO
11 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
12 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
13 BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
14 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
15 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
16 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
17 CISŁO Karol 1999-01-01 GS Rzeszów PDK
18 CZAJKA Piotr 2001-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
19 CZYŻ Michał 1998-02-10 RLMKS Orlęta Radom MAZ
20 DEĆ Jarosław 1999-01-29 UKS Maraton Sękowa MLP
21 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
22 DUBLIŃSKI Kacper 2000-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
23 DUDEK Michał 2001-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
24 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
25 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
26 DZIUBEK Mikołaj 2001-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
27 FEDIRKO Piotr 1998-05-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
28 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
29 FORAJTER Patryk 2000-02-25 RMKS Rybnik SLK
30 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
31 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
32 FRĄCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
33 FUDALI Paweł 1999-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
34 GADZIK Robert 1999-02-03 GKS Piast Gliwice SLK
35 GAJECKI Dawid 2000-03-25 ULKS Lipinki MLP
36 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
37 GĘSIAK Kacper 2000-01-09 KKB MOSiR Krosno PDK
38 GIBEK Filip 2001-06-15 SKS Kusy Kraków MLP
39 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
40 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
41 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
42 GODLEWSKI Konrad 1999-03-30 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
43 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
44 GOŁĄB Jarosław 2000-03-15 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
45 GÓRAK Robert 2000-09-20 MLUKS Tarnów MLP
46 GRABOWSKI Daniel 2001-07-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
47 GROBECKI Daniel 2000-01-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
48 GROBELNY Jakub 1999-03-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
49 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
50 GURDEK Dominik 1999-02-23 KS AZS AWF Kraków MLP
51 HAJDUK Norbert 2003-04-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
52 HAJDUK Seweryn 2004-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
53 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
54 JAKSINA Jakub 2001-10-11 KS Podlasie Białystok POD
55 JANIGA Nikodem 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
56 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
57 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
59 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
60 KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 UKS Kusy Bukowno MLP
61 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
62 KAPINOS Radosław 2000-07-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
63 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
64 KIEŁPIŃSKI Jan 2000-01-14 MKS-MOSM Bytom SLK
65 KŁOS Michał 2001-09-15 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
66 KONARSKI Mateusz 2000-02-17 WLKS Wrocław DOL
67 KONIECZNY Kamil 1999-03-21 KS AZS AWF Kraków MLP
68 KOPACZ Aleksander 2000-08-22 MLUKS Tarnów MLP
69 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
70 KORNAŚ Karol 2001-05-21 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
71 KOTEWICZ Michał 2000-02-08 GKS Olimpia Grudziądz KPO
72 KOWALCZYK Artur 2001-10-14 SKS Kusy Kraków MLP
73 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
74 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
75 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
76 KRYSIAK Eryk 2000-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
77 KRZEMIŃSKI Maciej 2002-01-09 UKS Chromik Mysłowice SLK
78 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
79 KUCEJKO Piotr 1999-07-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
80 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
81 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
82 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
83 KUŁACH Łukasz 2001-05-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
84 KURZYŃSKI Piotr 1998-08-18 WKS Wawel Kraków MLP
85 KUSBER Piotr 2000-01-12 RMKS Rybnik SLK
86 KUŚ Kamil 2001-08-15 TS AKS Chorzów SLK
87 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
88 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
89 LACHOWICZ Łukasz 1999-11-01 UKS 19 Bojary Białystok POD
90 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
91 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
92 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
93 LIŚKIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
94 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
95 ŁOŚ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
96 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
97 MACIĄG Radosław 1999-12-14 WKS Śląsk Wrocław DOL
98 MACIEJEWSKI Stanisław 1999-04-13 UKS Chromik Mysłowice SLK
99 MALICKI Jakub 2000-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
100 MATYS Marek 1998-05-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
101 MAZUR Tobiasz 2000-06-05 UKS Kobylanka MLP
102 MICOR Dominik 1999-04-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
103 MIKOŁAJCZYK Jakub 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
104 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
105 MORĄG Piotr 2000-08-10 SKS Kusy Kraków MLP
106 MORDARSKI Jakub 2000-01-27 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
107 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
108 OJCZYK Wojciech 1999-03-10 MLUKS Tarnów MLP
109 OLEJNICZAK Wiktor 1999-02-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
110 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
111 OPOCKI Michał 1998-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
112 ORŁOWSKI Daniel 1999-01-01 ZS Siedliszcze LBE
113 OSOBA Adrian 1999-01-01 ZS Siedliszcze LBE
114 OSOBA Krystian 1999-05-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
115 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
116 PAWŁOWSKI Oliwier 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
117 PEMPUŚ Remigiusz 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
118 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
119 PIÓRO Olaf 2001-08-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
120 PLICHTA Antoni 2000-01-10 LKS Lubusz Słubice LBU
121 PLISZKA Jakub 2001-03-11 MLUKS Tarnów MLP
122 PŁAZA Bartosz 2000-03-29 RLMKS Orlęta Radom MAZ
123 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
124 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
125 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
126 PROKOPIUK Marcel 1999-06-04 MKS Stal Nowa Dęba PDK
127 PRZYBYŁOWICZ Adrian 2000-01-01 UKS Kobylanka MLP
128 PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
129 PSZCZÓŁKA Szymon 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
130 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
131 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
132 RADLIŃSKI Michał 1999-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
133 REJ Dawid 2002-04-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
134 RĘBISZ Przemysław 2000-10-17 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
135 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 AZS-AWF Katowice SLK
136 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
137 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
138 RUSIN Szymon 2000-03-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
139 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
140 SEIDEL Wojciech 1950-01-16 niest. Kraków MLP
141 SEPIAŁ Remigiusz 2000-01-11 KS AZS AWF Kraków MLP
142 SERWAŃSKI Adam 2000-09-04 SKS Kusy Kraków MLP
143 SEWIŁO Maksymilian 2001-02-06 SKS Kusy Kraków MLP
144 SIKORSKI Jakub 2001-09-01 AZS-AWF Katowice SLK
145 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
146 STAFIEJ Piotr 1999-01-22 LKS Stal Mielec PDK
147 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
148 STEFAŃCZUK Marek 1999-10-18 MKS Agros Chełm LBE
149 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
150 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
151 SURMA Dawid 2001-01-10 MKS-MOS Katowice SLK
152 SZACHOWICZ Przemysław 1999-01-01 PGS 19 Białystok POD
153 SZCZEPANIK Arkadiusz 1999-09-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
154 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
155 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
156 SZUMILAS Patryk 2002-10-31 SKS Kusy Kraków MLP
157 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
158 ŚMIETANA Jakub 2000-03-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
159 ŚWIĘDRYCH Daniel 2001-07-20 MLUKS Tarnów MLP
160 ŚWIRK Norbert 1999-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
161 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
162 TATAR Bartłomiej 2001-06-12 SKS Kusy Kraków MLP
163 TEKIELA Filip 2000-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
164 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
165 TUCZYŃSKI Michał 2000-05-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
166 TWORZYDŁO Jan 1997-05-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
167 TYLKA Kamil 1999-02-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
168 WALC Natan 1999-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
169 WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
170 WCISŁO Jeremiasz 1999-07-03 SKS Kusy Kraków MLP
171 WICHARY Kamil 2000-08-24 LKS Kłos Olkusz MLP
172 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
173 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
174 WIECZOREK Kacper 2001-12-06 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
175 WIELAND Dawid 2000-02-20 MKS-MOSM Bytom SLK
176 WILEMSKI Nikolas 1999-03-18 GKS Olimpia Grudziądz KPO
177 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
178 WOJTYŁA Wojciech 2001-09-14 LKS Pogórze Skoczów SLK
179 WOŹNIAK Kamil 1999-10-08 UKS Kobylanka MLP
180 WOŹNIAK Mateusz 2000-08-14 SKS Kusy Kraków MLP
181 WÓJCIK Mateusz 2001-09-27 ULKS Technik Trzcinica PDK
182 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
183 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
184 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
185 ZADORA Michał 2000-03-17 UKS Kusy Bukowno MLP
186 ZAJDEL Karol 1999-05-20 KS AZS AWF Kraków MLP
187 ZARASKA Łukasz 2000-05-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
188 ZDEBIAK Arnold 1993-05-11 KS AZS AWF Kraków MLP
189 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
190 ZIĘBA Mateusz 2000-09-02 MKS-MOSM Bytom SLK
191 ZIĘTARSKI Filip 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
192 ZONTEK Michał 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
193 ZYCH Jakub 2000-12-11 KS AZS AWF Kraków MLP
194 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
195 ŻELEŹNIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
196 ŻUCHOWSKI Maciej 1999-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
197 ŻUREK Kacper 2000-12-26 UKS Kusy Bukowno MLP
198 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
199 ŻYRADZKI Patryk 1999-12-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.13810300827026sekund