BIAŁEK Joanna
2001-05-18
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
2 BAŁŁA Dominika 1999-04-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
3 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
4 BATKO Agata 2000-02-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
5 BĄK Agata 2002-08-02 RMKS Rybnik SLK
6 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
7 BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
8 BRODA Julia 2000-07-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
9 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
10 CABAJ Anna 2002-07-09 LKS Kłos Olkusz MLP
11 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
12 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
13 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
14 CIĘCIWA Anna 2004-11-18 SKS Kusy Kraków MLP
15 CZACHOR Karolina 2001-09-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
16 DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 WLKS Wrocław DOL
17 DOMASIK Wiktoria 2003-02-21 LKS Brzezina Osiek MLP
18 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
19 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
20 ERKIERT Maria 2002-05-25 BKL Bełchatów LDZ
21 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
22 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
23 GAJDA Karolina 2001-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
24 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
25 GŁUPCZYK Karolina 1998-05-28 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
26 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
27 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
28 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
29 HAZIK Karolina 2002-01-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
30 HOMONCIK Dorota 2002-01-17 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
31 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
32 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
33 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
34 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
35 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
36 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
37 KOCJAN Wiktoria 2001-09-10 LKS Kłos Olkusz MLP
38 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
39 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
40 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
41 KOTULA Paulina 2002-01-11 LKS Resovia Rzeszów PDK
42 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
43 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
44 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
45 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
46 KRAWCZYK Zuzanna 2002-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
47 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
48 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
49 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
51 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
52 LIPKA Barbara 2000-11-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
53 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
54 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
55 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
56 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
57 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
58 ŁYSIN Milena 2003-03-19 UKS Sokół Zator MLP
59 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
60 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
61 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
62 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
63 MAREK Julia 2001-06-18 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
64 MAZUR Dorota 2002-02-18 UKS Kobylanka MLP
65 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
66 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
67 MIKUŁA Aleksandra 2001-07-30 LKS Resovia Rzeszów PDK
68 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
69 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
70 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
71 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
72 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
73 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
74 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
75 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
76 NOWAK Wiktoria 2000-08-15 LKS Brzezina Osiek MLP
77 NOWOTARSKA Anna 2001-11-03 OLA Małopolskie MLP
78 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
79 PALUCH Karolina 2002-03-17 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
80 PARZYCH Weronika 2000-07-18 RMKS Rybnik SLK
81 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
82 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
83 PIECHOWICZ Maryla 1999-03-23 IKS Olkusz MLP
84 PIETRZAK Weronika 2001-06-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
85 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
86 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
87 PSONKA Gabriela 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
88 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
89 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 SACHA Laura 2002-07-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
91 SALA Emilia 2002-03-05 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
92 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
93 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
94 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
95 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
96 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
97 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
98 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
99 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
100 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
101 SURÓWKA Magda 2002-03-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
102 SZETELA Zuzanna 2001-07-15 LKS Resovia Rzeszów PDK
103 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
104 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
105 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
106 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
107 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
108 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
109 ŚWIĘTY-ERSETIC Justyna 1992-12-03 AZS-AWF Katowice SLK
110 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
111 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
112 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
113 WAŁACH Julia 2000-12-15 RMKS Rybnik SLK
114 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
115 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
116 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
117 WYWROT Julia 2001-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
118 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
119 ZAJĄC Julia 2002-07-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
120 ZAKRZEWSKA Natalia 2002-01-04 UKS Chromik Mysłowice SLK
121 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
122 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
123 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.086709976196289sekund