FILIPEK Bartosz
2001-09-09
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AKSAMIT Konrad 2001-05-11 SKS Kusy Kraków MLP
2 BABICZ Wiktor 2001-06-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
3 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
4 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
5 BEDNARSKI Karol 1997-11-04 MUKS THM Ostrowiec ¦więtokrzyski SWK
6 BŁAŻ Adam 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
7 BOBER Paweł 2003-02-03 UKS Kobylanka MLP
8 BRACHA Jakub 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
9 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
10 BRZEZIŃSKI Marek 1995-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
11 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
12 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
13 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
14 CHMURA Piotr 1998-08-17 KS AZS AWF Kraków MLP
15 CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 KS AZS AWF Kraków MLP
16 CHRAPEK Przemysław 1998-01-20 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
17 CHWAJA Błażej 2003-05-05 MKS Żywiec SLK
18 CIEŃ Marcel 2002-03-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
19 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
20 CISIŃSKI Maciej 1997-01-21 WKS Wawel Kraków MLP
21 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
22 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
23 CZADER Hubert 2000-07-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
24 CZAJKA Piotr 2001-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
25 CZAPLA Michał 2007-04-05 niest. Katowice SLK
26 CZECHOWSKI Jakub 2003-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
27 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
28 DOBROWOLSKI Patryk 2000-06-09 KS AZS AWF Kraków MLP
29 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
30 DUDEK Daniel 2000-12-11 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
31 DUDEK Krzysztof 1995-07-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
32 DUDEK Michał 2001-06-08 WKS Wawel Kraków MLP
33 DULEMBA Kamil 2000-02-25 SKS Kusy Kraków MLP
34 DURAJ Dawid 2004-03-27 MKS Żywiec SLK
35 DURALEK Damian 1999-03-11 KS AZS AWF Kraków MLP
36 DYNEROWICZ Michał 1997-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
37 DZIDA Paweł 1999-04-13 AZS-AWF Katowice SLK
38 DZIUBEK Mikołaj 2001-12-19 SKS Kusy Kraków MLP
39 FIJAK Tomasz 2004-01-20 MKS Żywiec SLK
40 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
41 FRˇCZEK Patryk 2001-05-20 ULKS Lipinki MLP
42 FURGAŁ Patryk 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
43 GAILI Kacper 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
44 GAJECKI Kacper 2000-08-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
45 GAJEWSKI Łukasz 1998-09-10 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
46 GALIK Wojciech 2002-04-10 MKS Rabka-Zdrój MLP
47 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
48 GARUS Kamil 2002-01-23 RMKS Rybnik SLK
49 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
50 GIL Filip 1999-01-09 WKS Wawel Kraków MLP
51 GLOS Michał 2002-06-29 LKS Orzeł Kozy SLK
52 GŁADYSZ Artur 1995-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
53 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
54 GOLAS Daniel 2000-06-13 SKS Kusy Kraków MLP
55 GOŁOMBEK Kevin 2001-06-18 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
56 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin O¶więcim MLP
57 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
58 GROCHAL Jakub 2003-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
59 GRYGIEL Damian 2000-04-15 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
60 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
61 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
62 HENKE Marek 2000-01-20 WKS Wawel Kraków MLP
63 JABŁOŃSKI Łukasz 2000-06-19 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
64 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
65 JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
66 JANIGA Nikodem 1998-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
67 JANUSZEK Kajetan 2000-02-28 MUKS ILKUS Olkusz MLP
68 JAROSZ Krzysztof 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
69 JASICZEK Dawid 2003-11-17 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
70 JASIORKOWSKI Sebastian 1998-06-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
71 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
72 JASZCZYK Wojciech 1999-06-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
73 JAWORSKI Wiktor 2000-08-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
74 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
75 JÖRGEN Artur 1998-07-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
76 JURKOWSKI Marcin 2001-03-14 LKS Kłos Olkusz MLP
77 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
78 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
79 KAJDA Michael 2001-08-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
80 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
81 KASZA Artur 1998-07-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
82 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 MKS Rabka-Zdrój MLP
83 KIRSZNIOK Radosław 2002-04-01 MKS-MOSM Bytom SLK
84 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
85 KLIMA Bartłomiej 2001-01-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
86 KLOSE Dawid 2000-01-17 TL ROW Rybnik SLK
87 KNAPIK Mateusz 2000-01-05 MKS-MOSM Bytom SLK
88 KOBEL Wojciech 1995-09-13 CWKS Resovia Rzeszów PDK
89 KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 KS AZS AWF Kraków MLP
90 KOCOT Mateusz 2001-10-02 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
91 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
92 KOMĘDERA Michał 2003-09-04 LKS Orzeł Kozy SLK
93 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
94 KOS Patryk 2001-01-25 ULKS Bielgim Bielany MLP
95 KOTULA Mateusz 2003-12-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
96 KOWALSKI Bartłomiej 2002-07-13 SKS Kusy Kraków MLP
97 KOZŁOWSKI Dominik 2000-07-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
98 KOZŁOWSKI Jakub 1999-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
99 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
100 KRAWĘTKOWSKI Bartosz 2002-06-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
101 KRUCZEK Piotr 2000-04-23 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
102 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
103 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
104 KRZEMPEK Jakub 2002-02-28 UKS Brenna Górki SLK
105 KUBALA Kamil 1999-01-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
106 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
107 KUCIŃSKI Michał 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
108 KUFEL Jerzy 2000-01-12 KS AZS AWF Kraków MLP
109 KULIK Grzegorz 2000-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
110 KULMA Adrian 2000-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
111 KURDYŁA Dawid 2000-03-02 KS Komunalni Sanok PDK
112 KURSA Patryk 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
113 KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 AZS-AWF Katowice SLK
114 KWIECIEŃ Michał 1999-06-18 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
115 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
116 LACH Artur 2000-02-03 UKS Gminy Brzeszcze MLP
117 LACH Bartłomiej 2007-04-14 UKS Gminy Brzeszcze MLP
118 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
119 LEPIESZKA Michał 2002-05-07 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
120 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
121 LINCHARD Marcin 1993-03-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
122 LI¦KIEWICZ Zbigniew 2000-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
123 LITWINEK Bartosz 1998-07-29 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
124 LUDWIŃSKI Jakub 2001-01-24 UKS Kobylanka MLP
125 ŁEPKOWSKI Jakub 2001-01-20 SKS Kusy Kraków MLP
126 ŁOBODA Marcin 2003-01-10 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
127 ŁOPATKA Maciej 2002-09-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
128 ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
129 ŁUCKI Oskar 2002-04-11 BKL Bełchatów LDZ
130 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
131 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
132 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
133 MACURA Grzegorz 2002-02-02 UKS Brenna Górki SLK
134 MAJDA Tomasz 2001-12-27 LKS Brzezina Osiek MLP
135 MAJERCZAK Bartłomiej 2002-01-06 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
136 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 MKS Iskra Pszczyna SLK
137 MAJEWSKI Roman 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
138 MALICKI Jakub 2000-10-05 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
139 MAŁEK Karol 1996-10-30 KKB MOSiR Krosno PDK
140 MAREK Andrzej 1999-11-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
141 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
142 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
143 MATYSEK Krzysztof 1988-12-02 TS AKS Chorzów SLK
144 MENCFEL Marcin 1996-05-04 KS AZS AWF Kraków MLP
145 MICHALIK Kamil 2000-06-06 MKS-MOSM Bytom SLK
146 MICHALIK Maciej 2002-08-27 UKS Gminy Brzeszcze MLP
147 MIRECKI Michał 2001-02-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
148 MI¦KIEWICZ Jakub 2001-01-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
149 MŁODZIK Mateusz 2001-09-30 TS AKS Chorzów SLK
150 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
151 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
152 MO¦ Damian 1999-09-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
153 MOTYKA Sławomir 1999-01-01 UKS Junior Kamesznica SLK
154 MUSIAŁ Michał 1996-03-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
155 MYSTEK Kamil 1997-11-29 UKS Gminy Brzeszcze MLP
156 OLMA Łukasz 2000-02-14 MKS Tempo Kęty MLP
157 OLSZOWY Dawid 1993-07-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
158 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
159 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
160 PABIS Norbert 2004-09-16 KS Victoria Trzebinia MLP
161 PAJˇK Jakub 2001-01-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
162 PAJˇK Mateusz 2001-04-25 MKS Iskra Pszczyna SLK
163 PALA Dominik 2001-08-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
164 PANEK Jakub 2001-05-12 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
165 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
166 PAWLUSIAK Korneliusz 2001-01-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
167 PAWŁOWSKI Michał 2002-04-22 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
168 PAWŁOWSKI Oliwier 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
169 PECURAS Damian 2000-04-14 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
170 PEZDA Mateusz 2001-04-04 LKS Stal Mielec PDK
171 PIEKARCZYK Patryk 2000-04-27 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
172 PIEPRZYK Dominik 2002-07-17 SKS Kusy Kraków MLP
173 PIERWOCH Jakub 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
174 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
175 PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
176 PLISZKA Jakub 2001-03-11 MLUKS Tarnów MLP
177 POLAKOWSKI Kacper 2002-01-14 LKS Orzeł Kozy SLK
178 POLAKOWSKI Szymon 2003-09-08 LKS Orzeł Kozy SLK
179 POLEWAJCZYK Adam 2001-01-26 MMKS Kędzierzyn KoĽle OPL
180 POLOCZEK Kamil 1989-04-24 UKS Czwórka Żory SLK
181 POLOK Kamil 2000-01-20 UKS Gminy Brzeszcze MLP
182 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
183 PORCJA Jakub 2000-06-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
184 PRENDOTA Przemysław 1998-03-16 MLUKS Tarnów MLP
185 PSZCZÓŁKA Szymon 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
186 PTAK Bartosz 2001-03-04 MKS-MOSM Bytom SLK
187 PULIT Dawid 1998-01-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
188 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
189 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
190 ROMAŃCZYK Sebastian 2000-10-31 KS Komunalni Sanok PDK
191 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
192 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
193 RUMIAN Jan 2001-06-02 SKS Kusy Kraków MLP
194 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
195 SAŁUK Miłosz 2001-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
196 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
197 SAPEK Szymon 1997-07-29 KS AZS AWF Kraków MLP
198 SCHMIDT Michał 2001-01-04 KS Komunalni Sanok PDK
199 SEREMAK Kamil 2001-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
200 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
201 SETLIK Daniel 2001-04-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
202 SEWIŁO Maksymilian 2001-02-06 SKS Kusy Kraków MLP
203 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
204 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
205 SOBOLAK Adrian 1996-08-16 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
206 SOKOŁOWSKI Władysław 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
207 SOLECKI Mikołaj 2001-04-11 KS AZS AWF Kraków MLP
208 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
209 SROKA Patryk 2001-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
210 STANIEC Kacper 2000-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
211 STANIEC Kacper 2002-09-28 MLUKS Tarnów MLP
212 STANISZ Maciej 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
213 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
214 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
215 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
216 SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 WKS Wawel Kraków MLP
217 SURMIAK Adam 2004-01-09 SKS Kusy Kraków MLP
218 SWOBODA Patryk 2000-06-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
219 SYCHTA Maciej 1997-11-05 WKS Wawel Kraków MLP
220 SYZDEK Mariusz 1989-10-29 UKS Czwórka Żory SLK
221 SZCZUDŁO Jakub 2000-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP
222 SZEWCZYK Oskar 2002-11-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
223 SZEWERA Daniel 2000-10-30 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
224 SZULIŃSKI Dawid 2003-09-14 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
225 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
226 SZUMILAS Patryk 2002-10-31 SKS Kusy Kraków MLP
227 ¦LIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
228 ¦LIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
229 ¦LUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
230 ¦WIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
231 ¦WIST Jakub 1999-12-06 RMKS Rybnik SLK
232 TARCZOŃ Damian 1996-02-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
233 TEBEL Paweł 2002-07-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
234 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
235 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
236 TYLKA Kamil 1999-02-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
237 URBAŃCZYK Andrzej 2002-12-19 LKS Orzeł Kozy SLK
238 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
239 WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
240 WANDZEL Mateusz 1999-03-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
241 WARMIŃSKI Mateusz 2004-11-05 TL ROW Rybnik SLK
242 WASILEWSKI Artur 1996-09-08 KS AZS AWF Kraków MLP
243 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
244 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
245 WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 KS AZS AWF Kraków MLP
246 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
247 WILCZYŃSKI Gabriel 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
248 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
249 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
250 WILKOSZ Jarosław 2001-08-01 LKS Kłos Olkusz MLP
251 WOJCIUCH Arkadiusz 1997-08-04 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
252 WOJDYŁO Justyn 2000-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
253 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
254 WOLANT Wojciech 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
255 WOLSKI Patryk 2002-04-10 ULKS Technik Trzcinica PDK
256 WOSZCZYK Damian 2001-04-12 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
257 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 SKS Kusy Kraków MLP
258 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
259 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
260 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
261 WYSŁUCH Wojciech 2000-12-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
262 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
263 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
264 ZACNY Szymon 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
265 ZAGÓL Krzysztof 2002-03-19 MLUKS Tarnów MLP
266 ZATORSKI Mikołaj 1999-07-13 MKS Iskra Pszczyna SLK
267 ZIAJA Michał 1994-04-04 KS AZS AWF Kraków MLP
268 ZIEN Kamil 2001-08-14 MOSM Tychy SLK
269 ZŁYDASZYK Jakub 1998-06-15 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
270 ZONTEK Michał 1999-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
271 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
272 ŻAK Patryk 2001-07-30 SKS Kusy Kraków MLP
273 ŻELE¬NIK Krzysztof 1999-02-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
274 ŻYCZYŃSKI Maximilian 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
275 ŻYCZYŃSKI Tomasz 2002-02-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.33153080940247sekund