POPARDOWSKA Zuzanna
2002-06-16
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 UKS Trójka Mikołów SLK
2 ADAMIEC Martyna 1997-07-09 MKS-MOS Katowice SLK
3 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
4 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
5 BAJOR Magdalena 1999-01-13 AZS UMCS Lublin LBE
6 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
7 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
9 BARAŃSKA Vanessa 2002-10-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
10 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
11 BELCZYK Marlena 2003-06-09 ULKS Lipinki MLP
12 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
13 BERKOWICZ Olga 2001-06-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
14 BĘBENEK Tatiana 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
15 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
16 BIELSKA Emilia 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
17 BIENIA Zuzanna 2001-07-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
18 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
19 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
20 BLACHA Klaudia 1998-02-04 MKS Tempo Kęty MLP
21 BLIŹNIEWSKA Oliwia 2001-11-03 AZS Łódź LDZ
22 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
23 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
24 BOCHENEK Emilia 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
25 BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
26 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 RMKS Rybnik SLK
27 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
28 BROŻEK Dominika 2004-08-14 MLUKS Tarnów MLP
29 BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 SKS Kusy Kraków MLP
30 BUDNER Marta 2001-05-17 MKLA Łęczyca LDZ
31 BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
32 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
33 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
34 BURLEWICZ Antonina 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
35 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
36 CEGIELKA Klaudia 2001-05-07 KS Wisła Puławy LBE
37 CHMIELEWSKA Wiktoria 2004-09-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
38 CHORABIK Karolina 2000-07-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
39 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
40 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
41 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
42 CIELUCH Kinga 2002-06-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
43 CIESLIK Laura 2002-03-22 AML Słupsk POM
44 CZABAN Magdalena 1999-08-28 SKS Kusy Kraków MLP
45 CZACHOWSKA Wiktoria 2002-04-05 LKS Brzezina Osiek MLP
46 DĄBROWSKA Wioleta 1997-02-12 ULKS Technik Trzcinica PDK
47 DŁUTEK Zofia 1996-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
48 DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
49 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
50 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
51 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
52 DRZYZGIEWICZ Ewelina 2002-02-26 LKS Brzezina Osiek MLP
53 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
54 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
55 DZIURA Izabela 1997-09-23 WKS Wawel Kraków MLP
56 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
57 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
58 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
59 FILIP Małgorzata 2004-06-09 LKS Brzezina Osiek MLP
60 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
61 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
62 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
63 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
64 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
65 FRĄCZYK Magdalena 2001-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
66 FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
67 FROŃ Katarzyna 2002-10-12 ULKS Bielgim Bielany MLP
68 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
69 GAJDA Anna 2003-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
70 GAWIN Wiktoria 2004-07-15 KS AZS AWF Kraków MLP
71 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom SLK
72 GEFERT Karolina 1998-01-07 KS Komunalni Sanok PDK
73 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
74 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
75 GIEŁBAGA Justyna 1992-04-05 KS AZS AWF Kraków MLP
76 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
77 GŁOMBIK Sonja 2001-05-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
78 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
79 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
80 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
81 GROMADA Karolina 2001-05-30 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
82 GROMADA Wiktoria 2002-07-02 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
83 GRYBOŚ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
84 GRYBOŚ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
85 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
86 HACZEK Oliwia 2004-02-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
87 HETMAN Aleksandra 2001-07-03 WKS Wawel Kraków MLP
88 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
89 HRAPKOWICZ Bernadeta 2002-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
90 HYRLIK Laura 2004-10-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
91 IGNATIEVA Julia 1990-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
92 JABŁOŃSKA Oliwia 2005-10-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
93 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
94 JAKUBOWSKA Martyna 2002-01-01 LUKS Strzałków LDZ
95 JANECKA Joanna 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
96 JANKOSZ Anna 2001-02-03 MLUKS Tarnów MLP
97 JANUS Julia 2001-10-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
98 JASTRZĘBSKA Wiktoria 2001-02-22 SKS Kusy Kraków MLP
99 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
100 JEZUIT Sara 1998-01-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
101 JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 MKL Jarocin WLP
102 JURCZAK Joanna 2002-01-31 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
103 JURKIEWICZ Natalia 2002-04-08 LKS Grodzisko Raciechowice MLP
104 JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29 UKS 55 Łódź LDZ
105 KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 SKS Kusy Kraków MLP
106 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
107 KACZMARCZYK Paulina 2000-05-26 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
108 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
109 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
110 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
111 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
112 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
113 KAPTUR Zuzanna 2008-09-19 MCKiS Jaworzno SLK
114 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
115 KARASIŃSKA Lena 2005-04-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
116 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
117 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
118 KĘPA Alicja 2001-05-11 WKS Wawel Kraków MLP
119 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
120 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
121 KINALSKA Natalia 2002-10-29 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
122 KLAJA Martyna 2005-01-26 SKS Kusy Kraków MLP
123 KLISIEWICZ Anna 2000-10-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
124 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
125 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
126 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
127 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
128 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
129 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
130 KONIOR Justyna 2005-09-07 MKS Tempo Kęty MLP
131 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
132 KORCZYK Katarzyna 2003-01-02 ULKS Bielgim Bielany MLP
133 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
134 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
135 KOTYŃSKA Alicja 2001-02-05 MKS Tempo Kęty MLP
136 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
137 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
138 KOWALIK Milena 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
139 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
140 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
141 KOZIOŁ Patrycja 2002-10-09 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
142 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
143 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
144 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
145 KRAWCZYK Zuzanna 2002-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
146 KRELSKA Izabela 2001-09-26 MKS Stal Nowa Dęba PDK
147 KRONBURG Klaudia 2002-04-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
148 KRYŃSKA Lena 1999-06-30 MOSM Tychy SLK
149 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
150 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
151 KRZYSTOLIK Alina 2003-08-30 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
152 KUBECZKO Julia 2005-06-22 MKS Tempo Kęty MLP
153 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
154 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
155 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
156 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
157 KULKA Kinga 1996-03-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
158 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
159 KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
160 LALAK Aleksandra 2004-09-21 KS Wisła Puławy LBE
161 LASKOŚ Aleksandra 1998-01-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
162 LASOŃ Emilia 2002-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
163 LEWANDOWSKA Kinga 2001-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
164 LEWICKA Natalia 2002-01-16 MKS Stal Nowa Dęba PDK
165 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
166 LIS Klaudia 2002-04-08 MKL Toruń KPO
167 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
168 LOSE Małgorzata 2003-08-23 KB MOSiR Jastrzębie SLK
169 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
170 LUDWA Magdalena 2002-01-01 MLUKS Tarnów MLP
171 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
172 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
173 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
174 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
175 ŁUKASZCZYK Klaudia 2004-08-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
176 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
177 ŁYSZKIEWICZ Klaudia 2001-08-17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
178 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
179 MACHNIEWICZ Dominika 2001-01-01 UKS Kobylanka MLP
180 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
181 MAGIERA Natalia 2004-02-21 SKS Kusy Kraków MLP
182 MAJKA Milena 2003-06-23 MLUKS Tarnów MLP
183 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
184 MAKUŁA Weronika 2002-07-22 SKS Kusy Kraków MLP
185 MAMICA Joanna 2003-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
186 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
187 MARKIEWICZ Karolina 1993-12-11 KS Podlasie Białystok POD
188 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 WKS Wawel Kraków MLP
189 MAZGAJ Sylwia 2001-01-02 MKS Tempo Kęty MLP
190 MAZUR Klaudia 2001-01-01 UKS Kobylanka MLP
191 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
192 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
193 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
194 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
195 MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
196 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
197 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
198 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
199 MIROWSKA Weronika 2003-02-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
200 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
201 MŁOCEK Monika 2001-01-30 MKS Tempo Kęty MLP
202 MORANIEC Gabriela 2001-12-12 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
203 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
204 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
205 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
206 MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
207 MRUGAŁA Kamila 2003-01-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
208 MUSZYŃSKA Kinga 2003-01-27 MKS Agros Chełm LBE
209 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
210 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
211 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
212 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
213 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
214 NAWŁATYNA Oliwia 2005-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
215 NIEWIADOMSKA Magdalena 1994-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
216 NIEWIEDZIAŁ Magda 1997-04-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
217 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
218 NIZIAŁEK Oliwia 2004-10-20 SKS Kusy Kraków MLP
219 NOSZKA Klaudia 2000-03-31 LKS Brzezina Osiek MLP
220 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
221 NOWAK Oliwia 2003-02-26 SKS Kusy Kraków MLP
222 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
223 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
224 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
225 OSIECKA Julia 2001-12-15 TS AKS Chorzów SLK
226 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
227 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
228 PAJEWSKA Maja 2003-11-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
229 PALUCH Karolina 2002-01-01 UKS Trójka Sandomierz SWK
230 PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
231 PARZYCH Weronika 2000-07-18 RMKS Rybnik SLK
232 PAWLUSIAK Klaudia 2003-01-01 ULKS Bielgim Bielany MLP
233 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
234 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
235 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
236 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
237 PETRENKO Yuliia 1998-04-03 KS AZS AWF Kraków MLP
238 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
239 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
240 PIETRUSZKA Kamila 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
241 PIETRUSZKA Patrycja 2000-01-26 MUKS ILKUS Olkusz MLP
242 PIETRZAK Weronika 2001-06-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
243 PIWOWARSKA Aleksandra 2003-01-02 LKS Kłos Olkusz MLP
244 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
245 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
246 POLEROWICZ Ada 2002-08-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
247 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
248 POSZWA Patrycja 2000-11-14 KS AZS AWF Kraków MLP
249 PRYGIEL Martyna 2003-02-08 RLTL ZTE Radom MAZ
250 PRZEPIÓRKA Kamila 2002-01-08 MUKS ILKUS Olkusz MLP
251 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
252 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
253 PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
254 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
255 RĘBIEWSKA Nikola 2004-01-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
256 RODZOS Dominika 2003-06-03 KS Wisła Puławy LBE
257 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
258 ROJEK Natalia 2003-11-30 RMKS Rybnik SLK
259 ROLSKA Barbara 2001-11-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
260 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
261 ROZNER Sandra 2002-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
262 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
263 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
264 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
265 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
266 RZĄD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
267 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
268 SADLAK Karolina 2003-03-22 MLUKS Tarnów MLP
269 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
270 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
271 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
272 SIELSKA Alicja 2003-07-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
273 SIERŻĘGA Agnieszka 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
274 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
275 SIKOŃ Adrianna 2001-03-08 MLUKS Tarnów MLP
276 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
277 SITKO Sabina 2002-07-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
278 SIWIEC Wiktoria 2005-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
279 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
280 SKRZEK Pola 2005-04-20 OKS Skra Warszawa MAZ
281 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
282 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
283 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
284 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 UKS Trójka Mikołów SLK
285 SMAZA Weronika 2004-08-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
286 SMORCZEWSKA Hanna 2005-02-11 MKS-MOS Katowice SLK
287 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
288 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
289 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
290 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
291 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
292 SOWA Joanna 2002-10-24 MLUKS Tarnów MLP
293 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
294 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
295 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
296 STANEK Magdalena 2001-05-07 LKS Kłos Olkusz MLP
297 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
298 STAROŃ Emilia 2004-06-05 KS Victoria Trzebinia MLP
299 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
300 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 AZS-AWF Katowice SLK
301 STETTNER Karolina 2000-02-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
302 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
303 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
304 STYRCZ Anna 1982-04-17 KS AZS AWF Kraków MLP
305 STYŚ Agata 2001-03-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
306 SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
307 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
308 SURMIAK Zofia 2001-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
309 SUROWIEC Paulina 2000-08-04 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
310 SURÓWKA Magda 2002-03-19 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
311 SZABLA Patrycja 2003-03-20 MKS-MOSM Bytom SLK
312 SZEWCZYK Katarzyna 2002-03-09 RMKS Rybnik SLK
313 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
314 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
315 SZNAJDER Kinga 2004-09-09 SKS Kusy Kraków MLP
316 SZPILKA Weronika 2003-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
317 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
318 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
319 SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 ZLKL Zielona Góra LBU
320 SZYMAŃSKA Emilia 2003-01-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
321 ŚLIWA Aleksandra 2001-01-11 UKS Kobylanka MLP
322 ŚLIWA Jessica 2003-09-25 ULKS Lipinki MLP
323 ŚLIWA Julia 2003-10-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
324 ŚLIWIAK Natalia 2004-12-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
325 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
326 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
327 ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 MOSM Tychy SLK
328 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
329 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
330 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
331 TOBOŁA Gabriela 2000-02-19 SKS Kusy Kraków MLP
332 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
333 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
334 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
335 TOMES Martyna 2001-11-11 MKLA Łęczyca LDZ
336 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
337 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
338 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
339 UBUSZAJEW Katarzyna 2001-03-12 LKS Kłos Olkusz MLP
340 ULANOWSKA Julia 2004-05-21 KS Wisła Puławy LBE
341 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
342 URBAŃCZYK Natalia 2001-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
343 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
344 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
345 WAŁACH Julia 2000-12-15 RMKS Rybnik SLK
346 WANDZEL Martyna 2001-11-21 MKS Tempo Kęty MLP
347 WASZTYL Anastazja 2005-03-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
348 WCISŁO Klaudia 2004-06-30 SKS Kusy Kraków MLP
349 WICHA Oliwia 2004-04-01 KS Wisła Puławy LBE
350 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
351 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
352 WIERZBICKA Katarzyna 1990-01-01 KL Iskra Białogard ZPO
353 WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
354 WITKOWSKA Natalia 1998-06-03 KS Wisła Puławy LBE
355 WOJEWODA Kinga 2002-01-01 LKS Kłos Olkusz MLP
356 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
357 WOLAK Debora 2003-07-13 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
358 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
359 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
360 WOŹNIAK Julia 2001-09-10 UKS 55 Łódź LDZ
361 WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 BKL Bełchatów LDZ
362 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
363 WÓJCIK Weronika 2002-03-23 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
364 WRZASK Oliwia 2001-01-15 MUKS ILKUS Olkusz MLP
365 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
366 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
367 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
368 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
369 ZARĘBA Eliza 2002-01-07 KS Wisła Puławy LBE
370 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
371 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
372 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 MUKS Czerwionka-Leszczyny SLK
373 ZAWADZKA Natalia 2002-05-29 KS Zawkrze Mława MAZ
374 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
375 ZĘBALA Alicja 2002-11-09 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
376 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
377 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
378 ZUZIAK Marzena 1993-03-04 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
379 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
380 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
381 ŻAK Gabriela 2004-06-07 SKS Kusy Kraków MLP
382 ŻAK Oliwia 2003-08-29 RMKS Rybnik SLK
383 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.26643204689026sekund