MATUSZEWSKI Dawid
2001-05-28
UKS 12 Kalisz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANIOŁA Dominik 2000-02-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
2 BASZYŃSKI Bartłomiej 2000-01-31 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
3 BATOR Mateusz 2000-11-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
4 BIAŁEK Jakub 2001-07-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 BŁASZCZYK Bartosz 2001-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
6 BOGACZYŃSKI Mikołaj 1999-04-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
7 BORYSEWICZ Dawid 2000-05-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
8 BRZOZOWSKI Hubert 2001-04-24 MKS Junior Złocieniec ZPO
9 CHUDZIAK Przemysław 1999-04-27 UKS Halszka Szamotuły WLP
10 CIEŚLAK Marcin 2000-05-21 MUKS Kadet Rawicz WLP
11 CIUCHTA Szymon 2001-08-21 AZS-AWF Gorzów LBU
12 CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
13 CZULIŃSKI Łukasz 1998-09-10 OŚ AZS Poznań WLP
14 DĘBSKI Bartosz 2002-12-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
15 DRĄŻEK Damian 2000-11-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
16 DUDKIEWICZ Kacper 2000-02-06 MKLA Łęczyca LDZ
17 DUINA Mateusz 2001-03-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
18 GLATTKI Dominik 2001-02-05 LUKS Podium Kup OPL
19 GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 MKL Szczecin ZPO
20 GOŹDZIEWICZ Piotr 2001-03-23 UKS 12 Kalisz WLP
21 GOŹDZIK Bartłomiej 2000-05-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
22 GRABOWICZ Grzegorz 2002-01-07 MLKS Rakowice DOL
23 GRAJKOWSKI Maciej 2000-03-14 PLKS Gwda Piła WLP
24 GRZEBINOGA Mikołaj 1999-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP
25 GWIAZDA Kacper 2000-03-24 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
26 JANOCH Konrad 2000-03-30 LLKS Pomorze Stargard ZPO
27 JEŻEWICZ Piotr 2000-04-03 UKS Krotowski Mosina WLP
28 KACZMAREK Marek 2000-12-06 LUKS Podium Kup OPL
29 KACZMARSKI Adam 1999-01-01 LUKS Orkan Września WLP
30 KANIK Jakub 2002-05-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
31 KAZIMIERSKI Kacper 2001-01-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
32 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
33 KÖNIGSMAN Paweł 2000-07-16 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
34 KOSTKA Patryk 2001-02-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
35 KOTERWA Aleks 2000-06-12 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
36 KOZAK Gracjan 2001-11-19 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
37 KUBIS Michał 2000-08-13 MUKS Szok Bojanowo WLP
38 KUŚWIK Hubert 2001-01-29 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
39 KWIATKOWSKI Szymon 2000-07-13 LUKS Orkan Września WLP
40 LISOWSKI Norbert 2001-02-16 MKS Osa Zgorzelec DOL
41 ŁAPO Artur 2000-03-01 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
42 MACIEJEWSKI Daniel 2000-03-15 MKS Junior Złocieniec ZPO
43 MARCINIAK Sebastian 2001-04-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
44 MAROK Wojciech 2001-09-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
45 MASŁOWSKI Damian 2000-03-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
46 MATAJ Nicolas 2000-01-01 MKS Baszta Szamotuły WLP
47 MIELNICZYN Kacper 2000-04-12 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
48 MIKOŁAJCZYK Michał 2000-05-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
49 MOLAK Karol 2000-09-29 LKS Górnik Wałbrzych DOL
50 NOGA Konrad 2000-11-11 LUKS Namysłów OPL
51 NOWAK Dawid 1998-01-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
52 NOWAK Eryk 2000-03-08 MKS Baszta Szamotuły WLP
53 NOWAK Kamil 2000-08-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
54 PABICH Radosław 2001-04-05 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
55 PARUS Mikołaj 2001-10-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
56 PIECHOCKI Dobromir 2001-01-09 LUKS Orkan Września WLP
57 PIĘTA Łukasz 2001-08-03 UKS Skoczek Władysławów WLP
58 PILAWSKI Maciej 2000-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
59 PODSIADŁY Mariusz 1999-08-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
60 PONIATOWSKI Jan 2001-09-15 MKS Kusy Szczecin ZPO
61 PORA Karol 2001-02-03 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
62 PRZYBYŁEK Łukasz 1999-07-27 LUKS Orkan Września WLP
63 ROŻNIAKOWSKI Jan 2001-01-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
64 SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 AZS-AWF Gorzów LBU
65 SECLER Piotr 1999-04-18 UKS 12 Kalisz WLP
66 SERWAK Bartosz 2000-06-06 MKLA Łęczyca LDZ
67 SĘDROWICZ Maciej 1997-05-19 MKS Baszta Szamotuły WLP
68 SIPKA Patryk 2000-04-22 UKS 12 Kalisz WLP
69 SKAŁECKI Bartosz 1999-04-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
70 SKUPIN Mateusz 2000-01-01 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
71 SKWIERZYŃSKI Jakub 2001-11-18 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
72 SMOLAREK Krzysztof 1999-03-14 UKS 12 Kalisz WLP
73 STEC Eryk 2001-10-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
74 SZARŁATA Przemysław 1999-08-05 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
75 SZNAJDROWICZ Dawid 2001-09-25 SL GKS Olsza Olszyna DOL
76 ŚLIWA Konrad 2001-05-07 LKS Polkowice DOL
77 TOMCZYK Dawid 2000-09-06 MKS Osa Zgorzelec DOL
78 TWARDOWSKI Mateusz 1999-08-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
79 WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 KS Agros Zamość LBE
80 WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
81 WAWRZYNIAK Jakub 2001-04-10 MKS Baszta Szamotuły WLP
82 WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 MKLA Łęczyca LDZ
83 WLAZŁY Jakub 2000-06-17 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
84 WOLSKI Dominik 2002-01-30 MKLA Łęczyca LDZ
85 WOŹNIAK Mateusz 1999-02-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
86 WRÓBLEWSKI Jakub 2000-01-26 MUKS Szok Bojanowo WLP
87 WYPYCH Błażej 2001-12-13 UKS 12 Kalisz WLP
88 WYSOCKI Mikołaj 2000-04-14 UKS Skoczek Władysławów WLP
89 ZAMIARA Jakub 2000-10-13 LUKS Orkan Września WLP
90 ZAMIARA Konrad 2000-10-13 LUKS Orkan Września WLP
91 ZAREMBA Maksymilian 2000-11-25 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.087527990341187sekund