MIELECH Gabriela
2001-01-31
UKS Czwórka Białystok
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Kinga 1999-09-17 OKLA Ostrołęka MAZ
2 ADAMSKA Aniela 2001-07-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
3 ANDRUSZKIEWICZ Julia 2000-06-25 KS Podlasie Białystok POD
4 ANUSZKIEWICZ Maria 2003-04-27 LUKS Hańcza Suwałki POD
5 BAŁON Anna 1996-01-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
6 BARAŃSKA Vanessa 2002-10-27 MUKS Kadet Rawicz WLP
7 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
8 BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 KS Podlasie Białystok POD
9 BĄK Marlena 2001-01-01 GS Supraśl POD
10 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
11 BERNASZUK Aleksandra 2000-01-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
12 BIAŁACH Marzena 2000-06-16 KS Agros Zamość LBE
13 BIAŁOMYZY Urszula 1998-11-27 UKS Czwórka Białystok POD
14 BIEGAJ Oliwia 2004-06-11 UKS Atos Woźnice WMZ
15 BIERNACKA Julia 2002-01-11 GKS Wilga Garwolin MAZ
16 BILSKA Stefania 2001-06-26 AZS-AWF Warszawa MAZ
17 BITOWSKA Patrycja 2003-03-20 SL Salos Suwałki POD
18 BOGACEWICZ Marlena 1998-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
19 BORAWSKA Kinga 2002-01-01 I LO Bielsk Podlaski POD
20 BORKOWSKA Angelika 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
21 BORKOWSKA Tatiana 2005-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
22 BOŻOMAŃSKA Julia 2004-04-06 UKS Clan Ostrołęka MAZ
23 BRECZKO Magdalena 1997-07-08 KS Podlasie Białystok POD
24 BRULIŃSKA Patrycja 2001-07-04 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
25 BRZEZIAK Martyna 2000-02-22 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
26 BUDLEWSKA Gabriela 2002-04-28 KS Podlasie Białystok POD
27 BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
28 BUJNOWSKA Weronika 2001-10-03 UKS Technik Augustów POD
29 BUŃKOWSKA Katarzyna 1999-04-05 KS Podlasie Białystok POD
30 BUTKIEWICZ Elwira 2000-01-12 KS Podlasie Białystok POD
31 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
32 CHOMCZYK Dominika 1997-04-21 KS Podlasie Białystok POD
33 CHOROSZUCHA Amelia 2004-06-29 KS Podlasie Białystok POD
34 CHROSTOWSKA Izabela 2001-06-13 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
35 CIOCHANOWSKA Aleksandra 2002-03-02 KS Podlasie Białystok POD
36 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
37 CZARNIECKA Ewelina 1999-05-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
38 CZELIJ Gabriela 2003-10-28 UKS Atos Woźnice WMZ
39 CZERWIŃSKA Anna 2000-04-04 MKS Juvenia Białystok POD
40 CZERWIŃSKA Natalia 2002-10-27 KS Podlasie Białystok POD
41 DEC Elwira 1998-09-21 UKS Czwórka Białystok POD
42 DŁUŻNIEWSKA Klaudia 2001-03-19 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
43 DULEWICZ Monika 2000-11-28 UKS Liceum sportowe Łomża POD
44 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
45 FIJAK Zuzanna 2001-01-19 UKS Otrębusy MAZ
46 FRANKOWSKA Joanna 1998-03-10 KS Podlasie Białystok POD
47 GAJKO Dominika 1998-01-01 II LO BJN Bielsk Podlaski POD
48 GALICKA Patrycja 2000-09-27 UKS 19 Bojary Białystok POD
49 GĄSIEWSKA Natalia 2000-09-29 MKS Pułtusk MAZ
50 GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 MKS Pułtusk MAZ
51 GŁOWACKA Amelia 2002-01-01 I LO Bielsk Podlaski POD
52 GODLEWSKA Gabriela 2000-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
53 GRECKA Agnieszka 1999-02-07 MKS Juvenia Białystok POD
54 GROMADZKA Aleksandra 1998-11-07 LKS Sprinter Siemiatycze POD
55 GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
56 GRZYB Paula 1997-03-10 KS Podlasie Białystok POD
57 GUMIELA Patrycja 2000-05-16 KS Agros Zamość LBE
58 HANCZ Joanna 2003-07-01 LUKS Hańcza Suwałki POD
59 HARASIMOWICZ Kamila 2002-01-01 PG 3 Suwałki POD
60 HRYCZ Katarzyna 2000-01-20 VI LO Białystok POD
61 JABŁOŃSKA Patrycja 2000-02-15 KS Podlasie Białystok POD
62 JABŁOŃSKA Weronika 1999-01-01 KS Podlasie Białystok POD
63 JAKACKA Wiktoria 2000-01-15 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
64 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KS Podlasie Białystok POD
65 JAROSZEWICZ Dominika 2003-11-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
66 JESIONKOWSKA Żaklina 1998-01-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
67 JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 MKL Jarocin WLP
68 JĘDRYCZKA Aleksandra 2000-10-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
69 JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 OKS Skra Warszawa MAZ
70 JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 AZS-AWF Warszawa MAZ
71 JUCHIMOWICZ Justyna 1997-01-01 I LO Białystok POD
72 KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 LIUKS Kruszwica KPO
73 KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 OKLA Ostrołęka MAZ
74 KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
75 KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 MKS Pułtusk MAZ
76 KAROLCZUK Paulina 2001-08-01 UKS Czwórka Białystok POD
77 KARPIŃSKA Martyna Alicja 2001-05-11 SL Salos Suwałki POD
78 KELLER Wioleta 2001-01-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
79 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
80 KISIEL Wiktoria 2002-04-26 GKS Start Długołęka DOL
81 KISZLUK Justyna 2001-06-25 KS Podlasie Białystok POD
82 KLUJ Natalia 2002-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
83 KŁODA Weronika 2001-07-19 KS Agros Zamość LBE
84 KOLENDA Dominika 2002-12-26 KS Podlasie Białystok POD
85 KONOPKO Urszula 1999-01-01 niest. Białystok POD
86 KORALEWSKA Bianka 2001-12-11 UKS 19 Bojary Białystok POD
87 KORDEK Kamila 2005-01-20 UKS Atos Woźnice WMZ
88 KORDEK Sara 2001-02-01 MKS-MOS Katowice SLK
89 KORNILUK Ewa 1994-07-11 KS Podlasie Białystok POD
90 KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
91 KOWALCZUK Aleksandra 2001-09-21 MKS Juvenia Białystok POD
92 KOWALCZYK Małgorzata 2000-09-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
93 KOWALEWSKA Aleksandra 2001-08-21 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
94 KOWALIK Monika 2000-02-13 KS Agros Zamość LBE
95 KOWALSKA Aleksandra 2002-01-04 UKS Varsovia Warszawa MAZ
96 KOWALSKA Magdalena 2002-06-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
97 KOZAR Roksana 2004-03-04 KS Parkiet Hajnówka POD
98 KROTKIEWICZ Karina 2001-03-06 MKS Unia Hrubieszów LBE
99 KRUKOWSKA Karolina 2001-02-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
100 KRUTUL Paulina 2002-06-13 KS Podlasie Białystok POD
101 KRYSTKIEWICZ Maria 2000-08-17 MKS Durasan Płońsk MAZ
102 KRZYŻEWSKA Julia 2000-06-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
103 KULAWCZYK Weronika 1999-01-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
104 KULESZA Julita 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
105 KULUS Matylda 2002-03-14 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
106 KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 MKS Juvenia Białystok POD
107 LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 OKS Skra Warszawa MAZ
108 LEWANDOWSKA Kinga 2002-01-01 niest. Białystok POD
109 LICHOMSKA Gabriela 2001-10-10 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
110 LIPIŃSKA Izabela 2000-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
111 LIS Klaudia 2002-04-08 MKL Toruń KPO
112 ŁADA Izabela 2001-07-03 SL Salos Suwałki POD
113 ŁADA Marta 2000-09-15 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
114 ŁOMOTOWSKA Patrycja 1998-07-29 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
115 ŁUBKOWSKA Karolina 2001-03-23 AZS UMCS Lublin LBE
116 ŁUKASIEWICZ Wiktoria 2000-09-18 AZS UMCS Lublin LBE
117 ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 MKL Szczecin ZPO
118 MACIEJEWSKA Ewelina 2002-08-16 UKS Achilles Leszno WLP
119 MALINOWSKA Izabela 2000-10-02 UKS Czwórka Białystok POD
120 MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 KS Podlasie Białystok POD
121 MAŃCZUK Weronika 2000-12-29 LUKS Eurocentr Suchowola POD
122 MARKIEWICZ Karolina 1993-12-11 KS Podlasie Białystok POD
123 MARKOWSKA Monika 1996-09-20 MKS Juvenia Białystok POD
124 MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 KS Podlasie Białystok POD
125 MATEUSZUK Elżbieta Anna 2000-01-01 niest. Białystok POD
126 MATEUSZUK Małgorzata 2002-01-01 PG 1 Bielsk Podlaski POD
127 MECH Gabriela 2000-08-04 MKS Agros Chełm LBE
128 MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 MKS Juvenia Białystok POD
129 MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 KS Podlasie Białystok POD
130 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
131 MILEWSKA Elżbieta 2003-04-02 KS Podlasie Białystok POD
132 MIZIOŁEK Daria 2001-08-01 AZS UMCS Lublin LBE
133 MOKICKA Wiktoria 2002-09-19 MLKS Czarni Olecko WMZ
134 MOMOT Agata 2001-02-01 KS Agros Zamość LBE
135 MORUSIEWICZ Weronika 1999-06-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
136 MOSAK Karolina 2000-04-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
137 MOSIEK Joanna 2002-02-16 MUKS Kadet Rawicz WLP
138 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
139 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
140 NAUMCZUK Aleksandra 1998-09-26 KS Podlasie Białystok POD
141 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
142 NIEDŹWIEDZKA Laura 2000-09-03 KS Podlasie Białystok POD
143 NIEPOGODA Gabriela 2002-08-16 KS Parkiet Hajnówka POD
144 OLECHNO Kinga 2000-05-11 UKS Czwórka Białystok POD
145 OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 MKS Bank BS Płońsk MAZ
146 OMELIANOWICZ Karolina 2000-06-24 UKS 19 Bojary Białystok POD
147 OMIELAN Weronika 2001-11-07 KS Podlasie Białystok POD
148 OSTROWSKA Aleksandra 2002-01-01 PG 17 Białystok POD
149 OSZMIAN Julia 2002-01-01 PG Dąbrowa Białostocka POD
150 PAJEWSKA Maja 2003-11-23 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
151 PANASIUK Oliwia 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
152 PANAŚ Bożena 1996-07-25 KS Podlasie Białystok POD
153 PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 MKS Juvenia Białystok POD
154 PIASECKA Dagmara 2000-04-19 ULKS Tychowo ZPO
155 PIEKART Katarzyna 1986-03-05 IKS Siedlce MAZ
156 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
157 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
158 POPKO Natalia 2001-05-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
159 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
160 PÓŁTORAK Klaudia 2002-01-01 I LO Bielsk Podlaski POD
161 PUGACEWICZ Aleksandra 2003-05-12 UKS 19 Bojary Białystok POD
162 PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
163 PUTRA Urszula 1998-01-01 IV LO Białystok POD
164 PYSKŁO Karolina 2000-11-06 OKLA Ostrołęka MAZ
165 PYSKŁO Natalia 2001-06-26 UKS Clan Ostrołęka MAZ
166 PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
167 RACEWICZ Julia 2002-01-10 KS Podlasie Białystok POD
168 RADECKA Alicja 2001-12-27 KS Podlasie Białystok POD
169 RADZISZEWSKA Daria 2001-06-19 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
170 RADZISZEWSKA Klaudia 2002-01-01 PG Czarna Białostocka POD
171 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
172 ROSŁAN Agnieszka 1999-01-01 I LO Białystok POD
173 RUDUCHA Paula 1999-10-29 MKS Juvenia Białystok POD
174 SAJNA Kinga 2002-05-20 AZS UMCS Lublin LBE
175 SAK Natalia 2003-06-18 LUKS Hańcza Suwałki POD
176 SAMOJŁOWICZ Martyna 2000-01-01 niest. Białystok POD
177 SAŃCZYK Adrianna 1999-06-10 UKS 19 Bojary Białystok POD
178 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
179 SIELAWA Karolina 2001-05-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
180 SIENKIEWICZ Oliwia 2003-09-12 LUKS Hańcza Suwałki POD
181 SIWAK Agnieszka 2000-12-25 LKS Sprinter Siemiatycze POD
182 SKRECZKO Julia 2003-07-30 KS Podlasie Białystok POD
183 SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20 AZS-AWF Warszawa MAZ
184 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 LUKS Hańcza Suwałki POD
185 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
186 SŁOWICKA Joanna 2001-01-01 KS Podlasie Białystok POD
187 SŁYSZEWSKA Weronika 2000-01-01 SG 3 Białystok POD
188 SMORSZCZEWSKA Liliana 1999-05-30 UKS 19 Bojary Białystok POD
189 SOBOLEWSKA Aleksandra 2001-01-01 niest. Białystok POD
190 STANISŁAWSKA Karolina 2000-11-18 ZS NIEĆKOWO POD
191 STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 LUKS Hańcza Suwałki POD
192 STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
193 STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
194 STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
195 SURYNT Wiktoria 2000-01-20 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
196 SUSZYŃSKA Dominika 1998-03-05 KS Podlasie Białystok POD
197 SZCZEŚNIAK Wiktoria 2004-03-03 OKLA Ostrołęka MAZ
198 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
199 SZULC Martyna 2002-02-14 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
200 SZYMANKIEWICZ Wiktoria 2002-04-26 ZLKL Zielona Góra LBU
201 SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
202 ŚWIĘTOCHOWSKA Julia 2002-01-01 KS Podlasie Białystok POD
203 TOREBKO Gabriela 2005-06-04 LKS Korab Olecko WMZ
204 TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
205 TWOREK Urszula Marta 1998-02-07 KS Podlasie Białystok POD
206 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
207 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
208 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 UKS Atos Woźnice WMZ
209 WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
210 WISZOWATA Daria 2001-05-07 KS Podlasie Białystok POD
211 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2000-05-12 KS Podlasie Białystok POD
212 WIŚNIEWSKA Wiktoria 2001-11-22 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
213 WITKOWSKA Weronika 1998-04-27 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
214 WOJNA Weronika 2002-09-25 KS Podlasie Białystok POD
215 WOŹNIAK Marta 2001-01-05 LKS Vectra Włocławek KPO
216 WÓJTOWICZ Paula 2002-03-14 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
217 WRÓBEL Kornelia 1996-01-11 LUKS Hańcza Suwałki POD
218 ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
219 ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 KS Podlasie Białystok POD
220 ZAJĄC Nikoleta 2000-11-18 MKS Agros Chełm LBE
221 ZAWADZKA Joanna 1998-08-17 KS Podlasie Białystok POD
222 ZAWADZKA Natalia 2002-05-29 KS Zawkrze Mława MAZ
223 ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
224 ZEJER Martyna 2000-08-03 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
225 ZGLEJC Katarzyna 2001-04-09 UKS Clan Ostrołęka MAZ
226 ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 KS Podlasie Białystok POD
227 ŻERAŃSKA Anna 2001-01-29 UKS Clan Ostrołęka MAZ
228 ŻOCHOWSKA Elżbieta 2000-05-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
229 ŻUK Julita 2000-08-01 KS Agros Zamość LBE
230 ŻYLIŃSKA Jolanta 1998-02-06 ZSO Sejny POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16573882102966sekund