KUSIAK Julia
2001-09-20
MKS Rabka-Zdrój
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Wiktoria 2001-06-22 KS AZS AWF Kraków MLP
2 AGAFON Krystyna 2003-09-25 OLA Małopolskie MLP
3 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
4 BAŁŁA Karolina 2002-09-13 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
5 BAŁŁA Weronika 2004-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
6 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
7 BARAŃSKA Karolina 1998-10-21 WKS Wawel Kraków MLP
8 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BERKOWICZ Olga 2001-06-04 MUKS ILKUS Olkusz MLP
10 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
11 BIELSKA Emilia 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
12 BIENIEK Amelia 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
13 BIERNAT Marcelina 2000-01-10 LUKS Zabrzeg SLK
14 BIES Oliwia 2005-10-21 LKS Brzezina Osiek MLP
15 BIGUS Kinga 2001-03-28 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
16 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
17 BOBREK Kamila 2004-06-10 SKS Kusy Kraków MLP
18 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
19 BOGIŃCZUK Julia 1998-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
20 BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
21 BRAMBERGER Paulina 2002-05-19 RMKS Rybnik SLK
22 BRĄCLIK Sandra 1998-09-08 UKS Chromik Mysłowice SLK
23 BREJ Karolina 2003-02-18 UKS Kobylanka MLP
24 BRODA Julia 2000-07-22 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
25 BROŻEK Dominika 2004-08-14 MLUKS Tarnów MLP
26 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
27 BULEK Julia 2005-10-27 AL WF Krzeszowice MLP
28 BUREJZA Wiktoria 2001-01-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
29 CAFFREY Natalia 2002-08-30 WKS Wawel Kraków MLP
30 CHACIŃSKA Sandra 2001-09-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
31 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
32 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
33 CICHY Wiktoria 2000-11-16 SKS Kusy Kraków MLP
34 CZADER Anna 1999-03-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
35 CZEBIENIAK Klaudia 2001-04-05 UKS Polfin Oświęcim MLP
36 DEREJCZYK Adrianna 1991-01-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
37 DĘBSKA Ilona 2002-05-07 UKS Sokół Zator MLP
38 DOROSZKO Dorota 2001-12-01 MKS Tempo Kęty MLP
39 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
40 DROBNIAK Magdalena 2003-08-06 WKS Wawel Kraków MLP
41 DUDA Julia 2004-06-28 AZS-AWF Katowice SLK
42 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
43 DURLAK Ewa 2000-12-24 UKS Maraton Sękowa MLP
44 DWORAK Anna 1998-03-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
45 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
46 DZIRBA Małgorzata 2002-06-10 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
47 DZWONEK Angelika 1998-06-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
48 FAKA Angelika 1996-01-15 WKS Wawel Kraków MLP
49 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
50 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
51 FLASZ Sandra 2001-02-11 MKS Tempo Kęty MLP
52 FLESZAR Julia 2002-06-11 SKS Kusy Kraków MLP
53 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
54 FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
55 GAJ Aleksandra 1999-01-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
56 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
57 GARBACZ Gaia 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
58 GERTNER Zuzanna 2006-01-01 OLA Małopolskie MLP
59 GĘBALA Patrycja 2002-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
60 GIEŁBAGA Justyna 1992-04-05 KS AZS AWF Kraków MLP
61 GŁOGOWSKA Aleksandra 2004-01-26 OLA Małopolskie MLP
62 GOC Patrycja 2002-01-19 LKS Kłos Olkusz MLP
63 GODYŃ Natalia 2000-06-04 SKS Kusy Kraków MLP
64 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
65 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
66 GREŃ Joanna 2000-01-29 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
67 GRĘDA Oliwia 2001-04-10 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
68 GRYBOŚ Dagmara 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
69 GRYBOŚ Diana 2002-11-25 ULKS Lipinki MLP
70 GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 BKL Bełchatów LDZ
71 GUZY Vanessa 2001-12-04 RMKS Rybnik SLK
72 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
73 HNATYSZYN Małgorzata 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
74 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
75 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
76 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
77 JAGIEŁO Wiktoria 2001-08-22 KB MOSiR Jastrzębie SLK
78 JAGŁA Wiktoria 2002-03-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
79 JANECKA Joanna 2003-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
80 JANKOSZ Anna 2001-02-03 MLUKS Tarnów MLP
81 JAŚKO Wiktoria 2004-10-22 KS Victoria Trzebinia MLP
82 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
83 KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 SKS Kusy Kraków MLP
84 KAJDA Julia 2003-12-29 MUKS ILKUS Olkusz MLP
85 KALANDYK Dominika 2002-08-03 LKS Resovia Rzeszów PDK
86 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
87 KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
88 KANIA Martyna 2002-05-16 SKS Kusy Kraków MLP
89 KANIA Wiktoria 2003-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
90 KANTYKA Marzena 2001-03-13 ULKS Bielgim Bielany MLP
91 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
92 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
93 KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 BKL Bełchatów LDZ
94 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
95 KAWECKA Agata 2000-04-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
96 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
97 KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
98 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
99 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
100 KŁAPACZ Estera 2002-05-04 ULKS Lipinki MLP
101 KOKOSZKA Karolina 2003-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
102 KOŁAŚ Julia 2002-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
103 KOŁODZIEJ Urszula 2001-02-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
104 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
105 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
106 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 SKS Kusy Kraków MLP
107 KOS Katarzyna 2001-06-12 MKS Tempo Kęty MLP
108 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
109 KOWALSKA Julia 2001-06-25 MKS Tempo Kęty MLP
110 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
111 KOWALSKA Weronika 1999-07-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
112 KOWOLIK Dagmara 2001-12-01 MKS-MOSM Bytom SLK
113 KOZŁOWSKA Agnieszka 1993-02-02 KS AZS AWF Kraków MLP
114 KOZŁOWSKA Weronika 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
115 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
116 KRAWCZYK Zuzanna 2002-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
117 KRZEMIŃSKA Iga 1999-07-19 SKS Kusy Kraków MLP
118 KRZEMIŃSKA Sandra 2002-01-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
119 KRZUŚ Laura 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
120 KUBASIAK Patrycja 2001-11-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
121 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
122 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 SKS Kusy Kraków MLP
123 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
124 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
125 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
126 KURA Weronika 2000-02-26 MKS-MOSM Bytom SLK
127 KURYŁO Joanna 1995-08-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
128 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
129 LAGA Joanna 2001-12-18 LKS Kłos Olkusz MLP
130 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
131 LEWANDOWSKA Kinga 2001-02-14 SKS Kusy Kraków MLP
132 LIS Ida 2000-01-02 BKL Bełchatów LDZ
133 LIS Milena 1999-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
134 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
135 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
136 LUDYNIA Olga 1996-07-12 TL ROW Rybnik SLK
137 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
138 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
139 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
140 ŁASZYN Anna 2001-08-11 UKS Kobylanka MLP
141 ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
142 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
143 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
144 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
145 MAJEWSKA Sandra 2001-10-22 niest. Katowice SLK
146 MAJKA Milena 2003-06-23 MLUKS Tarnów MLP
147 MAKOLA Weronika 2001-06-22 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
148 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
149 MALEC Karolina 2000-03-09 UKS Trójka Sandomierz SWK
150 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
151 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
152 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
153 MERTA Sandra 1999-05-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
154 MICHOŃ Emilia 2004-01-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
155 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
156 MIKOŁAJCZYK Agnieszka 1999-01-08 MKS-MOSM Bytom SLK
157 MIKRUT Weronika 2001-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
158 MIODEK Karolina 1998-02-05 UKS Sprint ZSME Żywiec SLK
159 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
160 MORĄG Alicja 2005-04-23 SKS Kusy Kraków MLP
161 MORĄG Magdalena 2001-09-30 SKS Kusy Kraków MLP
162 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
163 MUZYK Natalia 2001-01-10 LKS Kłos Olkusz MLP
164 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
165 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
166 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
167 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
168 NALEPA Paulina 2002-12-12 SKS Kusy Kraków MLP
169 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
170 NOWAK Kinga 1998-07-09 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
171 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
172 NYKAZA Natalia 2001-04-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
173 OGÓREK Monika 2004-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
174 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
175 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
176 OSUCH Joanna 2005-01-25 SKS Kusy Kraków MLP
177 PARZYCH Weronika 2000-07-18 RMKS Rybnik SLK
178 PASTOR Agnieszka 1998-07-15 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
179 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
180 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
181 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
182 PEŁKA Zuzanna 2000-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
183 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
184 PĘKALA Patrycja 2001-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
185 PIERCHAŁA Paulina 2002-03-14 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
186 PIERKIEL Natalia 2005-02-01 LKS Brzezina Osiek MLP
187 PIETRUSZKA Kamila 2003-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
188 PIETRYGA Aleksandra 2004-05-14 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
189 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
190 PIWOWARSKA Aleksandra 2003-01-02 LKS Kłos Olkusz MLP
191 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
192 PŁONKA Patrycja 1998-06-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
193 PNIACZEK Martyna 2002-07-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
194 POCHOPIEŃ Patrycja 2002-01-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
195 POKORSKA Matylda 2004-03-26 MOSM Tychy SLK
196 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
197 POMORSKA Maja 2002-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
198 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
199 POPIEL Nikola 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
200 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
201 PYSZ Oliwia 2001-02-15 MKS Tempo Kęty MLP
202 RACHEL Patrycja 2001-09-23 UKS Maraton Sękowa MLP
203 ROGULSKA Maria 2003-10-07 UKS Kobylanka MLP
204 ROSZAK Marta 2003-09-13 MUKS ILKUS Olkusz MLP
205 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
206 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
207 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
208 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
209 RZĄD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
210 SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 MKS Tempo Kęty MLP
211 SAWICKA Ewelina 1999-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
212 SEWERYN Natalia 1997-11-14 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
213 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
214 SIDELNIK Julia 2000-04-06 TL ROW Rybnik SLK
215 SIERŻĘGA Anna 1998-09-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
216 SIKOŃ Adrianna 2001-03-08 MLUKS Tarnów MLP
217 SIKORA Agnieszka 2003-06-03 ULKS Lipinki MLP
218 SIUTA Gabriela 1997-11-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
219 SKIBA Dorota 1993-04-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
220 SKÓRA Karolina 1998-05-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
221 SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 SKS Kusy Kraków MLP
222 SŁOMKA Alicja 1999-10-05 TL ROW Rybnik SLK
223 SMAZA Weronika 2004-08-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
224 SMYŁA Zofia 1996-05-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
225 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
226 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
227 SOBÓR Wiktoria 2001-04-02 GKS Piast Gliwice SLK
228 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
229 SOSNOWSKA Joanna 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
230 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 KS Victoria Trzebinia MLP
231 SROKA Natalia 2001-10-26 MKS Rabka-Zdrój MLP
232 SROKA Paulina 2004-02-08 KS AZS AWF Kraków MLP
233 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
234 STANUCH Dominika 2001-04-21 UKS Maraton Sękowa MLP
235 STASIAK Anna 1999-03-16 KS AZS AWF Kraków MLP
236 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
237 STRZELEC Oliwia 2003-01-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
238 SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 MKS-MOSM Bytom SLK
239 SZKLARCZYK Julita 2003-11-21 OLA Małopolskie MLP
240 SZKUDLAREK Julia 1999-04-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
241 SZLÓSARCZYK Magdalena 2001-03-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
242 SZŁAPA Weronika 2001-06-26 ULKS Bielgim Bielany MLP
243 SZOTA Paulina 2000-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
244 SZÓSTAK Adrianna 1996-03-02 OŚ AZS Poznań WLP
245 SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
246 SZULIK Dominika 2001-09-17 KB MOSiR Jastrzębie SLK
247 SZYLER Klaudia 2001-11-06 LUKS Strzałków LDZ
248 SZYMAŃSKA Dominika 2001-12-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
249 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
250 ŚLUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 KS AZS AWF Kraków MLP
251 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
252 ŚWIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
253 TADYCH Justyna 2005-03-18 LKS Brzezina Osiek MLP
254 TARSA Natalia 2000-05-06 ULKS Lipinki MLP
255 TOKARCZYK Oliwia 2003-05-28 ULKS Bielgim Bielany MLP
256 TOMAL Dominika 2003-04-02 SKS Kusy Kraków MLP
257 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
258 TORBA Gabriela 2001-09-30 LKS Stal Mielec PDK
259 TORBA Nikola 2003-05-08 SKS Kusy Kraków MLP
260 TOTH Paulina 2000-04-15 WKS Wawel Kraków MLP
261 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
262 TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 MKS Tempo Kęty MLP
263 UJEK Oliwia 2001-02-24 TL ROW Rybnik SLK
264 ULIASZ Jolanta 2001-01-25 KKB MOSiR Krosno PDK
265 URBANEK Aleksandra 1999-01-12 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
266 URBAŃCZYK Natalia 2001-11-21 ULKS Bielgim Bielany MLP
267 WABIA Tatiana 2001-02-06 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
268 WALUŚ Karolina 2004-09-22 MKS Tempo Kęty MLP
269 WAŁACH Julia 2000-12-15 RMKS Rybnik SLK
270 WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 SKS Kusy Kraków MLP
271 WIELGUS Gabriela 2003-03-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
272 WIKAR Magdalena 1989-03-30 KS AZS AWF Kraków MLP
273 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
274 WŁODARCZYK Nikola 2001-07-25 MOSM Tychy SLK
275 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
276 WOTA Gaja 1998-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
277 WOŹNIAK Daria 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
278 WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 BKL Bełchatów LDZ
279 WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 MKS Tempo Kęty MLP
280 WRZASK Oliwia 2001-01-15 MUKS ILKUS Olkusz MLP
281 WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 niestowarzyszona POL
282 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
283 WYSOCZYŃSKA Magdalena 1997-06-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
284 ZACHURA Magdalena 2000-07-21 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
285 ZACNY Weronika 2005-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
286 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
287 ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 SKS Kusy Kraków MLP
288 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
289 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
290 ZAWIŁA Karolina 1986-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
291 ZIARKIEWICZ Patrycja 1998-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
292 ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
293 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
294 ZWIERZ Natalia 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
295 ZYCH Julia 2002-04-23 WKS Wawel Kraków MLP
296 ŻYŁA Julia 2003-06-06 MKS Tempo Kęty MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.17702293395996sekund