KIELIAN Aleksandra
2000-09-13
TS Wieliczanka Wieliczka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 KS Polonia Pasłęk WMZ
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 BANACH Joanna 1992-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
4 BANYŚ Adrianna 2000-07-26 IKS Olkusz MLP
5 BARANEK Weronika 1999-07-10 AZS-AWF Warszawa MAZ
6 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
7 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BIAŁEK Joanna 2001-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
9 BISTUŁA Iza 2001-05-28 BKL Bełchatów LDZ
10 BOBREK Aleksandra 2000-12-02 SKS Kusy Kraków MLP
11 BOCHENEK Gabriela 2000-12-17 SKS Kusy Kraków MLP
12 BORKOWSKA Aleksandra 1999-03-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
13 BORKOWSKA Aleksandra 2000-04-09 KS Wisła Puławy LBE
14 BUGLA Martyna 2000-03-22 RMKS Rybnik SLK
15 CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 KS Warszawianka W-wa MAZ
16 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
17 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
18 CHRAPKIEWICZ Karolina 2000-01-08 ULKS Bielgim Bielany MLP
19 CHWAŁ Joanna 1996-01-19 UKS Skaut Będzin SLK
20 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
21 DROŻDŻ Oliwia 1999-10-16 KS Energetyk Jaworzno SLK
22 DUDZIK Katarzyna 2000-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
23 DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
24 ERKIERT Maria 2002-05-25 BKL Bełchatów LDZ
25 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
26 FILO Barbara 1999-05-07 LKS Kłos Olkusz MLP
27 FISZER Karolina 1995-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
28 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
29 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
30 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
31 GĘBSKA Weronika 2000-01-01 MKS Żywiec SLK
32 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
33 GŁADYSZ Dagmara 1998-03-23 MKS Stal Nowa Dęba PDK
34 GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 OKS Skra Warszawa MAZ
35 GORA Maja 2000-08-26 MKS MOS Wrocław DOL
36 GORDZIELIK Natalia 1994-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
37 GÓRKA Magdalena 1997-12-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
38 GRĄDZKA Celina 2002-07-06 UKS Gminy Brzeszcze MLP
39 GRYL Gabriela 2000-01-01 MLUKS Tarnów MLP
40 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
41 HENDEL Mirela 1998-04-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
42 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
43 JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
44 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
45 JAGACKA Maja 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
46 JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
47 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
48 JANIK Emilia 2000-12-12 KS Komunalni Sanok PDK
49 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
50 JAUERNIG Karolina 1999-02-26 TS AKS Chorzów SLK
51 JERZMANOWSKA Karolina 1993-02-07 KS AZS AWF Kraków MLP
52 JUSTYŃSKA Kamila 1999-11-01 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
53 KALATA Sabina 1999-08-19 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
54 KAŁMUK Martyna 2001-01-01 UKS Czwórka Żory SLK
55 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS-AWF Katowice SLK
56 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
57 KASPRZYK Martyna 1997-10-25 MOSM Tychy SLK
58 KIEPURA Monika 2000-08-19 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
59 KIRYLUK Aleksandra 2001-11-02 KS Podlasie Białystok POD
60 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
61 KOMINEK Karina 2000-05-12 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
62 KONARCZAK Julia 2000-08-19 LKS Brzezina Osiek MLP
63 KORZUCH Julia 1995-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
64 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
65 KOTWASIŃSKA Marta 2000-11-08 LKS Pszczyna SLK
66 KOWAL Oliwia 2002-12-03 MKS-MOSM Bytom SLK
67 KOWALIK Emilia 2001-05-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
68 KOWALSKA Sandra 2000-03-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
69 KOZIOŁ Natalia 2000-11-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
70 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
71 KRASOWSKA Karolina 2001-01-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
72 KRAWCZYK Zuzanna 2002-01-01 UKS Polfin Oświęcim MLP
73 KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
74 KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
75 KUCIA Jagoda 1999-04-22 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
76 KUCIŃSKA Magdalena 1999-05-03 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
77 KUDER Weronika 2001-01-01 LUKS Zabrzeg SLK
78 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
79 KUKLIŃSKA Natalia 2000-07-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
80 KURDZIEL Jadwiga 1999-03-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 KUSIAK Julia 2001-09-20 MKS Rabka-Zdrój MLP
82 KWIATKOWSKA Alicja 1995-03-23 WKS Wawel Kraków MLP
83 LACH Aleksandra 2000-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
84 LIBERDA Anna 2001-03-31 MKS Rabka-Zdrój MLP
85 LIPKA Barbara 2000-11-12 MUKS SZS Cieszyn SLK
86 LOPACHAK Olena 2001-07-10 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
87 LORENC Aleksandra 1999-11-17 KS AZS AWF Kraków MLP
88 ŁABNO Ewa 1994-01-14 WKS Wawel Kraków MLP
89 ŁAKOTA Klaudia 2001-02-01 MKS Iskra Pszczyna SLK
90 ŁANIK Zuzanna 2001-09-03 MOSM Tychy SLK
91 ŁUPIEŻOWIEC Weronika 2001-09-30 MOSM Tychy SLK
92 ŁYSZKIEWICZ Klaudia 2001-08-17 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
93 MACH Natalia 1999-07-14 AZS-AWF Katowice SLK
94 MACHOWICZ Agnieszka 2001-01-18 MKS Iskra Pszczyna SLK
95 MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
96 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
97 MAŁEK Monika 2001-01-13 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
98 MAREK Emilia 1999-08-13 UKS Kusy Bukowno MLP
99 MARKOWSKA Aleksandra 2000-01-01 MKS Tempo Kęty MLP
100 MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
101 MENDROWSKA Weronika 2002-04-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
102 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
103 MRÓZ Wirginia 2002-11-03 AZS-AWF Katowice SLK
104 MURAWSKA Barbara 2001-02-22 AZS Łódź LDZ
105 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
106 MYNTE Małgorzata 1996-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
107 MYSZOR Marta 1998-04-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
108 NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
109 NIEWIEDZIAŁ Maja 1997-04-05 MKS Żywiec SLK
110 NOWAK Karolina 1997-10-21 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
111 NOWAK Martyna 2003-06-19 AZS-AWF Katowice SLK
112 OLCOŃ Ksenia 1999-10-17 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
113 OSADA Gabriela 2001-08-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
114 OSIKA Magdalena 1999-04-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
115 OSTRZYNIEWSKA Wiktoria 2000-04-07 SKLA Sopot POM
116 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
117 OZGA Aleksandra 2001-08-24 RKS Łódź LDZ
118 PANCYLEJKO Natalia 2000-06-16 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
119 PARZYCH Weronika 2000-07-18 RMKS Rybnik SLK
120 PECIAK Magdalena 1995-03-26 GKS Piast Gliwice SLK
121 PIĄTCZAK Weronika 2000-07-19 LKS Omega Kleszczów LDZ
122 PIEKARSKA Sylwia 1998-08-21 AZS Łódź LDZ
123 PIETROŃ Natalia 2000-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
124 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
125 PŁONKA Julia 1999-01-30 LKS Brzezina Osiek MLP
126 PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 RMKS Rybnik SLK
127 POLIT Martyna 1998-11-02 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
128 POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 WKS Wawel Kraków MLP
129 PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
130 POSZWA Klaudia 2000-11-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
131 PYKA Anna 2000-06-04 MKS Rabka Zdrój Korzeniowski.pl MLP
132 RĄCZKA Julia 2002-06-21 UKS Gepard Warszawa MAZ
133 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
134 ROSIAK Magdalena 1979-08-22 RKS Łódź LDZ
135 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
136 RUMAN Weronika 1999-02-24 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
137 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
138 RUTKOWSKA Martyna 2000-03-28 TS AKS Chorzów SLK
139 RYBKA Aleksandra 2001-01-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
140 RYPEL Joanna 1999-04-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
141 RYSZKA Edyta 2001-04-27 TL ROW Rybnik SLK
142 RZĄD Olimpia 1998-04-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
143 RZESZUTKO Nikola 2000-12-14 UKS Kusy Bukowno MLP
144 SICHMA Agnieszka 2001-02-15 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
145 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
146 SIKORA Angelika 2001-02-05 GKS Piast Gliwice SLK
147 SIUCIAK Dominika 2000-06-08 KS Komunalni Sanok PDK
148 SKOWRON Oliwia 2000-03-14 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
149 SŁOCKA Julia 2001-02-18 AZS-AWF Warszawa MAZ
150 SOBCZYK Julia 2003-02-11 WKS Wawel Kraków MLP
151 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
152 SOBIK Natalia 2002-01-26 TL ROW Rybnik SLK
153 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
154 SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 MOSM Tychy SLK
155 SOKOŁOWSKA Martyna 2002-08-22 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
156 STANISŁAWSKA Kinga 2002-01-01 MKS Żywiec SLK
157 STEĆ Patrycja 2001-03-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
158 STENCEL Angelika 2000-03-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
159 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
160 STOKŁOSA Karolina 2002-05-29 UKS Polfin Oświęcim MLP
161 SUCHECKA Katarzyna 2001-11-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
162 SYC Ewelina 1995-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
163 SZCZEPAŃSKA Zuzanna 2000-04-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
164 SZEWCZYK Klaudia 2000-02-29 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
165 SZKLARCZYK Wiktoria 1999-11-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
166 SZOSTAK Agata 1999-01-10 KKL Kielce SWK
167 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 UKS 55 Łódź LDZ
168 SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 TS AKS Chorzów SLK
169 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
170 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
171 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
172 ŚWIĄTKOWSKA Karolina 1999-06-18 WKS Wawel Kraków MLP
173 TKACZYK Weronika 1999-07-05 RLTL ZTE Radom MAZ
174 TOMANEK Olga 2000-10-02 MKS-MOS Katowice SLK
175 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
176 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
177 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
178 TRZOP Katarzyna 1988-04-23 KS AZS AWF Kraków MLP
179 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
180 WACH Paulina 2001-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
181 WAŁACH Julia 2000-12-15 RMKS Rybnik SLK
182 WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 MKL Toruń KPO
183 WENDT Joanna 2000-02-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
184 WĘGLARZ Daria 2000-12-27 MKS-MOSM Bytom SLK
185 WILCZEK Paulina 2001-11-24 UKS Czwórka Żory SLK
186 WLAZŁO Anna 1999-10-22 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
187 WOJTYŁA Gabriela 2000-05-19 SKS Kusy Kraków MLP
188 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
189 WRZESZCZ Magdalena 2000-03-26 LKS Pogórze Skoczów SLK
190 WYDERKA Izabela 2002-01-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
191 ZABOROWSKA Sonia 1994-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
192 ZARZYCKA Patrycja 2001-10-21 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
193 ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 MKS Tempo Kęty MLP
194 ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 MKS Agros Chełm LBE
195 ZIÓŁKOWSKA Weronika 2000-06-17 MOSM Tychy SLK
196 ŻUREK Klaudia 1991-09-22 KS AZS AWF Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.27496886253357sekund