KOCHANOWICZ Krystian
2002-11-12
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 SKS Kusy Kraków MLP
2 BARCIK Jakub 2003-11-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
3 BARCZYK Jakub 2005-07-09 OLA Małopolskie MLP
4 BIENIEK Michał 2002-02-02 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
5 BUKSA Mateusz 2000-03-11 MKS Rabka-Zdrój MLP
6 BYCZEK Piotr 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
7 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
8 CHOJECKI Przemysław 2002-03-29 MLUKS Tarnów MLP
9 CIESIELSKI Oliwier 2004-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
10 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
11 CIOCHOŃ Artur 2002-08-06 MLUKS Tarnów MLP
12 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
13 CYRAN Michał 2002-05-12 OLA Małopolskie MLP
14 CYRAN Patryk 2001-04-30 OLA Małopolskie MLP
15 CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
16 DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
17 DOBOSZ Jakub 2001-05-30 WKS Wawel Kraków MLP
18 DUDCZAK Michał 2000-10-04 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
19 DURLAK Jakub 2003-04-22 ULKS Lipinki MLP
20 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
21 FOKS Mateusz 2002-11-11 UKS Gminy Brzeszcze MLP
22 FRANKOWICZ Jakub 2001-04-03 SKS Kusy Kraków MLP
23 GAILI Kacper 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
24 GANCARZ Hubert 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
25 GIEBAŁ Kamil 2001-08-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
26 GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 WKS Wawel Kraków MLP
27 GOŁĄB Krystian 2001-01-01 MLUKS Tarnów MLP
28 GORLICKI Kamil 2000-06-30 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
29 GÓRSKI Tomasz 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
30 GUL Adrian 2001-10-04 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
31 GWIZDAŁA Oskar 2002-10-30 OLA Małopolskie MLP
32 HALUCH Karol 2002-10-19 KS AZS AWF Kraków MLP
33 JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 UKS Gminy Brzeszcze MLP
34 JAKUBIEC Wiktor 2001-09-16 WKS Wawel Kraków MLP
35 JĘCZALIK Kacper 2002-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
36 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
37 JUSZCZYK Bartłomiej 2003-07-23 SKS Kusy Kraków MLP
38 KACZARA Maciej 2005-08-01 OLA Małopolskie MLP
39 KAŃSKI Jan 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
40 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
41 KESTRANEK Grzegorz 2002-03-29 WKS Wawel Kraków MLP
42 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
43 KRAWCZYK Wiktor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
44 KRUCZEK Wiktor 2001-12-13 SKS Kusy Kraków MLP
45 KRYGOWSKI Szczepan 2003-02-15 ULKS Lipinki MLP
46 KUBOCIK Igor 2005-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
47 KUCHARCZYK Tomasz 2001-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
48 KURSA Patryk 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
49 KUŚ Kamil 2001-08-15 TS AKS Chorzów SLK
50 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
51 LENART Tymoteusz 2002-03-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
52 LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
53 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
54 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
55 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 SKS Kusy Kraków MLP
56 ŁUKASIK Jan 2004-08-12 UKS Gminy Brzeszcze MLP
57 ŁYSIN Bartosz 2005-05-16 UKS Sokół Zator MLP
58 MACHAJ Damian 2001-05-05 MLUKS Tarnów MLP
59 MADEJA Krzysztof 2002-07-15 MKS Tempo Kęty MLP
60 MAJERSKI Adam 1998-12-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
61 MALAGA Sebastian 2001-07-25 MLUKS Tarnów MLP
62 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 MKS MOS Wrocław DOL
63 MAMOŃ Szymon 2002-01-01 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
64 MAREK Adrian 2004-02-01 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
65 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
66 MARTYNIAK Igor 2005-03-25 OLA Małopolskie MLP
67 MATUSIK Norbert 2005-07-08 AL WF Krzeszowice MLP
68 MOLIK Wiktor 2005-07-11 AL WF Krzeszowice MLP
69 MORAWSKI Kacper 2002-03-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
70 MOSKAL Radosław 2001-02-08 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
71 MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
72 MUSIAŁ Kamil 2003-09-14 ULKS Lipinki MLP
73 OLEŚ Daniel 2003-05-12 UKS Brenna Górki SLK
74 OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 KS AZS AWF Kraków MLP
75 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
76 PASOŃ Kamil 2004-08-17 OLA Małopolskie MLP
77 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
78 PONISZ Jakub 2002-10-04 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
79 POPEK Dawid 2003-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
80 PORADA Jakub 2002-02-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
81 RADECKI Marek 1998-04-14 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
82 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
83 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 OKS Skra Warszawa MAZ
84 ROMAŃSKI Adam 2005-01-01 UKS Sokół Zator MLP
85 SEKIETA Radosław 1976-04-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
86 SERWAŃSKI Filip 2003-04-25 SKS Kusy Kraków MLP
87 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
88 SKOWRON Adrian 2001-03-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
89 SKURA Bartosz 2002-11-01 LKS Pszczyna SLK
90 SMOLEŃ Jakub 2001-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
91 SMOŁA Daniel 2004-01-01 OLA Małopolskie MLP
92 SRAGA Jakub 2005-01-24 KS Victoria Trzebinia MLP
93 STACH Grzegorz 2002-05-20 LKS Kłos Olkusz MLP
94 STRZELEC Jakub 2002-01-11 SKS Kusy Kraków MLP
95 SUDER Alan 2004-11-23 SKS Kusy Kraków MLP
96 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
97 ŚLIWIŃSKI Dawid 2005-04-01 UKS Sokół Zator MLP
98 ŚLIWIŃSKI Michał 2002-01-01 UKS Sokół Zator MLP
99 ŚLIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
100 ŚLUSARZ Igor 2003-09-28 SKS Kusy Kraków MLP
101 ŚWIĘDRYCH Daniel 2001-07-20 MLUKS Tarnów MLP
102 TATARCZYK Brunon 2002-04-09 MKS-MOS Katowice SLK
103 TOMASZEWSKI Arkadiusz 2001-02-22 WKS Wawel Kraków MLP
104 TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 WLKS Nowe Iganie MAZ
105 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
106 WALICZEK Szymon 2000-09-04 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
107 WIDUCH Piotr 2002-02-21 UKS Gminy Brzeszcze MLP
108 WIERZBICKI Bartłomiej 1994-08-25 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
109 WILK Michał 2003-01-01 OLA Małopolskie MLP
110 WOJTYGA Miłosz 2002-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
111 WÓJCIK Mateusz 2001-09-27 ULKS Technik Trzcinica PDK
112 WRÓBEL Igor 2005-01-01 OLA Małopolskie MLP
113 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
114 WYDERKA Maciej 2002-07-29 MKS-MOSM Bytom SLK
115 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
116 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 WKS Wawel Kraków MLP
117 ZABDYR Bartosz 2003-06-02 LKS Kłos Olkusz MLP
118 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 ULKS Technik Trzcinica PDK
119 ZIĘBA Jan 2001-11-26 MLUKS Tarnów MLP
120 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
121 ZIMNY Emanuel 1981-01-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
122 ZOŃ Jan 2000-08-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
123 ZWOLIŃSKI Jakub 2005-05-26 OLA Małopolskie MLP
124 ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
125 ŻYCHOWICZ Szymon 2001-07-30 TS Wieliczanka Wieliczka MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11657500267029sekund