ZAJĄC Justyna
2000-05-04
KS Cracovia 1906 Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Justyna 2000-10-18 LUKS Boguszyce LDZ
2 ANTOLAK Amy 1998-04-27 MKS Rabka-Zdrój MLP
3 BAGIŃSKA Justyna 2003-07-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
4 BARCZYK Kamila 1999-07-17 LKS Kłos Olkusz MLP
5 BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
6 BARTCZAK Julia 2001-08-19 UKS Olimpia Zabrze SLK
7 BAUER Monika 1995-09-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
8 BĄBKA Julia 2000-05-05 KS AZS AWF Kraków MLP
9 BERDEK Anna 1983-01-01 KB Krościenko Wyżne PDK
10 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
11 BIAŁEK Jagoda 2000-03-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
12 BŁASZCZAK Jowita 1995-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
13 BOJAR Karolina 1997-09-15 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
14 BOKINIEC Ewa 1999-03-24 MKS Juvenia Białystok POD
15 BORKOWSKA Aleksandra 2000-04-09 KS Wisła Puławy LBE
16 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
17 BURDZY Julia 2001-08-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
18 BYKOWSKA Aleksandra 2000-01-31 SSMKS Parasol Wrocław DOL
19 CEBULA Alicja 2001-09-27 LKS Kłos Olkusz MLP
20 CHLEBDA Marcelina 1998-02-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
21 CHOWANIEC Julia 2003-01-18 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
22 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
23 CICH Maria 2000-11-08 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
24 COGIEL Karolina 2001-01-30 OLA Małopolskie MLP
25 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Victoria Józefów MAZ
26 CZAPKA Emilia 2001-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
27 CZAPLA Adrianna 1999-07-04 AZS-AWF Katowice SLK
28 CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 RLTL ZTE Radom MAZ
29 DRABEK Weronika 2000-01-31 ULKS Bielgim Bielany MLP
30 DRWAL Sara 2001-02-20 MLUKS Tarnów MLP
31 DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 CMKL Człuchów POM
32 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
33 DZIELIŃSKA Karolina 2000-11-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
34 DZIEŻKOWSKA Agnieszka 1999-10-21 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
35 ENGELMANN Weronika 2001-06-08 AZS-AWF Katowice SLK
36 FIC Renata 2000-01-06 WKS Wawel Kraków MLP
37 FIGURA Paulina 2000-12-06 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
38 FILIPEK Justyna 1999-07-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
39 FLOREK Weronika 1999-04-24 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
40 FRĄCZEK Eliza 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
41 FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
42 FRYDRYSZAK Karolina 2000-03-27 UKS Jedynka Gostyń WLP
43 FUSSEK Daria 2001-04-24 UKS Olimpia Zabrze SLK
44 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
45 GAŁA Aleksandra 2001-08-19 TS AKS Chorzów SLK
46 GANCARZ Karolina 2001-02-04 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
47 GAWLAK Katarzyna 1996-04-25 LKS Pszczyna SLK
48 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
49 GILETA Dominika 2000-07-06 SL GKS Olsza Olszyna DOL
50 GOC Patrycja 2002-01-19 LKS Kłos Olkusz MLP
51 GORZKOWSKA Magdalena 1992-04-30 TS AKS Chorzów SLK
52 GÓRKA Weronika 2002-12-10 RLTL ZTE Radom MAZ
53 GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 MUKS SZS Cieszyn SLK
54 GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 UKS 9 Kalisz WLP
55 GUL Regina 2003-06-03 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
56 GWÓŹDŹ Kinga 2001-02-07 LKS Stal Mielec PDK
57 HAJDUK Julia 2001-08-16 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 HAYDER Kamilia 1988-11-15 KS AZS AWF Kraków MLP
59 HERÓD Magdalena 1998-02-08 MLUKS Tarnów MLP
60 HRUBY Anna 1998-03-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
61 JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 LKS Stal Mielec PDK
62 JACEWICZ Patrycja 2000-06-19 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
63 JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
64 JASZCZAK Bogna 1999-01-11 UKS Achilles Leszno WLP
65 KACIUPA Marta 1999-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
66 KALICKA Klaudia 1999-06-07 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
67 KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 AZS-AWF Gorzów LBU
68 KAPUTA Aleksandra 1999-02-19 WKS Wawel Kraków MLP
69 KARNAS Katarzyna 2001-11-24 LKS Vectra Włocławek KPO
70 KASPERSKA Sandra 1999-01-28 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
71 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
72 KLĘBOWSKA Wiktoria 2000-01-20 AZS-AWF Katowice SLK
73 KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 WKS Wawel Kraków MLP
74 KOŁODZIEJCZAK Anna 2000-07-26 MKS Szkuner Myślibórz ZPO
75 KOŁODZIEJCZYK Paulina 2001-12-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
76 KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
77 KOPERSKA Natalia 2000-11-14 LUKS Boguszyce LDZ
78 KORBUT Milena 2000-08-08 AZS-AWF Katowice SLK
79 KOŚCIELNY Patrycja 1999-05-17 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
80 KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 GKS Żukowo POM
81 KOWACKA Magdalena 2000-01-13 SKS Kusy Kraków MLP
82 KOWAL Karolina 2001-03-23 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
83 KOWALIK Wiktoria 1999-02-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
84 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 AZS Łódź LDZ
85 KRASOŃ Katarzyna 2000-02-22 MKS Iskra Pszczyna SLK
86 KRAUZE Aleksandra 2000-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
87 KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
88 KROKER Nadia 2001-01-10 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
89 KRUPA Julia 2000-06-20 UKS Żaczek Połaniec SWK
90 KSYTA Izabela 2000-01-12 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
91 KUBIC Julia 2000-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
92 KUCZYŃSKA Katarzyna 2000-03-09 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
93 KUCZYŃSKA Klaudia 1999-06-27 MKS Durasan Płońsk MAZ
94 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
95 KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 LKS OSiR Pleszew WLP
96 KWAPISZ Karolina 2000-11-25 WKS Wawel Kraków MLP
97 KWAŚNIAK Oliwia 1999-09-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
98 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
99 LENDZION Wiktoria 2000-02-22 KS Zamek Kurzętnik WMZ
100 LIGAS Weronika 2002-01-13 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
101 LINCZOWSKA Weronika 2002-10-03 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
102 LISIAK Zuzanna 1999-11-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
103 ŁACHOWSKA Agnieszka 1999-07-14 MKS-MOSM Bytom SLK
104 ŁACHOWSKA Natalia 2001-06-12 AZS-AWF Katowice SLK
105 MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
106 MAKSYMIAK Julia 2001-05-30 MKS Rabka-Zdrój MLP
107 MALAWSKA Patrycja 1997-08-23 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
108 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
109 MANIK Aleksandra 2000-06-13 KS AZS AWF Kraków MLP
110 MARMON Sara 1992-09-17 KS AZS AWF Kraków MLP
111 MARZEC Karolina 2000-04-14 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
112 MATUSIŃSKA Tina 1988-07-12 UKS Chromik Mysłowice SLK
113 MATUSZAK Justyna 1996-09-02 MKS MOS Wrocław DOL
114 MAZIARZ Klaudia 2001-12-20 LKS Stal Mielec PDK
115 MAZUR Joanna 1990-03-13 KS AZS AWF Kraków MLP
116 MAZUR Wiktoria 2000-09-30 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
117 MESZYŃSKA Anna 1999-09-06 KS Gwardia Piła WLP
118 MICHALIK Dominika 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
119 MICHALIK Patrycja 2000-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
120 MURAWSKA Nikola 2000-11-27 MKL Szczecin ZPO
121 MUSIAŁ Małgorzata 2000-01-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
122 MUZYK Natalia 2001-01-10 LKS Kłos Olkusz MLP
123 MYSŁOWIECKA Laura 2000-12-15 MKS-MOS Katowice SLK
124 NALEPA Adrianna 1998-04-07 KS AZS AWF Kraków MLP
125 NIEKURZAK Karolina 2000-01-19 ULKS Gryf Rytwiany SWK
126 NOWAK Jowita 1999-05-12 MLUKS Tarnów MLP
127 OLCZYK Marta 1996-07-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
128 ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 OKLA Ostrołęka MAZ
129 OSADA Gabriela 2001-08-09 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
130 OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
131 OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 LKS Kłos Olkusz MLP
132 OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
133 OSYSZKO Izabela 2000-05-15 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
134 OŚKO Oliwia 2000-11-14 AKL Ursynów Warszawa MAZ
135 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
136 PASEK Magdalena 1990-08-30 TS AKS Chorzów SLK
137 PAWLAK Marcelina 2000-09-06 SSMKS Parasol Wrocław DOL
138 PAWLUS Klaudia 2000-10-07 LLKS Osowa Sień LBU
139 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
140 PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
141 PEŁKA Patrycja 2002-04-04 SKS Kusy Kraków MLP
142 PEMPUŚ Magdalena 2001-03-19 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
143 PIKOR Natalia 2001-04-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
144 PISKORSKA Maria 1998-01-01 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
145 PŁATEK Sylwia 1999-06-15 WLKS Nowe Iganie MAZ
146 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
147 POCHOPIEŃ Małgorzata 1998-02-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
148 PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 WKS Wawel Kraków MLP
149 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
150 PRZYBYŁO Aleksandra 2000-12-21 UKS Żaczek Połaniec SWK
151 PTAK Aleksandra 1999-05-29 OKLA Ostrołęka MAZ
152 PUSCHHAUS Martyna 1993-08-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
153 PYDA Aleksandra 2000-01-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
154 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
155 RACHWALSKA Oliwia 2001-01-06 KKB MOSiR Krosno PDK
156 RACZYŃSKA Klaudia 1999-07-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
157 RAŹNA Aleksandra 2002-08-02 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
158 RAŻAKOWSKA Marta 1997-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
159 REWERS Magdalena 1997-04-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
160 RODAK Weronika 2000-02-24 MKS MOS Wrocław DOL
161 ROGALA Justyna 2001-05-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
162 ROMASZKO Monika 2002-04-13 KS Agros Zamość LBE
163 RÓŻAŃSKA Julia 2001-02-25 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
164 RUDZKA Weronika 1999-01-11 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
165 RUSEK Aleksandra 2001-09-12 UKS Kusy Bukowno MLP
166 RYDZ Marta 1999-12-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
167 RYKACZEWSKA Marlena 1999-10-23 LKS Osuchów MAZ
168 RYNDAK Wiktoria 2000-09-24 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
169 SALACH Dżesika 2000-06-17 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
170 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
171 SERWIN Antonina 2001-06-23 MLUKS Tarnów MLP
172 SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 KS Agros Zamość LBE
173 SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
174 SIEPAK Aleksandra 1998-01-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
175 SKIBIŃSKA Dominika 1997-12-05 MKS MOS Wrocław DOL
176 SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
177 SKÓRA Karolina 1998-05-18 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
178 SKRZYPEK Lena 2004-01-20 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
179 SŁOBODA Aleksandra 1999-06-09 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
180 SOBAŃSKA Nikola 2000-09-11 LKS Vectra Włocławek KPO
181 SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
182 SOBIERAJ Konstancja 2001-01-19 WKS Wawel Kraków MLP
183 SOBSTEL Sandra 2001-12-29 UKS Olimpia Zabrze SLK
184 SOSNOWSKA Izabela 1992-09-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
185 SOWA Kalina 2003-11-14 LKS Kłos Olkusz MLP
186 SOWA Oliwia 2001-01-16 MLUKS Tarnów MLP
187 STANKOWSKA Anna 1996-08-28 KS AZS AWF Kraków MLP
188 STASIUKIEWICZ Patrycja 2000-05-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
189 STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
190 STOPYRA Natalia 2001-07-08 TS AKS Chorzów SLK
191 STRZELEC Justyna 1998-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
192 STRZELEC Martyna 2003-02-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
193 STYCZYŃSKA Elżbieta 1994-07-20 RKS Łódź LDZ
194 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
195 SUŚNIŁO Natalia 2000-11-22 AZS-AWF Gorzów LBU
196 SUWAJ Aneta 1986-01-21 AZS-AWF Katowice SLK
197 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
198 SYNOWIEC Wiktoria 2000-11-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
199 SZARZYŃSKA Kinga 1995-09-03 LUKS Podium Kup OPL
200 SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 MUKS SZS Cieszyn SLK
201 SZCZYPKA Roksana 2003-01-03 LKS Pogórze Skoczów SLK
202 SZELIGA Nicola 2000-05-11 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
203 SZEWCZYK Aleksandra 1999-12-23 LUKS Burza Rogi PDK
204 SZOSTEK Natalia 2001-08-06 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
205 SZOTA Paulina 2000-06-28 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
206 SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 UKS Kusy Bukowno MLP
207 ŚLIWIŃSKA Klaudia 2000-03-06 ULKS Bielgim Bielany MLP
208 ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 WKS Wawel Kraków MLP
209 ŚWIACKA Anita 2000-05-29 UKS Technik Augustów POD
210 TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
211 TERCJAK Zofia 1999-08-17 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
212 TOBIASZ Julia 2001-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
213 TOKARCZYK Urszula 1998-06-11 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
214 TOPKA Beata 1999-01-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
215 TRENER-WIERCIAK Anna 1991-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
216 TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
217 TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
218 TUCKA Dominika 2001-02-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
219 TYPER Michalina 2001-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
220 WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 RLTL ZTE Radom MAZ
221 WENSIERSKA Julia 2000-07-22 WKS Wawel Kraków MLP
222 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
223 WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 LKS Stal Mielec PDK
224 WIEDERA Dominika 2000-07-10 KS Gwardia Piła WLP
225 WILK Karolina 1998-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
226 WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 UKS Dziesiątka Radomsko LDZ
227 WITEK Paulina 1999-03-26 UKS Żaczek Połaniec SWK
228 WOJNOWSKA Kamila 2000-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
229 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
230 WOŁOSZYN Małgorzata 2000-10-20 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
231 WOWRA Klaudia 1998-06-04 RMKS Rybnik SLK
232 WYWROT Julia 2001-01-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
233 ZAJĄC Anna 2001-08-31 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
234 ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 MUKS SZS Cieszyn SLK
235 ZAWADZKA Natalia 2000-10-05 MKS Tempo Kęty MLP
236 ZIEBURA Martyna 2001-01-25 UKS Czwórka Żory SLK
237 ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 MKS Stal Nowa Dęba PDK
238 ZWIAS Justyna 1999-08-19 AZS-AWF Katowice SLK
239 ŻYLSKA Joanna 2000-04-25 WKS Wawel Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.21456813812256sekund